17 ارسال در این موضوع قرار دارد

طبق اطلاعات منتشر شده از Ubisoft بازی جذاب اساسین کرید به نام Assassin's creed Valhalla که جدید است قرار است منتشر شود و در زمان وایکینگ😐 ها رخ میدهد..😍اونجوری که معلومه واسه کنسول های نسل نهم منتشر میشه یعنی PS5

... XBOX SERIES و PC منتشر بشه... 😁

cc4c_img_20200430_082253_724.jpg

• هاها 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در در ۱۳۹۹/۲/۱۱ در 08:19، pouria0jm گفته است:

طبق اطلاعات منتشر شده از Ubisoft بازی جذاب اساسین کرید به نام Assassin's creed Valhalla که جدید است قرار است منتشر شود و در زمان وایکینگ😐 ها رخ میدهد..😍اونجوری که معلومه واسه کنسول های نسل نهم منتشر میشه یعنی PS5

... XBOX SERIES و PC منتشر بشه... 😁

cc4c_img_20200430_082253_724.jpg

سلام 
خیلی جالب میشه اگه اشتراکاتی با داستان سریال ViKinG داشته باشه.
ممنون که خبر دادی 😍

• مرسی 1

لینک به ارسال

آره تریلرش که خیلی خوب بود(البته یوبیسافت تریلر رو در حد 4k میسازه کیفتشو و بازی کلی فرق داره با اون.

البته نباید از اساسین اودیسی بگذریم.نسبت به نسخه اورجین خیلی بهتر بود.

لینک به ارسال

در در ۱۳۹۹/۲/۱۹ در 14:57، 83mehrdad83 گفته است:

آره تریلرش که خیلی خوب بود(البته یوبیسافت تریلر رو در حد 4k میسازه کیفتشو و بازی کلی فرق داره با اون.

البته نباید از اساسین اودیسی بگذریم.نسبت به نسخه اورجین خیلی بهتر بود.

@83mehrdad83 جمله اولو قبول دارم ولی میشه در مورد این که از چه نظر اودیسی بهتر از اوریجین هست یه توضیحی بدی ؟ چون خیلی وقته می خوام یکیشونو بگیرم نمی دونم کدوم بهتره 
لطف می کنی 

لینک به ارسال

در 2 ساعت قبل، LORDMohammad گفته است:

@83mehrdad83 جمله اولو قبول دارم ولی میشه در مورد این که از چه نظر اودیسی بهتر از اوریجین هست یه توضیحی بدی ؟ چون خیلی وقته می خوام یکیشونو بگیرم نمی دونم کدوم بهتره 

من نظر شخصی میگم که خوبه.

ولی فقط کافیه یه نگاه کوچیک که بررسی کردن همین تریلر رو زیر نظراش که مردم دادن گفتن بازی اودیسی قشنگ تر بود.

اورجین هم یکم از نظر اینکه زیاد تو بیابونی :| خسته کننده میشه.

اودیسی یجورایی همون بازی اورجین شکلی بود که پیشرفت داده بودن از هر نظر!

من خودم بازی اودیسی رو خوب نتونستم تجربه کنم به دلیل این که گرافیکش نکشید(چندین مرحله اول مشکل نداشت ولی بعدش لگ کرد)

یک مورد دیگه هم بازی اورجین مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری  واقعا زیادی داشت(مثل GTA IV برای کامپیوتر که تنظیمات گرافیکی قفل میکرد و ...)که البته اینا به کرک ربط داره ولی هرچیه  ما ایرانیا معمولا چون کرکی میگیریم واس کامپیوتر این مشکلارو باید تحمل کنیم.

لینک به ارسال

در 4 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

من نظر شخصی میگم که خوبه.

ولی فقط کافیه یه نگاه کوچیک که بررسی کردن همین تریلر رو زیر نظراش که مردم دادن گفتن بازی اودیسی قشنگ تر بود.

اورجین هم یکم از نظر اینکه زیاد تو بیابونی :| خسته کننده میشه.

اودیسی یجورایی همون بازی اورجین شکلی بود که پیشرفت داده بودن از هر نظر!

من خودم بازی اودیسی رو خوب نتونستم تجربه کنم به دلیل این که گرافیکش نکشید(چندین مرحله اول مشکل نداشت ولی بعدش لگ کرد)

یک مورد دیگه هم بازی اورجین مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری  واقعا زیادی داشت(مثل GTA IV برای کامپیوتر که تنظیمات گرافیکی قفل میکرد و ...)که البته اینا به کرک ربط داره ولی هرچیه  ما ایرانیا معمولا چون کرکی میگیریم واس کامپیوتر این مشکلارو باید تحمل کنیم.

خیلی لطف کردی داداش متشکرم از وقتی که گذاشتی 🤘❤️
@83mehrdad83

لینک به ارسال

@LORDMohammad

@83mehrdad83

همه ی اینایی که میگید درسته ولی در هر صورت قدرت موتور های انیمیشن سازی خیلی بیشتر از بازی سازی هست.. ولی نگاه کنید اولین اساسین کرید که یونیتی بود چه کیفیتی داشت.. قطعا تریلرش کیفیت بیشتر داشت.. دلیلش همینه که میگم.هر موقع در مورد هر بازی سوال داشتید در سایت زومجی توضیح داده شده. تازه به صورت ویدیویی. کافیه در گوگل سرچ کنید بررسی بازی فلان😂😂

ویرایش شده در توسط pouria0jm
اضافه کردن

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، pouria0jm گفته است:

@LORDMohammad

@83mehrdad83

همه ی اینایی که میگید درسته ولی در هر صورت قدرت موتور های انیمیشن سازی خیلی بیشتر از بازی سازی هست.. ولی نگاه کنید اولین اساسین کرید که یونیتی بود چه کیفیتی داشت.. قطعا تریلرش کیفیت بیشتر داشت.. دلیلش همینه که میگم.هر موقع در مورد هر بازی سوال داشتید در سایت زومجی توضیح داده شده. تازه به صورت ویدیویی. کافیه در گوگل سرچ کنید بررسی بازی فلان😂😂

حرفت رو قبول دارم ولی چرا UBISOFT فقط اینطوره؟ یه خبرایی بود قبلا می گفتن اعضای بخش انیمیشن سازی توی UBISOFT بیشتر از بخش بازی سازی هست. نمی دونم درسته یا نه.
@pouria0jm

لینک به ارسال

در 46 دقیقه قبل، LORDMohammad گفته است:

حرفت رو قبول دارم ولی چرا UBISOFT فقط اینطوره؟ یه خبرایی بود قبلا می گفتن اعضای بخش انیمیشن سازی توی UBISOFT بیشتر از بخش بازی سازی هست. نمی دونم درسته یا نه.
@pouria0jm

ببین شرکت های بازی سازی الان جوری هستن که یک شرکت کاراشو انجام نمیده.. به عنوان مثال GTA در چند شرکت در سراسر جهان یک قسمتشو انجام میدن. ی بخش واسه جلوه. ی بخش واسه انیمیشن. ی بخش واسه گرافیک و فلان. راکستار خوبیش اینه که وقتی تریلر میذاره دقیق مثل اون بازی میذاره. مثلا رد دد 2. پر فروش ترین بازی 2018 شد.  @LORDMohammad

لینک به ارسال

در 6 ساعت قبل، pouria0jm گفته است:

ببین شرکت های بازی سازی الان جوری هستن که یک شرکت کاراشو انجام نمیده.. به عنوان مثال GTA در چند شرکت در سراسر جهان یک قسمتشو انجام میدن. ی بخش واسه جلوه. ی بخش واسه انیمیشن. ی بخش واسه گرافیک و فلان. راکستار خوبیش اینه که وقتی تریلر میذاره دقیق مثل اون بازی میذاره. مثلا رد دد 2. پر فروش ترین بازی 2018 شد.  @LORDMohammad

دقیقا @pouria0jm😍

لینک به ارسال

در 6 ساعت قبل، pouria0jm گفته است:

تنها بازیی که یوبیسافت ارائه داد و تریلرش در حد بازیش بود Watch dogs2بود😐

لینک به ارسال

در 17 ساعت قبل، 83mehrdad83 گفته است:

سلام دوستان کسی میدونه محتوای Bonusکه تو بازیا میدن چیه و ایا دانلودش الزامیه؟

تو اینترنت گشتم هیچی نبود😐

@SuperMAN

@pouria0jm

@LORDMohammad

دوست عزیز درباره رایگان شدن بازی ها یا Bonus هایی که شرکت ها میدن :
 به تازگی Epic Games شرکت تولید کننده Fortnite و Unreal Engine داره روی تمام بازی های اوریجینال و دارای CD-Key تخفیف میده و حتی رایگان می کنه. هر ۲ هفته ۱ بازی رایگان میشه که توی سایت و یا لانچرش می تونی ببینی. در حال حاظر GTA V به همراه پک آنلاین و پرمیوم (اورجینال) رایگان هست و میتونی از توی Epic Games Launcher فقط اون رو add‌ کنی به لیست داراییت و وقتی که نوشت Owned یعنی برای همیشه داریش و میتونی هر وقت خواستی از همونجا دانلودش کنی (هر چند حجمش ۱۰۰ گیگ هست به خاطر آپدیتا و آنلاین و ...)
درباره  Bonus هایی که بازی ها میدن :
محتوای داخل گیم ها که هیچ وقت الزامی نیست دانلودش
@SuperMAN@pouria0jm @83mehrdad83

ویرایش شده در توسط LORDMohammad

لینک به ارسال

در در ۱۳۹۹/۲/۲۵ در 20:13، 83mehrdad83 گفته است:

سلام دوستان کسی میدونه محتوای Bonusکه تو بازیا میدن چیه و ایا دانلودش الزامیه؟

تو اینترنت گشتم هیچی نبود😐

@SuperMAN

@pouria0jm

@LORDMohammad

منظورت DLC یا بسته الحاقی بازی هاست؟ @83mehrdad83

لینک به ارسال

در 3 ساعت قبل، pouria0jm گفته است:

منظورت DLC یا بسته الحاقی بازی هاست؟ @83mehrdad83

نه میخواستم یه بازی دانلود کنم به غیر از DLC نوشته بود محتوای قابل دانلود Bonus هم در این نسخه  قرار دارد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری