رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا حقی Mahdi و ساب لیدر Hydro

BryanT

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BryanT.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mahdi.png
Hydro.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام, این اقایون Hydro و Mahdi دارن به همه ظلم میکنند و با دوستان خدشون پارتی بازی, خوب من تقریبا 2 ماه است که در صف Hitman هستم و این اقای Mahdi نفرات که بعد من پست گذاشتند مثل Mr.Rutin رو به Hitman اوردند و ساب لیدر اشون یعنی Hydro کسی که هنوز 1 روز هم نمیشه پست گزاشته و حتا !!!! پست اشون Accept نشد اشوم رو سر خود به Hitman اوردند نام اشون که عضو Hitman هست .MorvariD چون فقط ایشون دختر بود , مگه هر کسی دختر باشه باید در عرض چند ساعت و Accepot نشدن پست و قرار نگرفتن در صف Hitman وارد Hitman شود؟, چطور میشود که Guner های سرور تست Hitman رو رد شوند برای 8 درصد Hp مثل جناب اقای FareWell و با دیگر Guner ها و این 2نفر تست  Duel رو قبول شوند؟ 

بنده درخواست فیلم این 2تا نفری که تازه به Hitman امدند (Mr.Rutin و MorvariD.) رو میخواهم هم از Leader و هم از ساب لیدر.

و در اخر یک قانون مهم هست که به این توجه کنید!! (Leader باید هنگام قبول کردن درخواست عضویت بازیکنان، میان آن ها فرق نگذارد و در صورت محدود بودن ظرفیت اعضاء درخواست بهترین فرد را از نظر شرایط کلی سطح بیشتر، نداشتن تاریخچه در UCP و ...قبول نماید.)

و بنده هم شرایت ام و Level ام از این اقای Mr.Rutin و خانوم Morvarid. بهتر بود. میتوانید در UCP مشاهده کنید.

امید وارم که با اینها برخورد شود.

• مدارک (فیلم یا عکس):  فیلم پست های فروم  

• ناراحت 1

...من از خون خود آتش بجا دارم...

...مرا از خنجر دشمن نترسانید...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدما شاکی محترم.

شکایت شما در حال بررسی میباشد.

صبور باشید.

• دوست دارم که 1

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

سلام،

پست عضویت شما و پست تأییدیه لیدر

نقل قولی از لیدر:

نقل قول

*نکته: در صورت اینکه نوبت شما برای تست دادن فرا برسه، با شما در بازی تماس گرفته می شه. 

قضیه بسیار ساده می باشد، شما میتوانستید با رعایت همین یک خط ساده خود را یک ممبر نمونه معرفی کنید که متأسفانه از همون اوایل با ایجاد مزاحمت برای بنده، لیدر و ادمین عزیز Mahdi خلاف انتظارات عمل کردید. همچنین طبق نوشته زیر بنده حق رد کردن شما را دارم:

نقل قول

خود شخص لیدر در اسرع وقت فرم شما را چک خواهد کرد و در صورت اطلاع رسانی از هر راهی به لیدر در رابط با فرمتان، لیدر حق رد کردن درخواست شما را دارد.

وکیل دیگران نباشید، این شخص اگر خودش رو حق به جانب میدونست میومد شکایت مثل شما، نیازی به دفاع از ایشان نمی باشد.

در 2 ساعت قبل، BryanT گفته است:

چطور میشود که Guner های سرور تست Hitman رو رد شوند برای 8 درصد Hp مثل جناب اقای FareWell و با دیگر Guner ها و این 2نفر تست  Duel رو قبول شوند؟ 

در 2 ساعت قبل، BryanT گفته است:

بنده درخواست فیلم این 2تا نفری که تازه به Hitman امدند (Mr.Rutin و MorvariD.) رو میخواهم هم از Leader و هم از ساب لیدر.

بنده حتما اینقدر به ذهنم میرسه که قبل از اینکه به افرادی مثل شما مدرک بدم دلیلشم قبلش بیارم. فیلم تست موجود می باشد که درصورت درخواست مسئول برایشان ارسال می شود (بدلیل حجم بالا از هر بخش یک تیکه از فیلم آپلود می شود)

ویرایش شده توسط BiHan
  • دوست دارم که 2
  • هاها 1

skin3.png

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد.

شکایت شما رد شد، دلیل رد شدن شما مزاحمت برای لیدر ناظر Mahdi میباشد.

+بسته شد.

• دوست دارم که 2

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...