رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مشکلات، پیشنهادات و انتقادات سیستم سرقت از بانک

ارسال‌های توصیه شده

در 14 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

البته بیشتر به بزرگترین مشکل سرقت از بانک که باعث و بانی تمام این دردسر ها شده یعنی وانتد نگرفتن سارقین میپردازم

دقیقا! من مدت زیادی تویه گارد بودم بزرگترین مشکل همینه!

در 15 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

غیرطبیعی و ضد RPG بودن

واقعا همینه! چطوری کسی که خونش 100 و زرهشون کامله وقتی تو بانک میره باید 15 بشه؟ 

در 18 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

امکان شکست خوردن سرقت بسیار کم بشه و تمامی سارقین وانتد بگیرن.

?

در 19 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

یعنی بیشتر مواقع سارقین به پولشون برسن و گارد ملی به وانتداش همونطوری که برای چندین سال سرور این حالت رو داشت و همه هم راضی و خوشحال تر از الان بودن!

دقیقا! میشه این کار رو یجوری برای کسب درامد حساب کرد وقتی رابر ها ببیند که احتمال اینکه رابشون ناتموم بمونه کمه بیشتر راب میرن و هم ان جی راضی هم رابر!

در 20 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

3-مجبور کردن فکشن ها به سرقت گروهی

این کار واقعا اشتباست تو زمانی که لیدر گارد بودم بار ها بارها دیدم که لیدر های دسته ملایم ازین وضعیت راضی نیستن! 

در 21 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

Faction Rob Bonus $

میتونیم با این کار باعث شیم که فکشن ها با رضایت خودشون برن راب و پول بیشتری گیرشون بیاد!

در 23 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

* یعنی وقتی Ram میکنیم با یه تیر کشته میشیم و اصلا فرصت نمیکنیم حتی اسلحمون رو در بیاریم.

بله درسته! با یه تیر کشته میشیم و هیچ کاری از دستمون بر نمیاد اصلنم RPG نیست 

در 24 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

همزمان فقط دو پلیس میتونن وارد بانک بشن در حالی که اکثر مواقع 6 سارق مسلح داخل بانک هستن

محدودیت های که فقط باعث راحت تر شدن راب شده و سخت تر شدن کاره گارد 

این سیستم نشونه قوی بودن رابر ها نیست نشونه سیستمی که ضعف و اشتباهات زیادی داره و بر اساس واقعیت نیست کجای دنیا پلیسی با قد 2متر 1تیر به پاش میخوره میمره؟!

در 26 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

- تلپورت شدن سارقین از داخل بانک به کیلومتر ها اونورتر که حداقل 1/4 مواقع بسیار نزدیک نقطه ی نهایی تلپورت میشن

بازم کاری که خیلی راب هارو اسون کرده همینه! اگه بر اساس واقعیته چطور TP میشه جایی که دوتا ماشین با سرعت حداقل 140 کیلومتر بر ثانیه اونجا هستند؟

در 27 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

- تلپورت شدن کیف ها

از همین کار خیلی از رانر ها سو استفاده کرده و کیلومتر ها از بانک دور میشن یا تو قسمتی از شهر خودشون و پنهان میکنن

در 28 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

ماشین هایی داره که بسیار کند تر از ماشین های سارقین هستن.

فکشن های پلیس دیگر پرسرعت ترین ماشین هارو دارند مثل Infernus Bullet ولی تو گارد ماشینی 4در با سرعت بسیار کم که باز هم کار گارد و سخت تر و سخت تر کرده!

در 30 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

ادمین ها عادت کردن به خودشون Armour، اسلحه، ماشین و ... برای سرقت بدن!

دقیقا! به خودشون گان های Combat shotgun / Sawn off و ... میدن که با یه تیر پلیسی که داخل بانک بیاد رو میکشه و اگرم خودشون رانر باشند با زرهی که به خودشون میدن احتمال اینکه که کشته شن خیلی کمه بار ها بارها دارم این سو استفاده هارو جلوی چشمام میبینم امیدوارم یه فکری بکنید

در 34 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

-کم بودن سرقت و فعالیت پلیس و گارد ملی

سرقتایی که بر اساس واقعیت نیستن و با نابراربری همیشه تموم میشه و گارد نمیتونه کاری کنه 

در 40 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

پیشنهاد داستان سیستم سرقت بعدی:

سیستم رابی که پیشنهاد کردین از نظر بنده سیستم خوبیه میتونه برد-برد هم برای گارد و هم برای رابر ها که در این صورت هم ما راضی هستیم هم رابر ها

در 41 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

* پلیس حق ورود به بانک رو به دلیل وجود گروگان ها نداشته باشه تا زمانی که سارقین از بانک خارج یا مدت زیادی داخل بانک باشن.

موافقم باعث اسون تر شدن کاره رابر ها میشه 

در 42 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

اما سارقین بتونن سمت پلیس ها تیراندازی کنن پس به نفع پلیسه که نزدیک سارقین نشه و البته وقتی سارقین تیراندازی میکنن پلیس نتونه وانتد بده.

پیشنهاد خوبیه 

در 43 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

* وانتد سرجاش بمونه و پاک نشه.

با این سیستم راب احتمال ناتموم موندن راب کم میشه و باعث میشه که رابر ها با اعتماد بنفس بالاتری به راب و دزدی به بانک برن که در این صورت بدون هیچ مشکلی کارشو انجام میدن و پولشون و میگیرن

در 44 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

* اگه CollabStatus پلیس فدرال روشن باشه بقیه پلیس ها بتونن کار تحقیقات رو انجام بدن. 

واقعا پیشنهاد خیلی خوبی دادید خیلی تو دوران حضورم تو گارد برام این مشکل پیش اومده که فدرالی برای شناسایی رابر ها نبود و کلی مجرم که به گارد باید میرسید نرسید!

در 46 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

* برای زدن سرقت باید حداقل سه عضو گارد ملی آنلاین باشن.

یه نکته هم باید به این حرفتون اضافه کنم عده یی محدود از پلیس های اقلیت های دیگر با انلاین کردن اکانت اصلیشون تو ساعت هایی که پلیس ها کلان انلاین نیستن با اکانتایی که خودشون ان میکنن تعداد پلیس هارو به 4 میرسونن و به دزدی مشغول میشن اگه این سیستم اضافه بشه از خیلی سو استفاده ها میشه جلوگیری کرد

در 47 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

- پیشنهاد میکنم در صورتی که هرکسی سرقتش با شکست مواجه بشه RP هایی که خرج سرقت شده بوده بهش برگردونده بشه و منهای سه بشه. یعنی اگه 20 RP خرج بشه و سرقت با شکست مواجه بشه، 17 RP برگردونده بشه.

موافقم البته با این سیستمی که گفتید راب ها بسیار کم نا موفق و ناتموم میمونه ولی باز هم پیشنهادتون باعث میشه که اگر شکست خوردند امید داشته باشند که دوباهر 3ساعت اینده میتونند دزدی کنند از بانک

در 50 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

پیشنهاد میکنم RP مورد نیاز سرقت، برای هر مهارت فرق داشته باشه:

کسی که بیشتر دزدی کرده سابقش بیشتر هست پس باید حداقل فرقی با دیگران داشته باشه

در 51 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

پیشنهاد میکنم زمان زندانی کمتر بشه و EP مورد نیاز برای فرار از زندان به 10 کاهش پیدا بکنه.

❤️?

با این سیستم رابی که پیشنهاد کردین اگر انجام بشه سیستم بسیار عالی میشه از طرفی رابر ها با خیال راحت و خیلی اسون به کاراشون میرسن و از طرفی هم ان جی به وانتدش!

پیشنهاد بنده هم اینه که هرچی بیشتر تو بانک بمونی بیشتر پول گیرت بیاد و چند صندوقی اضافه بشه ( تا سقف 60

در 55 دقیقه قبل، ZombieRanger گفته است:

دستور پیشنهادی برای اضافه شدن به پلیس فدرال: Investigate/

نکته ی خیلی خوبی که بهش اشاره شده همینه پیش اومده که رابری که از بانک دزدی کرده که رو به ما گفته دزدی کردم و شما نتونستین کاری کنید!

امیدوارم سیستم رابی که میگید اجرا بشه واقعا بدون هیچ نقضی هست  

http://agsa.arsacia.ir/img/hla.png

http://agsa.arsacia.ir/players/bars/iNViSiBle.png

━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سرقتی که در حال حاظر هست اینجوریه که تا شما تیری به سمت رانر شلیک نکنید اون رانر وانتد نمیشه این اتفاق بار ها برای من افتاده که رانر از کنارم رد شده و چون تیر من به ایشون نخورده وانتد نشده.

پیشنهادی که در این باره دارم اینه که رانر هایی که کیف پر از پول را همراه دارن اگه توسط پلیسی دیده شوند وانتد بشن این سیستم به RPG نزدیک تره تا اینکه رانر توسط شلیک ما Damage رو دریافت کنه تا وانتد شه

با تشکر از فاندر❤️

??? ???????? ????? ?? ???
????? ?? ? ????? ?? ???????'? ????

!????? ?? ??? ????? ??????? ??

iNSaNe.png

لینک به دیدگاه

با سلام 

قبول دارم که کار NG سخت شده اما شما میگید به هانتلی ماشین پیشرفته؟ ما با ان ار جی شما با اینفرنوس به نظرتون کی میخوره؟معلومه شما راحت میتونید رانرو بزنید اما با کمی دقت و اگه افراد انلاین باشن

البته یک نظرم دارم اینکه فدرال که کارش تحقیقه سعی کنه با یک امکانات اضافه بشه که کار پیدا کردن رانر به عهده فدرال باشه

با کم بودن اچ پی موافقم اما اما 

شما میگید اچ پی ۱۵ درست اما اون گاردی که میاد holy ninja میزنه و تکی رابو فیل میکنه چی؟ شمام به ما حق بدین خو :|

برای اینکه هر دو راضی باشیم پیشنهادم اینه که گارد ملی نتونه تو راب باف بزنه اما اچ پی هاشون بیشتر بشه این ۲ پیشنهاد

پیشنهاد ۳ امم این هست که چرا اف بی ای میاد تو بانک که خودش سمپل بریزه؟ یک جوری باشه که وقتی رابر تو بانک نیست اف بی ای حق ورود داشته باشه مگه میخواد دیر بشه ۲۰ مین وقته!

با کم شدن ار پی برای وقتی خراب میشه موافقم همچنین برای فرار چون اکتیویتی گاردم بالا میره که دیگه بیکار نمونه چون بودم اکثرا انقدر بیکارن که یا میرن ماهی یا دور دور 

با همه موافقم اما در صورتی که گارد باف نزنه تو راب و اچ پی شما هم بیشتر بشه که هر ۲ راضی باشیم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

پیشنهادات تغییرات دیگر مربوطه:

- پیشنهاد میکنم در صورتی که هرکسی سرقتش با شکست مواجه بشه RP هایی که خرج سرقت شده بوده بهش برگردونده بشه و منهای سه بشه. یعنی اگه 20 RP خرج بشه و سرقت با شکست مواجه بشه، 17 RP برگردونده بشه.

- پیشنهاد میکنم RP مورد نیاز سرقت، برای هر مهارت فرق داشته باشه:

مهارت 1: 20

مهارت 2: 19

مهارت 3: 18

مهارت 4: 17

مهارت 5: 16

- پیشنهاد میکنم زمان زندانی کمتر بشه و EP مورد نیاز برای فرار از زندان به 10 کاهش پیدا بکنه.

امیدوارم با این نظرت موافقت شه .

در کل عالی بود.

لینک به دیدگاه

اره واقعا باید یه فکری براش بشه وقتی دو تا NG با HP 15 برن تو بانک حالا چه الان که دو تا میتونن برن چه اگه بشه چهار برن آخر چند تیر M4 یا یک تیر Combat که بخوره بهشون کشته میشن تازه تا از HQ دوباره راه بیوفتن بیان کلی زمان تلف میشه و آخر هیچی به هیچی!

در مورد رانر زدن هم قطعا کسی که تنهایی با یک NRG هست سریع تر میره تا دو نفر با یک NRG, اگه هم با یه ماشین بریم که سریع تر از NRG بره توی پیچ ها پیچیدن سخت تره تا با پیچیدن با NRG و باز هم کلی وقت تلف میشه.

در ۱ ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

- پیشنهاد میکنم زمان زندانی کمتر بشه و EP مورد نیاز برای فرار از زندان به 10 کاهش پیدا بکنه.

اره این هم عالیه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

در این تاپیک به یکی از بزرگترین مشکلات سرور یعنی سیستم ضعیف سرقت از بانک میپردازیم. قابل توجه موسس، تک تک این موارد، مشکلات سرقت از بانک هستند و در نظر گرفتن فقط یک یا دو تاشون کافی نیست، به خیلی از جزئیات دیگه اشاره نشده، این مطلب خلاصه شده ی مشکلات سرقت هست و قطعا بهتره تغییرات مهمی در این سیستم داده بشه. البته بیشتر به بزرگترین مشکل سرقت از بانک که باعث و بانی تمام این دردسر ها شده یعنی وانتد نگرفتن سارقین میپردازم. خدمت شما عرض کنم بزرگترین مشکل سیستم سرقت از بانک وجود امکان بسیار زیاد وانتد نگرفتن سارقین هست که بدون ضرر زدن به سارقین، گارد ملی یا هردو یا فاصله ی زیاد با سبک RPG گرفتن یا ایجاد مشکلات دیگه نمیشه اینکارو انجام داد. در ضمن باید بهتون یاداوری کنم که بخاطر تعداد بسیار کم سرقت، فکشن ها مجبور به سرقت گروهی شدن که البته بازم هیچ دردی رو دوا نکرده و به مشکلات لیدر ها اضافه شده. به هدف وانتد نگرفتن سارقین همیشه درگیر تغییرات پی در پی در این سیستم بوده ایم و هستیم. با هر تغییر یا سارقین ضرر کردن یا گارد ملی و یا هردو.

بیاید اول داستان سرقت از بانک فعلی رو با هم مرور کنیم:

سارقینی که از قبل شناسایی شده اند، جلوی گارد ملی و پلیس فدرال همزمان با هم مسلح و با ماسک میرن داخل بانک، چندین پلیس رو از همونجا در شرایط 6 به یک نفری که 15HP داره میکشن، بعدش که خیلی راحت و سریع در هارو هک کردن یا بمب کاشتن کیف هاشونو پر پول کردن و از بانک درومدن، بجای اینکه از در پشتی بانک در بیان، تلپورت میشن چندین کیلومتر اونورتر پیش ماشین های پیشرفته و پر سرعتی که از هیچ ظاهر شدن و پلاکشونم Robber هست، بعد خودشون و افرادی که جدا و بسیار دور از آنها سوار پرسرعت ترین موتور بازی هستن و کیف بانک از کیلومتر ها اونورتر بهشون تلپورت شده با هم میان پیش همدیگه در یک نقطه ی دور افتاده و غیر عمومی، کنار هم همچنان مسلح و با ماسک جمع میشن و بسیار ضایع و البته سریع پول کیف های بانک رو پخش میکنن اون هم جلوی پلیس فدرال و گارد ملی، سارقین همونجا می ایستن، میخندن و داد میزنن که ما بانکو زدیم و شکست نخوردیم!

با اتمام این داستان من هنوز هیچ دلیل منطقی ای که با عقل هم جور در بیاد برای وانتد نگرفتن سارقین پیدا نکردم و ده ها دلیل برای وانتد گرفتنشون دارم! وانتد نگرفتن سارقین از بزرگ ترین و غیر طبیعی ترین مشکلات سرور و به خصوص گارد ملی هست.

حالا با اتمام این داستان مستقیم و گلچین شده به مشکلات سیستم سرقت از بانک میپردازم:

1-غیرطبیعی و ضد RPG بودن: وانتد نگرفتن سارقین با وجود ده ها توجیه مختلف برای تحت تعقیب شدنشون که هرکدوم داستان خودشونو دارن از جمله شناسایی شدنشون قبل از شروع سرقت، مسلح وارد شدن به بانک با ماسک، باقی گذاشتن شاهدین، کشتن چندین پلیس از داخل بانک، جمع شدن تمامی آنها در یک نقطه ی دور افتاده، زیر نظر پلیس و تقسیم کردن پول، اعتراف به سرقت از بانک و ... . جالب اینجاست که اکثر مواقع تمامی این اعمال روبروی پلیس تحقیقات فدرال و گارد ملی اتفاق میفته! - تلپورت شدن سارقین و کیف ها - ظاهر شدن ماشین های پیشرفته از هیچ، با پلاک Robber که معلوم نیست متعلق به چه کسی هستن آیا صاحب دارن یا اجاره ای هستن؟! به هرحال در یک سرور RPG باید توسط پلیس قابل پیگیری باشن - پلیس میتونه وارد بانک بشه درحالی که سارقین با خودشون گروگان دارن و اگه گروگان هارو نادیده بگیریم پلیس هایی که حمله میکنن HP شون به 15 کاهش پیدا میکنه و زرهشون رو از دست میدن! - پلیس تحقیقات فدرال بجای تحقیق کامل بر روی سرقت فقط میاد نمونه خون رو میبره بیمارستان، مثلا مطابقت میده و سارق رو پیدا میکنه! یه راننده تاکسی یا مسئول آزمایشگاه هم میتونه همچین کاری بکنه! یکی از چیزای آزاردهنده ای که اینجا غیر طبیعی هست اینه که پس از اتمام سرقت هیچ ماموری تحقیق نمیکنه که تمامی سارقین کیا بودن و راب به فراموشی سپرده میشه! - تمامی سارقین مسلح و با ماسک مثل موز یجا جلوی پلیس وایسادن و اون پلیس حتی حق دستگیر کردن اونها به جرم نگهداری اسلحه رو نداره! - گارد ملی با اسلحه میره میچسبه به رانر تا کیف بهش تلپورت شه و بعد بزنش! و ...

*پیشنهاد من برای حل این مشکلات درست کردن یک سیستم طبیعی و نزدیک تر به زندگی واقعی هست. سرور ما سبک Role-Playing Game هست و ازش انتظار میره سرقت از بانکش به دنیای واقعی بسیار نزدیک تر از این باشه.

2-باخت برای هر دو طرف

از یک طرف گارد ملی خیلی کم وانتد داره و ساعت ها بیکار باید منتظر سرقت باشه و در مقابله با سارقین کار بسیار سخت، حساس و وقت گیری دارن که مجبورن اون سرقت رو شکست بدن تا اندک فعالیتی گیرشون بیاد، اگه سارقین فکر میکنن زمان زندان خیلی زیاد هست یا تمامی سارقین نباید وانتد بگیرن خودشونو جای گارد ملی بزارن که ساعت ها باید انتظار یک سرقتی رو بکشن که احتمال زیاد هیچ فعالیت و سودی ازش گیر نیارن، در حالی که حتی در صورت شکست خوردن سرقت سارقین وثیقه، فرار از زندان و ... رو دارن!

از یک طرف دیگه سارقین هم مشکلات زیادی برای سرقت دارند.

- البته این شرایط با اختلاف زیادی به نفع سارقین هست.

* پیشنهاد من یک برای حل این مشکل درست کردن سیستمی هست که یک حالت برد-برد داشته باشه یعنی بیشتر مواقع سارقین به پولشون برسن و گارد ملی به وانتداش همونطوری که برای چندین سال سرور این حالت رو داشت و همه هم راضی و خوشحال تر از الان بودن!

برای چندین سال سرقت معروف به ماشین 4درب در سرور اجرا میشد، سارقین با ماشین میرفتن جلوی بانک، بعد از استفاده ی یکی از سارقین از دستور Rob/ سرقت شروع میشد و همه بلافاصله 6 ستاره میگرفتن میرفتن به نقطه پولشون رو میگرفتن و وانتدشون هم پاک نمیشد! همین که گارد ملی به وانتدش میرسید و سارقین به پولشون باعث شد همه از این سیستم بسیار ساده اما منصفانه راضی و خوشحال باشن!

به دلیل کم بودن سرقت و وانتد های گارد ملی، موسس محترم مجبور شدن این قانون رو اجرا کنن که باعث ایجاد مشکلات زیادی شده. جزئیات رو خودتون میدونید.

- پیشنهاد میکنم در سیستم بعدی سرقت از بانک هیچ اجباری برای سازمان ها نباشه اما جایزه برای فکشن هایی باشه که اقدام به سرقت گروهی میکنن چون فوایدی هم داره که نباید نادیده گرفت. اگه تمامی سارقین از یک فکشن باشن بعد از اتمام سرقت به صورت اتوماتیک درصد اضافه ای پول بده و در چت بنویسه: Faction Rob Bonus $X.

4-عدم توازن و بالانس برای رقابتی سالم و منصفانه

اگه قراره رقابتی باشه باید منصفانه و برابر باشه اما نیست! اگه قرار باشه سارقین چون حرفه ای باشن (که در ضمن هم نیستن، شرایط کاملا به نفع اونهاست) وانتد نگیرن پس تکلیف فعالیت پلیس ها و به صورت کلی تعادل بین اونها و سارقین چی میشه؟

- گرفته شدن Armour و ست شدن HP به 15 موقع حمله به بانک توسط پلیس در حالی که اکثر مواقع 6 سارق مسلح داخل بانک هستن و همیشه با HP پر، تیم دفاع کننده هستن!

* یعنی وقتی Ram میکنیم با یه تیر کشته میشیم و اصلا فرصت نمیکنیم حتی اسلحمون رو در بیاریم.

* همزمان فقط دو پلیس میتونن وارد بانک بشن در حالی که اکثر مواقع 6 سارق مسلح داخل بانک هستن

- تلپورت شدن سارقین از داخل بانک به کیلومتر ها اونورتر که حداقل 1/4 مواقع بسیار نزدیک نقطه ی نهایی تلپورت میشن

- تلپورت شدن کیف ها

- ظاهر شدن پر سرعت، قوی و پیشرفته ترین ماشین های 4 در برای سارقین

- رانرهای مجهز به موتور NRG-500 که پرسرعت ترین موتور بازی هست، تک نفره سوارشن و باگ سرعت موتور میزنن در حالی که مقر گارد ملی هیچ موتوری نداره بلکه فقط ماشین هایی داره که بسیار کند تر از ماشین های سارقین هستن.

- ادمین ها عادت کردن به خودشون Armour، اسلحه، ماشین و ... برای سرقت بدن!

- چهار مامور از هر سازمانی در سرور آنلاین و در بازی باشن میشه سرقت زد حتی اگه PD یا FBI باشن که باعث سو استفاده از این موقعیت شده.

5-کم بودن سرقت و فعالیت پلیس و گارد ملی

6-وقت گیری بسیار زیاد

- حداقل و حداکثر تعداد مورد نیاز: 6 نفر.

- رانر حذف بشه و همه باید وارد بانک بشن.

- این یک مدل از چندین روش آینده ی سرقت از بانک باشه، در آینده ای نزدیک داستان های دیگه ای هم برای سرقت از بانک مینیویسم که البته هر روش قابلیت خوب خودشو داشته باشه و واقعا کار رهبر رو سخت کنه که با توجه به شرایط کدام روش سرقت رو انتخاب بکنه.

مراحل:

1- سارقین وارد بانک بشن و منتظر باشن تا لیدر سرقت رو شروع بکنه.

* اگه تمامی اعضای Crew روی حالت Rob داخل بانک، مسلح و ماسک زده باشن 30 ثانیه فرصت داشته باشن تا سرقت رو شروع کنن وگرنه مدیران مشکوک میشن و به پلیس زنگ میزنن و از احتمال سرقت خبر میدن، کسی وانتد دریافت نکنه اما پیام Call 110 برای پلیس ارسال بشه. موقعی که 30 ثانیه شروع میشه یکی از مدیران حالت Anime رو عوض بکنه و به نظر بیاد چیزی رو متوجه شده.

* در ها بلافاصله بعد از شروع قفل بشن.

2- وقتی که شروع شد سارقین باید گاز اشک آور بندازن تا همه ی شاهدین بی هوش بشن.

* 30 ثانیه فرصت داشته باشن که اینکارو کنن وگرنه آژیر بانک توسط مدیران به صدا در میاد.

* اگه ماسک نزده باشن ازشون HP کم بشه.

* پلیس حق ورود به بانک رو به دلیل وجود گروگان ها نداشته باشه تا زمانی که سارقین از بانک خارج یا مدت زیادی داخل بانک باشن.

3- بعد از هک یا منفجر کردن درها و برداشتن پول، سارقین از در زیرزمینی خارج بشن و از در پشتی بانک بیان بیرون. جایی که چند کامیون حمل پول بانک وجود داشته باشه و فقط سارقین به کلیدها دسترسی داشته باشن چون از داخل بانک برداشتن.

* سارقین وقت محدودی برای تمام کردن کارشون در داخل بانک داشته باشن (پنج دقیقه) و اگه از اون وقت بگذره پلیس حق حمله کردن به داخل با تمام قدرت رو داشته باشه. زمان باقی مانده هم برای سارقین در پایین نوشته بشه. وقتی زمان پنج دقیقه تمام شد در چت Department از طرف HQ پیام بیاد که اجازه ی Ram به بانک داده میشه. 

* پلیس ها همچنان به دلیل دسترسی سارقین مسلح به گروگان ها حق تیراندازی نداشته باشن. اما سارقین بتونن سمت پلیس ها تیراندازی کنن پس به نفع پلیسه که نزدیک سارقین نشه و البته وقتی سارقین تیراندازی میکنن پلیس نتونه وانتد بده.

4- سارقین سوار کامیون ها بشن و باید به نقطه ای دور افتاده و خارج شهر که من اسمشون میزارم: Getaway Vehicles برن، جایی که به اندازشون موتورهای Sanchez پارک شده و پس از رسیدن به اون نقطه همگی 6 ستاره ی سرقت از بانک بگیرن.

* سه دقیقه فرصت داشته باشن که با کامیون به اون نقطه برن و اگه سه دقیقه تمام شد همشون 6 ستاره بشن و پلیس حق تیراندازی بگیره.

5- حالا تمامی سارقین کیف پول بانک دریافت میکنن و باید هرکدوم با این موتور ها به نقطه ی جداگونه، دور افتاده اما نزدیک و با وقتی محدود برن و هر سارقی که به اون نقطه رسید، سرقتش تمام بشه و پول دریافت بکنه.

* البته پیشنهاد میکنم که پس از صدور دستور ورود به بانک و خارج شدن سارقین، FBI وارد بانک بشه و تحقیقات کامل رو روی سرقت انجام بده و به HQ ببره و یکی یکی به تمامی سارقین وانتد بده. دستور پیشنهادی برای اضافه شدن به پلیس فدرال: Investigate/

که در این صورت پلیس فدرال میشه مسئول پیدا کردن سارقین و گارد ملی مسئول زدن اونها. GetSample حذف بشه و بجاش Investigation نوشته بشه. حقوق FBI بسیار بالا بره و برای هر تحقیق موفق و پیدا کردن هر سارق مبلغ زیادی دریافت بکنه که البته بستگی به رنک هم داشته باشه.

* اگه CollabStatus پلیس فدرال روشن باشه بقیه پلیس ها بتونن کار تحقیقات رو انجام بدن. 

لطفا پیشنهاد، انتقاد یا هرگونه نظری راجب سیستم سرقت از بانک دارید همینجا بفرستید.

عالی میشه

اما دوست خوب قلب زندگیست . .?❤️

لینک به دیدگاه

راستی اینم یادم شد بگم یک ایده جدید اگه خوب بود بگید

هر ۲ راه به نظرم عاقلانه نیست اینکه ما اکسیت کنین بریم اونور دنیا یا بیایم از در بالا که جلویه گارد givecash کنیم که لو میره(اپدیت قبل این تلپورتا)

به نظرم نقش رانر حذف شه و یک نقش به اسم دیگه ای بیاد ۲ نفر باشن خب یک توضیح بدم گیج نشید

نقش ها:

۴گانر که سر جاش

۲ هکر مثل اول اما و اما

۲نفر باشن این ۲ نفر باید لایس پرواز داشته باشین (fly) وdecetive اسکیل ۳ حداقل باشن یا هر اسکیلی و این ۲ نفر هر کدوم یک ماوریک بردارن یا هر هلیکوپتر که چیز کمیابی هم نیست (یک رنت هلیکوپترم بزارید)

خب میرسیم به اینکه  راب چجوری باشه!

۱_اول گانر و هکر میرن بانک استارت میکنن اون ۲ نفرم با هلی کوپتر میرن بالا 

۲_تا موقع اکسیت مثل راب الان موقع اکسیت برای اینکه رویایی نشه رابر ها برن بالا پشت بوم و اون ۲ نفر بیان اونجا رابر ها پولو بزارن تو هواپیما بعد از اون اون ۲ فرد فرار کنن 

۳_گانر و هکر از پشت بوم بانک بپرن جای چک پوینت سوار ۲ ماشین بشن و برن چک پوینت مورد نظر که بعد سوار شدن ماششین به راننده میده

۴_با توجه به اینکه تلفن اون ۲ نفر تو هلیکوپتر خاموشه باید گانر و هکرارو یکیشونو فایند کنن و دنبال اونا برن بعد یک جا همو ملاقات کنن و پولا تقسیم شه اونجا هم گارد میتونه فایند کنه و هلی کوپترو بترکونه و اون فرد با پولا میتونه بپره پایین با چتر اگه ببمیره پولا بریزه رو زمین

۵_ خب این قسمت مربوط به اینکه راب داره خراب میشه و اون ۲ نفر مردن با خودتون میگید حالا چی مسخرست و راب فیله همیشه اما نه!

۶_اگه اون ۲ فرد مردن پولا رو هوا پخش شه و گانر و هکر پولارو جم کنن از رو زمین مثلا ۳ نفر جمع کنن ۳ نفر پلیس بکشن و بعد با همون ماشینا چک پوینت جدید بده اگه تونستن برسن که دیگه راب تمومه و وینه ولی اگه ۲ نفر بمیرن راب فیل بشه

به نظرم اینجوری خیلی واقعی تره مثل راب توی gta rp میشه که همینجوری هست 

امیدوارم خوشتون بیاد اگه با این روش راب موافقید نظر بدین 

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

در این تاپیک به یکی از بزرگترین مشکلات سرور یعنی سیستم ضعیف سرقت از بانک میپردازیم. قابل توجه موسس، تک تک این موارد، مشکلات سرقت از بانک هستند و در نظر گرفتن فقط یک یا دو تاشون کافی نیست، به خیلی از جزئیات دیگه اشاره نشده، این مطلب خلاصه شده ی مشکلات سرقت هست و قطعا بهتره تغییرات مهمی در این سیستم داده بشه. البته بیشتر به بزرگترین مشکل سرقت از بانک که باعث و بانی تمام این دردسر ها شده یعنی وانتد نگرفتن سارقین میپردازم. خدمت شما عرض کنم بزرگترین مشکل سیستم سرقت از بانک وجود امکان بسیار زیاد وانتد نگرفتن سارقین هست که بدون ضرر زدن به سارقین، گارد ملی یا هردو یا فاصله ی زیاد با سبک RPG گرفتن یا ایجاد مشکلات دیگه نمیشه اینکارو انجام داد. در ضمن باید بهتون یاداوری کنم که بخاطر تعداد بسیار کم سرقت، فکشن ها مجبور به سرقت گروهی شدن که البته بازم هیچ دردی رو دوا نکرده و به مشکلات لیدر ها اضافه شده. به هدف وانتد نگرفتن سارقین همیشه درگیر تغییرات پی در پی در این سیستم بوده ایم و هستیم. با هر تغییر یا سارقین ضرر کردن یا گارد ملی و یا هردو.

سارقینی که از قبل شناسایی شده اند، جلوی گارد ملی و پلیس فدرال همزمان با هم مسلح و با ماسک میرن داخل بانک، چندین پلیس رو از همونجا در شرایط 6 به یک نفری که 15HP داره میکشن، بعدش که خیلی راحت و سریع در هارو هک کردن یا بمب کاشتن کیف هاشونو پر پول کردن و از بانک درومدن، بجای اینکه از در پشتی بانک در بیان، تلپورت میشن چندین کیلومتر اونورتر پیش ماشین های پیشرفته و پر سرعتی که از هیچ ظاهر شدن و پلاکشونم Robber هست، بعد خودشون و افرادی که جدا و بسیار دور از آنها سوار پرسرعت ترین موتور بازی هستن و کیف بانک از کیلومتر ها اونورتر بهشون تلپورت شده با هم میان پیش همدیگه در یک نقطه ی دور افتاده و غیر عمومی، کنار هم همچنان مسلح و با ماسک جمع میشن و بسیار ضایع و البته سریع پول کیف های بانک رو پخش میکنن اون هم جلوی پلیس فدرال و گارد ملی، سارقین همونجا می ایستن، میخندن و داد میزنن که ما بانکو زدیم و شکست نخوردیم!

با اتمام این داستان من هنوز هیچ دلیل منطقی ای که با عقل هم جور در بیاد برای وانتد نگرفتن سارقین پیدا نکردم و ده ها دلیل برای وانتد گرفتنشون دارم! وانتد نگرفتن سارقین از بزرگ ترین و غیر طبیعی ترین مشکلات سرور و به خصوص گارد ملی هست.

حالا با اتمام این داستان مستقیم و گلچین شده به مشکلات سیستم سرقت از بانک میپردازم:

1-غیرطبیعی و ضد RPG بودن: وانتد نگرفتن سارقین با وجود ده ها توجیه مختلف برای تحت تعقیب شدنشون که هرکدوم داستان خودشونو دارن از جمله شناسایی شدنشون قبل از شروع سرقت، مسلح وارد شدن به بانک با ماسک، باقی گذاشتن شاهدین، کشتن چندین پلیس از داخل بانک، جمع شدن تمامی آنها در یک نقطه ی دور افتاده، زیر نظر پلیس و تقسیم کردن پول، اعتراف به سرقت از بانک و ... . جالب اینجاست که اکثر مواقع تمامی این اعمال روبروی پلیس تحقیقات فدرال و گارد ملی اتفاق میفته! - تلپورت شدن سارقین و کیف ها - ظاهر شدن ماشین های پیشرفته از هیچ، با پلاک Robber که معلوم نیست متعلق به چه کسی هستن آیا صاحب دارن یا اجاره ای هستن؟! به هرحال در یک سرور RPG باید توسط پلیس قابل پیگیری باشن - پلیس میتونه وارد بانک بشه درحالی که سارقین با خودشون گروگان دارن و اگه گروگان هارو نادیده بگیریم پلیس هایی که حمله میکنن HP شون به 15 کاهش پیدا میکنه و زرهشون رو از دست میدن! - پلیس تحقیقات فدرال بجای تحقیق کامل بر روی سرقت فقط میاد نمونه خون رو میبره بیمارستان، مثلا مطابقت میده و سارق رو پیدا میکنه! یه راننده تاکسی یا مسئول آزمایشگاه هم میتونه همچین کاری بکنه! یکی از چیزای آزاردهنده ای که اینجا غیر طبیعی هست اینه که پس از اتمام سرقت هیچ ماموری تحقیق نمیکنه که تمامی سارقین کیا بودن و راب به فراموشی سپرده میشه! - تمامی سارقین مسلح و با ماسک مثل موز یجا جلوی پلیس وایسادن و اون پلیس حتی حق دستگیر کردن اونها به جرم نگهداری اسلحه رو نداره! - گارد ملی با اسلحه میره میچسبه به رانر تا کیف بهش تلپورت شه و بعد بزنش! و ...

*پیشنهاد من برای حل این مشکلات درست کردن یک سیستم طبیعی و نزدیک تر به زندگی واقعی هست. سرور ما سبک Role-Playing Game هست و ازش انتظار میره سرقت از بانکش به دنیای واقعی بسیار نزدیک تر از این باشه.

2-باخت برای هر دو طرف

از یک طرف گارد ملی خیلی کم وانتد داره و ساعت ها بیکار باید منتظر سرقت باشه و در مقابله با سارقین کار بسیار سخت، حساس و وقت گیری دارن که مجبورن اون سرقت رو شکست بدن تا اندک فعالیتی گیرشون بیاد، اگه سارقین فکر میکنن زمان زندان خیلی زیاد هست یا تمامی سارقین نباید وانتد بگیرن خودشونو جای گارد ملی بزارن که ساعت ها باید انتظار یک سرقتی رو بکشن که احتمال زیاد هیچ فعالیت و سودی ازش گیر نیارن، در حالی که حتی در صورت شکست خوردن سرقت سارقین وثیقه، فرار از زندان و ... رو دارن!

* پیشنهاد من یک برای حل این مشکل درست کردن سیستمی هست که یک حالت برد-برد داشته باشه یعنی بیشتر مواقع سارقین به پولشون برسن و گارد ملی به وانتداش همونطوری که برای چندین سال سرور این حالت رو داشت و همه هم راضی و خوشحال تر از الان بودن!

برای چندین سال سرقت معروف به ماشین 4درب در سرور اجرا میشد، سارقین با ماشین میرفتن جلوی بانک، بعد از استفاده ی یکی از سارقین از دستور Rob/ سرقت شروع میشد و همه بلافاصله 6 ستاره میگرفتن میرفتن به نقطه پولشون رو میگرفتن و وانتدشون هم پاک نمیشد! همین که گارد ملی به وانتدش میرسید و سارقین به پولشون باعث شد همه از این سیستم بسیار ساده اما منصفانه راضی و خوشحال باشن!

به دلیل کم بودن سرقت و وانتد های گارد ملی، موسس محترم مجبور شدن این قانون رو اجرا کنن که باعث ایجاد مشکلات زیادی شده. جزئیات رو خودتون میدونید.

- پیشنهاد میکنم در سیستم بعدی سرقت از بانک هیچ اجباری برای سازمان ها نباشه اما جایزه برای فکشن هایی باشه که اقدام به سرقت گروهی میکنن چون فوایدی هم داره که نباید نادیده گرفت. اگه تمامی سارقین از یک فکشن باشن بعد از اتمام سرقت به صورت اتوماتیک درصد اضافه ای پول بده و در چت بنویسه: Faction Rob Bonus $X.

اگه قراره رقابتی باشه باید منصفانه و برابر باشه اما نیست! اگه قرار باشه سارقین چون حرفه ای باشن (که در ضمن هم نیستن، شرایط کاملا به نفع اونهاست) وانتد نگیرن پس تکلیف فعالیت پلیس ها و به صورت کلی تعادل بین اونها و سارقین چی میشه؟

- گرفته شدن Armour و ست شدن HP به 15 موقع حمله به بانک توسط پلیس در حالی که اکثر مواقع 6 سارق مسلح داخل بانک هستن و همیشه با HP پر، تیم دفاع کننده هستن!

* همزمان فقط دو پلیس میتونن وارد بانک بشن در حالی که اکثر مواقع 6 سارق مسلح داخل بانک هستن

- تلپورت شدن کیف ها

- رانرهای مجهز به موتور NRG-500 که پرسرعت ترین موتور بازی هست، تک نفره سوارشن و باگ سرعت موتور میزنن در حالی که مقر گارد ملی هیچ موتوری نداره بلکه فقط ماشین هایی داره که بسیار کند تر از ماشین های سارقین هستن.

- چهار مامور از هر سازمانی در سرور آنلاین و در بازی باشن میشه سرقت زد حتی اگه PD یا FBI باشن که باعث سو استفاده از این موقعیت شده.

6-وقت گیری بسیار زیاد

- این یک مدل از چندین روش آینده ی سرقت از بانک باشه، در آینده ای نزدیک داستان های دیگه ای هم برای سرقت از بانک مینیویسم که البته هر روش قابلیت خوب خودشو داشته باشه و واقعا کار رهبر رو سخت کنه که با توجه به شرایط کدام روش سرقت رو انتخاب بکنه.

مراحل:

* اگه تمامی اعضای Crew روی حالت Rob داخل بانک، مسلح و ماسک زده باشن 30 ثانیه فرصت داشته باشن تا سرقت رو شروع کنن وگرنه مدیران مشکوک میشن و به پلیس زنگ میزنن و از احتمال سرقت خبر میدن، کسی وانتد دریافت نکنه اما پیام Call 110 برای پلیس ارسال بشه. موقعی که 30 ثانیه شروع میشه یکی از مدیران حالت Anime رو عوض بکنه و به نظر بیاد چیزی رو متوجه شده.

* 30 ثانیه فرصت داشته باشن که اینکارو کنن وگرنه آژیر بانک توسط مدیران به صدا در میاد.

3- بعد از هک یا منفجر کردن درها و برداشتن پول، سارقین از در زیرزمینی خارج بشن و از در پشتی بانک بیان بیرون. جایی که چند کامیون حمل پول بانک وجود داشته باشه و فقط سارقین به کلیدها دسترسی داشته باشن چون از داخل بانک برداشتن.

* سارقین وقت محدودی برای تمام کردن کارشون در داخل بانک داشته باشن (پنج دقیقه) و اگه از اون وقت بگذره پلیس حق حمله کردن به داخل با تمام قدرت رو داشته باشه. زمان باقی مانده هم برای سارقین در پایین نوشته بشه. وقتی زمان پنج دقیقه تمام شد در چت Department از طرف HQ پیام بیاد که اجازه ی Ram به بانک داده میشه. 

* پلیس ها همچنان به دلیل دسترسی سارقین مسلح به گروگان ها حق تیراندازی نداشته باشن. اما سارقین بتونن سمت پلیس ها تیراندازی کنن پس به نفع پلیسه که نزدیک سارقین نشه و البته وقتی سارقین تیراندازی میکنن پلیس نتونه وانتد بده.

4- سارقین سوار کامیون ها بشن و باید به نقطه ای دور افتاده و خارج شهر که من اسمشون میزارم: Getaway Vehicles برن، جایی که به اندازشون موتورهای Sanchez پارک شده و پس از رسیدن به اون نقطه همگی 6 ستاره ی سرقت از بانک بگیرن.

* سه دقیقه فرصت داشته باشن که با کامیون به اون نقطه برن و اگه سه دقیقه تمام شد همشون 6 ستاره بشن و پلیس حق تیراندازی بگیره.

5- حالا تمامی سارقین کیف پول بانک دریافت میکنن و باید هرکدوم با این موتور ها به نقطه ی جداگونه، دور افتاده اما نزدیک و با وقتی محدود برن و هر سارقی که به اون نقطه رسید، سرقتش تمام بشه و پول دریافت بکنه.

* البته پیشنهاد میکنم که پس از صدور دستور ورود به بانک و خارج شدن سارقین، FBI وارد بانک بشه و تحقیقات کامل رو روی سرقت انجام بده و به HQ ببره و یکی یکی به تمامی سارقین وانتد بده. دستور پیشنهادی برای اضافه شدن به پلیس فدرال: Investigate/

که در این صورت پلیس فدرال میشه مسئول پیدا کردن سارقین و گارد ملی مسئول زدن اونها. GetSample حذف بشه و بجاش Investigation نوشته بشه. حقوق FBI بسیار بالا بره و برای هر تحقیق موفق و پیدا کردن هر سارق مبلغ زیادی دریافت بکنه که البته بستگی به رنک هم داشته باشه.

لطفا پیشنهاد، انتقاد یا هرگونه نظری راجب سیستم سرقت از بانک دارید همینجا بفرستید.

بله خیلی عالی میشه چون تنها امید COP زدن رانر هاست الان. اگر این موضوع در عمل  انجام بشه خیلی عالی میشه.

لینک به دیدگاه

سیستم رابی که شما پیشنهاد کردید واقعا سیستم خوبیه اگه این سیستم عملی بشه واقعا عالی میشه با پیشنهاداتون موافقم امیدوارم انجام بشه‬‎.

لینک به دیدگاه

چرا امکانات NG از سایر اقلیت ها کمتره ولی درواقع پر دردسر و سخت ترین فکشن تو سروره؟

PD بسیار ماشین و موتور های پر سرعت و قدرتمند داره ولی چرا برای فکشن NG فقط پاترول و هواپیماهایی که فقط در جاهای مختلف استفاده گذاشته شده واقعا سخته

یک نظریه دارم: اینه که حداقل تعداد Cop هایی که میتونن برن بانک زیاد بشه یا با HP کامل برن با Gunner ها درگیر شن

@Ali

(شرایط سخته)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Friend گفته است:

شما میگید اچ پی ۱۵ درست اما اون گاردی که میاد holy ninja میزنه و تکی رابو فیل میکنه چی؟ 

با سیستمی که دوست عزیز @ZombieRanger گفتن پلیس تا 5 دقیقه حق ورود به بانک رو نداره پس اگه طولانی بشه باف هم ممانعتی نداره به نظر من! 

در 6 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

-از نظر من یک کامیون که حامل پول و گروگان(فرضی) هست یا (ون) و یک ماشین اسکورت یا حتی 2 ماشین اسکورت 2نفره دنبال کامیون تا مکان CP برن و اونجا که مکانی هست که پول تقسیم میکنن

-اگه بخوایم کاره Robber هارو هم آسون تر کنیم اینه که هیچ پلیسی نباشه اون هارو تا مکان CP تعقیب کنه و گروگان (فرضی) پس بگیره پس تا زمان تحقیقات FBI کسی درجه تحت تعقیب نگیره  

-اگه سارقین تیر اندازی کنن به معنی اینه که گروگان کشته شده و همه درجه تحت تعقیب بگیرن و پلیس تا CP حق تیر داشته باشه تا شاید پول به دستشون نرسه 

-مانند سیستم Race لیدر بتونه مکان CP تا 2000 متری بانک مشخص کنه و موتور و ماشین های فرارشون اونجا بزارن تا زمانی که پولا تقسیم شد بخاطر اینکه پلاک ماشین های بانک لو رفته سوار اونا شن و فرار کنن

امکان گذاشتن و نهایی کردن ماشین های فرار هم با شروع نقشه Rob و دستور /Rob آغاز شه 

-اگر مکان خوبی برای گذاشتن ماشین های فرار انتخاب نکنن و همون اول شناسایی بشن هر زمان سوار اون ماشین ها شدن Wanted بگیرن حتی اگر بعد از خارج شدن از بانک پلیسی آنها را تعقیب نکند 

-اگر فردی بیشتر 7 ثانیه وقت برای پیدا کردن ماشین فرار تلف کند Wanted شود 

-درمورد Wanted شدن افراد هم اینکه اگه زمان فرار افراد، پلاک ماشین ها توسط پلیس دیده شده لو میرن پس باید سریع تلاش به فرار کنن دلیل اونم داشتن ماسک و شناسایی نشدن از طریق صورت در RP هست‌(در این مورد نظر مثبتی ندارم) 

-تنها راه Wanted نشدن اینه که پلیسی اونها رو تعقیب نکنه یا ماشین هاشون از قبل شناسایی نشده باشه 

-گروگانی(فرضی) هم که در ون یا کامیون هست توسط پلیس برگردانده شود

-افرادی که ماسک دارن در دزدی اسمشون مشخص نباشه و افرادی که ندارن معلوم باشن

-اینطوری Find کردن هم سخت میشه و به RP نزدیک تر میشه 

سیستم؛ سیستم بسیار سخت و پیچیده ای هست اما میتونه جذاب باشه 

ممنون @ZombieRanger

Captain

CaptainMahdi.png

لینک به دیدگاه

با نظر اخر @CaptainMahdi هم موافقم که نتونه فایند کنه وگرنه فیله راستی یک نگاه به اون روش راب که از پشت بوم بیایم بیون که بالا گفتم یک نگاه بندازین اونم خوبه :|

لینک به دیدگاه

به نظره من NG به حد کافی Activity داره که پاسخ گویه همه ممبر هاش باشه و مشکل وانتد داشته باشن با این حال که:

زمان Ram کردن وقتی فریز هستید به شما Damage وارد نمیشه و همزمان 2 نفر میتونن بیان من که فکر میکنم همون قدری که راب زدن سخته فیل کردنش هم سخت باید باشه و تعادل بین رابر و کاپ برقراره و همین سیستم عالیه و نیازی به تغییر نداره

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AssassiN گفته است:

به نظره من NG به حد کافی Activity داره که پاسخ گویه همه ممبر هاش باشه و مشکل وانتد داشته باشن با این حال که:

زمان Ram کردن وقتی فریز هستید به شما Damage وارد نمیشه و همزمان 2 نفر میتونن بیان من که فکر میکنم همون قدری که راب زدن سخته فیل کردنش هم سخت باید باشه و تعادل بین رابر و کاپ برقراره و همین سیستم عالیه و نیازی به تغییر نداره

الان این حرفی که زدید کجاش برابریه؟ 4نفر با خون 100 دو نفر با خون 15 الان این برابریه؟ 

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

سیستم جدید که شما پیشنهاد دادید جالب بود، ولی فقط یک نکته که شما دقیقا هدفتون بود رو من باهاش مخالفم، یعنی گرفتن وانتد 100 درصدی رابر ها!

منی که عاشق راب زدن هستم اگه این اتفاق بیوفته حتی یک بار هم راب نمیزنم، لذت راب اینه که یه سرقت انجام بدی و امکان این رو داشته باشی که به سزای عملت نرسی! من با تغییر این سیستم موافقم اما نه به این صورت این سیستم کاملا به نفع شماست و چیزی به اسم برد-برد وجود نداره! ما میخوایم تلاشمون رو کنیم که چی؟ پولش برامون مهم نیست مهم اینه که یه سرقت میکنیم ولی وانتد نمیگیریم، حتی اگر بشه 500 کا از بانک دزدی کرد باز هم لذتی نداره وقتی تهش وانتده!

لینک به دیدگاه

به نظره من NG به حد کافی Activity داره که پاسخ گویه همه ممبر هاش باشه و مشکل وانتد داشته باشن

اگه به اندازه ی کافی اکتیویتی داشت میومدم چند هفته روی این تاپیک کار کنم؟ میدونید چه حسی داره روزی ۸ ساعت بری پشت سر هم بانکارو چک کنی آخرش هیچکس راب نزنه و اگه بزنن هم یک وانتد گیرمون نیاد؟!

زمان Ram کردن وقتی فریز هستید به شما Damage وارد نمیشه و همزمان 2 نفر میتونن بیان 

نه به ما دمیج وارد نمیشه مثل قبلا

اما با ۱۵ HP و چرخش ما به سمت راست موقع ورود به بانک (که در ضمن اکثر مواقع یک نفر مجبوره تنهایی Ram کنه چون کار سارقین داخل بانک خیلی سریع تمام میشه) در مقابل ۶ نفر سارق هوشیار، کمپ کرده و مسلح به نظرتون چکار میتونیم بکنیم؟ تاحالا حس تحقیر شدن رو داشتید وقتی ۱۰ بار Ram میکنید و یک سمپل هم نتونید بریزید؟ تاحالا شده با وجود این همه سختی سمپل بریزیم اما FBI در سرور نباشه؟

من که فکر میکنم همون قدری که راب زدن سخته فیل کردنش هم سخت باید باشه

سختی راب زدن در مقابل سختی فیل کردنش هیچی نیست. اگه در این شرایط عضو گارد ملی نیستید  لازم نیست بهمون بگید سختی کارمون چقدره چون خودمون خیلی بهتر میدونیم.

تعادل بین رابر و کاپ برقراره و همین سیستم عالیه و نیازی به تغییر نداره

تعادل بین کاپ و رابر برقراره؟! شما رنگ گارد ملی رو در این شرایط دیدید؟! اصلا قسمت 4-عدم توازن و بالانس برای رقابتی سالم و منصفانه رو مطالعه کردید؟

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه

شما خودتو بزار جای ما 4 تا رابر گولاخ که با Combat و M4 و c4 دمه در منتظر 2 تا NG با HP 15 هستن که بعد از راب بگن Ez Ez که اره ما راب زدیم و فیل نشد حالا بنظرت تو توی شرایط برابر

بودی؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از اینا بگذریم خنده دار ترین روش راب روش بیگ بنگه که تمام کارکنان بانک کشته میشن و رابر ها هیچ گروگانی ندارند ولی با این حال و قتی رم میدیم HP میشه 15 ??? در صورتی که برای ما پیغام میاد که رابر ها گروگان دارن اقای @Ali خواهشی که از شما دارم اینه که کمی به سیستم راب دقت کنید یکمی هم به فکر Cop باشید

❤️

سیستم پیشنهادی راب:

رول ها تعغیر می کنند به:  Runner Gunner Hacker Hostage

بله گروگان هم میتونه یکی از رابر ها باشه نیازمند 6 نفر که 2 گانر 2 هکر و 1 گروگان , و یک رانر رابر ها وارد بانک شده و بعد از استفاده از CMD /Startrob راب شروع شده و تمام سازمان های امنیتی این موضوع را فهمیده و خود را به سرعت به به بانک میرسونند در اینجا 1 مامور FBI وارد بانک شده برای مزاکره با رابر ها, مامور FBI مجهز به عینکی است که در اون دوربین ریزی کار گزاشته شده است و باید چهره افراد راب را شناسایی کند اگه اونا از ماسک استفاده کنن مامور FBI نمی تواند اطلاعاتی دریافت کنند وظیفه دوم اون مامور این است که گروگان را نجات دهد و اگه این اتفاق بیفتد همه به غیر از گروگان وانتد میشوند اگه تیری از رابر ها به مامور FBI بر خورد کند پلیس اجازه این را دارد که به بانک حمله کند اگه تیری از رابر ها به گروگان برخورد کند پلیس اجازه این را دارد که به بانک حمله کند, گانر ها از ماموری که برای مزاکره امده بود درخواست ماشین یا هلیکوپتر یا موتور یا هرچیزی میکنن و پلیس باید برای حفظ جون گروگان هرچیزی که اونا میخوان فراهم کند بعد از این که کاره هکر ها تمام شد از در پشتی خارج شده و سوار ون رانر میشوند به نقطه ای دور میروند در اینجا گانر ها باید گروگان را بیرون از بانک ببرند پلیس تا زمانی که گروگان کنار رابر ها هست حق تیر اندازی را ندارد رابر ها به سرعت سوار وسیله نقلیه که پلیس برای انها فراهم کرده بشن و پیش رانر و هکر برند پول گروگان داخل وسیله نقلیه پلیس به گروگان داده میشه و از ماشن یا هلیکوپتر با چتر به پایین پرتاب میشه زمانی که پلیس ها مطمعن شدن که جان گروگان حفظ شده است اجازه حمله به وسیله نقلیه گانر ها را دارند و اگه هر دو گانر ها بمیرند راب فیل است زمانی که به هکر ها برسند پول بین انها تقسیم شود سازمان FBI در این شرایط وظیفه این رو داره که تحقیقاتی راجب رانر به دست بیاورد اگه تونست این کار را انجا بده پلیس اون ماشین را تحت تعقیب قرار میده تا بتونه اطلاعاتی از هکر ها پیدا کنه اگه هکر ها شناسایی بشن راب فیل است (چه توسط ماموری که برای مزاکره وارد بانک میشه چه توسط رانر) اگه شخصی از رابر ها کشته بشه همه وانتد 6 میشن ولی راب فیل نمیشه (دلیلش اینه که پلیس ها از اون شخص باز جویی کردن و همه اونا هم وانتد میشن) گانر ها نیاز نیست که حتما با ماشین پلیس برن حتی اگه پیاده هم به cp برسند مشکلی نیست اگه گانر ها با وجود اینکه گروگان کنارشونه و به پلیس هم حمله کنند پلیس اجازه تیر اندازه به انها و وسیله نقلیه ان ها را دارد اگر پلیسی با دنبال کردنه گانر ها به هکر ها برسد همه وانتد میشوند برای جلوگیری از این کار بعد از اینکه پول ها تقسیم شد سریعا باید ان محل را ترک کنند در این سیستم راب بدلیل اینکه ریسک وانتد گرفتن بالاست پیشنهاد میشه که پول راب بانک به 100k افزایش پیدا کنه

و اینکه جنبه فان قضیه اینجاست که لانچر و Mic اجباری بشه و همه باهم صحبت کنند اینجوری مزاکره رابر با پلیس خیلی جذاب تر میشه.

اگه این سیستم کم و کسری داشت توی همین تاپیک بگید.

??? ???????? ????? ?? ???
????? ?? ? ????? ?? ???????'? ????

!????? ?? ??? ????? ??????? ??

iNSaNe.png

لینک به دیدگاه

در صورت کمتر شدن تایم زندان دیگه نیازی به bail یا approval وجود نداره و همین الان هم ما حداقل روزی 5 تا rob میزنیم با اکانت های مختلف کی گفته که راب وجود نداره ؟

کاملا هم سخت و پیچیده هست مخصوصا کار runner و hacker

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، AliBozorG گفته است:

کاملا هم سخت و پیچیده هست مخصوصا کار runner و hacker

پیچیدگی و کار رابر ها نمیبینم! وقتی خیلی راحت با C4 راب میزنن و خیلی راحت تموم میکنند کجاش دقیقا پیچیدس؟ 

تا الان ان جی نبودید و از چیزی خبر ندارید شما 24 ساعت هم نمیتونید تو ان جی بمونید و بخاطر مشکلات زیادش خسته میشین

NighT CraZieS FamiLy

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

درود

2-باخت برای هر دو طرف

- تلپورت شدن کیف ها

6-وقت گیری بسیار زیاد

مراحل:

بررسیِ همه این مطلب ها که گفتید یک چیز Balance ازش در میاد.
پلیس یکم به هیجان و کارای سخت احتیاج داره همه چیزو نمیشه یک نواخت کرد
باید مدلی باشه که هم برای COP سخت باشه هم Robber

نکاتِ خوبی رو گفتید منم موافقم ولی با یکم تغیرات.

پیروز و سربلند باشید.

? Iռֆǟռɛ Fáḿíĺӳ ?
?Oɴᴇ ᴅᴀʏ ʏᴏᴜ·ʀᴇ ɢᴏɪɴɢ ᴛᴏ ᴍɪss ʜᴏᴡ ᴍᴜᴄʜ ɪ ᴄᴀʀᴇᴅ ᴀʙᴏᴜᴛ ʏᴏᴜ?
Amin.png

لینک به دیدگاه

اینکه رابر 100 درصد وانتد بگیره بالانسه؟ این میشه هیجان؟ پلیس هیچ کاری نمیکنه وانتد خودش میاد میشه بالانس و هیجان؟ :|

در مورد سیستم راب تاپیک زیر را مطالعه کنید و نظرات خود را ارسال کنید:

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، iNViSiBIe گفته است:

پیچیدگی و کار رابر ها نمیبینم! وقتی خیلی راحت با C4 راب میزنن و خیلی راحت تموم میکنند کجاش دقیقا پیچیدس؟ 

تا الان ان جی نبودید و از چیزی خبر ندارید شما 24 ساعت هم نمیتونید تو ان جی بمونید و بخاطر مشکلات زیادش خسته میشین

راحت نیست و هک اول هم پیچیدگی خودش رو داره و در بعضی موارد هر سه در رو هک کردن کار راحتی نیست و کار بعضی از افراد هست

ضمنا رانر بودن هم خیلی استرس زیادی داره و کار هر کسی نیست شما هم برید دو تا راب رانر شید یکم دیر کنید میفهمید چی میگم

ضمنا شما که نمیتونید توی ان جی باشید برید توی یه اقلیت ساده تر مثل PD یا فکشن ملایم یا دسته متوسط

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...