رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

non rp laststrom

DEANAMBROSE77

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Dean_ambrose7.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: laststorm.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: از 10 شکایت قبلی 3 یا 4 تاش مربوط به این شخصه :| اینا توهین مکرر حساب نمیشه و نباید 5 روز بن بشه؟  پست قبلی هم که rockgame گزاشته بازم non rp همین شخص هست

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_331.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1- من توهینی به شما نکردم و مدارک مربوط به توهین اول شما به مدیریت و اقای اینفرنال فرستاده شد و به خاطر همین موضوع 80 دقیقه Mute شدید !

2- شما لازم نیست تصمیم گیری کنی برادر من ! سرور خودش 10 تا ادمین داره در صورت لازم هم بن میشم هم Mute شما لازم نیست به خودت فشار بیاری .

3- بنده در اون زمان /Lag بودم حتی به جک هم گفتم ریلاگ میدم که بریم دزدی از بانک ( Rob ) 

4- اگر میخواهید از .Jak. بپرسید و ایشون مدارک لازم رو تحویل خواهند داد چون من در اون زمان لگ بودم و حتی ساب لیدر  FNF هم شاهده 

5- و کال واسه دسته متوسط ها نمیاد دوست عزیز ، میتونید از هر کی میخواید بپرسید.

6- جناب cLOESD Hitler طبق شوخی هایی که باهاش میکنم هر روز همو کیل میدیم حتی یدوه کال هم نمیاد . لذا بنده در اون تاریخ عضو fnf بودم ! ( UCP ) بنده همون شب ساعت 9 به اقلیت اینویت شدم و چت باگ + لگ داشتم برای همین ریلاگ کردم مدرکشم جک + آلبرت ارائه میدهند در صورت نیاز

با تشکر SaSan

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...