رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن Biz Towcar Timer

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت اساتید محترم و ممبر های گرامی

پیشنهاد من اضافه کردن یک Biz جدید به سرور به اسم Tow car Timer هست 

خب فایده این Biz چیه ؟ و شاید بگید که مگه ما بیز Towcar نداریم ؟ دیگه بیز Tow car timer چیه ؟ خب الان توضیح میدم

برخی از اشخاص توی سرور هستن که ماشین های زیادی دارن و بیشتر مواقع در بازی Sleep هستن و ماشین های آنها در پارکینک خانه یا اطراف انها پارک شده 

خب در برخی موارد تقریبا بیشتر موارد مشاهده میشه که عزیزانی میان و پارک این ماشین هارو خراب میکنن یا میندازن جاهای دور تر که زمانی که اشخاص مورد نظر آنلاین میشن میبینن که ماشین ها یک جورایی پارکشون خراب شده و کلکسیون و زیبایی پارک هم پریده که هیچی مجبورن بیان و دوباره ماشین هارو از اکانت هاشون Towcar کنن

خب پیشنهاد من اضافه کردن یک بیز Towcar ( به نظرم جاش توی Vienewood جای CNN قدیم ) اگه باشه خیلی عالی میشه و بسیار میتونه بیز پر در آمدی باشه و با 15.000 گلد یا بیشتر فروخته شه 

خب کار این Biz چگونه است ؟ 

کار این Biz همانند کارایی Biz Towcar هست اما با این تغیر که شما از بین ( کمترین زمان نیم ساعت و بیشترین زمان 6 ساعت ) شما میتوانید به صورت خودکار ماشین های خود را با کامند 

Towcartimer !

و برای از حالت تایمر در اوردن کامند 

Untowcartimer !

به حالت تایمر در بیاورید و مثلا برای شما یک منو باز شود که میخواهید چند وقت یک بار ماشین های شما اتوماتیک Towcar شود ؟   30 دقیقه - 1 ساعت - 2 ساعت - 3 ساعت و غیره ...

فکر نمیکنم که هر ساعت 50$ برای کسانی که ماشین های زیادی دارند چیز زیادی باشد و راحت میتواند از PayCheck  کم شود ( مانند مالیات )  و اولین نفری که این قابلیت رو اضافه می کند خود من هستم که دیگر هر دقیقه چندین اکانت رو بالا نیارم برای Towcar کردن

با تشکر و احترام 

Expert.png

q245098_dark-anime-gif-1.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظره من اینکار جالب نیست اصلا، یک قابلیت اضافه بشه شبیه ترمز دستی باشه که اگه ترمز دستی ماشین رو بکشی دیگه نتونه کسی هول بده ماشینو

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 8 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...