رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Vehicle Engine, Start/Stop

ارسال‌های توصیه شده

باسلام، 

برای اکثرِ بازیکنان پیش اومده که یک فرد میاد در جاهای شلوغ (معمولاً چهاراه) با ماشین توقف میکنه و شروع به Start/Stop موتورِ ماشین میکنه و در چتِ عمومی اسپم میکنه و بسیار آزار دهنده است، ظاهراً هیچ مجازاتی هم براش در نظر گرفته نشده و چیزی در قوانین وجود ندارد، فقط یک مورد اسپم +6 بار نوشته شده که اگر فرد به مدت 15 دقیقه Mute شه باز میتونه در طولِ Mute شدنش اینکارو کنه و جلوشو نمیگیره،

پیشنهادِ بنده این است که یا کاری کنید که وسیله ی نقلیه به صورت اتوماتیک خاموش و روشن شود، یعنی هرموقع فرد سوار وسیله شد، اتوماتیک روشن شود و هرموقع هم که پیاده شد، خاموش شود و یا

مانندِ مخفی شدنِ Hitman، وارنِ خاموش یا روشن شدنِ ماشین برای خود فرد نمایان شود و برای دیگران نمایان نشود، فکر نمیکنم مورد خاصی در روشن/خاموش شدن باشه که بقیه افراد بخوان ببینن، 

امیدوارم پیشنهادِ بنده قبول شه و کسانی هم که خوششون اومده لایک❤️ کنن تا این پیشنهاد در سرور پیاده شود، موفق باشید.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 19 ساعت قبل، Faltzer گفته است:

پیشنهاد خوبیه ولی کار دیگه ای میشه انجام داد. وقتی کسی زیاد Start/Stop کنه پشت سر هم, Engine ماشین خراب شه.

اره موافقم

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۲۵ در 02:34، LeyToM گفته است:

باسلام، 

برای اکثرِ بازیکنان پیش اومده که یک فرد میاد در جاهای شلوغ (معمولاً چهاراه) با ماشین توقف میکنه و شروع به Start/Stop موتورِ ماشین میکنه و در چتِ عمومی اسپم میکنه و بسیار آزار دهنده است، ظاهراً هیچ مجازاتی هم براش در نظر گرفته نشده و چیزی در قوانین وجود ندارد، فقط یک مورد اسپم +6 بار نوشته شده که اگر فرد به مدت 15 دقیقه Mute شه باز میتونه در طولِ Mute شدنش اینکارو کنه و جلوشو نمیگیره،

پیشنهادِ بنده این است که یا کاری کنید که وسیله ی نقلیه به صورت اتوماتیک خاموش و روشن شود، یعنی هرموقع فرد سوار وسیله شد، اتوماتیک روشن شود و هرموقع هم که پیاده شد، خاموش شود و یا

مانندِ مخفی شدنِ Hitman، وارنِ خاموش یا روشن شدنِ ماشین برای خود فرد نمایان شود و برای دیگران نمایان نشود، فکر نمیکنم مورد خاصی در روشن/خاموش شدن باشه که بقیه افراد بخوان ببینن، 

امیدوارم پیشنهادِ بنده قبول شه و کسانی هم که خوششون اومده لایک❤️ کنن تا این پیشنهاد در سرور پیاده شود، موفق باشید.

پیشنهاد خیلی خوبیه

kjhh_1602346413974_200x128.jpg

ησт ƒєαя тнє ƒℓαмєѕ

solenya.png

لینک به دیدگاه

اینجوری بهتره که محدودیت برای خاموش و روشن کردن ماشین بزارید, در دنیا واقعی همچین کاری غیر ممکنه هست که 10 بار تو یک ثانیه ماشین خاموش/روشن کنی یا بشینی تو ماشین روشن بشه. بنده این پیشنهاد رو دارم که وقتی ماشین خاموش می کنیم 10 ثانیه بعد بتونیم روشن کنیمش و همچنین بر عکس. اینجوری به واقعی تر خواهد بود.

• دوست دارم که 1

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

@mahsamasoumi پیشنهاد من کاملا متفاوت است،

لطفا قبل از حرف بیخودی زدن لطفا تاپیک رو با دقت بخوانید.

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، LeyToM گفته است:

@mahsamasoumi پیشنهاد من کاملا متفاوت است،

لطفا قبل از حرف بیخودی زدن لطفا تاپیک رو با دقت بخوانید.

??

• دوست دارم که 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، 83mehrdad83 گفته است:

??

????

.R. I. P

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، LeyToM گفته است:

پیشنهاد من کاملا متفاوت است،

لطفا قبل از حرف بیخودی زدن لطفا تاپیک رو با دقت بخوانید

خب توی این پیشنهاد هیچ خلاقیتی صورت نگرفته نسبت به تاپیک مشابه و میتونستی همین پیشنهادتو زیر همون تاپیک به صورت پیشنهاد اضافه کنی

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mahsamasoumi گفته است:

خب توی این پیشنهاد هیچ خلاقیتی صورت نگرفته نسبت به تاپیک مشابه و میتونستی همین پیشنهادتو زیر همون تاپیک به صورت پیشنهاد اضافه کنی

ببخشید که طبق خلاقیتِ شما پست نذاشتم، دفعه بعد حتماً از شما سوال میکنم و اگر پسندتون شد بعد پست میزارم.

• هاها 1
لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۲۵ در 14:04، LeyToM گفته است:

باسلام، 

سلام و درود بنظر من یکاری کنن که فقط واسه خود شخص نمایش داده بشه، چه لزومی داره که سایر بازیکنان هم ببینن که آقای X ماشینشو روشن/خاموش کرده؟ 

?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?

makhmal.png

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...