رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

رد کردن بی دلیل شکایت - ZombieRanger

AmirAbas

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FC_AMIR.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام بنده گذارش اعضا زدم و مدارکم کاملا مشخص هست که پلیس در حال انجام وظیفه (Duty) CarJack میکنه و اگه ایشون پلیس نبوده برای من اخطار ارسال میشد (تا یک تایم مشخص وقتی از ماشین پیاده میشید کسی سوار شه اخطار برای شما ارسال میشه) و چون ایشون پلیس هستن اخطار ارسال نشده. و اقای @ZombieRanger شکایت بنده رو رد کرده به دلیل اینکه هیچ دزدی صورت نگرفته ایا در مدارک مشخص نیست که بنده بخواطر جریمه سرعت از ماشین پیاده میشم و ایشون سوار ماشین میشن؟

و در مدرک دوم که هم اسمشو کامل تر مشخص است و هم مشخص است که  ایشون تخلف کردن (Non-Rp) منفجر کردن ماشین ها و خلاف قوانین رانندگی در جواب بنده گفتن اخطار لفظی - ایا (Non-Rp) برای پلیس اخطار لفظی هست یا اخطار اقلیت؟

• مدارک (فیلم یا عکس): 

لینک تاپیک =

مدرک برای شکایت اول = http://uupload.ir/view/d0z6_carjack.mp4/

مدرک برای شکایت دوم = http://uupload.ir/view/poo_car_jack_2.mp4/

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
ما دویدیم به اینجا رسیدیم
                                       شما اسنپ هم بگیری به ما نمیرسی >>
=))

If enlightenment is what you sayI want to be retarded.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول از همه خدمتتون عرض کنم که شکایتتون رد نشد پس موضوع تاپیکتون هیچ اعتباری نداره!

در 2 ساعت قبل، FCAmir گفته است:

کاملا مشخص هست که پلیس در حال انجام وظیفه (Duty) CarJack میکنه و اگه ایشون پلیس نبوده برای من اخطار ارسال میشد (تا یک تایم مشخص وقتی از ماشین پیاده میشید کسی سوار شه اخطار برای شما ارسال میشه) و چون ایشون پلیس هستن اخطار ارسال نشده.

نخیر. حتی اگه ایشون شهروند بودن هیچ اخطاری براتون ارسال نمیشد. هیچ دزدی وسیله نقلیه ای صورت نگرفته. شما از وسیله ای که عمومیه، قفل نشده و متعلق بهتون نیست پیاده شدید و سپس عضو مورد نظرتون سوارش شد پس ما نمیتونیم ایشون رو مجازات کنیم؛ اما در هر صورت تذکراتی برای سو استفاده از این شرایط بهشون داده شد همونطوری که تو جواب شکایتتون هم نوشتم که اگه دقت میکردید رد نشده! کار ایشون از نظر بنده Non-RP بود که ما فقط میتونیم بهشون تذکر بدیم!

شکایت بنده رو رد کرده به دلیل اینکه هیچ دزدی صورت نگرفته

شکایتتون رد نشده! اگه دقت کنید خدمتتون عرض کردم که تذکراتی برای سو استفاده از این شرایط بهشون داده شد، در صورتی که مستقیم شما رو از ماشین بیرون مینداخت و سوار میشد مجازات میشدن اما ایشون فقط سوار یک ماشین قفل نشده ای که راننده نداشت شدن!

ایا در مدارک مشخص نیست که بنده بخواطر جریمه سرعت از ماشین پیاده میشم و ایشون سوار ماشین میشن؟

بله مشخص هست که یک عضو دیگه بهتون اخطار داد از ماشینی که عمومی هست و توسط ادمین ساخته شده پیاده بشید، شما پیاده شدید و سرباز مورد نظرتون سوار اون ماشین شد! اون ماشین عمومی بود و عضو مورد نظر شما رو مستقیم از ماشین پرت نکرده بیرون که سوار شه فقط یک ماشین عمومی قفل نشده و بدون راننده دیده و سوارش شده!

در مدرک دوم که هم اسمشو کامل تر مشخص است و هم مشخص است که  ایشون تخلف کردن (Non-Rp) منفجر کردن ماشین ها و خلاف قوانین رانندگی در جواب بنده گفتن اخطار لفظی - ایا (Non-Rp) برای پلیس اخطار لفظی هست یا اخطار اقلیت؟

جالبه هلپر هم بودید! شما حتی نمیدونید مجازات Non RP چیه!

نقل قول

بزارید براتون روشن کنم:

ه. اخلاق خارج از زندگی (Non-RP) و کشتار دسته جمعی (Kamikaze)

اخلاق خارج از زندگی (Non-RP):

اخلاق خارج از زندگی ممکن است به عنوان سوء استفاده از دستورات در هنگام وقوع اتفاقات و یا ایجاد اختلال در روند طبیعی بازی و غیرعادی کردن آن محسوب شود.

- سطوح 1-5: 15 دقیقه Ajail.

- سطوح 6-9: 30 دقیقه Ajail.

- سطوح 19-10: 60 دقیقه Ajail.
- سطوح 20-40: 120 دقیقه Ajail.

- سطوح +40: 240 دقیقه Ajail.

نمونه‌هایی از اخلاق خارج از زندگی:
- انداختن خود جلوی وسایل نقلیه جهت تحت تعقیب قرار دادن راننده وسیله نقلیه.
- تکان دادن و هل دادن وسایل نقلیه شغل ها، اقلیت و وسایل نقلیه شخصی به صورت سوء استفاده آمیز (برای مثال جهت Respawn کردن آنها، دور کردن از صاحبان آنها و...)
- انجام Drive-by به وسیله Monster Truck، Sandking و وسایل اینچنینی.
- AFK کردن هنگام تحت تعقیب بودن در هوا.
- استفاده از دستور /sleep هنگامی که یک پلیس و یا هیتمن به دنبال شماست.
- رفتن از یک خانه به خانه‌ی دیگر جهت فرار به وسیله سوء استفاده از دستور /enter

- بستن نقاط مهم شهر به وسیله وسایل نقلیه.
- خارج شدن از بازی و یا خودکشی برای فرار از مجازات (برای مثال، حین فرار از پلیس)

- خارج شدن از نقشه بازی [به دریا] (با فاصله بیش از 1000متر از خشکی)

- لغو کردن درخواست‌ها (مانند mechanic یا medic) بعد از رسیدن افراد.

- درخواست‌‌های بی دلیل و غیرضروری (مانند mechanic یا medic) در زمانی که به آنها نیازی ندارید.

- استفاده از دستور join/ برای رفتن به مسابقه هنگامی که یک پلیس و یا هیتمن به دنبال شماست.

پی نوشت: میتونید قسمت: https://forum.arsacia.ir/forum/75-اعضا/ گزارش بدید!

منفجر کردن یک ماشین! جمع نبدید و به نفعتونه که دروغ نگید! شخصی که ماشینش منفجر شده هیچ شکایتی از عضو بنده نکرد شما هم در قسمت گزارش اعضا نگفتید از طرز رانندگیشون شکایت دارید اما فرقی هم نداره! خودم فیلم رو دیدم و با صلاحدیدم سرباز مورد نظر رو با اخطار لفظی مجازات کردم که کاملا طبق قوانین دسته ی ویژه عمل کردم.

نقل قول

شما نباید به هیچ وجه قوانین رانندگی را نقض کنید یا برای مثال جهت مخالف خیابان رانندگی کنید (مجازات: اخطار لفظی برای بار اول و در صورت تکرار Faction Warn)

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

@ZombieRanger بنده وقتشو ندارم که جواب شمارو لیست کنم و بفرستم فقط در این حد جوابتون رو می‌دهم که این تاپیک گذارش اعضا نیست توضیح یا داستان تعریف می‌کنید برای توجیح کردن می‌تونید با مسئول‬‎ خود در ارتباط باشید.

اگه موضوع تاپیک بنده مشکل داشت یا بی اعتبار بود تائید و نمایان نمی‌شد.

و در انتها بنده ۲ مدرک ارسال کردم مدرک اول برای CarJack مدرک دوم هم مشخص هست Non-rp و خلاف قوانین بنده اگه ۱ شکایت داشتم برای چی مدرک دوم رو ارائه دادم؟

در 22 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

جالبه هلپر هم بودید! شما حتی نمیدونید مجازات Non RP چیه!

شما در همه‌ی تاپیک ها توهین می‌کنید؟ تا جایی که بنده در اطلاع هستم Cop در صورت Non-Rp به Ajail محکوم نمیشود.

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
=))

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، FCAmir گفته است:

برای توجیح کردن می‌تونید با مسئول‬‎ خود در ارتباط باشید.

اگه پیام بنده مشکلی داشت ارسال و Show نمیشد. من گفتم موضوع شکایتتون اعتباری نداره و منظورم این بود که شکایت شما رد نشده!

بنده حق دارم و خودم رو موظف میدونم که به صورت عمومی از خود در مقابل شاکیان دفاع کنم! 

در 20 دقیقه قبل، FCAmir گفته است:

در انتها بنده ۲ مدرک ارسال کردم مدرک اول برای CarJack مدرک دوم هم مشخص هست Non-rp و خلاف قوانین بنده اگه ۱ شکایت داشتم برای چی مدرک دوم رو ارائه دادم؟

شما در قسمت توضیحاتتون نوشتید فقط از Car Jack شکایت دارید به هر حال فیلم دومتون رو دیدم، خدمتتون عرض کردم که ایشون به دلیل تخلف رانندگی طبق قوانین دسته ی ویژه مجازات شدند و ازتون هم وابت این گزارش تشکر کردم!

در 33 دقیقه قبل، FCAmir گفته است:

تا جایی که بنده در اطلاع هستم Cop در صورت Non-Rp به Ajail محکوم نمیشود

قوانین فروم کاملا واضح هستند و طبق حکم موسس مقررات خارج از فروم هیچ اعتباری ندارند پس لطفا از خودتون قانون درست نکنید. 

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

و ازتون هم وابت این گزارش تشکر کردم!

بنده نیاز به تشکر شما ندارم.

اگه پیام بنده مشکلی داشت ارسال و Show نمیشد

شما فقط دارید برای سردرگم کردن متن بلند و بالا می‌نویسید.

قوانین فروم کاملا واضح هستند و طبق حکم موسس مقررات خارج از فروم هیچ اعتباری ندارند پس لطفا از خودتون قانون درست نکنید.

خوب پس شما چرا از خودتون قانون درست کردید؟ چرا 240 دقیقه Ajail نکردید؟ پس لطفا از حرف های بی‌ربط خودداری کنید و بزارید برسی شه.

میخواهید توجیح کنید میتوانید به مسئول‬‎ خود پیام شخصی دهید یا صبر کنید از شما درخواست دلیل شود.

وبنده هم بیکار نیستم هر دقیقه در این تاپیک جواب حرف های بی‌ربط شمارو بدم.

Osip.png
Snakee.png
Buddy.png
<<
=))

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @FCAmir

در مورد بحث اول که دزدیدن ماشین بود شما خودتون پیاده شدید.

در مورد بحث دوم فقط شخصی که روی آن DB  صورت گرفته شکایتش قبول می شود.

نقل قول

همچنین مدارک باید توسط فرد شاکی گرفته شده باشد؛ به جز مواردی مانند تقلب، تجارت غیرقانونی و مودهای غیرمجاز (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

+بسته شد.

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...