رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از لیدر NG ZombieRanger

AliExpert

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود خدمت کارکنان محترم آرساکیا

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  Ali%5BB%5DozorG.png 

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  ZombieRanger.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  - 

• توضیحات: عدم فعالیت و آنلاین بودن در سرور در بیشتر مواقع روز و شب که من نیاز به کمک دارم که ایشون نیستن که پاسخگو باشن - سردرگم کردن اعضای فکشن برای قانون وقت ملاقات و آزادی توسط وکیل - رد کردن ریپورت که صد درصد حق با شخص شاکی بوده است - رنک آپ کردن مشکوک 

• مدارک + توضیحات اضافه (فیلم یا عکس): 

مورد اول  : نداشتن Activity و جواب دادن سریع و تعجب آور به شکایت در حالی که لیدر مربوطه توی بازی اصلا امروز نیومده

همانطور که اطلاع دارید هر روز لیدر ها باید 3 ساعت Activity در کارنامه خود داشته باشند و متاسفانه یا خوشبختانه دیدن Activity لیدر ها برای ممبر ها قابل نمایش نیست پس من نمیتوانم به صراحت بگم که لیدر مورد نظر Activity روزانه خودش رو میزنه یا نه اما میتوانم بگویم که اکثرا که من آنلاین هستم این لیدر رو در سرور نمیبینم که بخوام کمکی یا مشکلی از اعضا یا اپروال یا بلاخره هر جوری چیزی که لازم داریم رو از ایشون بخوایم که ماشالا اصلا آنلاین نیستن و توی این یه ماهی که لیدر هستن من یه بار ایشونو ندیدم توی سرور انلاین باشه بیشتر از یکی دو ساعت 

خب این مورد به خودی خود قابل قبول و قانع کننده برای شکایت نیست و من شخصی نیستم که بیام و بتونم بگم که بله لیدر نیست و Activity نداره باید مجازات شه کار ادمینا هست پس چرا این بحث رو وسط کشیدم ؟ 

از اونجایی که امروز هم که این دوست عزیز مثل همیشه آفلاین بود و آخرین ورود ایشون به سرور ( طبق بررسی UCP نه از خودم )    

تاریخ آخرین ورود به سرور 2020/05/09 19:11:57

5cgu_zombie_last_online.jpg

بعد ایشون در تاریخ امروز  2020/05/10  بلافاصله بعد از اینکه من ریپورت دادم اومدن توی فروم و درخواست ریپورتی که من از ساب لیدر ایشون دادم رو رد کردن - عجیب نیست ؟ چطور توی این یکی دو ساعت در حالی که آنلاین نبودن سریع متوجه ریپورت بنده شدن و جواب دادن ؟ و بعد چطور یک ثانیه بعد از جواب دادن ایشون ساب لیدر ایشون یعنی ParhamTH میان و لایک و ایموجی خنده روی پست ZombieRanger میذارن؟  عجیب نیست؟  یعنی لیدر وقت داشته توی دقیقه بیاد شکایت منو رد کنه ؟ ولی وقت نداشته یه دقیقه تو سرور آنلاین باشه ؟ یا اصلا این اکانت فروم دست لیدره ؟ یا چی ؟ من که نفهمیدم ! 

y0f_answer_last.jpg

axyy_heheheeeee.jpg

l4xw_heheehw_2.jpg

مورد دوم :  آگاه نبودن از قوانین سرور و اختیار داشتن وکیل برای فروختن Bail خود و پافشاری بر بلد بودن قوانین 

بلد نبودن وقت ملاقات سرور که تغیر کرده به ساعت 12 که به اشتباه ممبر خودشون رو سردرگم کردن که ساعت 10 شب وقت ملاقات نیست و نمیتونیم مجوز آزادی خودمون رو بفروشیم و حتی من به ایشان اصرار کردم که الان وقت ملاقات هست ( صرف نظر از وکیل بودن من که در مورد بعدی بهش پرداخته میشه ) نداشتن که به ملاقات زندانی برم و ایشون رو ریپورت دادم اما جواب لیدر چیز دیگری بوده 

ok57_leader_rep.jpg

نقل قول

ZombieRanger 

به نام قانون

@AliBozorG زمان مجاز به ملاقات زندانی ساعات ۱۲ تا ۲۲ میباشد، اعضای مورد نظر شما حق رد کردن درخواستتون رو داشتن و هیچ کار اشتباهی انجام ندادن.

اولا که ایشون هیچ احترام و ارزشی برای شخص شاکی قائل نبودن و حتی در شروع جواب خود سلام نکردند و قانون جواب دادن به شاکی رو رعایت نکردن 

در نگاه دوم میبینیم که ایشون میگن ملاقات زندانی تا ساعت 22 میباشد و حتی قانون ملاقات رو بلد نیستن در حالی که چندین بار اعلام کردن ادمین های گرامی که تایم ملاقات زندانیان تا 00:00 شب هست که ایشون اصلا توجه نکردن و به قوانین قدیمی تکیه کردن ( یا خواستن توجه نکنن یا کلا چون آفلاینن ندیدن اما همه ی ما میدونیم که جهل به قانون رافع مسئولیت نیست و ایشون به عنوان یک لیدر نمیتونه بگه که من نمیدونستم که تایم ملاقات تغیر کرده - اگه ایشون ندونه پس کی بدونه ممبر  بدونه ؟ بعد به ایشون بگه که تغیر کرده ایشون بگه نه چون من لیدرم هر چی من میگم؟ ) 

مورد سوم 

طبق قانون سرور - طبق قانون سرور - تاکید میکنم که طبق قانون سرور Lawyer هر لحظه میتونه که بیاد و زندانی رو از زندان آزاد کنه و مسئولان NG در صورتی که در حال گرفتن Wanted نباشن ( همه ی ما میدونیم که میتینگ یا ماموریت یا تمرینی از ساعت 11 شب به بعد نیست پس فقط همون Wanted ) باید بیان و در زندان رو برای وکیل ها باز کنند 

من گفتم شاید اشتباه کنم اما هلپر های عزیز Sugar - HaMeD - EazyE تایید و من نیاز به تاییدیه بزرگتری داشتم که از ادمین عزیز ButLeR سوال کردم که آیا وکیل میتونه هر موقع که میخواد Bail بفروشه یا خیر ایشون هم جواب مثبت دادن و خودشونم هم برای Bail دادن اومده بودن 

xwnw_eazy_e.jpg

z3oi_sugar.jpg

( مدارک مکالمه با ButleR به دلیل نیاز نبودن سیو نکردم اما در صورت نیاز خود ادمین میتواند مکالمه را تایید کند ) 

و من هم اعضای NG زنگ زدم که میخوام زندانی آزاد کنم و وکیل هستم اما ساب لیدر ایشون به من اجازه ندادن و دستور دادن که هیچکس در زندان رو برای من باز نکنه 

( مدارک کامل تر در صورت نیاز به مدیریت ارسال می شود )

3ga2_no_bail_2.jpg

23yq_no_bail_4.jpg

خب من رفتم و ساب لیدر ایشون رو ریپورت دادم گفتم حتما ایشون اشتباه کردن که مجازات شن اما طبق جواب مشکوک سریع السیر ایشون ریپورت من رد شد 

مورد چهارم

در این شکایت میبینیم که هلپر HaMeD شخصی که Wanted داشته رو سوال ماشین کرده بوده یا شایدم ایشون خودش G زده کاری نداریم - ممبر EH3an بلافاصله بعد از /M دادن به حامد به ایشون 2 وانتد همکاری با مجرم دادند 

( تفنگ های مربوط از Boss بوده )

اما سوال این است که آیا حامد در حال فراری دادن مجرم بوده ؟ آیا 3 بار در /M ایشون اعلام کردن که باید حامد ایشون رو پیاده کنن و هلپر این کار رو نکردن ؟ حتی توی خود عکس هم میبینید که هلپر حامد از ماشین پیاده شده و خیلی سریع تر از تایپ کردن /Eject هست که دیگر مجرم نمیتونه تو ماشینی که راننده نداره پرواز کنه که ! اما جواب لیدر طبق انتظار نبود و پست رد شد

نقل قول

ZombieRanger

@JanSoN عضو مورد نظر بهتون اخطار داده که شما باید مجرم رو Eject/ کنید اما طبق مدارک ارسالی خودتون اینکار رو نکردید.

همچنین در صورت کوچکترین همکاری و ارتباط با افراد تحت تعقیب مجازات خواهید شد! 

کار عضو مورد نظرتون هیچ مشکلی نداشته اما به سخت گیری بیش از حدشون تذکراتی داده شد.

مورد پنجم

http://agsa.arsacia.ir/players/faction/TiGeR.

ایشون در تاریخ  

2020-04-13 وارد NG شدن و رنک 2 شدن پس در نتیجه باید 2 هفته + 4 هفته دیگر برای رنک 3 شدن خود صبر کنند ( به عبارتی 42 روز ) اما ایشون دقیقا بعد از 11 روز به رنک 3 ارتقا پیداکردن بعد دوباره بعد از 7 روز به رنک 2 دیموت شدن

قضیه چیه ؟ چطوریه ؟ 

gfxr_mashkok.jpg

با تشکر و احترام

Ali BoZoRG ~ 

در مورد اول هم فیلم که برای اطمینان حاصل کردن از تاریخ های ریپورت گرفته شد ( آنلاین نشدن لیدر در سرور اما جواب دادن ثانیه ایی به پست شکایت از دوست ساب لیدر خودش ) 

http://uupload.ir/view/bdhx_bandicam_2020-05-10_08-12-00-728.mp4/

• هاها 1

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم.

لیدر @ZombieRanger 24 ساعت مهلت برای ارائه دفاعیه دارا میباشد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

عدم فعالیت و آنلاین بودن در سرور در بیشتر مواقع روز و شب که من نیاز به کمک دارم که ایشون نیستن که پاسخگو باشن

همانطور که اطلاع دارید هر روز لیدر ها باید 3 ساعت Activity در کارنامه خود داشته باشند و متاسفانه یا خوشبختانه دیدن Activity لیدر ها برای ممبر ها قابل نمایش نیست پس من نمیتوانم به صراحت بگم که لیدر مورد نظر Activity روزانه خودش رو میزنه یا نه اما میتوانم بگویم که اکثرا که من آنلاین هستم این لیدر رو در سرور نمیبینم که بخوام کمکی یا مشکلی از اعضا یا اپروال یا بلاخره هر جوری چیزی که لازم داریم رو از ایشون بخوایم که ماشالا اصلا آنلاین نیستن و توی این یه ماهی که لیدر هستن من یه بار ایشونو ندیدم توی سرور انلاین باشه بیشتر از یکی دو ساعت 

این موارد به مسئولینی مربوط هست که خودشون کاملا از فعالیت مناسب بنده آگاه هستند، اگه فکر میکنید هروقت دربازی تشریف دارید بنده حضور ندارم مشکل خودتون هست.

نداشتن Activity و جواب دادن سریع و تعجب آور به شکایت در حالی که لیدر مربوطه توی بازی اصلا امروز نیومده

خب این مورد به خودی خود قابل قبول و قانع کننده برای شکایت نیست و من شخصی نیستم که بیام و بتونم بگم که بله لیدر نیست و Activity نداره باید مجازات شه کار ادمینا هست پس چرا این بحث رو وسط کشیدم ؟ 

از اونجایی که امروز هم که این دوست عزیز مثل همیشه آفلاین بود و آخرین ورود ایشون به سرور ( طبق بررسی UCP نه از خودم ) 

بعد ایشون در تاریخ امروز  2020/05/10  بلافاصله بعد از اینکه من ریپورت دادم اومدن توی فروم و درخواست ریپورتی که من از ساب لیدر ایشون دادم رو رد کردن - عجیب نیست ؟ چطور توی این یکی دو ساعت در حالی که آنلاین نبودن سریع متوجه ریپورت بنده شدن و جواب دادن ؟ و بعد چطور یک ثانیه بعد از جواب دادن ایشون ساب لیدر ایشون یعنی ParhamTH میان و لایک و ایموجی خنده روی پست ZombieRanger میذارن؟  عجیب نیست؟  یعنی لیدر وقت داشته توی دقیقه بیاد شکایت منو رد کنه ؟ ولی وقت نداشته یه دقیقه تو سرور آنلاین باشه ؟ یا اصلا این اکانت فروم دست لیدره ؟ یا چی ؟ من که نفهمیدم ! 

این موارد هم به مسئولین لیدر و بنده مربوط هست.

البته جهت اطلاع و در پاسخ به تهمت های بیش از اندازتون، اکانت های بنده چندین سال هست که با هیچکس اشتراک نداشته، ندارد و هیچوقت به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

سردرگم کردن اعضای فکشن برای قانون وقت ملاقات و آزادی توسط وکیل - رد کردن ریپورت که صد درصد حق با شخص شاکی بوده است

آگاه نبودن از قوانین سرور و اختیار داشتن وکیل برای فروختن Bail خود و پافشاری بر بلد بودن قوانین 

لد نبودن وقت ملاقات سرور که تغیر کرده به ساعت 12 که به اشتباه ممبر خودشون رو سردرگم کردن که ساعت 10 شب وقت ملاقات نیست و نمیتونیم مجوز آزادی خودمون رو بفروشیم و حتی من به ایشان اصرار کردم که الان وقت ملاقات هست ( صرف نظر از وکیل بودن من که در مورد بعدی بهش پرداخته میشه ) نداشتن که به ملاقات زندانی برم و ایشون رو ریپورت دادم اما جواب لیدر چیز دیگری بوده 

در نگاه دوم میبینیم که ایشون میگن ملاقات زندانی تا ساعت 22 میباشد و حتی قانون ملاقات رو بلد نیستن در حالی که چندین بار اعلام کردن ادمین های گرامی که تایم ملاقات زندانیان تا 00:00 شب هست که ایشون اصلا توجه نکردن و به قوانین قدیمی تکیه کردن ( یا خواستن توجه نکنن یا کلا چون آفلاینن ندیدن اما همه ی ما میدونیم که جهل به قانون رافع مسئولیت نیست و ایشون به عنوان یک لیدر نمیتونه بگه که من نمیدونستم که تایم ملاقات تغیر کرده - اگه ایشون ندونه پس کی بدونه ممبر  بدونه ؟ بعد به ایشون بگه که تغیر کرده ایشون بگه نه چون من لیدرم هر چی من میگم؟ ) 

طبق قانون سرور - طبق قانون سرور - تاکید میکنم که طبق قانون سرور Lawyer هر لحظه میتونه که بیاد و زندانی رو از زندان آزاد کنه و مسئولان NG در صورتی که در حال گرفتن Wanted نباشن ( همه ی ما میدونیم که میتینگ یا ماموریت یا تمرینی از ساعت 11 شب به بعد نیست پس فقط همون Wanted ) باید بیان و در زندان رو برای وکیل ها باز کنند 

و من هم اعضای NG زنگ زدم که میخوام زندانی آزاد کنم و وکیل هستم اما ساب لیدر ایشون به من اجازه ندادن و دستور دادن که هیچکس در زندان رو برای من باز نکنه 

( مدارک کامل تر در صورت نیاز به مدیریت ارسال می شود )

خب من رفتم و ساب لیدر ایشون رو ریپورت دادم گفتم حتما ایشون اشتباه کردن که مجازات شن اما طبق جواب مشکوک سریع السیر ایشون ریپورت من رد شد 

جواب شما بسیار ساده هست.

دو قانون داریم:

1- در مکان‌های دولتی فقط اعضای دپارتمان‌ها، اعضای متقاضی تست ورود، مجرمان جهت دستگیری، وکیلان جهت آزادی افراد (نه تبلیغ کردن) و افرادی که توسط اعضای با رنک بالاتر با دلیل قانع کننده آورده شدند امکان حضور دارند.

2- زمان مجاز به ملاقات زندانی ها (به وقت سرور): 22:00 تا 12:00

قانون اول میگه که وکلا برای آزادی افراد میتونن وارد زندان بشن اما نگفته در هر زمانی که دلشون بخواد و قانون دوم هم رسما محدودیت هایی برای ملاقات زندانی گذاشته.

لطفا از خودتون قانون درست نکنید؛ قوانین و صحبت های مربوط به آن در خارج از فروم هیچ اعتباری نداشته، ندارند و نخواهند داشت. اگه جایی در فروم خلاف صحبت های من رو میگه لطفا بهمون نشونش بدید.

البته شما میتونید راهنمایی اشتباه هلپر یا ادمین ها رو گزارش بدید، کل سرور میدونن که شما چقدر دوست دارید اول تهدید به شکایت کنید و بعدش خود شکایت، در صورت قبول شدن و اعمال مجازات میرید به فرد مجازات شده میخندید و در صورت رد شدن هم شکایت های بیشتر.

اولا که ایشون هیچ احترام و ارزشی برای شخص شاکی قائل نبودن و حتی در شروع جواب خود سلام نکردند و قانون جواب دادن به شاکی رو رعایت نکردن 

اینکه سلام کردن نشانه ی احترام و ارزشه نظر شخصی خودتون هست، شما حق ندارید به من بگید چجوری صحبت کنم!

مورد چهارم

در این شکایت میبینیم که هلپر HaMeD شخصی که Wanted داشته رو سوال ماشین کرده بوده یا شایدم ایشون خودش G زده کاری نداریم - ممبر EH3an بلافاصله بعد از /M دادن به حامد به ایشون 2 وانتد همکاری با مجرم دادند 

مورد پنجم

ایشون در تاریخ  

2020-04-13 وارد NG شدن و رنک 2 شدن پس در نتیجه باید 2 هفته + 4 هفته دیگر برای رنک 3 شدن خود صبر کنند ( به عبارتی 42 روز ) اما ایشون دقیقا بعد از 11 روز به رنک 3 ارتقا پیداکردن بعد دوباره بعد از 7 روز به رنک 2 دیموت شدن

یه قانونی رو یاداوری میکنم چون ظاهرا شما دوست دارید طبق قوانین حاضر در ذهن خودتون صحبت کنید.

شکایت از کارکنان (ادمین‌ها، هلپرها و لیدرها) فقط باید توسط خود فرد مشمول انجام شود (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

شکایت از کارکنان (ادمین‌ها، هلپرها و لیدرها) فقط باید توسط خود فرد مشمول انجام شود (شکایت به صورت خودکار رد می شود)

با سلام و احترام.

لطفا پاسخ این مورد رو برای من بدید تا شفاف سازی بشه، 1 صدم ثانیه پس از اولین اخطار بنده از ماشین پیاده شدم و هنگامی وانتد گرفتم که سوار بر ماشین نبودم، لطفا بگید کجای کار شخص گزارش شده درسته؟ واسه Activity این حرکت هارو زدن جدا از در چارچوب قوانین نبودن، جدا از چارچوب انسانیت هست.

مورد پنجم

ایشون در تاریخ  

مورد بعد اینکه وقتی بازیکنی ناحقی و ناعدالتی در فکشنی رو مشاهده میکنه، میتونه آزادانه گزارش بده، مثلا شما یک نفر رو رنک 4 کنید هنگام ورود، چه کسی حق گزارش شمارو داره؟ اون فرد که رنک 4 گرفته که نمیاد واسه ارتقا یافتن خودش شمارو گزارش کنه! پس لطفا این حق رو به ممبر بدید زمانی که ناعدالتی های این چنینی ببینه آزادانه میتونه گزارش کنه فرد خاطی رو.

با احترام.

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

نقل قول

این موارد به مسئولینی مربوط هست که خودشون کاملا از فعالیت مناسب بنده آگاه هستند، اگه فکر میکنید هروقت دربازی تشریف دارید بنده حضور ندارم مشکل خودتون هست.

به شما توسط @Spartan عزیز فرصت دفاع کردن از خودتون داده شده نه که بیاید و توی تمام موارد بگید که به بنده و بقیه ربطی نداره که شما چه کاری انجام میدید چه کاری انجام نمیدید

طبق قانون شما موظف هستید که شخصی که از شما شاکی هست رو جواب بدید و قانع کنید راجب شکایت یا سوالی که از شما شده که من خوشبختانه همیشه تو بازی حضور دارم 

نقل قول

این موارد هم به مسئولین لیدر و بنده مربوط هست.

البته جهت اطلاع و در پاسخ به تهمت های بیش از اندازتون، اکانت های بنده چندین سال هست که با هیچکس اشتراک نداشته، ندارد و هیچوقت به اشتراک گذاشته نخواهد شد.

باز هم شما غیر مستقیم میگید که به شما ربطی نداره که من چیکار میکنم و غیر مستقیم گفتید که به اشتراک گذاشته نشده - بنده مستقیم شمارو تهمت به اشتراک گذاشتن اکانتتون نذاشتم و اون در مرحله آخر بود و به این شما رو محکوم کردم که چطور که شما توی بازی اصلا در آن روز آنلاین نبودید فرصت داشتید که ریپورت من رو بلافاصله توی فروم جواب بدید ؟ از کجا اصلا فهمیدید ؟ پس چرا توی بازی نیومدید و حتی سوال از ممبر های خود نکردید ؟

نقل قول

جواب شما بسیار ساده هست.

دو قانون داریم:

1- در مکان‌های دولتی فقط اعضای دپارتمان‌ها، اعضای متقاضی تست ورود، مجرمان جهت دستگیری، وکیلان جهت آزادی افراد (نه تبلیغ کردن) و افرادی که توسط اعضای با رنک بالاتر با دلیل قانع کننده آورده شدند امکان حضور دارند.

قانون اول میگه که وکلا برای آزادی افراد میتونن وارد زندان بشن اما نگفته در هر زمانی که دلشون بخواد و قانون دوم هم رسما محدودیت هایی برای ملاقات زندانی گذاشته.

لطفا از خودتون قانون درست نکنید؛ قوانین و صحبت های مربوط به آن در خارج از فروم هیچ اعتباری نداشته، ندارند و نخواهند داشت. اگه جایی در فروم خلاف صحبت های من رو میگه لطفا بهمون نشونش بدید.

البته شما میتونید راهنمایی اشتباه هلپر یا ادمین ها رو گزارش بدید، کل سرور میدونن که شما چقدر دوست دارید اول تهدید به شکایت کنید و بعدش خود شکایت، در صورت قبول شدن و اعمال مجازات میرید به فرد مجازات شده میخندید و در صورت رد شدن هم شکایت های بیشتر.

اولا که هیچکسی برای تبلیغ به زندان نیامده و من جز وکیل هایی هستم که قیمت Bail های خودم رو خیلی کمتر از بقیه میفروشم در نتیجه Bail من حداکثر تا یک ساعت بعد دست من نمیمونه و اولین بارم هم نیست که Bail می فروشم پس در نتیجه بلدم که تبلیغ میخوام بکنم یا بیل بدم ( مدارک زنگ زدن کاربر برای Bail در صورت نیاز به مدیریت ارسال می شود ) 

در مورد دوم هم شما دارید میگید که شما بیشتر از ادمین ها و هلپر های سرور میدونید و اونها رو به بلد نبودن قوانین متهم می کنید ؟ یعنی فقط خود شما از قوانین آگاهی دارید؟ 

مورد سوم شما هم تهمن زدن به من که اشتباه ادمین یا هلپر ها رو گذارش بدم و کل سرور میدونن ؟ شما مستقیم دارید تهمت به من میزنید و حتی بی احترامی های شما توی فروم هم کشیده شده شما یک دونه مورد از شکایت من از ادمین یا هلپر رو نشون من بدید ! چه به اشتباه چه به غیر اشتباه؟ از اساس کدام مدارک و شواهد سخن میگویید؟

نقل قول

اینکه سلام کردن نشانه ی احترام و ارزشه نظر شخصی خودتون هست، شما حق ندارید به من بگید چجوری صحبت کنم!

در کجای دنیا با شخص شاکی همچنین صحبت می شود ؟ حتی با شخص متهم هم اینگونه شما صحبت می کنید صحبت نمیشه و بی احترامی نمیشه

آیا یک لیدر شایسته اینچنین باید جواب شاکی را بدهد؟ 

نقل قول

یه قانونی رو یاداوری میکنم چون ظاهرا شما دوست دارید طبق قوانین حاضر در ذهن خودتون صحبت کنید.

شاکی مورد نظر شکایت خودشون رو اینجا اعلام میکنن

آیا جواب های شما قانع کننده است ؟ 

آیا شما الان اومدید و دفاع کردید یا غیر مستقیم دارید جلوی مدیر و ناظمان عزیز میگید که به شما ربطی نداره من چیکار میکنم؟

با تشکر و احترام از جواب شما لیدر عزیز و بررسی های مدیران ناظر

ویرایش شده توسط AliBozorG

Expert.png

لینک به دیدگاه

به ما ربطی نداره و به شخص مربوطه یعنی چی دقیقا ؟  شما یک شخص رو برای یک هفته رنک 3 کردید ( که حداقل هر 10 ساعت رو یک Approval در نظر بگیریم یک هفته :  168 ساعت = 16 APproval = مساوی است با 320.000$ ) که ایشون از فروش APproval در اوردن بدون اینکه زمان رنک 3 ایشون رسیده باشه یعنی شما هر کسی که دوست دارید رو میتونید به رنک بالاتر ارتقا بدید و بقیه حق شکایت ندارند ؟ 

Expert.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، JanSoN گفته است:

لطفا پاسخ این مورد رو برای من بدید تا شفاف سازی بشه، 1 صدم ثانیه پس از اولین اخطار بنده از ماشین پیاده شدم و هنگامی وانتد گرفتم که سوار بر ماشین نبودم، لطفا بگید کجای کار شخص گزارش شده درسته؟ واسه Activity این حرکت هارو زدن جدا از در چارچوب قوانین نبودن، جدا از چارچوب انسانیت هست.

در این سیستم نیمه اتوماتیک، برای وانتد Crime Partner امکان اشتباه برای تشخیص شریک جرم وجود ندارد فقط میزان سختگیری هست، همون طوری که تو پاسخ شکایتتون گفتم به عضو مورد نظر تذکرات لازم برای سختگیری بیش از اندازه داده شد.

در ضمن به شما گفته شده بود که باید مجرم رو Eject/ کنید اما اینکار رو کردید؟ خیر، حداقل مدراکتون این رو میگن.

دلایل زیادی هست که اخطار سیستم ضد شریک جرم میگه مجرم را Eject/ کنید و اون اینه که ما یک مدرک کاملا قاطع داشته باشیم که شما بعد از Eject کردن مجرم (که در ضمن در چتتون هم مشخص میشه) وانتد گرفتید یا خیر.

پس چی شد؟ مجرم رو Eject کنید و پیاده نشید!

اگه شکایتی دارید تاپیک خودتون رو بزنید اینجا محل شکایت فرد دیگه ای هست.

شما ظاهرا نمیدونید که در یک سرور سبک RPG الهام گرفته شده از زندگی واقعی بازی میکنید، اگه با یک مجرم به هر شکل همکاری کنید مجازات میشید که این اتفاق هم افتاد، اصلا هم خارج از منطق یا انسانیت نبود! اگه باز هم با مجرم کوچکترین نوع همکاری داشته باشید توسط پلیس مجازات خواهید شد.

در 3 ساعت قبل، JanSoN گفته است:

مورد بعد اینکه وقتی بازیکنی ناحقی و ناعدالتی در فکشنی رو مشاهده میکنه، میتونه آزادانه گزارش بده، مثلا شما یک نفر رو رنک 4 کنید هنگام ورود، چه کسی حق گزارش شمارو داره؟ اون فرد که رنک 4 گرفته که نمیاد واسه ارتقا یافتن خودش شمارو گزارش کنه! پس لطفا این حق رو به ممبر بدید زمانی که ناعدالتی های این چنینی ببینه آزادانه میتونه گزارش کنه فرد خاطی رو.

حق دارید اینگونه موارد رو گزارش کنید اما بنده فقط به مسئولین لیدر پاسخ میدم نه شما!

در 3 ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

به شما توسط @Spartan عزیز فرصت دفاع کردن از خودتون داده شده نه که بیاید و توی تمام موارد بگید که به بنده و بقیه ربطی نداره که شما چه کاری انجام میدید چه کاری انجام نمیدید

طبق قانون شما موظف هستید که شخصی که از شما شاکی هست رو جواب بدید و قانع کنید راجب شکایت یا سوالی که از شما شده که من خوشبختانه همیشه تو بازی حضور دارم 

درسته، فرصت دفاع در مقابل تمام مواردی که مربوط به شما هست داده شده و تمام دفاعیه هایی که باید اینجا گذاشته بشه ارسال شدند پس بنده طبق قوانین عمل کردم، بقیه ی موارد ربطی به شما ندارند و فقط میتونید گزارششون بدید، اگه مشکلی باشه یا افراد مربوطه ازم شکایت کنند مسئولین مربوطه میتونن طبق قوانین رسیدگی کنند و ازم توجیه بخوان که در این صورت بنده به آنها پاسخ میدم!

چطور که شما توی بازی اصلا در آن روز آنلاین نبودید فرصت داشتید که ریپورت من رو بلافاصله توی فروم جواب بدید ؟ از کجا اصلا فهمیدید ؟ پس چرا توی بازی نیومدید و حتی سوال از ممبر های خود نکردید ؟

چون قوانین بسیار واضح میگن:

1- در مکان‌های دولتی فقط اعضای دپارتمان‌ها، اعضای متقاضی تست ورود، مجرمان جهت دستگیری، وکیلان جهت آزادی افراد (نه تبلیغ کردن) و افرادی که توسط اعضای با رنک بالاتر با دلیل قانع کننده آورده شدند امکان حضور دارند.

* قانون اول میگه که وکلا برای آزادی افراد میتونن وارد زندان بشن اما نگفته در هر زمانی که دلشون بخواد و قانون دوم هم رسما محدودیت هایی برای ملاقات زندانی گذاشته.

توصیه میکنم علمتون رو راجب فروم بالاتر ببرید، قسمتی در بالا سمت چپ به نام دنبال کردن وجود داره که با فعال کردن آن در صورت دلخواه یک ایمیل یا اعلامیه ارسال خواهد شد، براتون عجیبه که چرا سریع شکایت رو رد کردم؟ بلافاصله پس از مطالعه شکایتتون بررسی شد و طبق قوانین بسیار واضح و ساده ای که ظاهرا شما متوجهشون نمیشید کار اعضای مورد نظرتون هیچ مشکلی نداشت!

شما برای فعالیت کم بنده ازم پاسخ میخواستید؟ این هم پاسختون! بلافاصله بعد از ارسال مطلب در گزارش اعضا، شکایتتون خیلی سریع مورد بررسی قرار گرفت و رد شد!

اولا که هیچکسی برای تبلیغ به زندان نیامده و من جز وکیل هایی هستم که قیمت Bail های خودم رو خیلی کمتر از بقیه میفروشم در نتیجه Bail من حداکثر تا یک ساعت بعد دست من نمیمونه و اولین بارم هم نیست که Bail می فروشم پس در نتیجه بلدم که تبلیغ میخوام بکنم یا بیل بدم ( مدارک زنگ زدن کاربر برای Bail در صورت نیاز به مدیریت ارسال می شود ) 

من گفتم برای تبلیغ اومدید؟ برای بار سوم:

* قانون اول میگه که وکلا برای آزادی افراد میتونن وارد زندان بشن اما نگفته در هر زمانی که دلشون بخواد و قانون دوم هم رسما محدودیت هایی برای ملاقات زندانی گذاشته.

شما برای ملاقات زندانی ای که به Bail ختم میشد اومدید که طبق قوانین اعضای بنده حق نداشتن شما رو برای ملاقات زندانی مورد نظرتون به داخل راه بدن!

در مورد دوم هم شما دارید میگید که شما بیشتر از ادمین ها و هلپر های سرور میدونید و اونها رو به بلد نبودن قوانین متهم می کنید ؟ یعنی فقط خود شما از قوانین آگاهی دارید؟ 

بنده همچین حرفی نزدم، فقط دارم سعی میکنم به شما این دو قوانین ساده رو بفهمونم:

برای بار چهارم

این شمایی که داری بنده رو به داشتن دانش کمتر از خودتون، هلپر و ادمین های نامربوط به فکشنی که من مسئولشم متهم میکنید و قوانین رسمی فروم رو زیر سوال میبرید!

حتی بی احترامی های شما توی فروم هم کشیده شده

کدوم بی احترامی؟ فقط دارم شخصیت واقعی شما رو بسیار محترمانه به مسئولین و بازیکنان سرور نشون میدم.

در کجای دنیا با شخص شاکی همچنین صحبت می شود ؟ حتی با شخص متهم هم اینگونه شما صحبت می کنید صحبت نمیشه و بی احترامی نمیشه

آیا یک لیدر شایسته اینچنین باید جواب شاکی را بدهد؟ 

در کجای دنیا بسیار ساده و محترمانه با شاکی صحبت میشود؟ جواب این سوال رو نمیدم.

من خیلی عادی، معمولی و محترمانه دارم باهاتون صحبت میکنم. اگه طبق منطق شما سلام نکردن بی احترامی حساب میشه مشکل و نظر شخصی خودتون هست.

شمایید که اینجا دارید بی احترامی های زیادی از جمله زدن تهمت های مختلف، زیر سوال بردن قوانین فروم، دخالت در طرز صحبت بقیه و ... میکنید!

به ما ربطی نداره و به شخص مربوطه یعنی چی دقیقا ؟  شما یک شخص رو برای یک هفته رنک 3 کردید ( که حداقل هر 10 ساعت رو یک Approval در نظر بگیریم یک هفته :  168 ساعت = 16 APproval = مساوی است با 320.000$ ) که ایشون از فروش APproval در اوردن بدون اینکه زمان رنک 3 ایشون رسیده باشه یعنی شما هر کسی که دوست دارید رو میتونید به رنک بالاتر ارتقا بدید و بقیه حق شکایت ندارند ؟ 

شما همچین مواردی رو فقط میتونید گزارش کنید، اگه مسئولین لیدر مشکلی مربوط به این گزارش در کارم دیدن میتونن ازم توجیه بخوان، بنده در اینگونه موارد به شما پاسخی نمیدم، بسیاری از مسائل داخلی گارد ملی به شما و افراد نامربوط هیچ ربطی ندارند و باید محرمانه و محفوظ باقی بمانند.

• مرسی 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

با سلام و درود مجدد بر شما

نقل قول

در این سیستم نیمه اتوماتیک، برای وانتد Crime Partner امکان اشتباه برای تشخیص شریک جرم وجود ندارد فقط میزان سختگیری هست، همون طوری که تو پاسخ شکایتتون گفتم به عضو مورد نظر تذکرات لازم برای سختگیری بیش از اندازه داده شد.

در ضمن به شما گفته شده بود که باید مجرم رو Eject/ کنید اما اینکار رو کردید؟ خیر، حداقل مدراکتون این رو میگن.

دلایل زیادی هست که اخطار سیستم ضد شریک جرم میگه مجرم را Eject/ کنید و اون اینه که ما یک مدرک کاملا قاطع داشته باشیم که شما بعد از Eject کردن مجرم (که در ضمن در چتتون هم مشخص میشه) وانتد گرفتید یا خیر.

پس چی شد؟ مجرم رو Eject کنید و پیاده نشید!

اگه شکایتی دارید تاپیک خودتون رو بزنید اینجا محل شکایت فرد دیگه ای هست.

شما ظاهرا نمیدونید که در یک سرور سبک RPG الهام گرفته شده از زندگی واقعی بازی میکنید، اگه با یک مجرم به هر شکل همکاری کنید مجازات میشید که این اتفاق هم افتاد، اصلا هم خارج از منطق یا انسانیت نبود! اگه باز هم با مجرم کوچکترین نوع همکاری داشته باشید توسط پلیس مجازات خواهید شد.

شما خودتون دارید میگید که مجرم رو /eject کنه اما ایشون بسیار سریع تر از اینکه حتی صدای بیسیم پلیس را بشنون از ماشین پیاده شدن که خیلی سریع تر بوده و کار پلیس رو جلو برده 

در صورتی میتونه شخص مورد نظر با یک /mp به شخصی وانتد شریک جرم بده که شخص در حال فرار کردن از دست پلیس باشد و پلیس دیگر توانایی استفاده از /mp رو نداشته باشه

در مورد اینکه شما دارید میگید اخطار داده شد یعنی چی شخص شاکی 2 وانتد گرفته و نیم ساعت رو در زندان سپری کرده در حالی که هیچ کاری نکرده شما اخطار دادید ؟ اونم به شخصی که فقط برای Activity بالا بردن خودش به هر کی که کوچک ترین چیزی ببینه وانتد میده ؟ 

بعد شما دارید میگید که شکایت دارن توی مطلب دیگه بذارن در حالی که توی پست بالا خودتون گفتید شخصی که شکایت کرده بیاد و شکایت کنه ! 

در مورد موارد بقیه که جواب دادید هیچ توجیه قانع کننده ایی از نظر من نبوده که بخوام دوباره به شما جواب بدم و فقط یک مطلب رو چندین بار کپی پیست کردید که در جواب قبلیتون جواب دادم و فقط میخواین بگین من دارم دفاعیه میفرستم و بازم غیر مستقیم دارید میگید به کسی جواب پس نمیدید 

پس قضاوت مدارک و کار های شما رو بر عهده مدیر عزیز @Spartan میذارم

با تشکر و احترام از شما 

Expert.png

لینک به دیدگاه

من قبلا به این مورد پاسخ دادم لیدره عزیز، شما فرض رو بر این بگیرید من تلاش کردم مجرم رو /Eject کنم، شما سریع ترین مرد روی زمین هم باشی نمیتونی پس از دریافت اخطار، دقیقا بعد از 3 ثاتیه مجرمی رو از ماشین پیاده کنی، اخطار بدین معنیه که فردی رو از کار خودش بازداره، 1 اخطار دادند و به من مهلت هیچ کاری رو ندادند حتی اجازه ندادند از دستور /Eject استفاده کنم، پس یا قوانین اشتباه است و باید این اخطار از سرور پاک بشه، چون با این تفاسیر شما معنیش میشه => اخطار = وانتد!، و یا باید شما با شخصی که چنین کاری کرده برخورد کنید.

درضمن بارها دیده شده بعد از Boss وقتی بازیکنی درخواست Kill شدن خودش رو میکنه، و بازیکنی این کار رو انجام میده، گارد احسان خودش رو میندازه جلوی تیر تا تیر بخوره و تبدیل بشه به Self defense تا شخصی که تیر زده رو بکشه و Activity بگیره، لطفا یکم با ایشون صحبت کنید یاد بدید اینطوری Activity زدند انسانیتی توش نداره.

عرض دیگه ای نیست موفق باشید. 

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

غیر مستقیم دارید میگید به کسی جواب پس نمیدید 

نخیر! بنده مستقیم دارم به شما میگم در مواردی که بهتون مربوط نیست دخالت نکنید و اینکه بنده فقط به مسئولین و شاکیان مربوطه ی محترم پاسخگو هستم!

در 4 ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

هیچ توجیه قانع کننده ایی از نظر من نبوده که بخوام دوباره به شما جواب بدم

لطفا بگید کجای این قانون بسیار ساده براتون غیر قابل فهمیدن، درک یا توجیه هست:

زمان مجاز به ملاقات زندانی: ۱۲ تا ۲۲

حتی براتون ویراستاری هم انجام دادم تا بهونه ی کپی پیست کردن رو جهت فرار از ارسال یک پاسخ منطقی از جانب شما رو بگیرم.

شما تا دلتون میخواد میتونید چندین صفحه انشاء بنویسید، تهمت بزنید، دروغ بگید، بی احترامی کنید؛ بنده پاسختون رو فقط با یک کلمه ی کوتاه اما بسیار با ارزش میدم: قانون.

فکر کنم به اندازه ی کافی پاسختون رو دادم، اینکه براتون قابل فهمیدن، درک و قانعیت باشه یا نباشه مشکل خودتونه.

در 4 ساعت قبل، JanSoN گفته است:

شما سریع ترین مرد روی زمین هم باشی نمیتونی پس از دریافت اخطار، دقیقا بعد از 3 ثاتیه مجرمی رو از ماشین پیاده کنی، اخطار بدین معنیه که فردی رو از کار خودش بازداره، 1 اخطار دادند و به من مهلت هیچ کاری رو ندادند حتی اجازه ندادند از دستور /Eject استفاده کنم، پس یا قوانین اشتباه است و باید این اخطار از سرور پاک بشه، چون با این تفاسیر شما معنیش میشه => اخطار = وانتد!، و یا باید شما با شخصی که چنین کاری کرده برخورد کنید.

شما باید قبل از اینکه مجرم رو سوار ماشین پر سرعت خودتون بکنید فکرش رو میکردید؛ نمیتونید سریع تایپ کنید یا تحمل زندان رو ندارید؟‌ پس بهتره با مجرم هیچ تماسی نداشته باشید و همکاری نکنید!

شما چهار ثانیه بعد از دریافت اخطار، وانتد شریک جرم رو دریافت کردید که در طول این چهار ثانیه میتونستید Eject رو تایپ کنید و مجرم رو بیرون ماشین بندازید اما نکردید! امیدوارم سپری دوازده دقیقه در زندان براتون درسی شده باشه که هیچگونه تماسی با مجرمین نداشته باشید.

به صورت فنی خود سرور به ما این اجازه رو داده تا بلافاصله بعد از دریافت اخطار Wa/ وانتد بدیم و کوچکترین عدم همکاری با پلیس در حال مقابله با مجرم میتونه به عنوان همکاری با مجرم شناخته بشه! پس دستورات و اخطارهای پلیس رو باید درست و بسیار دقیق اجرا کنید. 

هرگونه تماس و کوچکترین همکاری با مجرمین بی پاسخ نمیماند، بهتره بهش عادت کنید چون در یک سرور سبک RPG بازی یا بهتره بگم زندگی میکنید.

• دوست دارم که 1

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

توصیه میکنم علمتون رو راجب فروم بالاتر ببرید، قسمتی در بالا سمت چپ به نام دنبال کردن وجود داره که با فعال کردن آن در صورت دلخواه یک ایمیل یا اعلامیه ارسال خواهد شد، براتون عجیبه که چرا سریع شکایت رو رد کردم؟ بلافاصله پس از مطالعه شکایتتون بررسی شد و طبق قوانین بسیار واضح و ساده ای که ظاهرا شما متوجهشون نمیشید کار اعضای مورد نظرتون هیچ مشکلی نداشت!

183j_xaxaxaxa.jpg

با سلام مجدد ! 

دست شما درد نکنه که به من آموزش دنبال کردن شخصی رو دادید و ممنون که دارید میگید که چیزی به اسم دنبال کردن وجود داره و ما رو از قضیه آگاه می کنید

فقط نمیدونم چرا توی این عکس یه چیز دیگه گفته شده و چیز دیگه ایی میبینم یعنی میشه به صورت مخفی دنبال کننده ایی به اسم ZombieRanger داشته باشم؟

b5cp_zombie_doroq.jpg

توجه : ( ایکون R! مربوط به  Action! برنامه گرفتن فیلم توی بازی می باشد که در صورت نیاز به مدیریت مدارک صحت آن ارسال می گردد )

بعدش هم که من توی شکایتی که کردم شما رو تگ نکردم که مثلا یه جورایی براتون ایمیل یا چیزی ارسال شه 

بعد چجوری شده که برای شما ایمیل اومده که شما یک شکایت از طرف AliBozorg دارید ؟ 

نقل قول

شما همچین مواردی رو فقط میتونید گزارش کنید، اگه مسئولین لیدر مشکلی مربوط به این گزارش در کارم دیدن میتونن ازم توجیه بخوان، بنده در اینگونه موارد به شما پاسخی نمیدم، بسیاری از مسائل داخلی گارد ملی به شما و افراد نامربوط هیچ ربطی ندارند و باید محرمانه و محفوظ باقی بمانند.

طبق گفته ی Spartan عزیز که مشاهده میفرمایید 

نقل قول

با سلام خدمت شاکی محترم.

لیدر @ZombieRanger 24 ساعت مهلت برای ارائه دفاعیه دارا میباشد.

به شما مهلت ارائه دفاعیه دادن نه که بیاید و بگید که کاربران در چه مواردی میتوانند گزارش بدن و در چه مواردی نمیتوانند گزارش ندن مطمئن هستم که ادمین های عزیز و مربوط به شکایت خودشون کارشون رو بلدن و اگه شکایت من بیجا بود همان لحظه حتی نمایش هم داده نمیشد پس شما به عنوان یک لیدر وظیفه شناس موظف به جواب دادن به شکایت هستید نه آموزش دادن مسائل شکایت و جزئیات آن .

با تشکر و احترام 

دوست دار شما 

• هاها 1

Expert.png

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد.

دفاعیه لیدر @ZombieRanger کامل و تکمیل میباشد.

در مورد فعالیت و صلاحیت ایشون بنده تصمیم میگیرم و بسیار از لیدر مربوطِ راضی هستم.

در 7 ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

بعدش هم که من توی شکایتی که کردم شما رو تگ نکردم که مثلا یه جورایی براتون ایمیل یا چیزی ارسال شه 

فعالیت در فروم هیچ ربطی به آنلاین بود اعضاء در محیط بازی ندارد.

در حالت وانتد، سوءتفاهمی که پیش اومده این است:

شما موظف به پیاده کردن فرد مجرم پس از دریافت سومین اخطار میباشید، اما شما خودتون پیاده شدین، این کار موردی ندارد اما لیدر از این آگاهی نداشتند و وانتد دادند.

بنده بابت این موضوع از شما پوزش میطلبم و به لیدر اخطار های لازم داده شد.

زندان:

اعضای گارد ملی نقش نگهبانان زندان را دارند. کار آنها اجرای قوانین زندان به نحوه احسن میباشد.

- زمان مجاز به ملاقات زندانی ها (به وقت سرور): 22:00 تا 12:00

در در ۱۳۹۹/۲/۲۱ در 08:03، AliBozorG گفته است:

ایشون در تاریخ  

ایشون در زمانی که رنک 2 بودند به اشتباه از اقلیت کیک شدند.

که توسط سوپروایزر سابق احسان عزیز به اقلیت باز گزدانده شدند و به رنک خود باز گشتند.

در صورت قبول نکردن صحبت های بنده؛ برای ادامهی شکایت به بنده پیام خصوصی دهید.

+بسته شد.

• مرسی 1

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...