رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

ناداوری در ایونت - Scarlet

Rolid

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mani.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Scarlet.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با عرض سلام و خسته نباشید. ایشون در ایونت Last Car Standing که اتفاقا نوع ایونت هم به اشتباهی گذاشته بودن Race من رو بدون دلیل کیک کرد. بنده Carjack ازم صورت گرفت و ایشون بجای کیک کردن کسی که ماشین منو برده، منو کیک کرد. ایشون حتی LcsStart هم نکرده بودند که این ایونت بدون این امر غیر قابل تحمل است. امیدوارم به بهترین نحو ممکن رسیدگی بشه.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/lxw5_scarlet.avi/

• چی چی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام!

شما همانطور که خودتان مطرح کردید, ایونت از نوع Race بوده و فقط تایتل LCS بوده! پس من دستور /LCSstart در ایونت Race را نداشتم!

راجب Title یا (عنوان)  هم بگم , منظور اینه که ایونت Race تقریبا مشابه LCS برگذار خواهد شد.

- موفق باشید.

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

راجب کیک خودتون اشاره کردید دیگه, ((من شما رو روی زمین بدون سوار بودن بر ماشین دیدم)) همونطور که خودتون گفتید.

شما حتما ایستاده بودید که کارجک کردن روی شما (طوری که شما میگید)

نتیجه= شما وایسادین که ماشینتون رو دزدیدن پس CAMP کردن در ایونت هم موجب کیک خواهد شد!

+ شما اشاره کردین که بدون ماشین بودین, پس من حق کیک کردن شما رو در هر صورت از ایونت داشتم.

ویرایش شده توسط Scarlet
تصحیح رنگ

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Scarlet گفته است:

راجب کیک خودتون اشاره کردید دیگه, ((من شما رو روی زمین بدون سوار بودن بر ماشین دیدم)) همونطور که خودتون گفتید.

شما اصلا چت رو نگاه میکنید؟ من 3 بار نوشتم Carjack و شما بدون اینکه بر ایونت و اتفاق هایی که میوفته نظارت کنید، من رو کیک کردید.

در 43 دقیقه قبل، Scarlet گفته است:

شما حتما ایستاده بودید که کارجک کردن روی شما (طوری که شما میگید)

شما حتی زحمت نگاه کردن به مدرک رو به خودتون ندادید. توی اون محوطه کوچیک اگر بخوای بدون ترمز حرکت کنی حتما همون اولا میترکه ماشینت.

در 45 دقیقه قبل، Scarlet گفته است:

نتیجه= شما وایسادین که ماشینتون رو دزدیدن پس CAMP کردن در ایونت هم موجب کیک خواهد شد!

اون مپ کوچیک جای کمپ داشت اصلا؟! مدرک دارید که من کمپ کردم؟ حتی تو ویدیو هم معلومه من یه جا واینستادم. سرعت ماشینا انقدر کم و محوطه انقدر کوچیک بود که راحت میشد Carjack کرد.

در 47 دقیقه قبل، Scarlet گفته است:

+ شما اشاره کردین که بدون ماشین بودین, پس من حق کیک کردن شما رو در هر صورت از ایونت داشتم.

بدون اطلاع از دلیل پیاده بودنم شما حق کیک کردن من رو نداشتید.

امیدوارم به بهترین نحو رسیدگی بشه

لینک به دیدگاه

شما فکر کنم دنباله بهانه هستی, راجب ایونت و LCSstart/ شکایتتون بود که من جواب رو بهتون گفتم.

برای باره چندم دارم میگم: شما وقتی بدون وسیله هستی و همیجور در محوطه دارید میچرخید, من حق کیک کردن شما رو دارم.

در 11 ساعت قبل، Tusk گفته است:

بدون اطلاع از دلیل پیاده بودنم شما حق کیک کردن من رو نداشتید.

اگر اینجوری باشه باید تمام ادمین ها spec بشن و هرکاری که شما میکنید رو ریز به ریز نگاه کنن!

شما هم مثل بقیه که در ایونت شرکت کردن یک شرکت کننده هستی و دلیل نمیشه من بخوام زندگی نامتو برم چک کنم و بفهمم دلیل پیاده بودنت چیه.

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Scarlet گفته است:

شما فکر کنم دنباله بهانه هستی, راجب ایونت و LCSstart/ شکایتتون بود که من جواب رو بهتون گفتم.

بنده به دنبال واقعیت ها هستم. اون ها اجزای کوچیکی از شکایت بودن. شکایت اصلی من درمورد کیک هستش. تازه من در این مورد هم جوابی نگرفتم. شما با اینکه میدونستید این نوع ایونت دارای دستور LCSStart نیست بهش ادامه دادید و باید از یک ادمین درخواست میکردید تا ایونت شمارا متوقف کند و دوباره برگزار کند. این ها خطا و سهل انگاری خودتون در پر کردن فرم RequestEvent هستش و بعد از اون هم با بی اهمیتی به اینکه بدون این دستور ناداوری بوجود میاد به ایونت ادامه دادید!

برای باره چندم دارم میگم: شما وقتی بدون وسیله هستی و همیجور در محوطه دارید میچرخید, من حق کیک کردن شما رو دارم.

شما در حالی که میدونستید این ایونت دستور LCSStart را ندارد باید برای کیک کردن مدارک کافی رو دارا بودید.

اگر اینجوری باشه باید تمام ادمین ها spec بشن و هرکاری که شما میکنید رو ریز به ریز نگاه کنن! 

شما به عنوان Event Organizer باید بر همه چیز نظارت داشته باشید و ادمین مربوطه باید وقتی میدید که شما در برگزاری این ایونت ناتوان هستید، اون رو متوقف میکرد!

شما هم مثل بقیه که در ایونت شرکت کردن یک شرکت کننده هستی و دلیل نمیشه من بخوام زندگی نامتو برم چک کنم و بفهمم دلیل پیاده بودنت چیه.

باز هم تکرار میکنم، در این شرایطی که ایونت شما داشت و نوع ایونت رو اشتباه انتخاب کرده بودید باید نظارت خودتون رو چند برابر میکردید چون این ایونت رو همونطور که معلوم بود با عواقبش قبول کرده بودید.

لینک به دیدگاه

شما دوباره همون حرفاتون رو داری ادامه میدی و تکرار میکنی!

برای کیک اگر هم مشکلی بود خود ادمین ناظر پیش من حضور داشتن و کمک من کیک میکردند! اگر مشکلی بود ایشون به من گزارش میدادن!

?☺️???? ??? ????☺️?

لینک به دیدگاه

شما چرا 

در در ۱۳۹۹/۲/۶ در 21:09، Tusk گفته است:

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Mani.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Scarlet.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با عرض سلام و خسته نباشید. ایشون در ایونت Last Car Standing که اتفاقا نوع ایونت هم به اشتباهی گذاشته بودن Race من رو بدون دلیل کیک کرد. بنده Carjack ازم صورت گرفت و ایشون بجای کیک کردن کسی که ماشین منو برده، منو کیک کرد. ایشون حتی LcsStart هم نکرده بودند که این ایونت بدون این امر غیر قابل تحمل است. امیدوارم به بهترین نحو ممکن رسیدگی بشه.

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/lxw5_scarlet.avi/

شما دیدی ایوینت به این صورته چرا quitevent نکردین

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AliK2 گفته است:

شما دیدی ایوینت به این صورته چرا quitevent نکردین

به شما هیچ ربطی نداره و حق دخالت ندارید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...