رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Row - Faction Warn And SubLeader

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: .SuperMAN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Leader: Row.png

Sub Leader: SamaN.GH.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: کلِ اعضایِ فکشن که Fw گرفتند

• توضیحات: سلام عرض شد. اول از ساب ایشون میگم که بی دلیل اسپم میکنه. دوم هم لیدر ما فکشن وارن میده بخاطر نوب بودن در گانری؛ طبق شکایت هایی که از ایشون شد:

نقل قول

ما به هیچ لیدر یا رهبری اجازه نمیدیم که راجب سطح هیچ بازیکنی تصمیم بگیرد و کسی را بخاطر گانر نبودن بخواد کیک کنه از فکشن.

لیدر موظف به گزاشتن تمرین برای بالا بردن سطح گانری ممبرهای خود میباشد نه اینکه به دلیل اسکور منفی بخواد کسی رو کیک کنه.

این رو مهدی گفت، پس من هم باید اخطار اقلیت هام پاک شه.

مورد سوم هم بحث با کسانی که وارن گرفتنه؛ من بخاطر احترام به لیدر چیزی برای وارن نگفتم که به درد سر نیوفتم، حالا چندین نفر رو کیک کرد و جر بحث کرد.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

اسپم:

x48l_captdhdhdhdure.png

9ioe_captu%D8%B4%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C

w0s2_captu%D8%B3%D8%B3%D8%A7%D8%A7%D8%A7

rgce_c%D8%B2%D8%A6%D8%A8%D9%86%D8%A8%D9%

اخطار اقلیت:

8dke_fww.png

بحث:

pu2a_fw.png

سخنِ آخر: ایشون کل وار هارو تسلیم شدن و گردن ما میندازن

zgct_captfwwure.png

در 14 ساعت قبل، Spartan گفته است:

ما به هیچ لیدر یا رهبری اجازه نمیدیم که راجب سطح هیچ بازیکنی تصمیم بگیرد و کسی را بخاطر گانر نبودن بخواد کیک کنه از فکشن.

لیدر موظف به گزاشتن تمرین برای بالا بردن سطح گانری ممبرهای خود میباشد نه اینکه به دلیل اسکور منفی بخواد کسی رو کیک کنه. 

بفرما

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

لیدر @Row پاسخ گو باش!

مدارک را برای بنده ارسال کنین.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

با سلام طبق قوانین شما -10 اسکور داشته باشید fw دریافت خواهید کرد ( البته دلخواه بود که بنده این رو عملی کردم!)

مدارک :

پیوست 1

• دوست دارم که 1

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SᴀɪɴTs Fᴀᴍɪʟʏ░▒▓█▇▆▅▄▃▂

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Row گفته است:

با سلام طبق قوانین شما -10 اسکور داشته باشید fw دریافت خواهید کرد ( البته دلخواه بود که بنده این رو عملی کردم!)

مدارک و دفاعیه لیدر @Row صحیح میباشد.

شکایت شما رد شد.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...