رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Bug - Crew

SuperMaN

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: .SuperMAN.png

- توضیح کامل باگ: من چند وقت بود که این باگه طلایی رو میدیدم و بلاخره تونستم فیلم بگیرم ازش. باگ به این صورته که چند بار crew بسازید و بلاخره یک بار نام و اسکین، یک چیزه عجیب در میاد.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): http://uupload.ir/view/apcx_bandicam_2020-04-19_12-27-43-803.mp4/

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): طبق راهی که گفتم عمل کنید.

• دوست دارم که 1

End of the Line          

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

Superman.png

|----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 16 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

:| اون به خاطر لگ هست که بعد از چند صدم ثانیه اوکی میشه

لگ باشه اسمِ علی اساسین میاد؟! :|

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، SuperMAN گفته است:

لگ باشه اسمِ علی اساسین میاد؟! :|

دقت نکرده بودم چه باحال ?

ولی بازم میگم از لگه

لینک به دیدگاه

@SuperMAN بیکاریا?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، NimaB گفته است:

@SuperMAN بیکاریا?

اره والا اینو خوب گفتی

• مرسی 1

End of the Line          

Superman.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...