رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات، پیشنهادات و انتقادات سیستم سرقت از بانک

ارسال‌های توصیه شده

در 17 ساعت قبل، RoYce گفته است:

قبل اینکه عضو فکشنی بشید، نکات منفی و مثبت اون فکشن رو ازش آگاه باشید و وقتی وارد شدید یعنی اون نکاتش رو قبول کردید !

❤️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این پیام مخصوصا برای موسس سرور @Ali نوشته و ارسال شده.

خیلی جالبه! بعضیا که اصلا این موضوع رو جدیدا و متداوم به صورت منطقی و کامل از زاویه ی دید گارد ملی ندیدن و تجربه نکردن و فقط تو فکر منبع درامدشون و حس خوب وانتد نگرفتن و تحقیر و مسخره کردن مامورای سرورن، میان راجب منطق و برابری تو رقابت (مورد چهارم) و کم بودن سرقت و فعالیت پلیس و گارد ملی (مورد پنجم) در این سیستم صحبت میکنن! من مدت و دفعات بسیار زیادی راب زدن رو تجربه کردم و همچنان دارم اینکارو میکنم (از اسکیل رابم میتونید ببینید!) پس میتونم حس دو طرف گارد ملی و سارقین رو درک کنم!

@Ali یادمه خودتون به یه صورتی گفته بودید که نمیخوایم سیستم راب به یک چیز عادی و منبع درامد ثابت برای تمامی بازیکنان تبدیل بشه، اما شده! الان دیگه اکثر کسایی که راب میزنن روزانه تمامی اکانت هاشون رو چندین دفعه برای اینکار میبرن که با وجود این عدم توازن و بالانس برای رقابتی سالم و منصفانه بین رابر و گارد ملی بیشتر از نصفش با موفقیت تمام میشه!

در ضمن راب اجباری هم اضافه کردید پس خودتون از عمق فاجعه خبر دارید!

نقل قول

4-عدم توازن و بالانس برای رقابتی سالم و منصفانه

اگه قراره رقابتی باشه باید منصفانه و برابر باشه اما نیست! اگه قرار باشه سارقین چون حرفه ای باشن (که در ضمن هم نیستن، شرایط کاملا به نفع اونهاست) وانتد نگیرن پس تکلیف فعالیت پلیس ها و به صورت کلی تعادل بین اونها و سارقین چی میشه؟

- گرفته شدن Armour و ست شدن HP به 15 موقع حمله به بانک توسط پلیس در حالی که اکثر مواقع 6 سارق مسلح داخل بانک هستن و همیشه با HP پر، تیم دفاع کننده هستن!

* یعنی وقتی Ram میکنیم با یه تیر کشته میشیم و اصلا فرصت نمیکنیم حتی اسلحمون رو در بیاریم.

* همزمان فقط دو پلیس میتونن وارد بانک بشن در حالی که اکثر مواقع 6 سارق مسلح داخل بانک هستن

- تلپورت شدن سارقین از داخل بانک به کیلومتر ها اونورتر که حداقل 1/4 مواقع بسیار نزدیک نقطه ی نهایی تلپورت میشن

- تلپورت شدن کیف ها

- ظاهر شدن پر سرعت، قوی و پیشرفته ترین ماشین های 4 در برای سارقین

- رانرهای مجهز به موتور NRG-500 که پرسرعت ترین موتور بازی هست، تک نفره سوارشن و باگ سرعت موتور میزنن در حالی که مقر گارد ملی هیچ موتوری نداره بلکه فقط ماشین هایی داره که بسیار کند تر از ماشین های سارقین هستن.

- ادمین ها عادت کردن به خودشون Armour، اسلحه، ماشین و ... برای سرقت بدن!

- چهار مامور از هر سازمانی در سرور آنلاین و در بازی باشن میشه سرقت زد حتی اگه PD یا FBI باشن که باعث سو استفاده از این موقعیت شده.

@Ali یادمه رک و پوست کنده گفته بودید میخوایم کاری کنیم که اگه سارقا خیلی حرفه ای باشن بتونن وانتد نگیرن! اما شما با این قابلیت هایی که بهشون دادید آیا میتونید وقتی وانتد نگرفتن پیشوند حرفه ای رو براشون استفاده کنید؟! با این وضعیت فقط در صورتی که گارد ملی بسیار حرفه ای و در بهترین شرایطش باشه (که خودتون میدونید بسیار کمیاب و مثل معجزه هست) شاید بتونه به میانگین هر راب 4 وانتد برسه اونم بدون فیل کردنشون!

در حالی که ما راب هایی داشتیم که هیچکس نه اسمشون رو فهمیده، نه تا زمان تمام شدنش آژیر بانک به صدا درومده، نه کسی از بینشون وانتد گرفته و انگار که نه انگار اتفاقی در سرور افتاده! شاید بعضیا به اونها بگن گروه رابرهای حرفه ای اما با این وضعیت هرکسی میتونه راب بزنه و وانتد نگیره حتی اگه گارد ملی و پلیس فدرال تا ته توی آستینشون سرک کشیده باشن که نشون میده سارقین حرفه ای نیستن بلکه فقط شرایط به نفعشون هست! مثال میزنم چند دوئل هست بین کسی که مینی گان داره و کسی که Deagle دستشه! اونی که مینی گان داره همه ی دوئل هارو برنده میشه، آیا میتونیم بهش بگیم گانر حرفه ای؟

آیا وقتی بعد از راب با وجود هزار سوتی وانتد نمیگیرید میتونید به خودتون بگید رابر حرفه ای؟ آیا میتونید گارد ملی رو برای فیل نکردن راب سرزنش و مسخره کنید؟ (البته این سوال بیشتر به شعورتون بستگی داره :))

اگه بخوایم کاملا بی طرف نگاه کنیم میگیم در یک سیستم بی نقص، رابر به پولش میرسه و گارد ملی به فعالیت و وانتدش و دو طرف به هیجان و درگیری ها و چیزای دیگش! خوشتون نمیاد از وانتد گرفتن؟ خوشتون نمیاد از درگیری و تعقیب و گریز؟ خوشتون نمیاد از فرار کردن از زندان و FTP؟ مشکل خودتونه مجبور نیستید که راب بزنید، هرکسی که مجبور نیست بیست و چهار ساعته با پلیس درگیر بشه و بره بانک بزنه و پلیس بکشه و خلاف بکنه و و و ...! میتونید برید به قول آقای ابراهیم ماهی فروش، ماهیگیری کنید که بازم به قول خودش سود بیشتری داره پس اگه از وانتد گرفتن خوشت نمیاد بشین ماهیتو بگیر و پولتو در بیار پسر خوب? در حالی که پول و درامد بسیار زیاد حاصل از سرقت، فرار از زندان و وکیلی دارید که نجاتتون بده، اما گارد ملی وقتی وانتد گیرش نیاد چی داره؟ بره از فعالیت آبدارچیگری تو زندان لذت ببره یا بره به ماهیگیران بپیونده؟ پس بهتره به قول رفیقمون @iNViSiBIe در این فکشن رو تخته کنید و یک فکشن جدید به نام خدمتکاران زندان بسازید! 

آیا این وضعیت خوبه که الان هرکسی میتونه راب بزنه و موفق بشه و وانتد نگیره؟ طبق گفته ی @Ali سیستم راب قبلی همه راب میزدن و موفق میشدن که از دلایل عوض شدنش همین بود! خب سیستم الان هم هرکسی میتونه راب بزنه و به پولش برسه فقط یکی از اندک فرق های اساسیش با سیستم قبلی وانتد نگرفتن سارقین هست که داد گارد ملی رو در آورده!

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

این پیام مخصوصا برای موسس سرور @Ali نوشته و ارسال شده.

خیلی جالبه! بعضیا که اصلا این موضوع رو جدیدا و متداوم به صورت منطقی و کامل از زاویه ی دید گارد ملی ندیدن و تجربه نکردن و فقط تو فکر منبع درامدشون و حس خوب وانتد نگرفتن و تحقیر و مسخره کردن مامورای سرورن، میان راجب منطق و برابری تو رقابت (مورد چهارم) و کم بودن سرقت و فعالیت پلیس و گارد ملی (مورد پنجم) در این سیستم صحبت میکنن! من مدت و دفعات بسیار زیادی راب زدن رو تجربه کردم و همچنان دارم اینکارو میکنم (از اسکیل رابم میتونید ببینید!) پس میتونم حس دو طرف گارد ملی و سارقین رو درک کنم!

@Ali یادمه خودتون به یه صورتی گفته بودید که نمیخوایم سیستم راب به یک چیز عادی و منبع درامد ثابت برای تمامی بازیکنان تبدیل بشه، اما شده! الان دیگه اکثر کسایی که راب میزنن روزانه تمامی اکانت هاشون رو چندین دفعه برای اینکار میبرن که با وجود این عدم توازن و بالانس برای رقابتی سالم و منصفانه بین رابر و گارد ملی بیشتر از نصفش با موفقیت تمام میشه!

در ضمن راب اجباری هم اضافه کردید پس خودتون از عمق فاجعه خبر دارید!

@Ali یادمه رک و پوست کنده گفته بودید میخوایم کاری کنیم که اگه سارقا خیلی حرفه ای باشن بتونن وانتد نگیرن! اما شما با این قابلیت هایی که بهشون دادید آیا میتونید وقتی وانتد نگرفتن پیشوند حرفه ای رو براشون استفاده کنید؟! با این وضعیت فقط در صورتی که گارد ملی بسیار حرفه ای و در بهترین شرایطش باشه (که خودتون میدونید بسیار کمیاب و مثل معجزه هست) شاید بتونه به میانگین هر راب 4 وانتد برسه اونم بدون فیل کردنشون!

در حالی که ما راب هایی داشتیم که هیچکس نه اسمشون رو فهمیده، نه تا زمان تمام شدنش آژیر بانک به صدا درومده، نه کسی از بینشون وانتد گرفته و انگار که نه انگار اتفاقی در سرور افتاده! شاید بعضیا به اونها بگن گروه رابرهای حرفه ای اما با این وضعیت هرکسی میتونه راب بزنه و وانتد نگیره حتی اگه گارد ملی و پلیس فدرال تا ته توی آستینشون سرک کشیده باشن که نشون میده سارقین حرفه ای نیستن بلکه فقط شرایط به نفعشون هست! مثال میزنم چند دوئل هست بین کسی که مینی گان داره و کسی که Deagle دستشه! اونی که مینی گان داره همه ی دوئل هارو برنده میشه، آیا میتونیم بهش بگیم گانر حرفه ای؟

آیا وقتی بعد از راب با وجود هزار سوتی وانتد نمیگیرید میتونید به خودتون بگید رابر حرفه ای؟ آیا میتونید گارد ملی رو برای فیل نکردن راب سرزنش و مسخره کنید؟ (البته این سوال بیشتر به شعورتون بستگی داره :))

اگه بخوایم کاملا بی طرف نگاه کنیم میگیم در یک سیستم بی نقص، رابر به پولش میرسه و گارد ملی به فعالیت و وانتدش و دو طرف به هیجان و درگیری ها و چیزای دیگش! خوشتون نمیاد از وانتد گرفتن؟ خوشتون نمیاد از درگیری و تعقیب و گریز؟ خوشتون نمیاد از فرار کردن از زندان و FTP؟ مشکل خودتونه مجبور نیستید که راب بزنید، هرکسی که مجبور نیست بیست و چهار ساعته با پلیس درگیر بشه و بره بانک بزنه و پلیس بکشه و خلاف بکنه و و و ...! میتونید برید به قول آقای ابراهیم ماهی فروش، ماهیگیری کنید که بازم به قول خودش سود بیشتری داره پس اگه از وانتد گرفتن خوشت نمیاد بشین ماهیتو بگیر و پولتو در بیار پسر خوب? در حالی که پول و درامد بسیار زیاد حاصل از سرقت، فرار از زندان و وکیلی دارید که نجاتتون بده، اما گارد ملی وقتی وانتد گیرش نیاد چی داره؟ بره از فعالیت آبدارچیگری تو زندان لذت ببره یا بره به ماهیگیران بپیونده؟ پس بهتره به قول رفیقمون @iNViSiBIe در این فکشن رو تخته کنید و یک فکشن جدید به نام خدمتکاران زندان بسازید! 

آیا این وضعیت خوبه که الان هرکسی میتونه راب بزنه و موفق بشه و وانتد نگیره؟ طبق گفته ی @Ali سیستم راب قبلی همه راب میزدن و موفق میشدن که از دلایل عوض شدنش همین بود! خب سیستم الان هم هرکسی میتونه راب بزنه و به پولش برسه فقط یکی از اندک فرق های اساسیش با سیستم قبلی وانتد نگرفتن سارقین هست که داد گارد ملی رو در آورده!

شما مثل اینکه اصلا نظراتو نمیخونی نه؟

عزیز من ۸ صفحه نوشته شده که ۶ صفحش باهات مخالفن دلیلم دارن اونارم بخونی پاسخ گو باشی بد نیست نه که فقط از طرف اچ پی ۱۵ بیای تعریف کنی 

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

جواب ابلهان خاموشیست!

اما باید به بعضیا گفت که به یه عینک گنده تر واسه خوندن نظرات احتیاج دارن!

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

جناب @ZombieRanger در اینکه شما میفرمایید همه باید بعد از راب وانتد دار بشن! راب رو دچار تناقض میکنه!

بعضی کارای راب دیگه بیهوده میشه مثل چی؟

این رو قبلا گفتم ولی مثل اینکه کلا حرف خودتون میزنید!

وقتی که ماموران NG از این مساله اگاه هستند که وقتی راب تموم بشه همه سارقا دارای وانتد میشن! ‍ بس به چه دلیل باید با سارق وارد ستیز بشن؟ چون دلیل اصلی وارد شدنشون یعنی همون وانتد دار کردن سارقا از بین میره! 

هک رو گذاشتن برا اینکه راب بی سر و صدا باشه تا منجر به درگیری با NG نشه که وانتد بگیرن! پس وقتی قرار اخرش وانتد دار بشیم چرا باید بیایم هک کنیم و خودمون رو عذاب بدیم!

وقتی قرار نیست NG وارد بانک بشه گانر در بانک نقش هویج رو ایفا میکنه؟

FBI هم دیگه الکی میاد خون ها رو میبره چون این کارو میکرد که طرف تحت تعقیب شه وقتی آخرش همه وانتد دار مشین ‍‍پس چه دلیلی داره ببره؟ یه همین اکتیویتی خوب رو داشت که شما هم با این پیشنهادتون کار FBI خراب میکنید! برای اینکه اکتیویتی فکشن خودتون رو بالا ببرید!

اینجوری تموم سختیا میفته گردن سارق و یه لقمه آماده برای ‌کاپ میشه!

با این کارتون فکر میکنید دارید اکتیویتی بیشتر میکنید برای NG ولی نه بدترش میکنید!  

اگر یادتون باشه یه زمان همه کاپ ها میتونستن با همون Hp و ... وارد بانک بشن ولی یه چند ثانیه فریز میموندن بازم اومدن گفتن وای کاره کاپ سخته اومدن فریز برداشتن همه NG و FBI باهم وارد بانک میشدن و اون زمانی بود که نمیشد از در پایین فرار کرد و باید از در اصلی رفت و یادمه انقد زیاد میرختن کاپا داخل بانک که همه راب ها Fail میشد! دیگه کسی نزد اومدن گفتن راب ها بازم کمه! RP کردن به 5 که راب همه بزنن اما بدتر شد! این پیشنهادی که دادید چیزو که حل نمیکنه بدترم میکنه! اگر NG اکتیویتی داشت نمیومدن راب فکشن بزارن! برا این گذاشتن که تعداد راب کمه! حالا خیلیا وقتی ببین یه راب براشون 2 ساعت اب میخوره دیگه از راب پشیمون میشن! کمکی نمیکنه که رابر بیاد این همه زحمت بکشه بعدش کاپ بدون هیچ تلاشی بیاد بزنتشون!

بهترین دوران NG زمانی بود که بازیکن میرفت دم در بانک میزد Rob/ و بعدش رابر وانتد دریافت میکرد و یه Check Point میداد نزدیکی Airport LS.

خوبی که داشت نه انچنان رابر زحمت میکشید نه NG و خوبی دیگش این بود که افراد حاضر در اون ماشین طبق اسکیل راننده پول گیرشون میمومد یعنی یه اسکیل یک پول اسکیل 5 که راننده بود رو میگرفت! 

اما بدیشم اینه در حال حاضر FBI از کار بیکار میشه! 

ولی برد برد هستش هیچ کدوم ضرری نمیبینن! و هر دو به یک مقدار تلاش میکنن!‌ ولی فکر نکنم موسس که ماه ها سر این سیستم راب زحمت کشیده نمیاد دوباره برش داره سیستم قبل رو بزاره!

این سیستم که الان هست مساوی هیچ وقت نمیشه یا NG برتری پیدا میکنه یا رابر!

اگر قرار به این باشه که همه وانتد بگیرن همون سیستم اولیه یعنی ماشین 4 در روی کار بیاد بهتره! اینجوری هر دو گروه به یه انداره تلاش میکنن! نه اینکه رابر اون همه در باز کنه و جمع کنه اخرشم بشه لقمه حاضر برای NG

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Pouria0JM گفته است:

ینی NG های سرور انقد ضعیفن که نمیتونن 1 تیر بزنن واسه اینکه دی ان ای بیوفته؟

اولا عزیز دل شما که تا الان پاتو از محدوده دسته ملایم بیرون نزاشتی چه حقی به خودت دادی بیای درباره سختی کار دسته ویژه اونم فکشن NG که سخت ترین فکشن دپارتمان هست نظر بدی؟

دوما شما میدونی /ram و لگ و باگ هایی که موقع رم دادن واسه NG پیش میاد چیه؟ پس سکوت کن(تهه ادبمه)

در ۱ ساعت قبل، Pouria0JM گفته است:

تازه شما rep هم میزنی. Rep برای اعضای پلیس آزاده. دیگه از چی ناراحتی؟

rep برای همه ازاده و رابر هم میتونه rep و حتی باف بزنه و این حرف مسخرست.

وقتی حتی 1 بار /ram دادن رو تجربه نکردی بهتره دخالت نکنی 

برای گرفتن لایک به تاپیک های دیگه برو و اینجارو اسپم نکن با این خزعبلات.

xr2w_webp.net-resizeimage_(1).png                                                                                                        

Alive For National Guard    285.png 

PunisheR.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، RoYce گفته است:

در اینکه شما میفرمایید همه باید بعد از راب وانتد دار بشن! راب رو دچار تناقض میکنه!

چه تناقضی؟ وقتی رابر به پولش برسه و گارد ملی به وانتدش بهتره یا فقط رابر به پولش و وانتد نگرفتن برسه؟ معلومه شما فقط به فکر خودتونید!

بعضی کارای راب دیگه بیهوده میشه مثل چی؟

چیه توقع هم دارید که بیاید فقط برید دم بانک بزنید Rob/ و برید برسید به نقطه 40000$ پول به جیب بزنید؟ چیز دیگه ای نمیخواید؟ قلیونی چایی چیزی گارد ملی واستون بیاره؟ نخیر باید زحمتشو بکشید و باید اون پول رو کسب بکنید! همونطوری که گارد ملی زحماتی برای مقابله با 8 سارق مسلح و خطرناک باید بکشه!

وقتی که ماموران NG از این مساله اگاه هستند که وقتی راب تموم بشه همه سارقا دارای وانتد میشن! ‍ بس به چه دلیل باید با سارق وارد ستیز بشن؟ چون دلیل اصلی وارد شدنشون یعنی همون وانتد دار کردن سارقا از بین میره! 

دیگه اونش به خودمون مربوطه! کار سارقین خلاف کردن هست و کار گارد ملی تحت تعقیب قرار دادن و به هلاکت رساندن اون ها، لازم نیست نگران ما باشی!

هک رو گذاشتن برا اینکه راب بی سر و صدا باشه تا منجر به درگیری با NG نشه که وانتد بگیرن! پس وقتی قرار اخرش وانتد دار بشیم چرا باید بیایم هک کنیم و خودمون رو عذاب بدیم!

چون تنها راه سرقت از بانک همینه! یه چیزی اون بالا نوشتم که بازم میگم چون ظاهرا دقیق مطالعش نکردید:

اگه بخوایم کاملا بی طرف نگاه کنیم میگیم در یک سیستم بی نقص، رابر به پولش میرسه و گارد ملی به فعالیت و وانتدش و دو طرف به هیجان و درگیری ها و چیزای دیگش! خوشتون نمیاد از وانتد گرفتن؟ خوشتون نمیاد از درگیری و تعقیب و گریز؟ خوشتون نمیاد از فرار کردن از زندان و FTP؟ مشکل خودتونه مجبور نیستید که راب بزنید، هرکسی که مجبور نیست بیست و چهار ساعته با پلیس درگیر بشه و بره بانک بزنه و پلیس بکشه و خلاف بکنه و و و ...! میتونید برید به قول آقای ابراهیم ماهی فروش، ماهیگیری کنید که بازم به قول خودش سود بیشتری داره پس اگه از وانتد گرفتن خوشت نمیاد بشین ماهیتو بگیر و پولتو در بیار پسر خوب در حالی که پول و درامد بسیار زیاد حاصل از سرقت، فرار از زندان و وکیلی دارید که نجاتتون بده، اما گارد ملی وقتی وانتد گیرش نیاد چی داره؟ بره از فعالیت آبدارچیگری تو زندان لذت ببره یا بره به ماهیگیران بپیونده؟ پس بهتره به قول رفیقمون iNViSiBIe در این فکشن رو تخته کنید و یک فکشن جدید به نام خدمتکاران زندان بسازید! 

اینقدر خودخواه نباشید! یک انسان منطقی سیستمی دو طرفه و منصفانه رو به وضعیت فعلی ترجیح میده!

اگه دقت کرده باشی گفتم اگه تو پنج دقیقه نتونستن هک کنن پلیس اجازه ی حمله به داخل رو داشته باشه! نگران حمله نکردنمون هم نباش خیلیا هستن که میخوان هرچه زودتر وانتد گیرشون بیاد پس بهتره گانرهای خوبی اون بالا بزارید!

FBI هم دیگه الکی میاد خون ها رو میبره چون این کارو میکرد که طرف تحت تعقیب شه وقتی آخرش همه وانتد دار مشین ‍‍پس چه دلیلی داره ببره؟ یه همین اکتیویتی خوب رو داشت که شما هم با این پیشنهادتون کار FBI خراب میکنید! برای اینکه اکتیویتی فکشن خودتون رو بالا ببرید!

بهترین دوران NG زمانی بود که بازیکن میرفت دم در بانک میزد Rob/ و بعدش رابر وانتد دریافت میکرد و یه Check Point میداد نزدیکی Airport LS.

خوبی که داشت نه انچنان رابر زحمت میکشید نه NG و خوبی دیگش این بود که افراد حاضر در اون ماشین طبق اسکیل راننده پول گیرشون میمومد یعنی یه اسکیل یک پول اسکیل 5 که راننده بود رو میگرفت! 

اما بدیشم اینه در حال حاضر FBI از کار بیکار میشه! 

بازم اگه یکم دقت کرده باشید نوشتم که:

* پیشنهاد میکنم که پس از خارج شدن سارقین از بانک، FBI وارد بشه و تحقیقات کامل رو روی سرقت انجام بده و به HQ ببره و یکی یکی به تمامی سارقین وانتد بده. دستور پیشنهادی برای اضافه شدن به پلیس فدرال: Investigate/

پیشنهادی که من دادم نه تنها کار پلیس فدرال رو کم نمیکنه بلکه بسیار بیشتر و بهتر و پر درامدتر هم میکنه! پس سعی نکنید با گول زدن و فریب دادن خودتون و بقیه پیشنهاد من رو بد جلوه بدید!

در ضمن من کسی بودم که به موسس پیشنهاد دادم اگه تعداد وانتد راب زیاد شد وانتد سرقت از بانک مشترک با پلیس فدرال بشه پس حق ندارید بگید من فقط تو فکر اکتیویتی خودمم!

پیشنهاد دادم که پلیس فدرال با تحقیقات مجرمین رو پیدا بکنه نه که همینجوری از هوا ستاره بباره! اگه این باعث شد تعداد وانتدها بسیار زیاد بشه که خواهد شد شاید وانتد سرقت از بانک با پلیس فدرال مشترک بشه!

اینجوری تموم سختیا میفته گردن سارق و یه لقمه آماده برای ‌کاپ میشه!

خب این وضعیتی که الان داریم دقیقا برعکس چیزی هست که خودتون میگید! تمام سختیا گردن کاپ هست و تمام راحتیا برای سارقین! 

شما یه نگاهی به سیستم فعلی بنداز، میبینید که اکثر سرقت ها رابر به پولش میرسه اما گارد ملی هیچ فعالیتی گیرش نمیاد! آیا یادتون رفته وقتی همچین اتفاقی میفتاد چه احساس بدی بهمون دست میداد؟ 

با این کارتون فکر میکنید دارید اکتیویتی بیشتر میکنید برای NG ولی نه بدترش میکنید!  

فوق تخصص پیش بینی هم دارید دیگه؟

اگر یادتون باشه یه زمان همه کاپ ها میتونستن با همون Hp و ... وارد بانک بشن ولی یه چند ثانیه فریز میموندن بازم اومدن گفتن وای کاره کاپ سخته اومدن فریز برداشتن همه NG و FBI باهم وارد بانک میشدن و اون زمانی بود که نمیشد از در پایین فرار کرد و باید از در اصلی رفت و یادمه انقد زیاد میرختن کاپا داخل بانک که همه راب ها Fail میشد! دیگه کسی نزد اومدن گفتن راب ها بازم کمه! RP کردن به 5 که راب همه بزنن اما بدتر شد! این پیشنهادی که دادید چیزو که حل نمیکنه بدترم میکنه! اگر NG اکتیویتی داشت نمیومدن راب فکشن بزارن! برا این گذاشتن که تعداد راب کمه! حالا خیلیا وقتی ببین یه راب براشون 2 ساعت اب میخوره دیگه از راب پشیمون میشن! کمکی نمیکنه که رابر بیاد این همه زحمت بکشه بعدش کاپ بدون هیچ تلاشی بیاد بزنتشون!

مشکل دقیقا همینه! اون زمان بخاطر این کسی راب نمیزد چون میدونستن قطعا شکست میخوره و به هیچ چیزی بجز زندان نمیرسن! اما با پیشنهادی که من دادم سارقین اکثر مواقع به پولشون، امکان فرار از زندان فقط با 10EP، امکان آزادی با وکیل، لذت درگیری گروهی با گارد ملی، پس گرفتن بیشتر RP و EP ها در صورت شکست در سرقت و فرار از زندان و ... میرسن! پس مشکل وانتد نگرفتن نبود بلکه مشکل اطمینال کامل از شکست خوردن راب بود!

موسس به هدف نگه داشتن امکان وانتد نگرفتن رابرها همیشه درگیر تغییرات پی در پی در این سیستم بودن و هستن که هردفعه یا به ضرر گارد ملی بود و یا به ضرر سارقین که بیشترش به ضرر فکشن ما بوده و هست!

این سیستم که الان هست مساوی هیچ وقت نمیشه یا NG برتری پیدا میکنه یا رابر!

اگر قرار به این باشه که همه وانتد بگیرن همون سیستم اولیه یعنی ماشین 4 در روی کار بیاد بهتره! اینجوری هر دو گروه به یه انداره تلاش میکنن! نه اینکه رابر اون همه در باز کنه و جمع کنه اخرشم بشه لقمه حاضر برای NG

در ۱ ساعت قبل، Pouria0JM گفته است:

عزیز دل من. شما دوست داری تمامیه امتیات به نفع NG ها باشه. خب. پس اون رابر بیچاره چ کنه که 20 تا راب پوینت جمع کرده و حالا میخواد بره راب بزنه؟ تا قبل از این آپدیت که 2 تا پلیس با HP 20 کسی راب نمیزد. ینی NG های سرور انقد ضعیفن که نمیتونن 1 تیر بزنن واسه اینکه دی ان ای بیوفته؟ چیزی که شما داری میگی مثل خودخواهی میمونه و هیچ امتیازی رو به نفع رابر نمیکنه. تازه شما rep هم میزنی. Rep برای اعضای پلیس آزاده. دیگه از چی ناراحتی؟ شما میگی رابر ها همگی باید وانتد دار بشن. پس راب smart برای چی ساخته شده؟ وقتی حتی 1 NG از اینکه بانک درحال دستبرد زدن هستش اگاه نیست دیگه چ لزومی داره رابر ها وانتد دار بشن؟ اسموک انداختن و شاهدی در بانک نیست. بی سرو صدا هک کردن پس مشخص نیست دارن راب میزنن. صحیح و سالم میرسن GETCP بدون آگاهی پلیس. نمیدونم شما چرا تازه گله میکنید با اینکه اکثر راب های هکی دیرتر از 8 مین تموم میشن و همگی وانتد میگیرن و شما میتونی راحت همه رو کیل کنی. ناراحتیت واسه چیه؟ 

بیشتر وقت ها رابرها برتری دارن! فکر کردید همین اندک وانتد گیر آوردن ها راحت به دست اومده؟ شما هیچوقت سختی هایی که گارد ملی واسه رسیدن به میانگین هر راب 4 وانتد رو کشیده رو درک نمیکنید چون به تازگی توی گارد ملی به رهبری من نبودید! پس هیچوقت سختی هایی که این فکشن کشیده رو با رابرها مقایسه نکنید! گارد ملی فکشنی نیست که لیدرش بیاد فقط حداقل اکتیویتیشو پر کنه و بره پی کارش! من و @iNViSiBIe چندین ماه روی این فکشن به صورت شبانه روزی کار کردیم، از کل زندگی و غذا و کار و درسمون زدیم که در حال حاضر میراثمون تونسته کار رو واسه ممبرها برای وانتد گیر آوردن یکم راحت تر بکنه! اما شما هردفعه بخواید راب بزنید چیزایی مثل پشتیبانی کامل سیستم، قوانین و شرایط و RobLFG و Crew Friendly Fire Off و ... اتوماتیک واستون آماده و ردیفه! پس واسمون از سختی هایی که رابرها میکشن نگین و حق ندارید همون سختی ها رو با مشکلات و احساسات فعلی گارد ملی مقایسه کنید!

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

چه تناقضی؟ وقتی رابر به پولش برسه و گارد ملی به وانتدش بهتره یا فقط رابر به پولش و وانتد نگرفتن برسه؟ معلومه شما فقط به فکر خودتونید!

عشقم تناقض رو پایین ذکر کردم نمی دونم چرا نمیبینی!

در 44 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

دیگه اونش به خودمون مربوطه! کار سارقین خلاف کردن هست و کار گارد ملی تحت تعقیب قرار دادن و به هلاکت رساندن اون ها، لازم نیست نگران ما باشی!

اها! حالا اینکه میگید دلیلش بالاس دیگه کسی نمیاد وارد بانک بشه که! همتون میرین Check Point وایمیستین رابر که اومد وانتدش رو گرفت، راحت میزنینش!

دادا نگرانت نیستم میترسم زیادیتون کنه! هیچ کاری نکنید راحت اونا هم وانتد بگیرین!

مطمئن باشه با این روشی که میگی همین چند نفری هم که میزنن از خیرش میگذرن! دوباره مثل اون زمانی میشه که کاپ بدون فریز و HP و .. پر میرختن داخل بانک! که دیگه هیچ کس راب نمیرفت! 

در 51 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

چون تنها راه سرقت از بانک همینه! یه چیزی اون بالا نوشتم که بازم میگم چون ظاهرا دقیق مطالعش نکردید:

اگه بخوایم کاملا بی طرف نگاه کنیم میگیم در یک سیستم بی نقص، رابر به پولش میرسه و گارد ملی به فعالیت و وانتدش و دو طرف به هیجان و درگیری ها و چیزای دیگش! خوشتون نمیاد از وانتد گرفتن؟ خوشتون نمیاد از درگیری و تعقیب و گریز؟ خوشتون نمیاد از فرار کردن از زندان و FTP؟ مشکل خودتونه مجبور نیستید که راب بزنید، هرکسی که مجبور نیست بیست و چهار ساعته با پلیس درگیر بشه و بره بانک بزنه و پلیس بکشه و خلاف بکنه و و و ...! میتونید برید به قول آقای ابراهیم ماهی فروش، ماهیگیری کنید که بازم به قول خودش سود بیشتری داره پس اگه از وانتد گرفتن خوشت نمیاد بشین ماهیتو بگیر و پولتو در بیار پسر خوب در حالی که پول و درامد بسیار زیاد حاصل از سرقت، فرار از زندان و وکیلی دارید که نجاتتون بده، اما گارد ملی وقتی وانتد گیرش نیاد چی داره؟ بره از فعالیت آبدارچیگری تو زندان لذت ببره یا بره به ماهیگیران بپیونده؟ پس بهتره به قول رفیقمون iNViSiBIe در این فکشن رو تخته کنید و یک فکشن جدید به نام خدمتکاران زندان بسازید! 

اینقدر خودخواه نباشید! یک انسان منطقی سیستمی دو طرفه و منصفانه رو به وضعیت فعلی ترجیح میده!

منم والا همین و میگم، اگر برای فکشنت باید وقت زیاد بزاری و باید تلاشت بالا باشه میتونی ازش استعفا بدی بری این همه فکشن! اکتیویتی های خوبی هم داره!

در 53 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

نگران حمله نکردنمون هم نباش خیلیا هستن که میخوان هرچه زودتر وانتد گیرشون بیاد پس بهتره گانرهای خوبی اون بالا بزارید!

این سیستم یه باگ دیگه هم داره! وقتی تو بانک کاپ میاد گانر میزنه! گانر زندان نمیره! با وانتد 6 از جایی که میخواد spawn شه Spawn میشه! و این زحمت اون کسی که تو بانک اونو زده به باد میده! 

در 56 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

امکان فرار از زندان فقط با 10EP،

اون زمان NG مثل الان میاد از داخل حیات زندان وایمسته و اینکه نمیزاره کسی بره!

Full_.jpg

RoYce.png

❤️ Salamtye Harchi Parandas ❤️

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، RoYce گفته است:

عشقم تناقض رو پایین ذکر کردم نمی دونم چرا نمیبینی!

منم جواب تک تکشون رو دادم نمی دونم چرا نمیبینی!

در 5 دقیقه قبل، RoYce گفته است:

همتون میرین Check Point وایمیستین رابر که اومد وانتدش رو گرفت، راحت میزنینش!

اگه دقت کرده باشی گفته بودم که:

پلیس ها به دلیل گروگان حق نداشته باشن کامیون سارقین رو دنبال کنن و نزدیکشون بشن که الان دقیق تر میگم اینکار مجازات AV تا FP80 داشته باشه! یه جای دیگه گفتم زمانی که اونها از بانک خارج شدن پلیس فدرال سریع میره داخل و تحقیقاتش در شناسایی اونها را انجام بده، تا بخواد سارقی شناسایی بشه نصف راه رسیدن به نقطه ی نهایی رو رفته که اون نقطه ی اتمام سرقت واسه هر سارق فرق داره!

در 13 دقیقه قبل، RoYce گفته است:

مطمئن باشه با این روشی که میگی همین چند نفری هم که میزنن از خیرش میگذرن!

اگه بخاطر یه ساعت زندان رفتن با وجود فرار از زندان، آزادی به واسطه ی وکیل، پول هنگفت حاصل از سرقت و ... راب نمیزنی بخاطر لجبازی و مشکل خودت و فقط خودت هست، نصف روز رو Sleep هستی اینم روش دقیقا مواقعی که باید تو زندان باشی گارد ملی مجبوره هر 3 دقیقه بانک ها رو چک بکنه پس بهتره نق نق زندان رو نکنی!

سیستم راب 4 در حداکثر حدود 14000$ پول میداد 5400$ هم کم میکرد تو زندان هم مجبور بودیم قبل 30 دقیقه اکانتمون رو تکون بدیم تا کیک نشیم اما با این وجود تعدادش بسیار بیشتر از الان بود پس به نمایندگی از بقیه صحبت نکن خودت نمیخوای راب بزنی نزن و برو ماهیتو بگیر!

اون بازه ی زمانی که میگید پلیس بدون محدودیت و با HP کامل رم میکرد کسی راب نمیزد چون صد در صد شکست میخورد و هیچ پایانی بجز زندان نداشت!

در 17 دقیقه قبل، RoYce گفته است:

مطمئن باشه با این روشی که میگی همین چند نفری هم که میزنن از خیرش میگذرن! دوباره مثل اون زمانی میشه که کاپ بدون فریز و HP و .. پر میرختن داخل بانک! که دیگه هیچ کس راب نمیرفت! 

هیچوقت به اون حالت برنمیگرده من دارم سعی میکنم سیستم و داستانی رو پیشنهاد بدم که اکثر مواقع رابر به پولش برسه و گارد ملی به وانتدش! نگفتم که فقط گارد ملی به وانتد برسه و سارق به هیچ! اگه فکر میکنی این داستان باعث میشه که راب اکثر مواقع شکست بخوره بهتره پیشنهادی راجب یک داستان بی طرف و منطقی رو بدی نه که خودخواه باشی و بگی حتما نباید وانتد بگیریم!

در 20 دقیقه قبل، RoYce گفته است:

این سیستم یه باگ دیگه هم داره! وقتی تو بانک کاپ میاد گانر میزنه! گانر زندان نمیره! با وانتد 6 از جایی که میخواد spawn شه Spawn میشه! و این زحمت اون کسی که تو بانک اونو زده به باد میده! 

خب عزیزم آیا گفتم که توی سیستم راب بعدی وقتی مجرم بمیره از خونه اسپان بشه؟

در 21 دقیقه قبل، RoYce گفته است:

اون زمان NG مثل الان میاد از داخل حیات زندان وایمسته و اینکه نمیزاره کسی بره!

آیا الان وضعیت اینجوری نیست؟ از مجبوری و بی وانتدی ممبرامون همیشه تو زندان نگهبانی میدن همینو دوست دارید؟

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۲/۱۲ در 11:52، SoN گفته است:

سرقتی که در حال حاظر هست اینجوریه که تا شما تیری به سمت رانر شلیک نکنید اون رانر وانتد نمیشه این اتفاق بار ها برای من افتاده که رانر از کنارم رد شده و چون تیر من به ایشون نخورده وانتد نشده.

پیشنهادی که در این باره دارم اینه که رانر هایی که کیف پر از پول را همراه دارن اگه توسط پلیسی دیده شوند وانتد بشن این سیستم به RPG نزدیک تره تا اینکه رانر توسط شلیک ما Damage رو دریافت کنه تا وانتد شه

با تشکر از فاندر❤️

توی دنیای واقعی شما اگه کسی ببینید که در حاله دزدی هست و شناسایی نشده نمیتونین بعدا اون رو به زندان بندازید شما اون شخصو تعقیب میکنید یا با تیر میزنید تا شخص رو همون موقه دستگیر کنید اگرم شخص فرار کنه که دمش گرم کار برای رانر ها همینطوری تو CP ها و راه سخته تازه اگه لو نشن حالا اگه این کارم بکنید دیگه احتمال وین شدن دستبرد خیلی کم میشه

با هرکی مثل خودش

HaTeD.png 

لینک به دیدگاه

سیستم سرقت بانک را ضعیف تر کنید خیلی ها نمیتونن راب ویین کنند.

Siuuu.png

CraCki.png

Violent.png

♡ ♡   حال من
مث ذات توعـہ 
ببین چقـבر خرابه

♡ ‌ ‌◉━━━━━━───────     ↻ㅤ  ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

لینک به دیدگاه

سلام و درود

@RoYce با نظرات شما کاملاً و 100 در 100 موافقم همین الانم دیگه افراد کمی راب میرن دیگه چه برسه به این پیشنهاد?

@ZombieRanger من برای شما احترام خیلی خاصی قائلم ولی اینطور که شما میگی صد در صد دیگه کسی راب نمیره این باعث میشه که کار شما از این بدتر بشه والا

یکم فکر کنید متوجه میشید

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AMiREpiCure گفته است:

@ZombieRanger من برای شما احترام خیلی خاصی قائلم ولی اینطور که شما میگی صد در صد دیگه کسی راب نمیره این باعث میشه که کار شما از این بدتر بشه والا

یکم فکر کنید متوجه میشید

اگر فکشنِ National Guard رو حذف کنن خیلی بهتر میشه بنظرم، نه؟!

شما درحال حاضر بدون هیچ مزاحمتی میرید راب و پولشو میگیرید، 

شما هم به نظرتون فکر کنید، اگر خودتون الان NG بودید باز این حرف رو میزدید؟؟!

بنظرم آقای ZombieRanger پیشنهادِ بسیار منطقی داده و امیدوارم که زودتر در سرور پیاده شه.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، iJavad گفته است:

بنظرم آقای ZombieRanger پیشنهادِ بسیار منطقی داده و امیدوارم که زودتر در سرور پیاده شه.

منم نظرم همینه 

خودم FBI هستم و میدونم از چه قراره.

اصلا یا سرقت بانک رو حذف کنید یا یکم RPG تر بشه نه این که تا بریم تو بانک آرمور و خون بپره فقط با 15% بریم تو بانک خیلی غیر منطق هست

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، iJavad گفته است:

ما که هر وقت رفتیم FAIL شدیم و هر وقت هم میبینم 80 درصد Fail شده rob ها برای پلیرا

داداش چرا درک نمیکنی؟

فکشن NG تو دپارتمان هستش و بالاتر از FBI و PD هستش و یک رتبه پایین تر از هیتمن تقریبن میشه

خوب این فکشن یعنی باید بهترین گانر ها توش باشن که دیگه بدتر

حالا فک کنم خودت منظورمو فهمیده باشی

Zombieranger هم بای داد از NG?

Emy.png

CalvertBoy.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AMiREpiCure گفته است:

ما که هر وقت رفتیم FAIL شدیم و هر وقت هم میبینم 80 درصد Fail شده rob ها برای پلیرا

داداش چرا درک نمیکنی؟

فکشن NG تو دپارتمان هستش و بالاتر از FBI و PD هستش و یک رتبه پایین تر از هیتمن تقریبن میشه

خوب این فکشن یعنی باید بهترین گانر ها توش باشن که دیگه بدتر

حالا فک کنم خودت منظورمو فهمیده باشی

Zombieranger هم بای داد از NG?

سخت ترین کار تو این دنیا فهموندن به آدمی هست که نمیخواد بفهمه،

من دیگه حرفی ندارم، روزخوش.

لینک به دیدگاه

حیف که رسیدگی نشد... ☹️?

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

اقا لپ کلام بگم مزایاتونو @RoYce @ZombieRanger 

مزایای رابر ( که برعکسش مزایای NG همون ضرز های رابر هست برای همین نمینویسم طولانی نشه خودتون بفهمید):

1.HP کاپ  ۱۵ عه

2.اگه راب موفقی داشته باشه که عمرا بشه 35k بیشتر گیر نمیاد شما که میگین 50k 40k اون  زمانیه که ۲ گانر بمیره یک رانرم قبله  /exit از گیم بیاد بیرون که میشه 50k

3.تی پی شدن و سوار ماشین شدن 

4.رانر پول گیرش میاد بدون /givecash

دیگه بیشتر به ذهنم نرسید.

حالا مزایای NG:

1.Holy ninja

2. هول دادن ماشین های راب

3.Rep زدن تو بانک

4.انداختن هانتر و هایدرا تو Cp

5.اومدن با  HP 250 تو سی پی

6.با سرعت 220 (Infernus) دنبال Nrg رفتن

7.دادن /mp به راننده ? این جدیده سینا اختراع کرده ?بعدم /Ms

8. 20 نفر پشت بانک بودن و /ram دادن که میگیم هر کردوم اچ پی ۱۵ 15×20= 300 اونم هم زمان ۲ تایی بزنن که سمپل 100% میریزه

9.ریخته شدن  سمپل و همیشه وانتد ۶ شدن گانر ها

10.راحت پیدا کردن رانر چون باید فاصلش خیلی کم باشه از بانک مخصوصا تو LV که همیشه لو میره

11. 20 نفر در زندان با m4 موقع جیل بریک و باید با یک بیل بکشیمشون ?

12. 5 نفرم جای بیز clothes با  M4

13.کشتن زندانی ها تو زندان که همینش نمیزاره زندانی بره بیرون چه برسه به اون ۵ نفر جای بیز

14./ML دادن هاستر موقع راب که بیا هولی بکش فِیل کن 

15.ترکوندن ماشین وقتی ۱ نفر از ۴ نفر داخل ماشین وانتد ۶ هست که باعث میشه به سی پی‌ نرسیم

16. نکشتن فردی که وانتد ۶ جلوشه و صبر میکنه سوار ماشین راب بشه که بترکونه 

17.سمپل ریختن راحت  با MP5 

دیگه بیشتر از این؟ FBI وقتی نمیاد سمپل زود برداره به ما رابر ها چه ربطی داره؟ 

خجالت داره با این ۱۷ تا ویژگی که برای فِیل کردن راب ها هست بازم تاپیک بزنین که راب سخته 

اونش به عرضه شماست که بتونید با  کدوم یکی از این ۱۷ تا رابو فِیل کنید وقتی یارو نمیتونه فقط رگبار بگیره سمپل بریزه به ما ربطی نداره که بیاین تاپیک بزنین سر عرضه نداشتن تو گانری در بانک 

????????! ????????! ??? ???? ?? ???? ?????

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

@Ali آپدیت نمیدی مشکلات برطرف شن؟

آقای @ZombieRanger پیشنهاد دادن سیستم راب به کل تغییر کنه و واقعا هم همه پلیر ها درست میگن هیچ جا عدالت برقرار نمیشه چه اونایی که راب میزنن چه اونایی که NG هستن.

WE NEED UPDATE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

کار کم کم داره به اعتصاب میکشه ! :|

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

@Ali نظرتون رو نمیخواین بگین؟ :|

Originall.png

لینک به دیدگاه

قشنگ یادمه با NRG داشتم فرار میکردم وسط راه بودم کسی اطرافم نبود

دیدم یکی داره میاد دنبالم با Infernus و با ویس میگه: @iNViSiBIe هستم از کنعان آمده ام :| (عین همین جمله)

اول که برگام ریخت از این حرفش :|

بعدش حداکثر سرعت اینفرنوس 221 هست در صورتی که NRG با باگ و این داستانا به زور میشه 200

به تازگی هم که /Joint باگش برطرف شده

هم کار Runner سخت شده واسه اینکه بخوره به جایی دیگه نمیشه نیوفته ?

هم Cop که باید یکم تو رانندگیش با اینفرنوس دقت به خرج بده

همه چی عاولیه اما پول راب کمه :|

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/Yoda.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/CHaNoDa.png

Family is everything we have

KAMIKAZE 4 fuckin ever

2020 - Now

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...