رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در اونت مخصوص سرور-faraz

MyOwnRules

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Myownrules.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Faraz.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: در اونت که مخصوص سروره واسه خودش میگه aim1/ بزنیم با اینکه من زدم ربطی به اونت نداشت منو کیل کرد به هر حال نا حقی کرد
• مدارک (فیلم یا عکس): mjfj_ag-sa-0123.jpg
yxpm_ag-sa-0124.jpg
                                                                                                                  تحدید واسه ما عادیه حمله کن!

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز.

بنده از ایونت کامل فیلم دارم و داخل فیلم من کاملا مشخص هست که شما کاری که گفتیم رو انجام ندادید, همینطور که در عکس های خودتون مشاهده می کنید بنده نوشتم: تا 19:14 وقت دارید و شما همچنان حرکت Aim 1 رو انجام نداده بودید.

اینکه میگید انجام دادید و مردید این یک دروغ هست و دارید شکایت الکی می کنید, بنده 1 دقیقه بالا سر شما بودم و شما حتی 1 ثانیه هم این حرکت رو نزده بودید, بعد می گویید که انجام دادید و کشتیمتون؟

درباره ی اینکه گفته شده این حرکت رو بزنید به این دلیل است که اگه شما یک سر بزنید به arscommunity در اینستاگرام مشاهده می کنید که عکس هایی که میگیریم برای این قسمت هست, به بنده گفتند عکس بگیرید و بنده هم برای زیبایی عکس به شما گفتم این حرکت رو اجرا کنید.

مدارک هم برای @Ali ارسال شد. 

ویرایش شده توسط Ostad

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم.

در 4 ساعت قبل، Ostad گفته است:

درباره ی اینکه گفته شده این حرکت رو بزنید به این دلیل است که اگه شما یک سر بزنید به arscommunity در اینستاگرام مشاهده می کنید که عکس هایی که میگیریم برای این قسمت هست, به بنده گفتند عکس بگیرید و بنده هم برای زیبایی عکس به شما گفتم این حرکت رو اجرا کنید.

شما به دلیل عدم هم کاری در اونت کشته شدین.

مدارک ادمین مربوطِ تایید شد؛ شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...