رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تغییر گزارش بازیکن برای Check-PC

Owner

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

به نظرم این خیلی قانون ضعیفی هست که مثلا بازیکن ها با دستور /report از ادمین درخواست میکنند فلان بازیکن چیت داره و برید سیستمش رو چک کنید!

دلیل: ما سیستم هامون رو چند ساله داریم و شاید بعضی ها حتی سیستمشون مشترک باشه با برادر/خواهر و یا پدر و مادر چون بعضی ها خب سنشون زیاد نیست دیگه طبیعیه این اتفاق واسشون، بعد سر اینکه یه بازیکن مثلا 15 ساله بیاد بگه اقا فلانی چیت داره ادمین هم سریع بره پیش طرف بگه درخواست چک پی سی واقعا واقعا مسخرست!

دلیل2: یه بازیکن میتونه sleep کنه تو خونه و شروع کنه از آیدی 0 تا اخرین آیدی موجود رو هعی ریپورت بده بگه برید پی سی چک کنید!

دلیل3: خیلی راحته ریپورت دادن یکی، با یه cmd یه ادمین پیدا میکنن و میگن برو چک کن سیستم طرف رو و هیچ سختی ای هم نمیکشن! ادمین وقتش گرفته میشه، بازیکن استرس میگیره حتی با اینکه چیت نداره و شخص گزارش دهنده هم که کارش رو انجام داده یه ریپورت داده و واسش مهم نیست دیگه چی میشه حالا چه طرف چیت داشته باشه چه نداشته باشه!

راه حل: به نظرم ایده خوبیه که بازیکن بتونه گزارش بده یکی رو، پیشنهاد من اینه مثلا من از شخص x شاکی هستم و فکر میکنم که aim داره، از اون لحظه ای که فکر میکنم طرف مشکوک به aim هست فیلم بگیرم و برم اپلود کنم و بعد ریپورت کنم که ادمین هم فیلمو ببینه و بفهمه که شخص x الکی توسط من ریپورت نشده و من واقعا یه چیزی ازش دیدم که ریپورت کردم!

دلیل: اینطوری هم شخص گزارش دهنده واسش ریپورت دادن اسون نیست و یه فیلم اپلود کردن میوفته گردنش تا از اینکه بخواد راحت یکیو ریپورت کنه و بگه کاری نداره که "یا شانس و یا اقبال" جلوگیری بشه

دلیل2: اینطوری معلوم میشه که گزارش دهنده از سر لج کسیو ریپورت نکرده و واقعا یه چیزی دیده و ریپورتش دلیل محکمی پشتشه که برای ادمین هم مشهوده.

خلاصه مطلب: در حال خاصر پیش نیاز ریپورت دادن واسه چک سیستم، خود ریپورت دادنه! ولی با انجام کاری که پیشنهاد کردم، پیش نیاز ریپورت دادن واسه چک سیستم میشه ==> اپلود کردن یه فیلم و داشتن مدرک از اینکه از سر لج و برای امتحان کردنه شانس، کسیو ریپورت نکردیم.

با تشکر فراوان.

• دوست دارم که 3
  • مرسی 2

Father.png

Don't Underestimate The Machine's Powe 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 5 هفته بعد...
در در ۱۳۹۹/۲/۳ در 20:19، JanSoN گفته است:

راه حل: به نظرم ایده خوبیه که بازیکن بتونه گزارش بده یکی رو، پیشنهاد من اینه مثلا من از شخص x شاکی هستم و فکر میکنم که aim داره، از اون لحظه ای که فکر میکنم طرف مشکوک به aim هست فیلم بگیرم و برم اپلود کنم و بعد ریپورت کنم که ادمین هم فیلمو ببینه و بفهمه که شخص x الکی توسط من ریپورت نشده و من واقعا یه چیزی ازش دیدم که ریپورت کردم!

منم با این ایده موافقم.

ولی به نظر تون این جوری دیر نمیشه و فرصت برای فرد چیتر ایجاد نمی شه؟

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۲ در 19:18، wolfe گفته است:

منم با این ایده موافقم.

ولی به نظر تون این جوری دیر نمیشه و فرصت برای فرد چیتر ایجاد نمی شه

فیلم aim رو که بده دیگه مدرک کامل داره برای بن کردن نیازی به چک پیسی نیست که بخواد برای چیتر فرصت ایجاد شه گرچه چیت aim از روی اسپک یا فیلم طرف مقابل معلوم نمیشه فقط از سیستم خود شخص یا چک پیسی قابل تشخیصه ولی برای چیت های دیگه فکر خوبیه

لینک به دیدگاه

دقت داشته باشید که چک سیستم بعد از انتشار لانچر دیگه به شیوه قبل نیست.

ادمین میتونه سیستم افرادی که با لانچر هستند رو با CMD چک کنه.

(بزودی استفاده از لانچر برای همه اجباری میشه).

• دوست دارم که 1

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۳/۴ در 02:23، Wick گفته است:

دقت داشته باشید که چک سیستم بعد از انتشار لانچر دیگه به شیوه قبل نیست.

ادمین میتونه سیستم افرادی که با لانچر هستند رو با CMD چک کنه.

(بزودی استفاده از لانچر برای همه اجباری میشه).

اره با اومدن این روش هم ما میتونیم دیگه مشکلی از این بابت که باید منتظر بمونیم ادمین بگرده کل پوشه هارو (حالا یه روش هم بزنه قبل دادن عد ای پی به ادمین چیتارو با یه روش بپاکه که نبینه یا ...)الان میتونیم در حین کاری که انجام میدیم ادمین به صورت مخفی میتونه اصلا چک کنه سیستم رو!

برای مثال فرض میگیریم کسی تو ایونتDuel چیت زده و رفته راند بعد حالا قشنگ و به راحتی در حالی که پلیر فریز شده و نشسته ادمین میاد کنارش و CMD میزنه و بدون اینکه فرد بفهمه فرد رو میفهمه چیت زده یا خیر!!

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...