رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

قانون رنک دو

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

به نظر من یکی از مشکلاتی که فکشن های دسته متوسط دارند اینه که یک بازیکن می خواد بره دسته ی ویژه و مجبوره رنک 2 دسته متوسط بگیره هیچی هم از دسته متوسط بلد نیست و سطح پایین وار زدنش هم باعث اعصاب خوردی خودش و لیدرش و هم پایین اومدن کیفیت وار ها می شه.

اگر بشه برگردیم به همون قانون لول چند سال قبل عالی میشه.

با تشکر

kjhh_1602346413974_200x128.jpg

ησт ƒєαя тнє ƒℓαмєѕ

solenya.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عالیه مثلا یکی ساسپند باشه نمیتونه دیگه اکانت مولتی خودشو ببره کاپ دقیقا مشکل الان من

• دوست دارم که 2

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

آره اصلا تو زندگی واقعی(RPG) هم بخواییم یجورایی این قانون رو اثبات کنیم شاد از دسته ملایم به دسته ویژه امکانش باشه ولی هیچ وقت کسی که عضو گروه گانگستر و خلاف بوده(دسته متوسط) صلاحیت ورود به اداره پلیس رو پیدا نمیکنه (بنده نمیگم کسانی که رفتند دسته متوسط دیگه نتونن برن دسته ویژه بلکه میگم الزامی نیست طبق پیشنهاد ایشون).

اینجوری انگار هر پلیسی که تو شهر بود از قبل خلافکار و گانگستر بوده و یکی از سوالاتی که میپرسن برای استخدام اینه که باید حتما خلافکار بوده باشی?

بنظرم اگه این امکانش هم فراهم نیست که برگرده به حالت قبلی رنک موردنیاز دسته ملایم برع بالا.

امیدوارم @Aliبه این پیشنهاد و پیشنهاد دیگر دوستان نگاهی بندازند و اگه پیشنهاد حتی ضعیف اما تعدادی از کاربرا موافق بودن پست بزارند که افراد دیگر هم برای ارتقای پیشنهادات پست بزارند.

• دوست دارم که 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...