رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بررسی عوامل و مشکلات و معضل رعایت FEnglish در سرور

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و درود خدمت شما دوستان - کارکنان - مدیران و عزیزان سرور آرساکیا

مدتی هست که میخوام خدمت شما یک مطلبی که واقعا برام عجیب و جای تعجب شده و ناراحت کننده هست رو برای شما بیان کنم 

بذارید با یه مثال شروع کنم

به عنوان مثال من با شخص HaMeD دوست هستم و یک بار ما با هم آشنا شدیم خب بار بعدی که من ایشون رو توی بازی یا هر جایی میبینم چه دلیلی داره دو ساعت به صورت رسمی و اداری شروع کنم سلام و احوال پرسی کردن و با سلام و درود خدمت شما و فلان و فلان با اینکه میتونم کارمو بگم و جوابمو بگیرم ؟

خب بحث من در مورد رعایت کردن موارد Fenglish برای هلپر ها و لیدر ها و ادمین ها هست ( در صورتی که من هلپر و ادمین و غیره نیستم ) 

میخواستم خدمت شما عرض کنم که رعایت این موارد و همچین قانونی قانون خوبی هست و در نگاه اول خیلی خوبه که سرور و کارکنان قانون مند باشن و همه عمل کنند و طبق دستور پیش بروند 

اما مشکل از جایی شروع میشود که همانطور که اطلاع داریم ما ایرانیان در پی کمک کردن به همدیگر نیستیم و در پی زیرآب زنی یکدیگر هستیم که در بسیاری از موارد دیده شده 

که شخصی رفته و درخواست helpme یا report داده فقط یه دلیل اینکه یک ایراد از کار شخصی که جواب میده بگیره 

بررسی شماره 1 : نگاهی بندازیم

در اینجا به جای کلمه "Mojazzat" گفتن "Mojazat" و دقیقا مثل قبلی در یک جمله, 2 بار حرف بزرگ اوردن در کلمه "Shoma" از "S" و به جای "modiriyat" گفتن "Modiriyat"

بررسی شماره 2 : 

خب این بخشی از ریپورت های چند روز اخیر در هلپر ها بود که من اوردم و نشون شما دادم که شماری از کاربران فقط برای آتو گرفتن و خودشونو بالا اوردن میان و ریپورت اشخاص رو میدن و شخص مورد نظر SV یا AV میگیره و باید شبانه روز ( 45 روز ) بشینه و کار کنه و زحمت بکشه که شاید SV ایشون پاک شه و دیگه هیچ حس شور و اشتیاقی برای شخص نمیمونه

مثال فرضی : 

Player : /Helpme cmd forokhtane mahi chie ? 

Helper : Ba salam va dorud.                   l

Helper : Mamnon az shoma ke az dasture /Helpme estefade kardid.                      l

Helper shoma mitavanid az dastur /sellfish dar Resturan ha baraye forukhtan mahi haye khod estefade konid.                     l

Helper : Soal dgei nadarid?                         l

Player : na mamnon

Helper : Movafaq va piruz va sarboland bashid.              l

Helpme Closed

همین سوال رو ما بدون شرایط در نظر گرفتن رعایت قوانین FEnglish مینویسیم

Player : /Helpme cmd forokhtane mahi chie

Helper : Salam /Sellfish To restorana mitoni befroshi          l

Helper : soali nist?                    l

Player : na mamnon

Helpme Closed

خب حالا من از شما سوال دارم

آیا Player فرضی مورد نظر ما توی این Helpme جواب خودشون رو نگرفتن ؟ 

آیا به ایشون Help داده نشد ؟ 

آیا از وقت صرفه جویی نشد ؟ 

آیا الان که هلپر فرضی ما اینگونه جواب دادن آسمان به زمین اومد ؟ 

و هزار تا آیا دیگه

-------------------------------------------

خب با توجه به دستور /Sar و فعالیتی که Helper ها و Admin ها و Leader ها نیاز دارند که انجام بدن و کلی استرس و Code 6 دقیقه ایی و خیلی چیز هایی دیگه آیا به نظر شما به اندازه کافی زحمت نیست که باید این مورد هم رعایت شه که خیلی ها منتظر گرفتن آتو باشن و ریپورت دادن و هلپر یا ادمین مورد نظر 

هم باید روی جواب دادن به سوال شخص مورد نظر دقت کنه

هم به رعایت موارد فینگلیش دقت کنه که ریپورت نشه 

هم باید به وقتش برای جواب دادن به سوال دقت کنه

سوال این است 

یک هلپر یا ادمین چقدر میتونه تو این شرایط سخت دوام بیاره و به هلپری یا ادمینیش ادامه بده ؟ به نظر شما چرا بسیاری از کاربران خلاق و کار بلد سراغ هلپری یا ادمینی نمیرن؟

من که میدونم امکان رسیدگی به این پست از 100 درصد یک درصد هست اما به همان امید 1 درصد که شاید تجدید نظری بشه که هم کیفیت کار مدیران خودتان بالا بره هم خسته کننده نباشه براشون یک رسیدگی بشه و قوانین روان تر و آسان تر شه

با تشکر و احترام 

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

در 17 دقیقه قبل، AliBozorG گفته است:

همانطور که اطلاع داریم ما ایرانیان در پی کمک کردن به همدیگر نیستیم و در پی زیرآب زنی یکدیگر هستیم

این قسمت حرف شما بنده رو ملزم به جواب دادن کرد و من اون رو به اقل ایرانیان و اکثر پلیرهای آرساکیا تغییر میدم، نمیدونم توی چه محیط هایی بودید یا نبودید اما این حرف بعنوان یک ایرانی درست نیست.

اما راهکار؛ آرساکیا بازه سنی 10 الی 40 سال رو به خودش دیده، سن های کمتر از 16 زود رنگ میگیرن، از کارها و رفتارهای دیگران الگو برداری میکنن و از اونجایی که خیلیها از 14 15 سالگی با آرساکیا بزرگ میشن، آرساکیا علاوه بر محیط سرگرمی، بایستی بعنوان یک مجموعه بخش فرهنگی خود را با مسئولیت خطیر پرورش و آموزش آداب زندگی پر کنه.

متاسفانه درحال حاضر جو حاکم بر سرور از friendly بودن خارج شده، البته وقتی قوانین به شکایت از همکار بیشتر از کمک به یکدیگر بها داده و جایزه هم براش تعیین کرده، نباید انتظاری بجز این داشت.

به راحتی میشه این سیرت رو درست کرد:

1. مسئول عزیزی که رسیدگی به شکایات دست شماست، مواقعی که یک نفر قوانین سوء استفاده میکنه تا پلیریو مجازات یا اخراج کنه، حالا از سر دشمنی یا هرچی، شاکی رو روشن کن کارش اشتباهه و دیگه تکرار نکنه، قوانین که آیه قرآن نیستن خیلی جاها کار درست متناقض با قوانینه، پس قوانین رو درست کنید، از بالا آوردن امثال Smart. که کار خود را با دزدی گیفت کارت از پلیرها شروع کردن بپرهیزین، واقعا برام عجیب بود چطور همچین فردی به ادمینی رسید.

2. تیم استف عزیز، بخش اعظم این امر گردن شماست، یک کار تیمی و قوی لازمه تا یک نتیجه شیرین حاصل بشه، برخورد گرم و صمیمی با پلیر های تازه واردی که کمک لازم دارن، گور بابای FEnglish، دوستانه حرف زدن بدون فینگلیش خیلی بهتر و موثر تر از کتابی حرف زدن با فینگلیشِ درسته.

شاید SV دادن به کسی یا موجب اخراج شدنش یک لذت واهی داشته باشه، اما باور کنین منی که قریب به چهار ساله توی جاها و سرورای ایرانی و خارجی ادمین بودم، هیچی به لذت اینکه چهارتا دوست واقعی پیدا کنی، دوستی که فقط محدود به فضای بازی نباشه، اکثریت از کارت راضی بوده باشن و هر از گاهی بهت پیام بدن لذت بخش نیست، یک جوری سرورو بسازین و خوب باشین که ده سال دیگه پلیر سرور واسه بچهاش تعریف کنه همچین کسی تو فلان جا بود و کارش خیلی درست بود، دمش گرم، خدا پدرشو بیامرزه، این رنکو موقعیت موقته، چیزی که بعدش براتون میمونه نتیجشه.

3. و در آخر مدیریت و موسس، لطفا با محدودیتها و قوانین لالازم جلوی پیشرفت سرور رو نگیرید، با فضا دادن به استف کنونی، گسترش اختیارات و بها دادن بهشون میشه در آینده ای نزدیک RPG1 رو پر کرد.

ارادتمند، روزبه

@AliAgent @AriaGh @AbbasMZ @Markeloff @HadiNT @FerDinaND @HamidCPT @Liberty @MiGueL @Meli @Ostad @special76 @SpiriT @Tommy @BuTleR @Spartan @Cyber @Child @Aminw @VenGer @fcalireza @Khalse @MrAbol @Mking229 @mahsamasoumi @Tig @NTpocker @Abner @Sugar @Brigand @AraGorN @JanSoN @Misagh @DevilMan @Hesamii @Moltaf @Sobi @Row @Ali

جسارت نباشه عزیزان، من باب دیدن همرو منشن کردم، حقیر منظور خاصی نداره

Roozbeh%5Bmc%5D.png

لینک به دیدگاه

اره در کل قراره معنا و کمکش رو به پلیر برسونه و تو واقعیت ما مثلا بریم پیش رییس بانک اون رسمی و کتابی و تمام کلمات رو فارسی میگه؟از من بیشتر خودمونی حرف میزنه?

اصل هلپر و ادمین و حتی لیدر اینه که معنا و مفهوم موردنظرش رو برسونه و این بدون این قواعد قابل فهم هست.

در مورد موضوع بعدی که گفته شد بعضی شکایت ها میشه که اصلا معلومه میخوان تاریخچه فرد رو خراب کنند!

میان سوار ماشین میشن(البته منظور بنده فقط اونایی که هدفشون پریدن بیمه)و بعد منتظر رفتن صاحب ماشین می شوند تا تاریخچه فرد رو خراب کنند!

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار.

@AliBozorG 

ب نظر من FEnglish یک اصول و منش برای فردی که در تیم کارکنان حضور داره لازمه و این مبنی در این نیست که چت کاملا رسمی و خشک باشه

دوستانی که Report اونا برای بنده باز شده باید دیده باشن در حالی که FEnglish رعایت میشه خیلی گرم و صمیمی جواب بازیکن داده میشه

و به نظر بنده یک سری تفاوت های ریز باید بین فردی که مسئول هست و فرد مراجعه کننده باشه و تاکید میکنم هیچ مانعی برای گرم و صمیمی بودن نداره.

و مطمئن باشید کسی که بخواد راهش رو پیدا میکنه.

فرمایشات شما در خصوص این افراد کاملا صحیح بوده اما هلپر یا ادمین باید بلد باشه نحوه پاسخگویی رو و اگر 

میدونه طرف مقابل قصد خراب کردنشو داره حواسشو بیشتر جمع کنه و سوتی و مدرک دسته کسی نده! 

این حرف بنده اصلا به این معنی نیست که افرادی که اینطور عملکردی دارند موافق باشم

شما در هر مکانی که باشید خوب و بد هست و ی سری دوست ندارند پیشرفت بقیه رو ببینن و این از زات انسان نشئت میگیره و کسی که نخواد رو ما نمیتونم عوض کنیم در نتیجه 

عملکرد و دقت خودمون رو بالا میبریم 

@Roozbeh

فرمایشات شما کاملا درست بوده در حال حاضر وضعیت به نوعی هست که هر نفر پیشرفت دیگران رو برای خودش ننگ میدونه و احساس میکنه که جای او تنگ شده

در حالی که اکثر ما قصدمون بازی کردن هست و همه برای لذت بردن بازی میکنند جز ی سری افراد که انشاالله هدایت میشن

واقعا آرساکیا امروز در به جایگاهی رسیده که برای بازیکن هاش ب نوعی الگوی رفتاری و اخلاقی و اجتماعی مسیری مشخص میکنه و 

الان باید قانون یا هر چیزی گزاشته بشه تا این جو متشنج به یک جو کاملا دوستانه تبدیل بشه

ارادتمند 

AlireZa BuTleR

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشید به دوستان عزیز.
بحث فینگلیش شد و منم خوراکِ فینگلیش. :)
بنده با حرف های شما کاملا موافقم, یک فرد سوال می پرسه و جوابشو میگیره, دیگه چیکار داره به فینگلیش هلپر؟ این شخص اگه یک حرف رو اشتباهی بنویسه چیزی از شخص کم میشه؟ بنده این نظر رو دارم که شکایت های مربوط به فینگلیش در فروم رد بشه و اینکه یک فرد سوال رو در موضوع هلپمی بنویسه و همون سوال رسیدگی بشه و مکالمه تموم بشه, اینجوری دیگه لازم به نوشتن سوال فرد در چتی که بازیکن به هلپر فرستاده نیست و میتونه درجا بگه: 
جواب سوال آقای X چی میشه؟ ولی اگه این اتفاق نیوفته باید شخص کامل سوال فرد رو بنویسه, مخصوصا وقتی که فرد چندین سوال داره, میتونیم اینجوری کرد که:
یک نفر سوال داره در مورد سیستم راب: hacker chikar mikone dar rob, اینگونه 2 اتفاق خوب میوفته: 1.فعالیت های هلپر افزایش پیدا می کنه. 2.هلپر با حوصله و علاقه ی بیشتر به سوالات پاسخ میدهد, شاید سوال باشه براتون که اگه هلپر بخواد سریع مکالمه رو ببنده و پاسخ بازیکن رو کامل نداده باشه چیکار باید کرد.

خب دوستِ عزیز, واسش مجازات قرار میدیم, بهتر از مجازات های فینگلیش هستش, کاری روش تاکید شده که به بازیکن ضرری نمی رسونه ولی موارد زیادی هستند که آسیب های زیادی می رسونه و مجازات ندارند و هلپر ها درحال تکرار اون حرکت هستند.
از عزیزانی که در تیم کارکنان کار می کنند, شدیدا نیاز به پیشنهاد و نظرتون درباره ی این مشکل هستیم: FEnglish غلظ = SV. این حرکت می تونه شما رو یک هفته حداکثر 15 روز برای ادمین شدن عقب بندازه حتی وقتی که جواب صحیح میدید و ضرر میکنید.
هلپر وظیفش کمک هستش, از اسمش معلومه. برای بزرگ یا کوچیک نوشتن یک حرف شما مجازات میشید, آیا درسته؟

ویرایش شده توسط Ostad

ostad__faraz.png

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)

در 11 ساعت قبل، Roozbeh گفته است:

شاید SV دادن به کسی یا موجب اخراج شدنش یک لذت واهی داشته باشه، اما باور کنین منی که قریب به چهار ساله توی جاها و سرورای ایرانی و خارجی ادمین بودم، هیچی به لذت اینکه چهارتا دوست واقعی پیدا کنی، دوستی که فقط محدود به فضای بازی نباشه، اکثریت از کارت راضی بوده باشن و هر از گاهی بهت پیام بدن لذت بخش نیست

دقیقا حرف شما رو کاملا تایید میکنم و یکی مثل خود من وقتی برگشتم دوباره دوستان خوبی در گذشته داشتم و حال حاضر پیدا کردم که من رو موندگار کرد

در 10 ساعت قبل، BuTleR گفته است:

سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار.

@AliBozorG 

ب نظر من FEnglish یک اصول و منش برای فردی که در تیم کارکنان حضور داره لازمه و این مبنی در این نیست که چت کاملا رسمی و خشک باشه

دوستانی که Report اونا برای بنده باز شده باید دیده باشن در حالی که FEnglish رعایت میشه خیلی گرم و صمیمی جواب بازیکن داده میشه

و به نظر بنده یک سری تفاوت های ریز باید بین فردی که مسئول هست و فرد مراجعه کننده باشه و تاکید میکنم هیچ مانعی برای گرم و صمیمی بودن نداره.

و مطمئن باشید کسی که بخواد راهش رو پیدا میکنه.

فرمایشات شما در خصوص این افراد کاملا صحیح بوده اما هلپر یا ادمین باید بلد باشه نحوه پاسخگویی رو و اگر 

میدونه طرف مقابل قصد خراب کردنشو داره حواسشو بیشتر جمع کنه و سوتی و مدرک دسته کسی نده! 

این حرف بنده اصلا به این معنی نیست که افرادی که اینطور عملکردی دارند موافق باشم

شما در هر مکانی که باشید خوب و بد هست و ی سری دوست ندارند پیشرفت بقیه رو ببینن و این از زات انسان نشئت میگیره و کسی که نخواد رو ما نمیتونم عوض کنیم در نتیجه 

عملکرد و دقت خودمون رو بالا میبریم 

ارادتمند 

AlireZa BuTleR

با سلام خدمت شما

تفاوت ریز بین فرد مراجعه کننده و فرد مسئول همانطور که اطلاع دارید  اینچنین است که فرد مسئول عقب اکانتش زمان Start Conversation نوشته میشود : Helper - Admin.

گرم وصمیمی بودن جزئی از خارج شدن از قوانین FEnglish هست و بخش عمده و مهم آن جواب دادن سریع هلپر یا ادمین یا لیدر به کاربر هست که برای صرفه جویی در وقت و گرفتن جواب به سریع ترین زمان منجر شود

خب در مورد اون بحث که شما میگید شخصی میخواد اون ادمین رو خراب کنه تقریبا 90 درصد پلیر های سرور اینطور هستن که میخوان هلپر یا ادمین یا لیدر هارو خراب کنن و زیر نظر بگیرن 

( سر یک کیک - سر یک وارن - سر یک حرکت - سر یک معامله - سر اینکه فکر میکنن جاشونو تنگ کردن و هزاران هزار مورد دیگر ) که تبدیل به کینه می شود که همه ی ما میدانیم که ما افرادی کینه توز هستیم و اگر هلپر ها و ادمین ها بخوان برای همه ی اینا حواسشون و جمع کنن که سوتی ندن یعنی کلا باید نود درصد کار و استرسشون رو  روی رعایت FEnglish بذارن

در مورد اصول و منش فردی هم باید به شما دوست عزیز بگم که حتی توی ادارات ما هیچوقت مدیر نمیاد بگه که سلام بر شما ای مشتری گرامی خوش آمدید چطور میتوانم کمکتان کنم یا رعایت ادب میگه که بفرمایید 

ممنون از دوستان برای نظراتتون امیدوارم نظرات بقیه رو هم بشنویم در خصوص این مطلب 

با تشکر و احترام

Ali BoZoRG

ویرایش شده توسط AliBozorG

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

@Roozbeh روزبه جان حرف های شما کاملا به جا بود

به  نظر بنده و خیلی از بچه هایی که دیگه از آرساکیا اومدیم بیرون، سرور به جای پیشرفت در حال پسرفت هست!

6 وار اجباری با 20 ممبر در 2 روز یعنی سوختن مغز لیدر

نه تنها راندمانی نداره بلکه هزاران بار بدتره برای ممبر هایی که میان تا با دسته متوسط آشنا بشن ولی با این قوانین زده میشن

خیلی موضوع های زیادی بود که بنده رو از نه تنها لیدری دسته متوسط بلکه به کل از سرور Arsacia زده کرد!

میدونم حرفام مرتبط به موضوع نبود ولی فرصت رو غنیمت شمردم تا حرفای دلم رو بزنم، ما زندگیمونو تو این سرور گذروندیم، کاش یکم با دید باز به این مسعله نگاه میکردید?

@Ali 

ویرایش شده توسط Row

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SᴀɪɴTs Fᴀᴍɪʟʏ░▒▓█▇▆▅▄▃▂

لینک به دیدگاه

با همه موافقم چون با این وضع همه میرن زیر کشی هلپر و ادمین میکنن تا اخراج بشن و ایراد میگیرن از فنگلیش 

یکی نیست بگه بزرگ شین با اخراج کردن کسی فرقی نمیکنه چیزی

خوشحالیش ۵ دقیقس عذاب وجدانش ۱ سال 

ویرایش شده توسط NewT
.

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۱۹ در 22:12، Roozbeh گفته است:

وقتی قوانین به شکایت از همکار بیشتر از کمک به یکدیگر بها داده و جایزه هم براش تعیین کرده، نباید انتظاری بجز این داشت

سلام روزبه جان

اره ولا مثلا یکی از ادمینا که دوست صمیمی من هست منو به دلیل Ah کیک داد منم اومدم به همون دلیل کیکش دادم ولی ادمین های حاضر در صحنه اسکرین گرفتن و به مسئول دادن 

شاید کار من اشتباه بوده اما اگه قراره شکایتی بشه باید کسی که کیک شده ازم شکایت کنه نا همکار های گل

و در اخر دوستان به همتون بگم که این رنگ ها موقت هستش بنده خودم ۳سال پیش سرور بودم و روزبه خودش میدونه وقتی که ما تو سرور بودیم به جرات میتونم بگم بجز چند تا از ادمینا بقیه اصلا توی سرور ثبت نام نکرده بودند

لینک به دیدگاه

من با شما موافق ام.

فینگلیش برای این به کار میرود که پلیر بتونه بفهمه یارو چی داره میگه، برای همین قوانینی در چت وجود دارد ک رعایت میشود.

پیشنهاد من اینه که اگه اون پلیر نفهمه اون هلپر چی داره میگه شکایت کنه.

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

من با فینگلیش مشکلی ندارم زیاد، بخش اصلی جایی هست که یک عده میان از این قانون سو استفاده میکنن.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

@AliBozorG عالی بود موافقم

مشکل اینه که دوست دارت زیرکشی کنن و کاریش نمیشه کرد

بعضیا میرن Helpme یا Report برای اینکه از طرف بقول معروف یک اتو بگیرن که مثلا فینگلیش رو رعایت نکنه و گزارش بده که با همچین افرادی فقط میشه مثل خودشون بود

با هر کی مثل خودش 

اگه یکروز یک اشتباه کرد فورا از دستشون شکایت کنید تا درک کنند که چقدر سخته

یا علی

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
  • مؤسس

رد شد. شاید بتوانیم با باز کردن میکروفون این مشکل را برای افرادی که بلد نیستند درست فنگلیش تایپ کنند را حل کنیم (البته با این امید که همه با لهجه قابل فهمیدن صحبت کنند)

با توجه به پیشنهاد پس از باز کردن helpme/report میکروفون باز شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...