رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مزاحمت و فحاشی از Irxxsalehxx / reza6154

Normazine

ارسال‌های توصیه شده

عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  MeHraaD.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 
irxxsalehxx.png
reza6154.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: موجود نیست

• توضیحات: در قسمت عکس ها نوشتم واضح باشن

• مدارک (فیلم یا عکس):

شکایت اول به خاطر مزاحمت و کیل هنگام راب هستش که راب fail شد از طرف من و شیش وانتده شدم و شرمنده تیم راب

یعنی با فایند زدن مداوم قصد اذیت داشتن مثل همیشه

ar5m_saasd.jpg

شکایت دوم فحاشی مربوط به کلن ما یعنی BNS هستش که البته ماله یه مدت پیشه اما الان میزارم واقعا دیگه خسته شدیم از دست اینا
( چون سرچ زدم فحاشی تو انجمن دیدم ایشون سابقه فحاشی و شکایت دارن ولی 120 مین میوت میشن به خاطر فحاشی رکیک
گفتم دیگه بیخیال 120 دقیقه بعد میاد بدتر گیر میده به کلن و تیم )

پینوشت : این عکس nickname قبلی من بوده چند روزه به خاطر همینا عوض کردم که بازم اومدن

m3ze_02.jpg

من حس میکنم این اقای irxxsalehxx (و دوستانش که چون مدرک ندارم نام نمیبرم) به هدفشون رسیدن و کم کم دارن خسته میکنن مارو از سرور تا بکشیم کنار بریم کلا
هرجا میریم میان درگیری میان فحاشی میزنیم هم وانتد میدن بن میشن برمیگردن محکم تر از قبل شروع میکنن

ویرایش شده توسط Normazine
منظم کردن متن
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شاکی محترم @Normazine

شکایات شما رد شد. 

شکایت اول: شما می توانستی [Call 110/] بدید. در ضمن مدارک شما کامل نیست و کار شما رانر بوده و باید فرار میکردی.

شکایت دوم: مدارک معتبر نیست و از 7 روز گذشته.

+بسته شد.

AbbasMZ.png 

Cactoos.png

به یاد داشته باش که این فقط یک روزه بده,                                                

نه یک زندگی بد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...