رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بزرگ ترین مشکل فکشن تاکسی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض ادب.

بنده Leader فکشن تاکسی هستم میخاستم یک پیشنهاد بدم که بیشتر مشکله تا پیشنهاد.

سری میرم روی اصل مطلب: پول این فکشن واقعا کمه یعنی با اختلاف زیاد کم درامد ترین فکشن بازی درصورتی که بچه ها بیشترین زحمت رو میکشن تمام تایم باید جاهای شلوغ باشن یا منتظر یک سرویس برای دریافت 200$ که واقعا کمه تازه اگرم زیره 10/15 ثانیه برسند به مقصد همون200$ هم نمیگیرند. من توی این مدت کوتاه که توی این فکشن بودن تعداد زیادی استعفا قبول کردم بخواطر پول کمه این فکشن واقعا زیاد کردن پول برای ممبرای این فکشن افقدر سخته که انجام نمیشه اخه Fare/ 3$ یا 5$ هیچی نیست حداقل یا بیشترش کنید یا اگر نمی خواهید از بازیکنان پول بیشتری بره کاری کنید سرور پول بیشتری بده 

حرفام خیلی بیشتر از این حرف ها بود که البته حرف من نبود اینا حرف 33 ممبر Taxi  بود فقط تا تونستم خلاصش کردم که کوتاه بشه.

امیدوارم درخواستم در نشه که اگر رد بشه 33 نفر نا امید میشن

بدرور...................

• دوست دارم که 6
  • هاها 2

I'm not in danger

..........I'm danger

[Walter White] 

EaSy.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از وقتی که یادمه بیشتر اوقات این فکشن کمترین عضو رو داشته! دلیلش هم قطعا درآمد کم این فکشن بوده!

متاسفانه اکتویتی کمه؛ پول یا پاداشی که سرور به عنوان paycheck برای رسوندن مسافر میده هم خیلی کمه‌ (کسی که سوار ماشین میشه باید انقدر توی ماشین بمونه تا 20$ پرداخت کنه تا عضو تاکسی فقط 200$ دریافت کنه!)
درآمد, paycheck و حقوق این فکشن نسبت به زحمتی که داره خیلی کمه و هیچ پلیری تمایل به عضو شدن در این فکشن نداره!

لطفا مدیریت عزیز سرور یه فکری به حال درآمد این فکشن بکنه! @Ali

• دوست دارم که 4

SenioR..png

- SenioR -

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Guilty گفته است:

با سلام و عرض ادب.

بنده Leader فکشن تاکسی هستم میخاستم یک پیشنهاد بدم که بیشتر مشکله تا پیشنهاد.

سری میرم روی اصل مطلب: پول این فکشن واقعا کمه یعنی با اختلاف زیاد کم درامد ترین فکشن بازی درصورتی که بچه ها بیشترین زحمت رو میکشن تمام تایم باید جاهای شلوغ باشن یا منتظر یک سرویس برای دریافت 200$ که واقعا کمه تازه اگرم زیره 10/15 ثانیه برسند به مقصد همون200$ هم نمیگیرند. من توی این مدت کوتاه که توی این فکشن بودن تعداد زیادی استعفا قبول کردم بخواطر پول کمه این فکشن واقعا زیاد کردن پول برای ممبرای این فکشن افقدر سخته که انجام نمیشه اخه Fare/ 3$ یا 5$ هیچی نیست حداقل یا بیشترش کنید یا اگر نمی خواهید از بازیکنان پول بیشتری بره کاری کنید سرور پول بیشتری بده 

حرفام خیلی بیشتر از این حرف ها بود که البته حرف من نبود اینا حرف 33 ممبر Taxi  بود فقط تا تونستم خلاصش کردم که کوتاه بشه.

امیدوارم درخواستم در نشه که اگر رد بشه 33 نفر نا امید میشن

بدرور...................

واقعا اعضای تاکسی سختی های زیادی میکشن اونم فقط برا یدونه $200؟

درحالی که فکشن خبر نگار که اکنون اغلبشون خبر های الکی میزنن $800 میگیرن.

لطفا رسیدگی بشه @Markeloff @Ali @Mohny

• دوست دارم که 2

Rien ne fait paraître la terre si vaste que des amis peuvent atteindre la latitude et la longitude à distance

Angel.png

LastGoD.png

ilia.png

لینک به دیدگاه

سلام!

موافقم؛ اما یه مطلب رو بگم که در واقعیت هم این افراد پولِ کم تری نسبت به: مکانیک (TTC) - پزشک (Medic) - خبرنگار - معلم دارند!

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SuperMAN گفته است:

سلام!

موافقم؛ اما یه مطلب رو بگم که در واقعیت هم این افراد پولِ کم تری نسبت به: مکانیک (TTC) - پزشک (Medic) - خبرنگار - معلم دارند!

حرف شما درست ولی ایا زحمتی که میکشن هم کمه؟؟؟

I'm not in danger

..........I'm danger

[Walter White] 

EaSy.png

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Guilty گفته است:

حرف شما درست ولی ایا زحمتی که میکشن هم کمه؟؟؟

اتفاقا دوست داشتنی و بهترین فکشنی که توش بودم همینه و زحمتش هم زیاده (مثه فکشن هایِ دیگه نیست که به مردم نیاز نداشته باشه)

من دارم میگم موافقم دیگه :|

اما میگم خیلی شلوغش نکنین چون تو رئال لایف همینه

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، SuperMAN گفته است:

اتفاقا دوست داشتنی و بهترین فکشنی که توش بودم همینه و زحمتش هم زیاده (مثه فکشن هایِ دیگه نیست که به مردم نیاز نداشته باشه)

مرسی از همدردیت عزیز.

• دوست دارم که 3

I'm not in danger

..........I'm danger

[Walter White] 

EaSy.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

کجای دنیا خبرنگار با نیوز گذاشتن 800$ میگیره و مکانیک‌ 450$?

اینجا بازیه داداش!

SenioR..png

- SenioR -

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، EdwarD گفته است:

کجای دنیا خبرنگار با نیوز گذاشتن 800$ میگیره و مکانیک‌ 450$?

اینجا بازیه داداش!

دوست گلم اگه طرزِ فکرت این طوری باشه، که کلّ سرور باید تغییر کنه!

NRG-500 حدودِ 2 میل پوله، تو واقعیت این موتور Honda NR750 هست.

این موتور تو واقعیت، قیمتش $75,000-$100,000 هست که اگه طرز فکرت اینطوری باشه باید NRG با این قیمت فروش بره، پس مطلب رو به سمتِ دیگه کج نکن.

در 18 دقیقه قبل، EdwarD گفته است:

اینجا بازیه داداش!

بازی با سبکِ RPG

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

دوست گلم اگه طرزِ فکرت این طوری باشه، که کلّ سرور باید تغییر کنه!

نه عزیز من نیازی نیست که کل سرور تغییر کنه! من فقط دارم میگم درآمد و پولی که گیر یه نفر توی تاکسی میاد یک چهارم یه اکتیویتیه خبرنگاره!
خودت نوشتی که توی فکشن تاکسی بودی؛ از شما بعیده اینطور حرف بزنی

• دوست دارم که 1

SenioR..png

- SenioR -

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، EdwarD گفته است:

نه عزیز من نیازی نیست که کل سرور تغییر کنه! من فقط دارم میگم درآمد و پولی که گیر یه نفر توی تاکسی میاد یک چهارم یه اکتیویتیه خبرنگاره!
خودت نوشتی که توی فکشن تاکسی بودی؛ از شما بعیده اینطور حرف بزنی

بله درست عرض میکنید که درآمده تاکسی کمه و منم مخالف نیستم و نبودم!

من فقط دارم میگم درآمده کلِ ملایم تو یه رنج باشه نه که تاکسی درآمدش از همه بالاتر بزنه!

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، SuperMAN گفته است:

بله درست عرض میکنید که درآمده تاکسی کمه و منم مخالف نیستم و نبودم!

من فقط دارم میگم درآمده کلِ ملایم تو یه رنج باشه نه که تاکسی درآمدش از همه بالاتر بزنه!

داداش حرف شما درست ما ب ی رنج راضی هستیم 200$ کجا 800$ کجا

ما هم انتظار 2.3K پول نداریم برای سوار کردن هر نفر ولی 200$ هم بی انصافی یه

• دوست دارم که 2

I'm not in danger

..........I'm danger

[Walter White] 

EaSy.png

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم ولی ظاهرا مدیریت خیلی وقته قصد تایید پیشنهاداتو ندارن @Ali 

• دوست دارم که 1

هیچ ظلمی را بی پاسخ نمیگذارم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Guilty گفته است:

200$ هم بی انصافی یه

کاملا موافقم

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

کاملا موافقم من خودم یه دوره ای تو این فکشن بودم خداییش همه به مسافرا میگفتیم واسا 20 شه بعد پیاده شو خیلیاشون ثانیه اخر 18 پیاده میشدن و این اعصاب خوردی بسیاری واسه خودم بود که برای یک ثانیه 200دلار رو از دست دادم. حداقل یه 500 دلار بدن بهشون زحمات فراوانی میکشن . من خودم جدیدا تو فکشن مدیک رفتم، واقعا /service medic کمتر از /sevice taxi هست.

در 43 دقیقه قبل، amirkia2000 گفته است:

کاملا موافقم ولی ظاهرا مدیریت خیلی وقته قصد تایید پیشنهاداتو ندارن @Ali 

موافق. 

در در ۱۳۹۹/۲/۷ در 10:53، ATABOOM گفته است:

درحالی که فکشن خبر نگار که اکنون اغلبشون خبر های الکی میزنن $800 میگیرن.

با شما هم موافقم اکثرا تبلیغات نمیپذیرن فقط نیازمندی های خودشونو تو news میزنن 

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

@Ali یه سوال داشتم:

میخواستم ببینم وضعیت یک فکشن ایقدر براتون مهمه که پست گزارش باگ منو توی کمتر از 12 ساعت جواب میدین در صورتی که الان از یک هفته بیشتره هنوز جوابی بابت این پیشنهاد دریافت نکردم.

خواستم بگم دیگه لیدر این فکشن نیستم ولی این واقعا دغدغه منه حتما نباید چیزی به نفعم باشه تا کاری بکنم.

I'm not in danger

..........I'm danger

[Walter White] 

EaSy.png

لینک به دیدگاه

اره منم تو اقلیت تاکسی بودم و الان هم وقتی به مقصد رسیدیم اول میزارم به یه عددی برسه که اکتویتی رو کامل بگیره و همینطور جدا از پول 40یا کمتر که ازمون کم میکنه همیشه یه 2/4هزار دلار هم میدم بهشون. میدونم این هم کمه ولی در حد وسعت مالی بازیم کمک میکنم.

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

دقیقا فکشن Paramedic هم همین مشکل رو داره با این حال کم کم کار و کاسبی این دوتا فکشن میخوابه دیگه برا کسی صرف نمیکنه بره

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۲/۱۳ در 14:51، AssassiN گفته است:

دقیقا فکشن Paramedic هم همین مشکل رو داره با این حال کم کم کار و کاسبی این دوتا فکشن میخوابه دیگه برا کسی صرف نمیکنه بره

پارامدیک ها باز یه دل خوشی دارن تو چت دپارتمنت هستن که اکثرا C-16 خیلی کمه و با کاپ ها در ارتباط هستند، و به جای r  /f / دارندو. ولی واقعا پارامدیک هم وضعیتش مثل همین فکشن هست و درآمد خوبی نداره.  @Ali لطفا پیکیری کنید دیگه میدونم سرتون شلوغه درگیر لانچر و پروژه هاتون هستید اما خواهشا یک جوابی برای ما ارسال کنید که امیدوار بشیم.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

لینک به دیدگاه

پیام ها یکم زیاد شد اگر لطف کنید کامل از اول بخونید ممنون میشم

@Ali

I'm not in danger

..........I'm danger

[Walter White] 

EaSy.png

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، 0alioriginal گفته است:

به جای r  /f / دارندو

داداش این چه ربطی داره چون به جا /f /r دارن باید حقوقشون بیشتر از تاکسی باشه؟ :|

و یک نکته دیگه که میگید خبرنگار خیلی پولداره چون خودم خبرنگارم در امد شغلا ساعتی اینجوریه چون همشون بودم

SL:هر استارت 1k هر ۲مین میشه:30k

NR:هر نیوز ۸۰۰ هر ۳مین میشه:16k

تاکسی: هر نیوز ۲۰۰ هر ۱مین میشه: 12k

مدیک :هر جون دادن ۱۷۵ هر ۱مین یا کمتر که همون شبیه تاکسی:11k

TTC:هر ماشین ۴۵۰ حالا هر ۲ مین یک ماشین میشه:13.5k

همه مساویه تقریبا به جز معلم مدرسه

لینک به دیدگاه

چون من هم قبلا تو این فکشن فعالیت کردم میدونم ممبر های تاکسی چی میکشن واقعا رسیدگی میخواد و فکر میکنم با یکم آپدیت همچی درست بشه و حقوق فکشن بره بالا

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Friend گفته است:

داداش این چه ربطی داره چون به جا /f /r دارن باید حقوقشون بیشتر از تاکسی باشه؟ :|

و یک نکته دیگه که میگید خبرنگار خیلی پولداره چون خودم خبرنگارم در امد شغلا ساعتی اینجوریه چون همشون بودم

SL:هر استارت 1k هر ۲مین میشه:30k

NR:هر نیوز ۸۰۰ هر ۳مین میشه:16k

تاکسی: هر نیوز ۲۰۰ هر ۱مین میشه: 12k

مدیک :هر جون دادن ۱۷۵ هر ۱مین یا کمتر که همون شبیه تاکسی:11k

TTC:هر ماشین ۴۵۰ حالا هر ۲ مین یک ماشین میشه:13.5k

همه مساویه تقریبا به جز معلم مدرسه

بنده نگفتم ربطی دارن عزیز، گفتم اعضای این فکشن دلشون به این چیزا خوش هست.

نقدتون از در آمد فکشن های ملایم  هم کاملا منطقی بود. البته معلم مدرسه بستگی به یه سری فاکتور ها مثل ساعتی که سرور خلوته یا شلوغه، یا اینکه در لیست معلم ها ایدی اول باشه یا نباشه، هم داره

خبرنگار ها کارشون سخته یک نقطه جا بیوفته فکشن وارن میگیرن، پولشون حلالشون. اما اونایی که نیوز های چرت و پرت نمیدن.بعضی از خبرنگاران هستند که یک سره شب تا صبح یک نیوز رو میدن و یا یک سره تبلیغات خودشون رو در /news میزنن و از بازیکنان دیگر پذیرای  تبلیغ ( که وظیفشون هست) نمیکنن.

Originall.png

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...