رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ ماشینم sandking

KenT

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: DRAGON_BORN.png

- توضیح کامل باگ: سلام نمیدونم این موضوع رو کجا باید در میون بزارم براش جایی پیدا نکردم تو فروم . من یه دونه سندکینگ خریدم که تقریبا new حساب میشه . از وقتی خریدمش وقتی از بازی میرم بیرون و میام تو . هر دفعه یه دونه از بیمه های ماشین کم میشه . منم هی مجبورم بیمه بخرم براش /report دادم ولی کسی کمکم نکرد گفتن تو فروم شکایت کن . تا الان نزدیک 200k بیمه خریدم . از اون ظرف خود ماشینمم مشکل دار حساب میشه . چه کسی پاسخگوی خسارتم هست ؟ لطفا این موضوع رو چک کنید و فیکسش کنید . در ضمن تو ماشین /relog یا /q نکردم . این اولین باره که این مشکل پیش اومده و فکر کنم یه جور باگه

• مدارک (فیلم یا عکس): عکس و فیلمی ندارم چون دیگه پولی ندارم که بخوام بیمه بخرم و عکس بگیرم ! هر چی داشتم بیمه خریدم این هفته

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): اگه خودتون بتونید چک کنید متوجه میشید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 12 دقیقه قبل، KenT گفته است:

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: DRAGON_BORN.png

- توضیح کامل باگ: سلام نمیدونم این موضوع رو کجا باید در میون بزارم براش جایی پیدا نکردم تو فروم . من یه دونه سندکینگ خریدم که تقریبا new حساب میشه . از وقتی خریدمش وقتی از بازی میرم بیرون و میام تو . هر دفعه یه دونه از بیمه های ماشین کم میشه . منم هی مجبورم بیمه بخرم براش /report دادم ولی کسی کمکم نکرد گفتن تو فروم شکایت کن . تا الان نزدیک 200k بیمه خریدم . از اون ظرف خود ماشینمم مشکل دار حساب میشه . چه کسی پاسخگوی خسارتم هست ؟ لطفا این موضوع رو چک کنید و فیکسش کنید . در ضمن تو ماشین /relog یا /q نکردم . این اولین باره که این مشکل پیش اومده و فکر کنم یه جور باگه

• مدارک (فیلم یا عکس): عکس و فیلمی ندارم چون دیگه پولی ندارم که بخوام بیمه بخرم و عکس بگیرم ! هر چی داشتم بیمه خریدم این هفته

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): اگه خودتون بتونید چک کنید متوجه میشید

Topic قبلا ارسال شده

Crash = از بین رفتن بیمه و Tunning ماشین 

/Q هم همینطور میباشد

n9t_capture_2020_04_18_23_01_53_296.png

لطفا قبل از گذاشتن پست های تکراری به پست های قبل 

توجه کنید !!

ویرایش شده توسط djamer

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، djamer گفته است:

Topic قبلا ارسال شده

Crash = از بین رفتن بیمه و Tunning ماشین 

/Q هم همینطور میباشد

n9t_capture_2020_04_18_23_01_53_296.png

لطفا قبل از گذاشتن پست های تکراری به پست های قبل 

توجه کنید !!

شما مشکلت متفاوته واسه من با نت مودمه و ربطی به قطع شدن نتم نداره کلا وقتی که از بازی برم بیرون و بیام تو اینطوری میشه نه وقتی که نتم قطع شه . لطف کنید توی پست بنده دخالت نکنید ادمینا تشخیص میدن این باگ یکیه یا نه اگه یکی بود حق با شماست

لینک به دیدگاه

1-دخالت نیست اگر ببینی نوشتم Crash یا /Q یا /Relog فرقی نداره من باگ رو گزارش کردم 

2- از کجا در ماشینت بسته بوده؟ شاید باز بوده یکی سوارش شده و بیمه هایش رو صفر کرده

3-شما اول یاد بگیر مدارک تهیه کن بعد پشت بزار

King Of The North

Be Hold The King, The Kings of king

Diamond Family 

Omid.png

لینک به دیدگاه

اقای محترم ادمین ها به این موضوع رسیدگی میکنن و تصمیم میگیرن که باگ شما با باگ پن متفاوته یا نه . اگه جایزه ای قراره بدن اون جایزه مال شما . من گشنه ی جایزه نیستم . فقط خبر دادم که فیکسش کنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...