رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات، پیشنهادات و انتقادات سیستم سرقت از بانک

ارسال‌های توصیه شده

در 31 دقیقه قبل، AliBozorG گفته است:

هر سه در رو هک کردن کار راحتی نیست و کار بعضی از افراد هست

من که ندیدم شما کلا هک کنید کاره سختی ندارید خیلی راحت راب میزنید 

در 32 دقیقه قبل، AliBozorG گفته است:

ضمنا رانر بودن هم خیلی استرس زیادی داره و کار هر کسی نیست شما هم برید دو تا راب رانر شید یکم دیر کنید میفهمید چی میگم

راب هایی که زدی اگر 100 بار زدی من 100+ بار ان جی بودم ان جی نبودی و هیچ وقت هم نمیشی وضعیت مارو درک نمیکنی 

روزی 10 ساعت جون میکنیم برای سیستم که اصلا عادلانه نیست 

در 34 دقیقه قبل، AliBozorG گفته است:

ضمنا شما که نمیتونید توی ان جی باشید برید توی یه اقلیت ساده تر مثل PD یا فکشن ملایم یا دسته متوسط

شمایی که ادعای حرفه ایی بودن تو راب رو دارید اون موقعه ایی که خون و زره 100 بود چرا راب نمیزدید؟ الان این حرفا رو میزنید جالبه

سیستم راب کلان مشکل داره و بر اساس واقعیت نیست

محدودیت هایی که باعث ضربه خوردن ان جی شده 

محدودیت Ram / Hp / و همچنین tp شدن گانر و هکر به 2کیلومتر دور تر از بانک و همینطور رانر 

نمیدونی چه عذابی داریم میکشیم وگرنه اینطوری نمیگفتی ❤️

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 6 ساعت قبل، BlueMooN گفته است:

پلیس یکم به هیجان و کارای سخت احتیاج داره همه چیزو نمیشه یک نواخت کرد

سخت تر از این که راب میزنن ۲ تا NG رنک ۲ یا ۳ هست با HP 15 میرن تو  بانک و آخرم کشته میشن تازه جای بدش اینجاس که لیدر و ساب لیدر هم نیست FVR بده اون موقع چی؟این همه سختی بس نیست؟

تازه FVR هم که بدن و بریم سراغ رانر به نظر شما با Patriot میشه رانر زد؟اگه شانسمون بگه رنک 3+ آنلاین باشه با اینفرنوس بریم رانر دوم چی؟همزمان که ۲ نفر نمیتونن ۲ تا رانر رو بزنن. همون نقش رانر حذف شه بهتره هم بی قول اون دوستمون که بالا گفت رانر نیست که استرس داشته باشه و هم NG این همه سختی بکشه واسه زدن یه رانر که اصلا معلوم نیست بتونن یا نه.

لینک به دیدگاه

حداقلش اینه که سیستم Rob طوری باشه که به واقعیت نزدیک بشه 

چطوری پول روی کول رانر ها میاد در صورتی که هیچ کاری نکردن چطور رابر ها چندین کیلومتر دور تر از بانک باید ظاهر شن راه زیر زمینی داره بانک؟ چطوری موقع ظاهر شدن ماشین هم براشون مهیا هست در صورتی که قبلش اون ماشین وجود خارجی هم نداشته؟ چرا وقتی رابر ادعا دزدی میکنه و شناسایی شده که دزد هست اما بازم با خیال راحت میچرخه؟ کاملا واضحه تا حد زیادی تخیلی شده و تخیل در جایی که همه چیزش واقعی هست زیاد هم جالب به نظر نمیاد. باید همیشه تلاش بشه تا بازی به واقعیت های روز تبدیل بشه 

نه قدیم نه آینده یک زندگی مجازی نه یک فیلم تخیلی 

نظر من در این رابطه و همه سیستم ها همینه! 

Captain

CaptainMahdi.png

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، iNViSiBIe گفته است:

من که ندیدم شما کلا هک کنید کاره سختی ندارید خیلی راحت راب میزنید 

راب هایی که زدی اگر 100 بار زدی من 100+ بار ان جی بودم ان جی نبودی و هیچ وقت هم نمیشی وضعیت مارو درک نمیکنی 

روزی 10 ساعت جون میکنیم برای سیستم که اصلا عادلانه نیست 

شمایی که ادعای حرفه ایی بودن تو راب رو دارید اون موقعه ایی که خون و زره 100 بود چرا راب نمیزدید؟ الان این حرفا رو میزنید جالبه

سیستم راب کلان مشکل داره و بر اساس واقعیت نیست

محدودیت هایی که باعث ضربه خوردن ان جی شده 

محدودیت Ram / Hp / و همچنین tp شدن گانر و هکر به 2کیلومتر دور تر از بانک و همینطور رانر 

نمیدونی چه عذابی داریم میکشیم وگرنه اینطوری نمیگفتی ❤️

خب وقتی سه در هک شه که شما اصلا نمیفهمی ما راب زدیم ? واسه همینه که شما راب های مارو کم میبینی

شما میتوانید با هماهنگی و تیر اندازی دقیق هم باعث getsample شین هم GetCP های احتمالی رو در نظر بگیرین هنگام راب و زمان MEETING ها به ممبر ها آموزش بدین getcp های احتمالی رو که یکی دو تاشون اونجا باشن 

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

با حرف @AliBozorG و @AliAgent کاملا موافقم درسته سیستم راب باید تغییر کنه اما اون هکری که تو ۶ مین همه کارارو تموم کنه راب وین شه باید وانتد بگیره اقای @ZombieRanger ؟

یا به قول خودتون میگید منصفانه نیست درست اما این منصفانه  هست که یک اینفرنوس و nrg و بولت که ۲ تا گارد تو هر کدوم با اچ پی ۲۵۰ منتظر باشن تو سی پی؟نظر من اینه که بی دلیل شما میگید وانتد بگیریم کسی که کارشو بلده چرا باید وانتد بگیره؟

راستی اگه میشه مکان getcp هر راب تغییر کنه والا هر دفعه راب رفتیم ۱۰ تا گارد تو سی پی بودن با پر ماشین جا نبود رانر بیاد تو چه برسه زنده بمونه :|

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

خب وقتی سه در هک شه که شما اصلا نمیفهمی ما راب زدیم ? واسه همینه که شما راب های مارو کم میبینی

شما میتوانید با هماهنگی و تیر اندازی دقیق هم باعث getsample شین هم GetCP های احتمالی رو در نظر بگیرین هنگام راب و زمان MEETING ها به ممبر ها آموزش بدین getcp های احتمالی رو که یکی دو تاشون اونجا باشن 

با تیر اندازی دقیق؟ تا الان ان جی بودی؟ باگ های Ram رو دیدی؟ بجز اون باگ تیر اندازه دقیق چیه دیگه؟ دو نفربا خون 15 باید 4نفر رو با خون 100 بزنن که اصلا امکان نداره احتمال اینکه یه تیر هم بخوره خیلی کمه راجب هک هم گفتید قبلا اینطوری نبودش و از برنامه پلیس نشون میداد اون موقع راب نمیرفتید چون راب سخت بود الان اسون ترین سیستم راب رو داریم 

درباره یاد دادن cp ها باز هم انجی نبودی فقط داری یه چی میپرونی وقتی بری Cp وایستی چه فایده ای داره؟ 

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Tahdid گفته است:

خوشم میاد NG با باف Holy نینجا میاد تو بانک بعد اعتراض هم میکنه : |

قرار نیست که توانایی یک فکشن وابسته به باف باشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

درسته نیست ولی وقتی با Holy نینجا میاد دیگه چیزی از راب میمونه؟

تو یه بازنده نیستی... اگه تو تاریک ترین لحظات لبخندت رو نباختی!

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Tahdid گفته است:

والا ما Holy نزدیم این AliAgent همش میزد ?

در 9 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

بله 100 درصد ?

لینک به دیدگاه

با سلام.

منم که FBI هستم با این نظرات واقعا موافق هستم. چون getsample با Hp 15 واقعا سخته. من بار ها شده با کلک و با anim که CMD اش /skate 3 است تونستم sample بریزم.مثلا وقتی وارد بانک میشویم این anim را میزنیم و وقتی پشت میز کارکنان میرسیم anim را قطع میکنیم و با تیر اندازی سعی میکنیم که sample بریزیم که خیلی دفعه ها هم شده که وقتی وارد بانک میشویم همون لحظه چند نفر تیر اندازی میکنند و میمیریم. Getsample برای من کمی آسون است ولی اکثر افراد FBI نمیتوانند activity getsample رو کامل کنند. ولی اگه با این پیشنهاد موافقت بشه هم کار NG بیشتر میشه و هم کار FBI بیشتر میشه و بازی هیجان بیشتری پیدا میکنه.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Friend گفته است:

راستی اگه میشه مکان getcp هر راب تغییر کنه والا هر دفعه راب رفتیم ۱۰ تا گارد تو سی پی بودن با پر ماشین جا نبود رانر بیاد تو چه برسه زنده بمونه

تنها راه NG هم گرفته بشه؟!

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Friend گفته است:

همه کارارو تموم کنه راب وین شه باید وانتد بگیره اقای @ZombieRanger ؟

هکر میکنه درست ولی دیگه کمتر کسی هک میکنه شما خودت چند روزی ان جی بودی از مشکلات خبر داری نمیدونم قدیم بودی یانه ولی قدیم مثله الان نبود جلوی چشمای انجی برن تو بانک استارت کنن و راب بزنن و ان جی نتونه هیچکاری کنه و به همین راحتی رابشون و تموم کنند 

کارشو بلده چرا باید وانتد بگیره

الان منظورتون اینه شما کاربلد و حرفه هستید؟ خیر اینطور نیست یه دوره گارد میرفت تو بانک بدون هیچ محدودیتی اونجا معلوم میشد کی حرفه ایی نه با این. محدودیت هایی که وجود داره و میری راب و با خودت فکر میکنی اره من حرفه اییم ان جی کاری نتونست بکنه 

راستی اگه میشه مکان getcp هر راب تغییر کنه والا هر دفعه راب رفتیم ۱۰ تا گارد تو سی پی بودن با پر ماشین جا نبود رانر بیاد تو چه برسه زنده بمونه :|

کسی که با 180تا سرعت میاد رو میشه کشت؟ ?

در 4 ساعت قبل، Tahdid گفته است:

کمتر کسی باف میزنه ولی باف به کنار وقتی باف نداشته باشیم با خون کم و محدودیت هایی که گذاشتن کاری نمیشه کرد

در 4 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

❤️?

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، iNViSiBIe گفته است:

الان منظورتون اینه شما کاربلد و حرفه هستید؟ خیر اینطور نیست یه دوره گارد میرفت تو بانک بدون هیچ محدودیتی اونجا معلوم میشد کی حرفه ایی نه با این. محدودیت هایی که وجود داره و میری راب و با خودت فکر میکنی اره من حرفه اییم ان جی کاری نتونست بکنه

مهدی جان چرا فکر میکنی هیچ رابری پرو نیست؟ طرف توی 30 ثانیه کل در ها و لیزر هارو هک میکنه شما هم خبر دار نمیشی اکثر اوقات از راب هاش اون نوبه؟ من خودمم موافقم که کار شما غیر ممکنه ولی همه ی رابر ها هم نوب نیست

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، iNViSiBIe گفته است:

سی که با 180تا سرعت میاد رو میشه کشت؟ 

کسی که با اینفرنوس با ۲۲۰ سرعت میاد

نمیتونه اونو بکشه؟

در 14 دقیقه قبل، iNViSiBIe گفته است:

تا موقعی که شما برسین تو ۲ مین همه هک شده و برداشته شده و رفتم یادته 2 بار  @AliAgent holy ninja زد تازه ۲ مین بعد راب استارت شد رسید اون موقع بیرون بودیم و رفتیم getc؟یادته چقدر فشار بود که نمیتونستی فیل کنی؟ :)

خوشحال میشم از رابای درخشان خودتون که هکر بودید تعریف کنید واسه ما همین که هر دفعه هیچ sample ای نمیریزه و همه بدون وانتد 50k گیر میاریم بسه 

فقط قصدم اینه که میگید اچ پی کمه درست ۵۰ بشه با ۵۰ اچ پی نمیتونین ۲ تا سمپل بریزین؟ مگه حتما باید تو بانک بکشید؟ سمپل بریزید بعدش اف بی ای بر میداره بعد راحت با اچ پی ۲۵۰ به ۱۰۰ منصفانه به قول خودتون برید کیل کنید :/

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AliAgent گفته است:

مهدی جان چرا فکر میکنی هیچ رابری پرو نیست؟

منظورم با شما نبود شما تورابتون واقعا تکید قبولتون دارم قصده توهین نداشتم ?

در 54 دقیقه قبل، Friend گفته است:

نمیتونه اونو بکشه؟

یکمی فکر کن بعد حرف بزن شما داری میگی Cp تغیر کنه چون ان جی وا میسته Cp میزنه رانر رو 

در 56 دقیقه قبل، Friend گفته است:

یادته چقدر فشار بود که نمیتونستی فیل کنی؟

بزرگ ترین اشتباه زندگیم این بود تورو راه دادم گارد 

در 57 دقیقه قبل، Friend گفته است:

خوشحال میشم از رابای درخشان خودتون که هکر بودید تعریف کنی

به اندازه روزایی که اومدی ارساکیا من تویه گارد ملی بودم عزیز جان 

در 58 دقیقه قبل، Friend گفته است:

سمپل بریزید بعدش اف بی ای بر میداره بعد راحت با اچ پی ۲۵۰ به ۱۰۰ منصفانه به قول خودتون برید کیل کنید :/

یکمی به حرفات فکر کن ان جی بودی 10تا راب شاید 2تا راب و شاید Samlpe میریختی که واقعا کاره سختیه 

یه خورده تعصب هایی بی مورد و اخلاق بدتو بزار کنار 

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

موافقم

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، iNViSiBIe گفته است:

بزرگ ترین اشتباه زندگیم این بود تورو راه دادم گارد 

فکر کردی برای من افتخار بود که بیام جای چند نفرو اوردی که اسکورشون -20 عه تو وار؟ یادمه این Aech واراشو میداد منو رفیقم میرفتیم چون بلد نبود antoomi که دیگه همه میشناسیم :)

یکمی فکر کن بعد حرف بزن شما داری میگی Cp تغیر کنه چون ان جی وا میسته Cp میزنه رانر رو

بحثم اول سی پی بود که اگه قراره با اچ پی ۲۰۰ شما بیاین سی پی هم

فرق کنه 

به اندازه روزایی که اومدی ارساکیا من تویه گارد ملی بودم عزیز جان 

فکر نکنم از موندگاریت تو گارد حرف زده باشم از سرعت هک شما حرف میزدم 

یکمی به حرفات فکر کن ان جی بودی 10تا راب شاید 2تا راب و شاید Samlpe میریختی که واقعا کاره سختیه 

منم همینو میگم که اچ پی ۷۵ یا ۵۰ بشه نه ۲۵۰!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Friend گفته است:

اچ پی کمه درست ۵۰ بشه با ۵۰ اچ پی نمیتونین ۲ تا سمپل بریزین؟

وقتی فقط ۲ تا پلیس میتونند وارد بانک بشن و ۴ نفر بالا هستن برای زدن پلیس ها ۱ نفر کنار در با اسپری وایساده و بقیه با M4 یا Combat روی در بانک زوم کردن نه نمیشه

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۱۳ در 18:10، AliBozorG گفته است:

در صورت کمتر شدن تایم زندان دیگه نیازی به bail یا approval وجود نداره

نگفتم در حدی کم بشه که نیاز به Approval و Bail از بین بره. جزئیات این پیشنهادم رو اینجا نوشتم:

https://forum.arsacia.ir/topic/11152-زندان-زمان-زندانی-شدن،-فرار-و/

همین الان هم ما حداقل روزی 5 تا rob میزنیم با اکانت های مختلف کی گفته که راب وجود نداره ؟

از این 5 باری که راب میزنید افراد بسیار کمی وانتد میگیرن با یک سیستم کاملا غیر منصفانه

کاملا هم سخت و پیچیده هست مخصوصا کار runner و hacker

در در ۱۳۹۹/۲/۱۳ در 20:44، AliBozorG گفته است:

راحت نیست و هک اول هم پیچیدگی خودش رو داره و در بعضی موارد هر سه در رو هک کردن کار راحتی نیست و کار بعضی از افراد هست

ضمنا رانر بودن هم خیلی استرس زیادی داره و کار هر کسی نیست شما هم برید دو تا راب رانر شید یکم دیر کنید میفهمید چی میگم

در مقابل سختی کار گارد ملی هیچی نیست. سیستم کاملا به نفع سارقین هست؛ قسمت: "4-عدم توازن و بالانس برای رقابتی سالم و منصفانه" را مطالعه کنید، و تا زمانی که به عنوان عضو گارد ملی در این شرایط با سرقت از بانک مقابله نکردید بهتره راجب کار ما قضاوت نکنید! شما نمیدونید ما چه حسی داریم اما خودمون هردفعه با مولتی راب میزنیم و به راحتی این عدم توازن رو با چشای خودمون میبینیم!

در در ۱۳۹۹/۲/۱۳ در 20:44، AliBozorG گفته است:

ضمنا شما که نمیتونید توی ان جی باشید برید توی یه اقلیت ساده تر مثل PD یا فکشن ملایم یا دسته متوسط

شما دارید این حرف ها رو به یکی از بهترین و باتجربه ترین افسران تاریخ گارد ملی میزنید.

در 14 ساعت قبل، AliBozorG گفته است:

تا زمانی که با چشای خودتون در این شرایط طرز مقابله با سرقت از بانک رو از دید گارد ملی ندیدید اینطور نظر دادنتون که حالت بی احترامی و جر و بحث هم داره هیچ اعتباری نداره! و البته لازم نکرده به ما بگید چجوری کارمون رو انجام بدیم خودمون با وجود این همه بی انصافی هایی که در حقمون شده در یکی از بهترین حالت هامون قرار داریم! بهترین، خوش اخلاق، وفادار، شجاع، با نظم، با انگیزه و حرفه ای ترین بازیکنان سرور هم اکنون در فکشن گارد ملی حضور دارند اما به هر حال هرچقدر هم این صفت ها رو داشته باشن بازم تحمل کردن همچین سیستم بسیار ضعیفی کار بسیار سختی هست.

در 10 ساعت قبل، Friend گفته است:

اون هکری که تو ۶ مین همه کارارو تموم کنه راب وین شه باید وانتد بگیره اقای @ZombieRanger ؟

بله چرا نباید وانتد بگیره؟ هک کردن کار بسیار راحت و سریعی در مقابل سختی ها و بی انصافی هایی که گارد ملی برای مقابله با سارقین میکشن هست! اگه منظورتون برای رقابت هست که شرایط کاملا به نفع شما هست، قسمت 4 رو مطالعه کنید.

در 10 ساعت قبل، Friend گفته است:

یا به قول خودتون میگید منصفانه نیست درست اما این منصفانه  هست که یک اینفرنوس و nrg و بولت که ۲ تا گارد تو هر کدوم با اچ پی ۲۵۰ منتظر باشن تو سی پی؟

در 11 ساعت قبل، Friend گفته است:

راستی اگه میشه مکان getcp هر راب تغییر کنه والا هر دفعه راب رفتیم ۱۰ تا گارد تو سی پی بودن با پر ماشین جا نبود رانر بیاد تو چه برسه زنده بمونه

که اکثر مواقع هم این روشی که میگید برای گارد ملی کار نمیکنه! کافیه رانر ها وارد نقطه بشن و بلافاصله راب تمام بشه! اگه به رقابت به نفع یک طرف اعتراض دارید توصیه میکنم قسمت 4-عدم توازن و بالانس برای رقابتی سالم و منصفانه رو خوب مطالعه کنید.

همین اتفاقات کاملا سبک سرور که RPG هست رو زیر سوال برده، در این شرایط دقت کنید:

هشت سارق از قبل شناسایی شده میان با ماسک و مسلح در یک نقطه ی دور افتاده و صد در صد زیر نظر پلیس جمع میشن و جلوی همون یگان های ویژه ی ضد سرقت پول پخش میکنن پس چرا وانتد نگیرن؟ اصلا معنای RPG رو میدونید؟ توصیه میکنم قسمت "1-غیرطبیعی و ضد RPG بودن" و البته تو گوگل معنای سبک RPG رو مطالعه کنید.

در 2 ساعت قبل، Friend گفته است:

نمیتونه اونو بکشه؟

شما فقط سرعت رو در نظر گرفتید، قدرت مانور و باگ NRG زدن و موارد رقابتی دیگه ی بخش 4 رو کاملا اسکیپ کردید که توصیه میکنم با دقت بیشتر مطالعه کنید.

در 2 ساعت قبل، Friend گفته است:

واسه ما همین که هر دفعه هیچ sample ای نمیریزه و همه بدون وانتد 50k گیر میاریم بسه

دقیقا افراد مثل شما همین رو میخوان! یک سیستمی که کاملا به نفع سارقین باشه حتی اگه به قیمت نابود کردن معنای RPG، پلیس و سرور باشه!

تشکر فراوان از @AliAgent، @iNViSiBIe، @Eh3an، @Rider، @NimaB، @CaptainMahdi و @mmob برای صحبت های بسیار مفیدشون.

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

بله چرا نباید وانتد بگیره؟ هک کردن کار بسیار راحت و سریعی در مقابل سختی ها و بی انصافی هایی که گارد ملی برای مقابله با سارقین میکشن هست

یارو از استرس سکته میکنه که دیر هک نکنه وانتد نگیره بعد از الکی بگیره؟تو واقعیت هم اگه کسی بانک بزنه اگه کاربلد باشه پلیس نمیتونه بگیرش

درسته بی انصافیه اما قبول دارم راب سخت تر شه اما نه به طوری که همه وانتد بگیرن چون اینجری همه میدونن ۱.۴۰ ساعت جیل میشن پس با خودشون میگن چرا راب؟ بریم ماهی گیری که اینجوری اکتیویتی خود شما خراب میشه

در 42 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

فراوان از @AliAgent، @iNViSiBIe، @Eh3an، @Rider، @NimaB، @CaptainMahdi و @mmob برای صحبت های بسیار مفیدشون

من حرف حقو زدم نامفید بود؟:/ عجب

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، Friend گفته است:

فکر کردی برای من افتخار بود که بیام جای چند نفرو اوردی که اسکورشون -20 عه تو وار؟ یادمه این Aech واراشو میداد منو رفیقم میرفتیم چون بلد نبود antoomi که دیگه همه میشناسیم :)

در 3 ساعت قبل، iNViSiBIe گفته است:

ادب و اخلاق چیزی که یه سری ادما ندارن و به همه توهین می کنن 

در 53 دقیقه قبل، Friend گفته است:

بحثم اول سی پی بود که اگه قراره با اچ پی ۲۰۰ شما بیاین سی پی هم

فرق کنه 

نمیشه باز هم تو یه شهره 

در 54 دقیقه قبل، Friend گفته است:

فکر نکنم از موندگاریت تو گارد حرف زده باشم از سرعت هک شما حرف میزدم 

تا اونجایی که یادمه اصلا هک نمیکنن فقط C4 میندازین ان جی هم که هیچ کاری نمیتونه بکنه و تمام

در 55 دقیقه قبل، Friend گفته است:

منم همینو میگم که اچ پی ۷۵ یا ۵۰ بشه نه ۲۵۰!

250 چی جوری؟ 100 خون + 100 زره = 200 شد 50 تا دیگه کجاست؟ :| 

خون 15 به اندازه ایی پایین هست که فقط میتونی رابر هارو نگاه کنی گان هم نمیتونی بکشی

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Friend گفته است:

چون اینجری همه میدونن ۱.۴۰ ساعت جیل میشن پس با خودشون میگن چرا راب؟ بریم ماهی گیری که اینجوری اکتیویتی خود شما خراب میشه

درسته، اگه همه ی رابرا وانتد بگیرن و سریع کشته بشن همشون یک ساعت و چهل دقیقه زندان میرن

اما اگه مثل الان همه ی رابرا وانتد نگیرن گارد ملی باید هر روز چندین ساعت بیکار بچرخه بانکارو از مجبوری چک کنه ممکنه راب بزنن ممکنه نزنن و اگه هم بزنن باید با همچین شرایط کاملا غیر منصفانه ای مواجه بشن که اکثر مواقع هیچ وانتدی گیرشون نمیاد.

میبینید؟ شما زندان نمیرید اما گارد ملی مجبوره چندین برابر زمان زندانی که فرمودید وقت بزاره تا اندک فعالیت و لذتی گیرش بیاد. در حالی که حتی اگه همتون وانتد بگیرید درآمد حاصل از بانک، Bail و فرار از زندان رو دارید، همچنین پیشنهاد هم دادم که زمان زندان کمتر بشه و فرار از زندان به 10EP احتیاج داشته باشه.

اگه فکر میکنید کسی بخاطر وانتد گرفتن راب نمیزنه باید یاداوری کنم که برای چندین سال سرور با وانتد گرفتن سارقین میچرخیده و اتفاقا اون موقع تعداد سرقت خیلی بیشتر بود و بعضی مواقع فقط به عشق FTP راب میزدیم که لذت بسیار بیشتری داشت، وقتی راب میزنیم وانتد نمیگیریم بعدش میریم چهار راه می ایستیم چت میکنیم و افسردگی میگیریم کجاش لذت داره؟ هیجان فرار از پلیس، درگیری با گارد ملی و FTP بعد از Rob ظاهرا فراموش شده.

#یادش_بخیر ❤️ 

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، iNViSiBIe گفته است:

اخلاق

به اخلاق چه ربطی داشت؟ دارم میگم جا هر کس توی گارد نیست میگی اخلاق؟ فازت چیه داداش بخون چی میگم بعد بگو توهینی کردم بهت؟:|

در 22 دقیقه قبل، iNViSiBIe گفته است:

50 تا دیگه کجاست؟ :| 

کلمه ای به اسم extra HP شنیدی فکر کنم که تا ۵۰ هست 

در 23 دقیقه قبل، iNViSiBIe گفته است:

تا اونجایی که یادمه اصلا هک نمیکنن فقط C4 میندازین ان جی هم که هیچ کاری نمیتونه بکنه و تمام

گناه ما چیه؟ما که هک میکنیم چی؟ پیشنهادم اینه که اگه کسی c4 بزنه اچ پی ۲۵۰ برید تو اما اگه هک بود اچ پی ۷۵ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

مچنین پیشنهاد هم دادم که زمان زندان کمتر بشه و فرار از زندان به 10EP احتیاج داشته باشه.

اگه زمان زندان کم بشه موافقم

در 6 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

هیجان فرار از پلیس، درگیری با گارد ملی و FTP بعد از Rob ظاهرا فراموش شده.

اره اما گانر کم شده و کشتن کاپ با اچ پی ۲۵۰ کار هرکس نیست و ما با اچ پی ۱۵۰

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...