رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Launcher Microphone Bug

AliAgent

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: AliAgent.png

- توضیح کامل باگ: سلام. گاهی اوقات وقتی لانچر را اجرا میکنیم و بر روی پلی کلیک میکنیم اولین چیزی که در چت لاگ سمپ میاد (که باید این باشه: AGSA:L 1.1.7 Started) به جای این، این متن میاد: Samp 0.3.7 Started این مشکل برای من فقط یک بار پیش اومد (که به این صورت بود که بعد از اینکه کرش شدم دوباره پلی رو زدم بدون اینکه لانچر رو باز و بسته کنم) ولی برای بقیه خیلی پیش اومده، خب تا اینجا که مشکلی پیش نیومده یه جلمه ی ظاهری بوده که فرقی نداره، مشکل از اینجاست که اگر این باگ پیش بیاد به طور کامل سیستم ویس چت برای اون فرد غیر فعال میشه و نه میتونه ویس بده نه ویس بشنوه کلا انگار چیزی به اسم ویس چت وجود نداره (از ستینگ هم بررسی شده مشکلی اونجا نیست) برای حلش باید بازی و لانچر رو ببنده و دوباره باز کنه.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): متاسفانه فقط یک بار پیش اومد برای خودم ولی برای بقیه خیلی دیدم پیش بیاد

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): توضیح کاملا داده شد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Ali صدا خیلی بد میاد مثل بیسمه

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس
در 6 دقیقه قبل، Phyco گفته است:

@Ali صدا خیلی بد میاد مثل بیسمه

در Walkie Talkie صدا به حالت بیسیم می آید (چون Walkie Talkie در اصل خود بیسیم است) و این افکتی هست که خود ما به Voice شما می دهیم، آیا زمانی که کنار هم دیگر هستید هم صدا بد می آید؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Ali گفته است:

در Walkie Talkie صدا به حالت بیسیم می آید (چون Walkie Talkie در اصل خود بیسیم است) و این افکتی هست که خود ما به Voice شما می دهیم، آیا زمانی که کنار هم دیگر هستید هم صدا بد می آید؟

بله خیلی بد میاد

اگر امکانش باشه حذف کنید

در 6 دقیقه قبل، Ali گفته است:

یکی هم سرور کار نمیکنه کسی نمیتونه لاگین بشه

Nichts lässt die Erde so weitläufig erscheinen, dass Freunde in einiger Entfernung die Breiten- und Längengrade erreichen

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Ali گفته است:

@AliAgent آیا این مشکل برایتان یا دوستانتان افتاد بعد از 1.1.8؟

تا به حال خیر، ممنون از تلاشتون کیفیت ویس مثل نرم افزار های ارتباط صوتی شده

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Ali گفته است:

بله!؟

خیلی از دوستای من نمیتونن

UCP هم کار نمیکنه پیوی هم گفتم

LastGoD.png

Angel.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...