رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Razor - عضویت جعلی

End

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:
  Delusion.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:
 %5BR%5Dazor.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:   
شاهد

• توضیحات: 
سریع بریم سر اصل مطلب,  از شرایط ورود به دسته ویژه (اقلیت های نظامی), داشتن مقام 2 در دسته متوسط و مقام  2 در دسته ملایم هست, رنک 2 دسته ملایم  
این بازیکن  درسته ولی دسته متوسطش جعلیه! ( برای ارتقا مقام در دسته متوسط شما باید اسکیل 5 در Arms Dealer یا Drugs Dealer داشته باشید که این بازیکن نداره و نمیدونم چجوری  رنک 2  شده!)

نقل قول

6. ارتقای رنک

شما با فعالیت مستمر در اقلیت مشمول ارتقای رنک خواهید شد.

- رنک 2: شما بعد از حضور در 2 جلسه هفتگی و داشتن سطح مهارت 5 در یکی از شغل های تعیین شده این رنک را دریافت خواهید کرد.

- رنک 3: شما بعد از حضور در 4 جلسه هفتگی بدون محاسبه تعداد جلساتی که قبلاً در آن حضور داشته اید این رنک را خواهید گرفت.

- رنک 4: شما بعد از حضور در 6 جلسه هفتگی بدون محاسبه تعداد جلساتی که قبلاً در آن حضور داشته اید این رنک را خواهید گرفت.

- رنک 5: بنا به صلاحدید لیدر شما بعد از حضور در 8 جلسه هفتگی بدون محاسبه تعداد جلساتی که قبلاً در آن حضور داشته اید این رنک را خواهید گرفت.
- رنک 6: بنا به صلاحدید لیدر به عنوان دست راست لیدر در تشکیلات اقلیت انتخاب شده و در صورت غیبت لیدر، نقش لیدر اقلیت را ایفا می کند.

نکته: شما در صورت داشتن اخطار اقلیت و یا AV مشمول ارتقای درجه نشده و تا زمان پاک شدن آنها باید صبر کنید.

نکته: افرادی که تازه وارد اقلیت شده اند، اگر اولین جلسه هفتگی خود را زودتر از 72 ساعت داشتند، آن جلسه هفتگی محسوب نمی شود.

• مدارک (فیلم یا عکس):
هر چیزی که لازمه داخل توضیحات و شواهد نوشتم (کلیک کردن روی متونی که زیرشون خط کشیده شده)

قصد من از این شکایت مجازات کردن لیدر نیست (به نظر خودم این اشتباه از طرف لیدر نیست) , کسی که به اشتباه دعوت شده اخراج بشه , همین!

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود فراوان

تمامیه مطالبی که گفتید درست

اما نمیدونم این قضیه چه ربطی به من داره؟

توی قوانین نوشته شده که فرد برای ورود به دسته ویژه باید رنک 2 دسته ملایم و رنک 2 دسته متوسط داشته باشه و توی سوابق اقلیت فرد درخواست کننده این 2 رنک وجود داشت که همین برای من کافیه

نقل قول

• برای ورود به اقلیت های ویژه (Cop) باید حداقل تا مقام 2 یکی از دسته های ملایم و حداقل مقام 2 یکی از اقلیت های دسته متوسط بروید تا بتوانید وارد این اقلیت ها شوید.

این اشتباه رو لیدر قبلیه فرد انجام داده شخصی که فرد توسط اون رنک 2 شده نه من!

!It's not over until I say the Game is over

%5BR%5Dazor.png

لینک به دیدگاه

با سلام!

بابت دخالت عذر خواهی میکنم اما یه جورایی این پست به بنده هم مربوط میشه!

دقت داشته باشید که:

زمانی که بنده در فکشن های دسته متوسط بودم هیچ اخطار لفظیی به من داده نشد که باید یا Drug یا Arms اسکیلتو 5 کنی!

فقط به بنده گفته شد که 2 هفته بمونید Rank up میشید! 

اگر شما از کسی شکایت دارید باید 1 ماه پیش از لیدر بنده که منو Rank up کردن شکایت میکردید نه ایشون!

بنده هم قصد جعل و اینجور چیزا نداشتم فقط به بنده هشداری راجب Skill up داده نشد!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دقت داشته باشید که لیدر کنونی فکشن F.B.I اقای Razor طبق این متن از بنده تست گرفتن! اینجا نوشته نشده که Drug یا Arms اسکیل 2 باشه!!

- داشتن سطح +15

- سطح 5 در مهارت شغل کارآگاه (Detective)

- اعتماد به نفس

- فعال بودن

- پر کردن کل فرم

- توانایی تشخیص اشتباه و درست کردن آن

- داشتن مقام 2 در یکی از اقلیت های ملایم و داشتن مقام 2 در یکی از اقلیت های متوسط (مقام Leader یا Sub-Leader محسوب نمی شوند و حتماً باید مقام بالای 2 کسب شده باشد)

این دیگه مشکل ایشون نیست! مشکل فردیه که به بنده هشدار برای Skill up کردن برای Rank up نداده! 

و با ذکر اینکه:

بنده 2 هفته تو دسته متوسط بودم زحمت کشیدم و Rank up شدم! مدارکش در تاریخ اقلیتی بنده هست! [ جعل یعنی چی آخه؟! ]

لینک به دیدگاه

با سلام.

شکایت شما رد شد، لیدر FBI مقصر شناخته نشد.

اخطار های لازم به لیدر GSF داده شد.

+بسته شد.

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...