رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

شکایت از ادمین VenGer

marshmello

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: skyline_.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: VenGer.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: JeNaZe..png

• توضیحات: باسلام خدمت موسس گرامی . ایشون بنده رو به دلیل زبان ناپسند بن کردن و کاملن درست بوده ولی مشکل اینجاس که این مدارک شخص طبق قانون از 7 روز گزشته و باطل میباشد ولی ایشون اصلا به این موضوع توجه نکرده و بنده رو بن کردن و من هم با یک اکانت دیگه وارد شدم و ریپورت دادم و با ادمین mahdi صحبت کردم و ایشون حرف بنده رو تایید کردن و در سرور نوشتن که skyline_ به اشتباه بن شد ولی هنوز ک هنوزه اکانت من آنبن نشده و این بن برای من بد تموم میشه چون نمیتونم لیدر بشم ! و ازتون خاهش میکنم که این رو از لیست محرومیت های من پاک کنید تا در لیدری به مشکل نخورم و از این آقا هم به این خاطر که روی اکانت بنده اثر منفی گزاشته بسیار شاکی هستم !

• مدارک (فیلم یا عکس):  

فقط امروز 2 نفر رو اشتباه بن دادن چ وعضشه کسی که نمیتونه درست تشخیص بده که فرد رو بن بده یا نه چرا باید ادمین بشه که به اکانت من لطمه بزنه

بعد این که بنده رو بن کردن اومدن جواب شکایت ایشون رو دادن که شکایت شما رد شد یعنی چی بعد شما ایشون رو کردی پاسخگوی شکایات ؟! واقعا نمیدونم چرا باید کسی که نمیتونه تشخیص بده شکایت رو باید بشه پاسخگوی شکایات ! من از دست ایشون بسیار شاکی هستم و از شما میخام هرچه سریع تر به این موضوع و تیم استف رسیدگی کنید نه تنها ایشون بلکه چند ادمین دیگر هم به این صورت به UCP اکانت ها لطمه زدند و الان این موضوع خیلی به ضرر من تموم میشه و خاهشمندم که این بن اشتباه رو از UCP بندع پاک کنید . من میخاستم که اکانت رو بزارم /sleep تا FP هام پاک شه و برم داخل فکشن و با این کار ایشون من باید 2 روز دیگه صبر کنم تا پاک شه ولی تا اون موقع فکشن پر میشه .

اینا اشتباه رو انجام میدن بعد شما معلوم نیست کی تشریف بیارید که بنده رو آنبن کنید . بعد فکشن مثل PD خالی هست که بریم تست بدیم . تو اون روز بن هستیم و جایگزین ما میشوند . فقط به خاطر اشتباه ادمین شما که فقط میخان رفع مسعولیت کنن بنده اینجوری ضربه میخورم . شما صلاح سرور خودتون رو میدونید . خودتون میدونید تیم استف چقدر برای پلیر مهمه . ولی اکثر ادمین ها فقط برای رنک آپ تلاش میکنن نه برای سرورت 

امیدوارم از این اشتباهات ادمین ها که تازه مد شده ساده نگزرید

• هاها 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

مجازات شما درست میباشد تنها در تاپیک متن اشتباه نوشتم که درست شد.

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

و انـسـان مــوجــودیــسـتــــ که زیــاد موجـــود نیــــستــــــ

?????????ᵛᵉᶰᵍᵉʳ

VenGer.png

لینک به دیدگاه

ایشون اول بنده رو بن کردن بعد پست رو رد کردن بعد که من شکایت کردم از ایشون اومدن داخل بازی به مولتی بنده زنگ زدن و گفتن که شکایت رو پس بگیر و حتی به فوروم بنده هم پیام دادن که شکایت رو پس بگیرم و من گفتم ک پس نمیگیرم و الان ایشون در پستی ک از من شکایت شده زدن که شکایت شما قبول شد ! :| واقعا یعنی چی این کار ؟!

https://forum.arsacia.ir/topic/11886-توهین-شدت-بالا-skyline/

• هاها 1
لینک به دیدگاه

محرومیت شما درست بوده و مشکلی نیست،

تنها اشتباه زیر متن فروم بوده که درست شد.

بدرود

ویرایش شده توسط VenGer

و انـسـان مــوجــودیــسـتــــ که زیــاد موجـــود نیــــستــــــ

?????????ᵛᵉᶰᵍᵉʳ

VenGer.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

با سلام خدمت شاکی محترم @marshmello

شکایت شما رد شد.

توضیحات: ادمین مورد نظر همان روز با بنده مسائل رو درمیان گذاشتند ایشان بن رو درست انجام دادند اما طبق گفته ی شما متن را اشتباه داخل تاپیک نوشتند که اصلاح کردند و مدارک تنها 6 روز گذشته بود و دلیل گذشت زمان به خاطر کوتاهی ما بوده است.

بسته شد.

• دوست دارم که 1
  • مرسی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...