رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

اضافه کردن دریافت وام در سیستم بانک

ارسال‌های توصیه شده

باضمن سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز که برای این سرور زحمت میکشند تا هرچه بیشتر از این بازی لذت ببریم. من یه پیشنهادی دارم درمورد دریافت وام از بانک به این صورت که از لول ۵به بالا مستحق دریافت این وام باشن و برای هر لول سقف دریافت درنظر گرفته بشه. مقدار وام ها همراه با تعداد بازپرداخت و سود اون پول مشخص باشه که انتخاب بشه توسط کاربر. بازپرداخت وام به مقدار کم یا زیاد شدن پول دریافت شده تعیین شود. مثلا ۱۰۰هزار پول روزی ۱۰۰۰کا پول از حساب شخص به صورت اتومات برداشته بشه و اگه مقدار مورد نظر در حساب شخص وام گیرنده نبود تا ۳بار اخطار داده بشه و اگر کاربر همچنان وام را پس نداد ۴ساعت زندان و دارایی های شخص مثل ماشین یا منزل شخصی به تعلیق دربیاد تا زمان پرداخت قسط اخر و یا بالاتر از این مدت مشخص اکانت بن بشه. حالا این نظرمنه بازم اساتید اگه نظر دیگری دارن تغییرات لازم رو انجام بدن. 

ممنون از وقتی که برای خواندن گذاشتید به امید روزای بهتر و پیشرفت و موفقیت بهتر سرور ارساکیا. یاحق...

• دوست دارم که 3
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم کاملا با پیشنهادات موافقم . یه پیشنهاد هم من بدم برای سپرده گذاری و گرفتن سود ؛ به این صورت که برای هر مقدار پول به اندازه مشخص ، مقدار معینی پول در زمان معین به حساب فرد واریز بشه و با افزایش مقدار پول سپرده شده مقدار سود هم افزایش پیدا کنه ؛ برای مثال به ازای سپرده گذاری ۵۰۰۰ پول بازی ، ۲۵۰۰ در زمان مثلاً ۲ روز به حساب واریز بشه . 

پیشنهاد دیگه خرید قسطی ماشین و خونه هست که فکر میکنم مشکل تعداد زیادی از پلیر ها باشه. با تشکر :|

emza_taxi.png

emza_lsv.png

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

بنده نیز موافقم، البته بن مجازات مناسبی نیست.

اون دیگه سنگینترین مجازات برای وام های رقم بالا خوبه مثلا ۲روز بن. اینجوری طرف متعهد میشه که وامو گرفته کارشو راه انداخته درست حسابی برگردونه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، SAEED1991 گفته است:

اون دیگه سنگینترین مجازات برای وام های رقم بالا خوبه مثلا ۲روز بن. اینجوری طرف متعهد میشه که وامو گرفته کارشو راه انداخته درست حسابی برگردونه

وام دادن و عدم پرداخت وام یک کار Role Play هست، اما بن Role Play نیست، در هر صورت به نظرم بن به هیچ عنوان مجازات پسندیده ای نمیباشد.

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

وام دادن و عدم پرداخت وام یک کار Role Play هست، اما بن Role Play نیست، در هر صورت به نظرم بن به هیچ عنوان مجازات پسندیده ای نمیباشد.

پس بهترین مجازات همون زندان و به تعلیق دراومدن اموال بازیکنه هرچی وام سنگینتر باشه مجازات بدتری از طرف سرور به طور اتومات بدون دخالت شخصی صورت بگیره که یه وقت پارتی بازی و اشنابازی نشه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، SAEED1991 گفته است:

حالا اگه انشاالله این پیشنهاد تایید بشه خیلی جرییات دیگه ای در نظر دارم که یکی یکی در ادامه همین پست میزارم تا چیزی که مدنظرمه با کمک و هم فکری دوستان به بهترین شکل در دستور کار قرار بگیره و در اپدیت بعدی شاهد این حرکت جالب و مثبت باشیم

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...