رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

فحاشی $hacker$

BloodS

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  BLoodS.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  %24Hacker%24.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:   BryanT.png

• توضیحات: فحاشی شدت بالا  ـ

• مدارک (فیلم یا عکس):  7kjz_screenshot_(203).png

xzl9_screenshot_(208).png

$hacker$ عضو فکشن LSV بی دلیل تیراندازی کرد و منو کشت طبق قوانین درخواست FW و مجازات بدلیل فحاشی را دارم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود شاکی که فکر کنم اشتباه پریدی وسط و خودتو جا دادی چون طرف صحبت شما نبودید.

۱.بنده با شما نبودم یک ادم اومد رمینگتون منو ترکوند بهش اینو گفتم 

۲.تو هیچ کدوم از عکسای شما بنده حضور ندارم و معلومه که با شما نبودم

۳.اگه عکسی دارید که بنده با شما بودم بدید چون هیچ حرف شما همخونی نداره من نوشتم چرا وانتد میدی در حالی که هیچ کس به من وانتد نداده و منم ندادم؟

۴.وقتی دارم با کسی حرف میزنم شما نمیخواد برای اون شکایت کنی و شما اصلن عکس از وارن و چیزی نزاشتی که به من تیر اندازی کردی یا کاری کردی که وانتد داده باشن یا لجی داشته باشم

۵.اگرم اون وارن اخرو میگی من مریض نیستم وقتی کاری نکردی بهت فحش بدم اگه بعد وارن که به من شلیک کردی فحشی دادم بده اینجا مطلع بشم خودم 

شکایت بی خود نکنید :)۶ تا دلیل موجه هست که شما واسه من پریدی وسط و وقتی هیچ کسی با شما کاری نداره فضولی میکنی و SS میگیری چون بنده با شما نبودم 

۶.تو هر کدوم از عکسا اگه منو اون زمان فایند کنید معلومه که من LV ام و اون موقع تو LS به شما فحش دادم؟ مدرک الکی نساز وقتی تو Timestamp معلومه ۱ ساعت بعد عکس گرفتی 

بدرود

ویرایش شده توسط godofwar84
.
  • مرسی 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...