رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن بدون مدرک Mahdi

ialisan

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Wenja.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mahdi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: KnaXveL.png

• توضیحات: سلام من واقعا دیگه رد دادم داشتیم مثل همیشه Pb میزدیم این یارو Mahdi اومد یهو بدون فیلم و چک پیسی ۳۰ روز بنم داد دفعه پیشم یه همچین قضیه پیش اومد یارو پیچیده میگه TTC هم گانر شده اخه داش چه ربطی داره؟؟؟؟ حالا ما شل بازی کردیم همش ۱۵ تا کیل بیشتر نداشتیم که یهو بن شدیم.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://s11.picofile.com/file/8395713784/sa_mp_033.png

• دوست دارم که 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

زمانی که با فیلم میتونم ثابت کنم که شما صد در صد داشتید چیت میزدید دلیلی برای چک کردن کامپیوتر وجود نداره مگه دیوانه ام؟ این فیلمی که بنده از شما دارم به مدیریت هم ارسال شد ادمین وار ها هم اینو میبینن این فیلم رو هر کسی ببینه و بدونه چیت چجوری کار میکنه اصلا نیاز نیست رو فیلم تمرکز کنه همون اول می فهمه شما دارید چی استفاده میکنید.

شما شاید چیت ها رو خوب هاید کنی و تو کامپیوتر نشه پیداشون کرد اما تو فیلم و مدرک نمیتونید ثابت کنید که از چیت استفاده نکردید. 

• دوست دارم که 1
  • چی چی 1

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Alichoeem گفته است:

با سلام

زمانی که با فیلم میتونم ثابت کنم که شما صد در صد داشتید چیت میزدید دلیلی برای چک کردن کامپیوتر وجود نداره مگه دیوانه ام؟ این فیلمی که بنده از شما دارم به مدیریت هم ارسال شد ادمین وار ها هم اینو میبینن این فیلم رو هر کسی ببینه و بدونه چیت چجوری کار میکنه اصلا نیاز نیست رو فیلم تمرکز کنه همون اول می فهمه شما دارید چی استفاده میکنید.

شما شاید چیت ها رو خوب هاید کنی و تو کامپیوتر نشه پیداشون کرد اما تو فیلم و مدرک نمیتونید ثابت کنید که از چیت استفاده نکردید. 

واقعا شما خیلی سطحتون بالا هست خب من چیت هارو قشنگ تو کامپیوترم هاید میکنم قبول, تو فیلم خودمم معلوم نمیشه که چیت هست یا نه اونوقت چه راهی موند برای اثبات اینکه من چیت زدم یا نزدم و همش از بیخ اسکیله؟ همین باعث میشه امثال ادمینایی مث شما بیان یهو بن بدون هیچ توضیحی و بدون هیچ درخواستی یهو بزنن وسط پینتبال بن بدن, حرف شما خیلی خنده داره چطور تو فیلم خودم ایمم معلوم نیس اما تو فیلم تو معلومه کلک؟ ?  سرور اینقد لگه یارو یه جای دیگه رو میزنه تیراش میخوره به من حتما ایمه ها؟ فیلم خودم مدرک محکمیه اینکه خودم از پیسی خودم فیلم گرفتم یا از فیلم تو؟؟ اینو هرکی ببینه میخنده من نمیدونم این سرور صاحاب نداره که شما میایی اینطوری یهو بن میدی و گند میزنی تو تاریخچه محرومیت ما فقط منتظر اون روزیم که لانچر 1.2.0 بیاد دهن همه شما بسته بشه و فقط اسکیل ما گانرا رو ببینید و اشک تو چشماتون جمع شه که وای من چرا نمیتونم اینو بن بدم؟ چه خوب میشه روزی بیاد که هرکی بگه چیتر فقط با یک کلمه بتونیم جوابشو بدیم و وسلام اونم /Launcher هست. @Ali @Markeloff

لینک به دیدگاه

مگه نمیگید فیلم دارم؟ فیلمتونو بفرستید برای هر کسی که دوس دارید این فیلمی که من دارم شما توش سوپر منی و داری با تیر های دنبال کننده منو میزنی واقعا جای تعجب داره کیو میخوایید مسخره کنید با این کاراتون؟ تا کی میخوای فکر کنی میتونی چیت بزنی و کسی باهات کار نداره؟  فکر نکن گانری شما تو فیلم بنده کاملا مشخصه که یه چیتری و الان داری ادعای گانر بودن میکنی داری چیت میزنی و اصلا هم لگی وجود نداره! پس بهونه لگ بودن رو نیار چون واضحه که شما تیرت خطا نمیره و رو منه داره دنبالم میکنه. تمام کسانی که این فیلم رو دیدن همون لحظه گفتن چیت هست (ادمین ها).

این حرفا رو میزنید خودتونو تبرئه کنید اما چیزی که واقعیته این نیست! اگه مدرک داری ارسال کن وگرنه نمیتونی ثابت کنی از پشت در و دیوار چجوری میزدی منو اگه گانر شما باشی پس بقیه باید برن دنبال تیله بازی. 

در ضمن این نکته رو هم بگم  فکر نکنید خیلی حالیتونه و حرفه ای هستید اون موقعی که ما وارد این بازی شدیم و شروع به بازی کردن کردیم و حالا اومدیم تو تیم استف یا نیومدیم شما نمیدونستی سمپ با چی نوشته میشه اصلا سمپ چی هست پس بنابراین فکر نکن میتونی سر هر کسیو کلاه بزاری و خودتو تبرئه کنی چون به هر حال این فیلم رو کسانی که باید میبینن و ادمین ها هم دیدن و گفتن چیته اگه تو این موضوع هر اتفاقی ام بیوفته  بازم من مطمعنم شما از چیت استفاده کردین و کسانی که میخوان اینو باور نکنن مشکلی نیست من باور دارم به این که شما چیت زدید ، به هر حال دیگه پاسخی از طرف بنده ارسال نخواهد شد تا پاسخ نهایی.

ویرایش شده توسط Alichoeem
  • مرسی 1
  • هاها 2

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Alichoeem گفته است:

مگه نمیگید فیلم دارم؟ فیلمتونو بفرستید برای هر کسی که دوس دارید این فیلمی که من دارم شما توش سوپر منی و داری با تیر های دنبال کننده منو میزنی واقعا جای تعجب داره کیو میخوایید مسخره کنید با این کاراتون؟ تا کی میخوای فکر کنی میتونی چیت بزنی و کسی باهات کار نداره؟  فکر نکن گانری شما تو فیلم بنده کاملا مشخصه که یه چیتری و الان داری ادعای گانر بودن میکنی داری چیت میزنی و اصلا هم لگی وجود نداره! پس بهونه لگ بودن رو نیار چون واضحه که شما تیرت خطا نمیره و رو منه داره دنبالم میکنه. تمام کسانی که این فیلم رو دیدن همون لحظه گفتن چیت هست (ادمین ها).

این حرفا رو میزنید خودتونو تبرئه کنید اما چیزی که واقعیته این نیست! اگه مدرک داری ارسال کن وگرنه نمیتونی ثابت کنی از پشت در و دیوار چجوری میزدی منو اگه گانر شما باشی پس بقیه باید برن دنبال تیله بازی. 

در ضمن این نکته رو هم بگم  فکر نکنید خیلی حالیتونه و حرفه ای هستید اون موقعی که ما وارد این بازی شدیم و شروع به بازی کردن کردیم و حالا اومدیم تو تیم استف یا نیومدیم شما نمیدونستی سمپ با چی نوشته میشه اصلا سمپ چی هست پس بنابراین فکر نکن میتونی سر هر کسیو کلاه بزاری و خودتو تبرئه کنی چون به هر حال این فیلم رو کسانی که باید میبینن و ادمین ها هم دیدن و گفتن چیته اگه تو این موضوع هر اتفاقی ام بیوفته  بازم من مطمعنم شما از چیت استفاده کردین و کسانی که میخوان اینو باور نکنن مشکلی نیست من باور دارم به این که شما چیت زدید ، به هر حال دیگه پاسخی از طرف بنده ارسال نخواهد شد تا پاسخ نهایی.

اولا که ببین پسر خوب، اول ببین طرف حسابت کیه و از کجا اومده و چند ساله سمپ پلی میده بعد بیا اینجا تهمت چیت بزن و چرت و پرت بپرون، بعدشم که تو الان راست راست داری تهمت چیت میزنی بعدم منم مثل پلیرای دیگه باید بتونم از خودم دفاع کنم چک پیسی بشم نه اینکه بدون هیچ فیلم و چک پیسی بن بشم داش تا بوده همین بوده همین که میان میبینن یه نفر خوب میزنه میگن ایمه ! یه درصد احتمال بده طرف اسکیل خودش باشه یعنی چی؟ یعنی همه باید نوب باشن تا بن نشن دیگه؟ هرکی گانره گناه کرده؟ چک پیسیتونو میکنید چیزی پیدا نمیکنید باز بن میدید؟ یا اصلا چک پیسی نکرده بن میدید؟ ? چه وضعیه دارید سرورو پیش میبرید؟ اگه خوشون نمیاد سر در سرور بزنید ورود گانر ها ممنوع. خوشم میاد میگه فک نکن خیلی بلدی... بیا برو تو کوچه ??

• هاها 1
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @AliSaNJm

شکایت شما پذیرفته شد.

ادمین مورد نظر یک SV دریافت کردند.

شما نیز آنبن شدید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...