رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Maede - وارن

Amin700

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AmIn7007.png
• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maede.png
• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 
• توضیحات: بسم الله الرحمن الرحیم 
با سلام و خسته نباشید ! بنده درخواست محافظ کردم و بنده بابت این درخواستم مفتی چیزی نخواستم !
Biz Cnn /ad برای خرید یا اعلام فروش هست  و بنده هم طبق نیازی که داشتم اعلام کردم 
چیزی که اکثر پلیر های این کارو میکنن 
و با
warn بی رحمانه ادمین مائده روبرو شدم

|از علی صاحب سرور یک سوال دارم ؟ نمیتونست یه کیک کنه و بگه NExt Warn ?...|
• مدارک (فیلم یا عکس): 
gp6d_sa-mp-037.png

فان حزب الله هم الغالبون

97cbce172b60a93adf9d3746b20e2fc3.jpg

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 26 دقیقه قبل، Amin700 گفته است :

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AmIn7007.png
• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Maede.png
• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 
• توضیحات: بسم الله الرحمن الرحیم 
با سلام و خسته نباشید ! بنده درخواست محافظ کردم و بنده بابت این درخواستم مفتی چیزی نخواستم !
Biz Cnn /ad برای خرید یا اعلام فروش هست  و بنده هم طبق نیازی که داشتم اعلام کردم 
چیزی که اکثر پلیر های این کارو میکنن 
و با
warn بی رحمانه ادمین مائده روبرو شدم
• مدارک (فیلم یا عکس): 

tw17_sa-mp-037.png

فان حزب الله هم الغالبون

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز شما لازم نیست از کسی سوال کنید و در کار تیم ادمین دخالتی کنید شما ابتدا Ad/ دادید و بنده اون رو لغو کردم شما SMS/ دادید که چرا Cancel کردید و کامل و واضح توضیح دادم و قابل فهم بود که شما فقط میتونید برای خرید و فروش اموال داخل سرور از Ad/ استفاده کنید!

قوانین عمومی!

حتی عرض کردم که داخل قوانین هم ذکر شده! شما قوانین ساده ی سرور رو نمیدونید و میگید Warn بی رحمانه؟ بنده اگر مشکلی با شما داشتم وقتی برای توضیح دادن به شما نمیذاشتم و حتی با دل سوزی نمیگفتم که سری بعد Warn میگیرید! و نیازی به مخفی کردن چت های بنده در عکس دوم برای تبرئه کردن خودتون نیست پس کمی منطقی فکر کنید و قوانین رو مطالعه کنید با تشکر.

ویرایش شده توسط Maede
لینک به دیدگاه

در در 5/29/2017 در 15:26، Amin700 گفته است :

بسم الله الرحمن الرحیم با سلام وصلوات خدمت امام عصر حضرت مهدی عج 

ادمین مورد نظر نیاز به اس ام اس دادن نیست !! شما طبق قوانین میتونستید کیک کنید و بگید NEXT WARN  ولی شما  وارن دادید! 

طبق قوانین عمومی سرور بنده درخواست خرید محافظ کردم چیزی که نه زوری باشه نه هیچی  بنده دارم پول خرج میکنم !! این مشکلیه ؟ که شما وارن میدی؟ خداییش قبول کن که وارنتون بی رحمانه بود بخاطر یه  AD یک وارن با اکانت من که لول بالایی دارم و از پلیر های قدیمی سرور هستم بدید !! 

میتونسیتد با یک کیک این مشکل رو رفع کنید  > ولی من بارهای بارها در طول روز شاهدم که هزار تا پلیر دارن اد میزنن برای روب یا چیز های غیر قابل معقول <  ولی اونها حتی کیک نمیشن !! حالا من بخاطر همچین چیزی باید یه وارن بگیرم ؟ ؟ خداییش قبول کن بیرحمانه بود 

فان حزب الله هم الغالبون

لینک به دیدگاه

درود!

طبق قوانین عمومی هر گونه تخلف در قسمت قوانین /ad از kick  تا 30 روز محرومیت در پی دارد. بنا به شرایط و صلاحدید، ادمین می تواند این مجازات را اعمال کند و در هیچ جا از قوانین درج نشده که اول کیک هست سپس اخطار. قونین را مطالعه کنید.

بسته شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید.
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   بازگردانی قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...