رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Milad/crash دادن عمدی

83mehrdad83

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

mehrdad_joker.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Mani.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

با سلام و درود بنده با ادمین صحبت کردم و گفتن میتونه به دلیل Non_Rp مجازات بشن!

موضوع این هست که بنده وانتد داشتم و تا کوه Sf فرار کردم وقتی پلیس مانی اومدن سریعا بنده رو دستگیر کردن و حتی 1ثانیه بعد دستبند زدن نگذشته بود که AFK کردن و خود رو به صورت عمدی کرش دادن!

و بنده باید یک ساعت اونجا صبر میکردم که یک پلیس بیاد!

از چیزایی که بر این موضوع قوت میبخشه اینه که ایشون بعد کرش شدن فرصت داشتن که به سرور برگدند ولی اینکار رو نکردند حتی با اینکه 15 دقیقه از کرش خوردنشون میگذره!

چرا قبل اینکه دستبند بزنن کرش نشدن و دقیقا بعد دستبند خوردنم AFK کردن و خودشون رو کرش زدن!

مدارک کاملا واضح و مشخصه.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

kq8q_sa-mp-202.png

tshc_sa-mp-204.png

a54_sa-mp-205.png

این هم عکسی که نشون میده 30 دقیقه از این موضوع گذشته و به بازی وارد نشدن که نشان عمدی بودنه چرا که اگه بی دلیل بود سریع باید به بازی برمیگشتن!

3mvf_screenshot_(84).png

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم، بنده به عنوان فردی که ازم شکایت شده این حق رو دارم که از خودم دفاع کنم. اولا که من چرا باید از زیر کار در برم و خودمو کرش بدم؟ بنده تایم اوت شدم و نتم قطع شد و تا ساعاتی بعد نتونستم وارد بازی بشم. دوما که چجوری یه کسی میتونه خودشو کرش بده؟ من که تا کوه SF دنبال شما اومدم چرا باید عمدا این کار رو بکنم و به گفته شما خودمو کرش بدم؟ سوما که شما میتونستید Report بدید تا یک ادمین رسیدگی کنه. نکته آخر هم اینکه کار ما همیشه پر استرس هست و ثانیه ای بیکار نیستیم پس شما نمیتونید بگید که عمدی این کار رو کردم. بنده با شما نه لج هستم نه خسومت قبلی دارم که این کار رو بکنم. امیدوارم به نحو احسن به این موضوع رسیدگی بشه.

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Tusk گفته است:

با سلام خدمت شاکی محترم، بنده به عنوان فردی که ازم شکایت شده این حق رو دارم که از خودم دفاع کنم. اولا که من چرا باید از زیر کار در برم و خودمو کرش بدم؟ بنده تایم اوت شدم و نتم قطع شد و تا ساعاتی بعد نتونستم وارد بازی بشم. دوما که چجوری یه کسی میتونه خودشو کرش بده؟ من که تا کوه SF دنبال شما اومدم چرا باید عمدا این کار رو بکنم و به گفته شما خودمو کرش بدم؟ سوما که شما میتونستید Report بدید تا یک ادمین رسیدگی کنه. نکته آخر هم اینکه کار ما همیشه پر استرس هست و ثانیه ای بیکار نیستیم پس شما نمیتونید بگید که عمدی این کار رو کردم. بنده با شما نه لج هستم نه خسومت قبلی دارم که این کار رو بکنم. امیدوارم به نحو احسن به این موضوع رسیدگی بشه.

با سلام

به ادمین مربوطه ریپورت دادم و گفتن که بیام فروم که شاید به دلیل نو ارپی مجازات شوید.

به این دلیل که تا مدتی بنده اونجا یک ساعت بمونم ونتونم کاری کنم چرا که شما رو تا بالای کوه کشونده بودم و از اینکه چندین دقیقه دنبالم بودین خسته شدین و میخواستین یجورایی من رو اذیت کنید با این کار که دیرتر به jailبرسم.

راه های بسیار زیادی هست که کرش کرد و ممکنه برای هرفردی فرق داره ولی شدنیه اگه ادمین بخاد میگم چطور کرش میشه داد!

چون روند بررسی شکایت یکم یکم شلوغه و ادمین نمیرسه به این موضوع برسه من شکایتم رو پس میگیرم ولی از ادمین میخوام بدونم اگر بنا به این توضیحات باشه حق با بنده یا خیر؟

در 24 دقیقه قبل، Tusk گفته است:

نتم قطع شد و تا ساعاتی بعد نتونستم وارد بازی بشم.

در هرصورت اگر واقعیت رو گفته اید و قضیه همینطور که بوده شده از شما معذرت میخوام ولی اگر دروغ گفته اید امیدوارم رستگار شوید?

• دوست دارم که 2
  • مرسی 1
  • چی چی 1
  • ناراحت 1

باید زیاد مطالعه کنیم تا متوجه شویم هیچ نمی دانیم?️‍♂️

لینک به دیدگاه

بنده در این باره از شما عذر میخوام و این درخواست رو ازتون دارم که عذر بنده رو قبول کنید. باور کنید عمدی نبود. ممنون که با روشنفکری این موضوع رو ختم به خیر کردی دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی

و ممنون از دفاعیه ی فردشکایت شده

مدارک شما گویای عمدی Crash شدن بازیکن نمی باشد. شکایت شما رد می شود.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...