رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ایجاد بورس در بازی

ارسال‌های توصیه شده

من یک پیشنهاد دارم که واسه خودم جالب ه نظر میاد گفتم. با تیم توسعه دهنده در میان بزارم.

کاشکی تو سرور یه مکانی بود مثل بورس اوراق بهاء دار که توش اوراق و سهام تجارت های مثل این تجارت ها (که فرم شرکتی دارن) به فروش می رسید مثلا اوراق ها به قیمت 50000 (پول بازی یا طلا) به فروش می رسید.و امکان خرید و فروش کرد.این جوری کسی که فعال باشه و منظم قیمت ها رو چک کنه به سود خوبی می رسه.(شیاد زمان ببره طراحی همچین سیستمی ولی به نظر من مفید میاد.)از دوتان عزیز هم می خواهم اگه نظری دارن به گن.(دوستانی که خوششون اومد لایک یادشون نره اگه دوست دارن.?)

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایده خوبیه موافقم  بهتره یه جاب اختصاصی دشته باشه.

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، OpieWinston گفته است:

ایده خوبیه موافقم  بهتره یه جاب اختصاصی دشته باشه.

بنظر من جاب  نداشته باشه بهتره.(اگه داشته باشه دیگه کسنی که تو فتیونی مثلttcیادسته متوسط که فقت حق داشنت جاب های خاص رو درن نم تونن از این سیستم استفاده کنن ولی می تونیم

به گیم یه اسکیل به بلا تر مثلا سکیل 4 به بالای جاب X رو لازم داشته باشه یا یه لایسنس بخواد.)واسه مالک هایه این تجارت هم چون ضرر نکننم می تونی اگه وارد بورس کردیم تجارت هارو 100% سهام رو اول بدیم به اون ها بعد کم کم ان ها سهامشون رو فروشن.

با تشکر از نظر دوست عزیز مون OpieWinston@

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

قبلا یه پیشنهادی بود که قبول شد در مورد NRکه قراره توش وسایل به فروش گذاشته باشه و دیگه مثل قبل مثلا AD/ندیم خیلی خوب میشه که این پیشنهاد هم موافقت بشه و تو همون محل شاهد این باشیم.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

قبلا یه پیشنهادی بود که قبول شد در مورد NRکه قراره توش وسایل به فروش گذاشته باشه و دیگه مثل قبل مثلا AD/ندیم خیلی خوب میشه که این پیشنهاد هم موافقت بشه و تو همون محل شاهد این باشیم.

اره دقیقا.?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۲۸ در 19:44، wolfe گفته است:

من یک پیشنهاد دارم که واسه خودم جالب ه نظر میاد گفتم. با تیم توسعه دهنده در میان بزارم.

کاشکی تو سرور یه مکانی بود مثل بورس اوراق بهاء دار که توش اوراق و سهام تجارت های مثل این تجارت ها (که فرم شرکتی دارن) به فروش می رسید مثلا اوراق ها به قیمت 50000 (پول بازی یا طلا) به فروش می رسید.و امکان خرید و فروش کرد.این جوری کسی که فعال باشه و منظم قیمت ها رو چک کنه به سود خوبی می رسه.(شیاد زمان ببره طراحی همچین سیستمی ولی به نظر من مفید میاد.)از دوتان عزیز هم می خواهم اگه نظری دارن به گن.(دوستانی که خوششون اومد لایک یادشون نره اگه دوست دارن.?)

همین الانشم داریم بورسو یارو متریال جمع کرده ۵ میل به 500k ۱ ماه پیش الان میده 2.500k اینم یک نوع بورسه

یا خریدن گلد 200k فروختنش 300k

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، NewT گفته است:

همین الانشم داریم بورسو یارو متریال جمع کرده ۵ میل به 500k ۱ ماه پیش الان میده 2.500k اینم یک نوع بورسه

یا خریدن گلد 200k فروختنش 300k

از رو پست من اسکی رفتن دیگه =))

پ.ن:من قبل گرونی متریال این پست رو گذاشتم.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۱۳ در 18:01، amirdaei گفته است:

سلام نمیشع فیلم اموزشیش رو تو سایت بزارید من ک چیزی متوجع نشدم?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، amirdaei گفته است:

اینجا تپیک پیشنهاده نه لانچر بعد هم @Ali هم جوابترو داده

در در ۱۳۹۹/۲/۱۳ در 18:05، Ali گفته است:

دکمه F9 را بزنید به بخش Keybinder بروید و آنجا Add را بزنید و دکمه Bind را فشار دهید، پس از آن دستور را بدون وارد کردن "/" در آن فیلد بنویسید و دکمه Save را بزنید. (مثلاً gro)

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۲۸ در 19:44، wolfe گفته است:

اوکی دیگه ساعت 8.30 تا 9 بریم تو صف خرید بعد واسیم ببنیم کدوم خوبه (و لوسانتوس) یا (وتبلیغ) :D 

بعد ارز اولیه هم بیز فلان بزاه 4درصدشم بده بخرن بعد هر کد بورسی بره ثبت نام کنه :| 

بعد 10کا بدی برا سجام  بعد چند نفرن بشینن به بچه ها سبد گردانی یاد بدن بگن کدوماشون رشد شارپی داشته 

بعد فکر کن سهامت بلوکه شه و...................................

ویرایش شده توسط Evan
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Evan گفته است:

اوکی دیگه ساعت 8.30 تا 9 بریم تو صف خرید بعد واسیم ببنیم کدوم خوبه (و لوسانتوس) یا (وتبلیغ) :D 

بعد ارز اولیه هم بیز فلان بزاه 4درصدشم بده بخرن بعد هر کد بورسی بره ثبت نام کنه :| 

بعد 10کا بدی برا سجام  بعد چند نفرن بشینن به بچه ها سبد گردانی یاد بدن بگن کدوماشون رشد شارپی داشته 

بعد فکر کن سهامت بلوکه شه و...................................

میتونیم بعنوانه اپشن اضافه کنیم اگه بیا فعلا کر به اون جاها نمی ره سه ولی بعدا چرا?

در در ۱۳۹۹/۳/۲۹ در 12:26، Mohny گفته است:

قیشَنگ بود!

ممنون?

@Ali منتظر نظر تونم ?

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...