رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

پس گرفتن شماره های رند!

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من داشتم UCP چک میکردم که یه چیزی نظرم رو جلب کرد!

اون شماره های رندی بود که بعضی افراد داشتن(الان یا بن شدن یا دیگه بازی نمیکنن)و چندین ماه از اخرین حضورشون تو سرور میگذره.

اگه در همین زمان دنبال شماره رند بگردیم و پول خرج کنیم اونم نزدیک50 هزار تا تازه یه شماره با 4 رقم اخر رند میتونیم گیر بیاریم و شماره های رند بسیار عالی بدون استفاده دارن خاک میخورن!

چندین نمونه از این شماره ها وجود داره یکی از این شماره ها به طور مثال شماره 9999-999 هست!که الان مثلا 2ماه از اخرین حضورش تو سرور میگذره.

شماره های دیگر:

214-2114 /555-5171/ 555-3377 / 779-6040 / 545-1111 / 692-9999 / 888-8888 / 333-3333 / 417-7666 / 222-0222 / 808-6084

اینها تنها شماره هایی بود که تونستم وقت بزارم و چک کنم بیشتر صاحب این شماره ها یا بن هستن یا 6ماه تا 9ماه پیش انلاین شدن!

@Ali

درخواست دارم شماره هایی که برای اکانت های محروم شدست take کنید و همینطور مثل ماشین و اموال داخل بازی اگه کسی مدت زمان لازم تو ماه انلاین نباشه ازش گرفته بشه!

ممنون!

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موافقم

OpieWinston.png

Alireza

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

از کسایی که بن هستن گرفته نشه چون ممکنه بعد از آنبن شدن برگردن ولی کسایی که مدته زیادی نبودن بهتره که گرفته شه و این پیشنهاد تو این شرایط پیشنهاده خوبیه

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۱۵ در 06:20، Sepehr7 گفته است:

از کسایی که بن هستن گرفته نشه چون ممکنه بعد از آنبن شدن برگردن ولی کسایی که مدته زیادی نبودن بهتره که گرفته شه و این پیشنهاد تو این شرایط پیشنهاده خوبیه

منم اون بن هایی که مدتش کمه منظورم نیست مثلا الان بعضیا هستن بن دائم هستن و یا حتی بن چیت زدن ولی شماره رند دارن و حدود دوسال پیش بن شدن و تا الان انبن نشدن!

• هاها 1

لینک به دیدگاه

این فکر خوبیه حتی خیلیا هستن با اسم هایی حساب ساختند و آخرین حظورشون در گیم چند سال میگذره اگه بشه این حسابارو غیر فعال کنن  که ما بتونیم از اسمی که میخوایم استفاده کنیم.

باید بتونی چیزای کم و متوسط قبول نکنی

تا بهترینا به سراغت بیان!

??? ????? ???????? ????? ?? ? ????????

برای  هر  منفی  ی  مثبت  وجود  داره?

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۲۲ در 18:18، 83mehrdad83 گفته است:

چندین نمونه از این شماره ها وجود داره یکی از این شماره ها به طور مثال شماره 9999-999 هست!که الان مثلا 2ماه از اخرین حضورش تو سرور میگذره.

شماره های دیگر:

214-2114 /555-5171/ 555-3377 / 779-6040 / 545-1111 / 692-9999 / 888-8888 / 333-3333 / 417-7666 / 222-0222 / 808-6084

اینها تنها شماره هایی بود که تونستم وقت بزارم و چک کنم بیشتر صاحب این شماره ها یا بن هستن یا 6ماه تا 9ماه پیش انلاین شدن!

@Ali

درخواست دارم شماره هایی که برای اکانت های محروم شدست take کنید و همینطور مثل ماشین و اموال داخل بازی اگه کسی مدت زمان لازم تو ماه انلاین نباشه ازش گرفته بشه

مگه موزه take کنه؟ 

طرف پول داده شماره رو خریده براچی باید ازش بگیرن؟

قبل اینکه حرف بزنی دربارش فکر کن بعد بگو ببین با عقل جور در میاد یا نه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mahsamasoumi گفته است:

مگه موزه take کنه؟ 

مگه خونه و ماشین و تجارت موزه که takeمیشه؟

طرف پول داده خونه خریده یه مدت نیومد takeمیشه

طرف پول داده شماره خریده یه مدت نمیاد takeمیشه 

شما خودت برو یک بار هم شده برای بار اول قوانین رو کامل بخون بعد بیا ببین موزه یا شیرموز??.

.

.

.

.

.

الان کسی که سال 2018انلاین شده و 7تا شمارش هم یکی هست دیگه نمیاد تو بازی نباید ازش پس گرفته بشه؟

@Ali

ویرایش شده توسط 83mehrdad83

لینک به دیدگاه

با سلام

اون شماره های رندی بود که بعضی افراد داشتن(الان یا بن شدن یا دیگه بازی نمیکنن)و چندین ماه از اخرین حضورشون تو سرور میگذره.

اگه در همین زمان دنبال شماره رند بگردیم و پول خرج کنیم اونم نزدیک50 هزار تا تازه یه شماره با 4 رقم اخر رند میتونیم گیر بیاریم و شماره های رند بسیار عالی بدون استفاده دارن خاک میخورن!

شماره های دیگر:

@Ali

درخواست دارم شماره هایی که برای اکانت های محروم شدست take کنید و همینطور مثل ماشین و اموال داخل بازی اگه کسی مدت زمان لازم تو ماه انلاین نباشه ازش گرفته بشه!

ممنون!

موافق، این باید به قوانین سرور مثل هرکس 20 ساعت آنلاین نباشه خانه اش مصادره بشه اضافه بشه،

در ضمن سرور اول اکانت میپرسه که "آیا با قوانین موافقت دارید؟" پس اگر طرف خانه اش یا شمارش توسط سرور مصادره بشه، خودش رو دکمه تایید قوانین زده!

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

مگه خونه و ماشین و تجارت موزه که takeمیشه؟

طرف پول داده خونه خریده یه مدت نیومد takeمیشه

طرف پول داده شماره خریده یه مدت نمیاد takeمیشه 

شما خودت برو یک بار هم شده برای بار اول قوانین رو کامل بخون بعد بیا ببین موزه یا شیرموز

شما خونه یا بیز رو میتونی با پوله سرور بفروشی ولی شماره ای که از فاندر میخری رو میتونی بفروشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، mahsamasoumi گفته است:

شما خونه یا بیز رو میتونی با پوله سرور بفروشی ولی شماره ای که از فاندر میخری رو میتونی بفروشی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

همین رو هم میتونیم به عنوان پیشنهاد مطرح کنیم که شماره هارو بتونیم بفروشیم چرا که تو واقعیت مثلا میشه سیم کارت رو فروخت به یک نفر ولی تو سرور نمیشه ولی خیلیا همین الان برای اینکه شماره موبایلشون رو به پول بازی بفروشند کل اکانت خود رو به فروش میرسونند بنظرم یه قابلیت بیاد که بشه توش سیم کارت(شماره موبایل) خودمون رو یا به خود 24/7و مخابرات و یا به پلیر عادی بفروش برسونیم.

تو واقعیت همچین قابلیتی وجود داره.

@Mohny @Ali

فروختن سیم کارت اینقدر تو واقعیت گرونه که الان بزنی اینترنت خرید سیم کارت رند یه شماره دیدم 550میلیون??

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

همین رو هم میتونیم به عنوان پیشنهاد مطرح کنیم که شماره هارو بتونیم بفروشیم چرا که تو واقعیت مثلا میشه سیم کارت رو فروخت به یک نفر ولی تو سرور نمیشه ولی خیلیا همین الان برای اینکه شماره موبایلشون رو به پول بازی بفروشند کل اکانت خود رو به فروش میرسونند بنظرم یه قابلیت بیاد که بشه توش سیم کارت(شماره موبایل) خودمون رو یا به خود 24/7و مخابرات و یا به پلیر عادی بفروش برسونیم.

تو واقعیت همچین قابلیتی وجود داره.

@Mohny @Ali

فروختن سیم کارت اینقدر تو واقعیت گرونه که الان بزنی اینترنت خرید سیم کارت رند یه شماره دیدم 550میلیون

اصلا معقولانه نیسته حرفات 

اگه کسی یک شماره رو دوست داره و شاخه براچی باید بابتش گلد بده بعد بفروشه؟

دلیلی نداره یارو شماره تلفن بخره بعد بفروشه دنیا واقعی تو دیدی کسی کارش خرید و فروش شماره موبایل باشه؟ مثلا طرف بره شماره بخره بعد بیاد بفروشه چه معنی داره؟

تو دنیای واقعی تو کسیو ندیدی که شماره بخره بعد بفروشه ولی کساییو دیدی که خونه یا مغازه بخرن و بفروشن 

خودش یه بیزنس میشه برا طرف که  پول در بیاره از شماره فروختن از افرادی با سطح پایین تر 

به نظرم هیچ معقولیتی توی این پیشنهادت نیست

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، mahsamasoumi گفته است:

دلیلی نداره یارو شماره تلفن بخره بعد بفروشه دنیا واقعی تو دیدی کسی کارش خرید و فروش شماره موبایل باشه؟ مثلا طرف بره شماره بخره بعد بیاد بفروشه چه معنی داره؟

تو دنیای واقعی تو کسیو ندیدی که شماره بخره بعد بفروشه ولی کساییو دیدی که خونه یا مغازه بخرن و بفروشن 

خودش یه بیزنس میشه برا طرف که  پول در بیاره از شماره فروختن از افرادی با سطح پایین تر 

به نظرم هیچ معقولیتی توی این پیشنهادت نیست

بله همچین کاری تو زندگی واقعی انجام میگییره نمیدونم شما چطور ندید هم به صورت پیامک ارسال می کنند و فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید کلی سایت خرید و فروش میاد که حتی قیمتش از ماشین و خونه هم گرون تره قبل از حرفاتون تحقیق لطفا!

الان قیمت به نظر رند ترین شماره رو میزارم نگاه کنید :|

خود این کار تو واقعیت بیزینس هست!

http://uupload.ir/files/5zwf_screenshot_(169)_li.jpg

پ.ن:اینایی که ویرایش کردم شماره تلفن های فروشنده و سایت خرید و فروش بود :|

• چی چی 1

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

حاجی این قیمت ها چه خبره؟?

• هاها 1
لینک به دیدگاه

بعضی اسم ها هم هستند اگه بشه اونارو هم پس بگیرید منظورم اون اسم هایی که اکانت لول بالا هستند نیست حتی اگه بن باشند منظورم مثلا یه لول 1اومده سرور با اسم مثلا مجتبی حالا 4سال پیش یا کلا بن شده ولی چون اسم خاص انتخاب کرده دیگه نمتونیم اون اسم رو استفاده کنیم و باعث مشکل میشه?

لینک به دیدگاه

@Mohny

همچین کاری رو میشه انجام داد؟

در در ۱۳۹۹/۳/۲۸ در 11:17، 83mehrdad83 گفته است:

بعضی اسم ها هم هستند اگه بشه اونارو هم پس بگیرید منظورم اون اسم هایی که اکانت لول بالا هستند نیست حتی اگه بن باشند منظورم مثلا یه لول 1اومده سرور با اسم مثلا مجتبی حالا 4سال پیش یا کلا بن شده ولی چون اسم خاص انتخاب کرده دیگه نمتونیم اون اسم رو استفاده کنیم و باعث مشکل میشه?

با سلام

شماره های دیگر:

@Ali

ممنون!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، gamersj گفته است:

می تونی یکم فکر کنی طرف 1 سال یا 2 سال یا اصلا 2ماه انلاین نشده خوب معلومه که دیگه قصدبرگشت نداره ?پس اگه سیم کارت ازش گرفته بشه هیچ مشکلی نداره? اگر هم ی روزی بیاد با دلیل منطقی میشه بهش فههموند

شما خودتو بزار جای فردی که شمارش رنده

فکر کن رفتی ۲۵۰ت پول دادی که برات شماره ست کنن 

به دلیل یسری مشکلات (مثل فوت اقوام،امتحان،کنکور،درس خوندن و و و...) نتونی بیای گیم یا اصلا سیستمت خراب شه ماشالا با این وضعیت قیمتا هم شاید طرف دلش بخواد یه مدت استفاده نکنه تا پولاش جمع شه، بعد بیای این همه پول بدی یکی ازین مشکلات برات پیش بیاد نیای تو گیم یهو بیان شمارتو ازت بگیرن مگه کشکه؟ 

شاید این پیشنهاد به نفع فاندر مجموعه باشه و یسری مثل شماها که فقط جلوی پاشون رو نگاه میکنن و با این پیشنهاد موافقت کنن ولی یادت باشه توکه همیشه نمیخای پلی بدی تو سرور بلخره یه روزی خسته میشی میری بعد دقیقا همین کار سره خودت میاد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

پیشنهاد عالی هست مخصوصا بخش خرید و فروش xD با تشکر از افراد خلاق

یه دو تا لایک هم مارو بزنید خدایی 40 پست زدم 1لایک نخوردم ?

ویرایش شده توسط ROG
یه مشکلی
  • هاها 1

R.aha.png

اجازه دهید همیشه با لبخند با هم روبرو شویم، زیرا لبخند سرآغاز عشق است.

Raha_Tro.png

U Most Fight Over For Love , The Best Reason For Resume Life Is Love

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم ایده خوبی باشه
چون اون شخصی که صاحب اون شماره و یا هرچیز دیگری هس بالاخره پول پرداخت کرده و مفتی و از آسمون نگرفته حتی اگه به هردلیلی بن شده باشه و دسترسی نداشته باشه 
بازم حتی اگه گرفته شه شما شانس خیلی زیادی نداری که بدست بیاری اون شماره رو 
کسایی که خیلی وقته نیومدن ممکنه برگردن و حتی کسایی که بن هستن ام ممکنه آنبن شن

ErF.png

یه پسرِ همیشه توو اَخم 

معتادِ تنهایی عاشقِ غریبه بودن

میخوام فقط به خودم شبیه بمونم

من همینم همین قد بد همینه موودم

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

عالی میشه.

موافقم.

?

FieRy.png

♠️

?بـالـاخـَرـہ♡ڪـَم و زیـاد مــا اینـیـم?

peq3_1f451.png                                                             peq3_1f451.png

?♧♡ ♧شـُمـا هـَمینـَم نیـستـے✘✘✘?

لینک به دیدگاه

با سلام

شماره های دیگر:

@Ali

ممنون!

طرف زحمت کشیده گلد داده یا رفته 1 هفته توی Biz واسه شماره رند تلاش کرده بعد بیاد دو دستی بده به شما؟ 

اصلا ایده خوبی نیست 

اگه اینطوری باشه بگیم چون بن شده باید تمام داراییش take شه و به یک پلیر داده شه از جمله ماشین و پول هاش چون تجارت و هوس خودش درصورت نداشتن Activity تیک میشه

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۲۱ در 00:24، mahsamasoumi گفته است:

مگه موزه take کنه؟ 

چرا شعر میگی؟ طرف وقتی دیگه تا 9 ماه بازی نمیکنه و فروم رو هم سر نمیزنع یعنی بای داده و بهتره گرفته بشه

با سلام

شماره های دیگر:

@Ali

ممنون!

واقعن پیشنهاد خوبی بود ولی الان نه @Mohny نه @Ali جواب انتقادا رو نمیدن من دوتا پیشنهاد خوب دادم ته همه موافق بودن ولی اونا اصن یه نگاهی بهش ننداختن نمیدونم.سرشون شلوغه یا سرور خستشون کرده

نمیدونم والا :(

در در ۱۳۹۹/۳/۲۲ در 09:14، 83mehrdad83 گفته است:

بله همچین کاری تو زندگی واقعی انجام میگییره نمیدونم شما چطور ندید هم به صورت پیامک ارسال می کنند و فقط کافیه تو گوگل سرچ کنید کلی سایت خرید و فروش میاد که حتی قیمتش از ماشین و خونه هم گرون تره قبل از حرفاتون تحقیق لطفا!

پ.ن:اینایی که ویرایش کردم شماره تلفن های فروشنده و سایت خرید و فروش بود :|

فقط یه اقازاده میتونه این شماره هارو بگیره یا یک فرد خر پول :|

ما هنو پول نتمونو نداریم

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۳۱ در 15:19، mahsamasoumi گفته است:

به دلیل یسری مشکلات (مثل فوت اقوام،امتحان،کنکور،درس خوندن و و و...) نتونی بیای گیم یا اصلا سیستمت خراب شه ماشالا با این وضعیت قیمتا هم شاید طرف دلش بخواد یه مدت استفاده نکنه تا پولاش جمع شه، بعد بیای این همه پول بدی یکی ازین مشکلات برات پیش بیاد نیای تو گیم یهو بیان شمارتو ازت بگیرن مگه کشکه؟ 

شاید این پیشنهاد به نفع فاندر مجموعه باشه و یسری مثل شماها که فقط جلوی پاشون رو نگاه میکنن و با این پیشنهاد موافقت کنن ولی یادت باشه توکه همیشه نمیخای پلی بدی تو سرور بلخره یه روزی خسته میشی میری بعد دقیقا همین کار سره خودت میاد

اره من خودم الان 1ماهو نیم هست دارم کار میکنم 

طرف کنکور داره یسال نمیتونه بیاد

فامیلش خدایی نکرده مرده

من بالا گفتم موافقم منظورشم شماره هایی بود که از biz میخریم منظورم با شماره های خیلی روند که باید با گلد بگیری نبود

پیشنهادم برای گلد اینه که نصف پولو به صاحبش که اگه با گلد خریده با کارت به کارت بریزن به حسابش (اگه با پول گلد خریده )

در در ۱۳۹۹/۳/۳۱ در 15:19، mahsamasoumi گفته است:

اره من خودم الان 1ماهو نیم هست دارم کار میکنم 

طرف کنکور داره یسال نمیتونه بیاد

فامیلش خدایی نکرده مرده

من بالا گفتم موافقم منظورشم شماره هایی بود که از biz میخریم منظورم با شماره های خیلی روند که باید با گلد بگیری نبود

پیشنهادم برای گلد اینه که نصف پولو به صاحبش که اگه با گلد خریده با کارت به کارت بریزن به حسابش (اگه با پول گلد خریده )

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...