رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اشتباه کردن لیدر و ساب لیدر بی کفایتی -Row

MyOwnRules

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Myownrules.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Row.png
SamaN.GH.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: افراد فکشن 

• توضیحات:  شکایت اول Fw اشتباه و پاک کردن ان توسط ROwاسپم هایه زیاد Saman.gh من rank2فکشنم و منو بی مورد Fw سپس FW FP0 میده بی احترامیا Row Saman.gh سر سام اوره و اشتباهات این ها فکر نکنم در تیم استفف لازم باشه باشن منو به طور صد در صد الکی کیک FP80 دادن و از FWدادن Rowوپاک کردن ان شکایت دارم و از Fp 80 شدن و FWدادن الکی شکایت دارم  من در خواست خارج شدن این افراد از فکشن دارم و اینکه منو الکی کیک دادن و خواستار برگشتن هستم کلا هشت نفر بودیم تو وار جلو بیست نفر بیاد بازی میکردیم  

• مدارک (فیلم یا عکس):f2eh_sa-mp-417.png
اسپم ROw
1o8u_sa-mp-418.png

بی احترامی Saman.ghساب لیدر 
vn9s_sa-mp-400.png
بی احترامی Saman.ghساب لیدر 
osj8_sa-mp-433.png
fW دادن الکی 
59or_sa-mp-436.png
دوتا FWدادن الکی و کیک کردن از فکشن وسط وار و کیک کاملا غلط من اینارو از چشم لیدر میبینم که چنین ساب لیدر بی ادبی و خود ROw@هم بی ادب هست البته ولی خوب خدارو شکر اینجا قانون داره
http://prntscr.com/s8lfn1
FWاشتباه @Row 

و پاک کردن ان فکر نکنم صلاحیت داشته باشن دیگه

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام شما با تمام توان خود اسکرین شات های فاقد ارزش خودتون قبیل از spam بنده در چت خانواده رو دارید بازنشر میکنید ولی دریغ از اینکه پشیزی برای اینجور اسکرین شات ها کسی ارزش قاعل نمیشه! 

بگذریم

میرسیم به دلیل کیک شدن شما از فکشن که کاری کاملا به جا و درست بوده!

1- اسکور بیش از حد منفی شما و تازه کار بودن شما در دسته متوسط:

*پیوست 1

2- تهدید کردن من و ساب لیدرم به دلیل اینکه ما به شما fw دادیم بخاطر سطح پایین شما و شما شکایت خواهید کرد!

*پیوست 2

و طبق قوانین 2 اخطار اقلیت پشت سر هم منجر به FP80 شما میشه!

یا حق

ویرایش شده توسط Row

▂▃▄▅▆▇█▓▒░SᴀɪɴTs Fᴀᴍɪʟʏ░▒▓█▇▆▅▄▃▂

لینک به دیدگاه

ارسال شده در (ویرایش شده)
در در ۱۳۹۹/۲/۱۲ در 17:29، Row گفته است:

میرسیم به دلیل کیک شدن شما از فکشن که کاری کاملا به جا و درست بوده!

1- اسکور بیش از حد منفی شما و تازه کار بودن شما در دسته متوسط:

*پیوست 1

2- تهدید کردن من و ساب لیدرم به دلیل اینکه ما به شما fw دادیم بخاطر سطح پایین شما و شما شکایت خواهید کرد!

*پیوست 2

و طبق قوانین 2 اخطار اقلیت پشت سر هم منجر به FP80 شما میشه!

در روز وار کلا شش نفر بودیم و در مقابل TMfکه 18بازیکن داشت واستادیم و نمیشد واقعا کاری کرد ما ترسو نیستیم که بترسیم مثل شما ها یا مرخصی بزاریم!
یا در وار دیر بیاییم منو الکی اخراج از اقلیت دارم و در گذشته و سابقه طلایی ایشون به من FWدادن ولی پاک کردن این بار در دو دقیقه کلی قوانین سرور کنار گذاشتن و من از اقلیت اخراج کردن چطوری در وار شش نفره هم بازی کنیم هم بزنیم اون هم مقابله تیم TMfاگر من ظعیفم شما میتونی خود را در پینت بال و وار هایه مساوی نشون دهید حتی شما در Duelهم از من میخورید به هر حال بگذریم شما منو به اشتباه کیک دادین اسپم دادین من خواستار مجازات شما هستم و اینکه یک لیدر نیاد و تمامی TUrfهارو بده به تیم هایه مقابل و پرچم رو بیاره پایین  از حق نگذریم شما در وار دوستانه و غیر اجباری  TMf باختین و این نشونه اینه که شما اصلا صلاحیت لیدری نداری بخواطر کیک اشتباه اون موقع چهار به چهار بودیم اما در وار اجباری ما 6 به 18 بودیم سعی کنید قوی شید جایه اینکه شکست خود را تقصیر کسی دیگه بندازین

در در ۱۳۹۹/۲/۱۲ در 17:29، Row گفته است:

با سلام شما با تمام توان خود اسکرین شات های فاقد ارزش خودتون قبیل از spam بنده در چت خانواده رو دارید بازنشر میکنید ولی دریغ از اینکه پشیزی برای اینجور اسکرین شات ها کسی ارزش قاعل نمیشه! 

ایشون اسپم کردن و من خواستار مجازات هستم

Myownrules.png
پرچم ما بالاست شما هم میتونی با میلش بازی کنی

ویرایش شده توسط MyOwnRules

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه

سلامی مجدد.

کار لیدر مربوط اشتباه است، شکایت شما قبول شد.

ما به هیچ لیدر یا رهبری اجازه نمیدیم که راجب سطح هیچ بازیکنی تصمیم بگیرد و کسی را بخاطر گانر نبودن بخواد کیک کنه از فکشن.

لیدر موظف به گزاشتن تمرین برای بالا بردن سطح گانری ممبرهای خود میباشد نه اینکه به دلیل اسکور منفی بخواد کسی رو کیک کنه.

برای پاک شدن FP های خود داخل بازی با بنده در ارتباط باشید.

ویرایش شده توسط Spartan

Spartan.png

شیر کمر شکسته از مردن نمیترسه!

تنها ترسش اینکه...

لاشخورها سر جنازش جشن بگیرند.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...