رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Fish

ارسال‌های توصیه شده

سلام. میخواستم از عملکردتون راجع به حذف پل های ماهیگیری انتقاد کنم. ما نهایتش ده دیقه طول میکشید که ۴۰۰کیلو بگیریم. حالا ۳۰دقیقه شایدم بیشتر طول میکشه تا ماهی بگیریم. خداقل پل ها رو حذف میکردین. بجاش حجم گرفتن ماهی رو تغییر نمیدادین

• دوست دارم که 1

عدالت چه زیباست

Sajjad.ViRuS.png                       

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با این وضعیت فکر نکنم کسی که توی اقلیت نیست بازی رو ادامه بده چون این تنها منبع درآمد تازه واردها و کسایی بود که توی اقلیت نبودن.

حداقل یه چیزی جایگزین کنین.

لینک به دیدگاه

من انتقادم به حذف پل ها نیست و فضاهای زیادی توی بازی هست که میشه توش ماهی گرفت. در جواب اون دوستمون که میگه که طرف میرسه به لول 12 و بهترین ماشینو سوار میشه باید بگم هرکس دوست داره یه جور بازی کنه. یکی صب تا شب ماهی میگیره و یکی فقط میره گدایی و یکی هم لولش هشت شده و برا خودش گنگ میزنه! و مثلا خودم نهایتا روزی دو بار ماهی میگرفتم و با همین فرمون حتی توی لول صد هم نمیتونستم یه ماشین خوب بخرم:|

من فعلا و با این سطح اسکیلم هیچ علاقه ای به حضور توی اقلیتها ندارم( و فکر نکنم اصلا اقلیتها ظرفیت این همه پلیر که با نبود دستور فیش بیکار و بی پول شده باشن رو داشته باشن) و اگه این منبع درآمد یا یه جایگزین مشابهش وجود نداشته باشه ترجیه میدم به بازی ادامه ندم. واقعا از مدیریت انتظار دارم شرایط رو به قبل برگردونه و یا بهتر از قبل کنه

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...