رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

جواب دادن اشتباه و غیر مربوط به سوالات - @sertegh

SerGeY

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Emanoel.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sertegh.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: درود بنده چند سوال از هلپر سرتق کردم که ایشون جواب هارو اشتباه به من دادن و اصلا ربطی نداشت جواب هاشون که بنده از فروم و هلپر های دیگر جواب های درست رو گرفتم

سوال اول این بود که ایا دی ام کردن بن داره؟ اگر داره در چه صورتی؟ که ایشون گفتند مثلا نصفه شب بیاید همرو بکشید پلیس نباشه و..... تو اس اس هست 

که جوابه درست سوال من این میشد:

نقل قول

به این معناست که به یکی حمله کنید (نه 1 یا 2 مشت) یا کشتن یک بازیکن (DM)، بازیکنانی که بیشتر از 7 بار به دلیل کشتن بازیکن بدون دلیل مجوز اسلحه آنها مسدود شود قوانین زیر درباره آنها صدق نخواهد کرد و در هر بار بی توجهی از 1 تا 5 روز از سرور محروم خواهند شد.

و سوال بعدی این بود که ایا وانتد دی بی و دی ام سی 6 است یا سی 7 اما جوابی که ایشون دادن این بود: اگر روی پلیس باشه سی 6 اما من نگفتم کشتن پلیس یا حمله کردن به پلیس که این جواب رو دادن :

مگه دی ام و دی بی وانتد داره؟؟؟ 

نقل قول

Wanted 4

- حمله در حالت G در ماشین (DB)

- کشتن شهروند عادی (DM)

و حتی ایشون جواب های منو دیر میدادن و FEnglish ایشون هم اصلا صحیح نیست برای تیم استف باید حتما بلد باشن این مسائل رو!! 

لفطا به اس اس ها کاملا دقت و رسیدگه شه.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s9.picofile.com/file/8296563350/sertegh.rar.html

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...