رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

مود های بازی ، بخش اول (تغییر جلوه های بصری)

Limit

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود خدمت یکایک بازیکنان مجموعه آرساکیا

اولین تاپیک رو با موضوع مود های بازی شروع میکنیم

+

دانلود مود ها با لینک مستقیم

+

تست شده ، با اجرای 100 درصد

توجه : قرار نیست به معرفی مود هایی بپردازیم که جنبه برتری پیدا کردن نسبت به بازیکنان رو داشته باشه ، فقط می خواهیم به هرچه زیباتر شدن بازی کمک کنیم    ❣️❣️پس همراه من باشید.

یه GTA باز میدونه مود چیه ، یه سری فایل اضافه که معمولاً توسط مردم و کسانی که توانایی بازی‌نویسی را دارند از روی نسخه اصلی بازی گسترش داده می‌شود.

خب من قصد دارم یک سری از مود هایی که فقط جنبه تغییر سبک و سیاق محیط بازی رو دارند رو معرفی کنم.

بنده از سال 1390 فعال در حوزه ساخت مود های بازی های کامپیوتری هستم . احیانا سوالی در این حیطه داشتین ، خوش حال میشم به صورت حرفه ای  کمکتون کنم.

خب میریم سراغ معرفی مود ها !

توجه : قرار نیست کاری انجام بدین ، کافیه مود را در محلی که بازی نصب شده ، نصب کنید...❣️❣️

خب مود اولی که قراره معرفی بشه ، یه مودیه که باعث میشه نور چراغ خودرو ، در شب ، روی آسفالت جاده بیافته ، من که به شخصه عاشق این مود ام ، بازی رو از حالت خسته کننده خارج میکنه ، خوبیه این مود ، اجرای راحت و روان روی  سیستم های Low و بالا تر هستش?

sa_mp_000.png

لینک دانلود

مود بعدی ، هرچی درخت و برگ و بوته ای و  هست رو تغییر میده ! تغییر رنگ آسمان در عصر ، غروب و شب ، تغییر شکل ماه ، ابر ، ستاره و تغییر رنگ ساختمان ها

sa_mp_001.png

sa_mp_002.png

لینک دانلود

امیدوارم از این دو مود معرفی شده در این تاپیک استفاده رو برده باشید .. ممنون میشم کمکم کنید تا ادامه این مود هارو کامل کنم و قرار بدم ، لطفا اگه شما هم مودی که فقط ویژگی های بصری بازی رو تغییر میده رو استفاده می کنید به اشتراک بزارین ، کافیه در بخش نظرات ، لینک دانلود و توضیح مختصری رو قرار بدید.

و حرف آخر به عنوان فعال در حوزه : لطفا هر مودی رو نصب نکنین ، شاید اون مود یه نوع بد افزار یا باج افزار باشه??

?

ویرایش شده توسط Ezza
اشتباه در لینک دانلود
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بدردبخور?

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

lceCube.png

rq2x_end22.jpg

Eazy.png

▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂???? ??????▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂▂

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۲/۶ در 22:43، Ezza گفته است:

+

+

توجه : قرار نیست به معرفی مود هایی بپردازیم که جنبه برتری پیدا کردن نسبت به بازیکنان رو داشته باشه ، فقط می خواهیم به هرچه زیباتر شدن بازی کمک کنیم    ❣️❣️پس همراه من باشید.

یه GTA باز میدونه مود چیه ، یه سری فایل اضافه که معمولاً توسط مردم و کسانی که توانایی بازی‌نویسی را دارند از روی نسخه اصلی بازی گسترش داده می‌شود.

خب من قصد دارم یک سری از مود هایی که فقط جنبه تغییر سبک و سیاق محیط بازی رو دارند رو معرفی کنم.

بنده از سال 1390 فعال در حوزه ساخت مود های بازی های کامپیوتری هستم . احیانا سوالی در این حیطه داشتین ، خوش حال میشم به صورت حرفه ای  کمکتون کنم.

توجه : قرار نیست کاری انجام بدین ، کافیه مود را در محلی که بازی نصب شده ، نصب کنید...❣️❣️

خب مود اولی که قراره معرفی بشه ، یه مودیه که باعث میشه نور چراغ خودرو ، در شب ، روی آسفالت جاده بیافته ، من که به شخصه عاشق این مود ام ، بازی رو از حالت خسته کننده خارج میکنه ، خوبیه این مود ، اجرای راحت و روان روی  سیستم های Low و بالا تر هستش?

sa_mp_000.png

لینک دانلود

مود بعدی ، هرچی درخت و برگ و بوته ای و  هست رو تغییر میده ! تغییر رنگ آسمان در عصر ، غروب و شب ، تغییر شکل ماه ، ابر ، ستاره و تغییر رنگ ساختمان ها

sa_mp_001.png

sa_mp_002.png

لینک دانلود

امیدوارم از این دو مود معرفی شده در این تاپیک استفاده رو برده باشید .. ممنون میشم کمکم کنید تا ادامه این مود هارو کامل کنم و قرار بدم ، لطفا اگه شما هم مودی که فقط ویژگی های بصری بازی رو تغییر میده رو استفاده می کنید به اشتراک بزارین ، کافیه در بخش نظرات ، لینک دانلود و توضیح مختصری رو قرار بدید.

و حرف آخر به عنوان فعال در حوزه : لطفا هر مودی رو نصب نکنین ، شاید اون مود یه نوع بد افزار یا باج افزار باشه??

?

واسه لانچر هم عمل می کنه ؟

لینک به دیدگاه

من مود HD Road رو دارم و راضیم رو لانچر هم بدون مشکل بازی میکنم 

درکل عالی 

یه HUD هم داشتم ولی زیاد از فونتش خوشم نیومد پاک کردمش میشه یه HUD با فونت ترجیحا دست نویس و خوانا بزارین؟

مرسی ??

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۲/۶ در 22:43، Ezza گفته است:

+

+

sa_mp_000.png

لینک دانلود

sa_mp_001.png

sa_mp_002.png

لینک دانلود

?

مود بیشتری بزار ?

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Frost گفته است:

کسی نیس پک گان خفن بده ?

تو گوگل سرچ کنی هست خودت تلاش کن تنبل نباش ?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Frost گفته است:

گوگل نداره ?

من خودم از گوگل میگیرم و همه از گوگل میگیرن ??

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AmiRKinG گفته است:

تخخخخخ ???

در 4 ساعت قبل، AmiRKinG گفته است:

حاجی یه پک گان قشنگ بده ???

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

خیلی خوب و آموزنده ممنونم

?? ???'? ???? ??? ???????, ???? ??????? ??? ?? ???? ????

ما دوستامونو از دست نمیدیم، فقط یاد میگیریم کیا واقعی ترن

لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۷/۲۱ در 10:37، Nigritude گفته است:

اگه تو گوگل باشه فقط واسه ماشین هستش من یک مد میخام که ایم داشته باشه @Nigritude

(خدا همیشه پشت همه هست به کارت ادامه بده)?

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Pedar گفته است:

اگه تو گوگل باشه فقط واسه ماشین هستش من یک مد میخام که ایم داشته باشه @Nigritude

PASHMAM!!!!

Avalanche.png

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، RiPMoHammaD گفته است:

PASHMAM!!!!

I:

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!
?Francium.png?

!!? ⃟▬▬▭••????? ???? ?? ??? , ??? ????'? ?????? ????▴♱!!

| ⚽?⚽|     

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Pedar گفته است:

اونم هست تو Youtube چیزا زیادی هست

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Nigritude گفته است:

اونم هست تو Youtube چیزا زیادی هست

خود تو مدیی داری که واسه وار نیاز داشته باشی و من میخام

(خدا همیشه پشت همه هست به کارت ادامه بده)?

لینک به دیدگاه

دوستان من با برنامه imgtool  مود رو ریختم ولی کارنکردم :|

لینک به دیدگاه

یعنی کسی نمیتونه جواب بده?

لینک به دیدگاه

مود اولیه قشنگ بود چجوری نصبش کنم؟؟

در ۱ ساعت قبل، Ramxx گفته است:

یعنی کسی نمیتونه جواب بده?

تو خیلی داغونی باید بزنی رو اینستال خودش میریزع

Nervure.png

DR_jj.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، snake58 گفته است:

مود اولیه قشنگ بود چجوری نصبش کنم؟؟

تو خیلی داغونی باید بزنی رو اینستال خودش میریزع

عزیزه من خودم بلدم منتها سیستم من مشکل داره و ماد رو اجرا نمیکنه چندین نفر هم با any desk اقدام به ریختن مادکردن ولی نشد ?

لینک به دیدگاه

من رفتم فایلی که توش بودو اجرا کردم بعد مکان نصب رو خواست مکانو زدم نصب کرد بعد رقتم تو بازی بعد هیچی نبود فقط تو شب کار می کنه؟ اولیه

Nervure.png

DR_jj.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...