رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا عدالتی در اونت مخصوص سرور-sahel

MyOwnRules

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Myownrules.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Sahel.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: هیچ کی

• توضیحات: اشتباه FEnglishدر اونت نفر اخر در /Event باید یک تا شش درست بگم در Especial Event خوب اگه قراره به نفر اخر هم ندین بگین دیگه خوب و نمیدونم چرا ادمین ساحل اسم discordمیاره حالا ما عضو ها بودیم محروم میشدیم زیباس لطفا reportبا عدالت جواب بدین و تلپورت بی دلیل من یک سوال درمورد ساحل داشتم نمیدونم چرا امدن 

• مدارک (فیلم یا عکس): j0j7_sa-mp-208.png
تلپورت بی دلیل من در report دارم میپرسم که ایا ادمین ساحل مسِعول ایونت یا نه که نمیدونم چرا گو تو کرد 
mrr7_sa-mp-205.png
نفر اخر بودم در اونت سرور که سخت گیری کردن که برنده نداشته باشه ایا این پول برای بردن ایشون میدن ؟

p9ca_sa-mp-201.png
[Daghighe]اشتباه FEnglish داشتن در این عکس و درستش [Daghighe]
0c4j_sa-mp-249.png
در این عکس هم به واضحی تموم میگه دیس کورد و اگه ما بگیم محروم میشیم امیدوارم مجازات به درستی انجام بشه

یک مرد هیچ وقت نباید بلرزه 
اگه یک روزی لرزید باید کل دنیارو بلرزونه.

ویرایش شده توسط MyOwnRules

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت شای عزیز.

در 1 ساعت قبل، MyOwnRules گفته است:

اشتباه FEnglishدر اونت نفر اخر در /Event باید یک تا شش درست بگم در Especial Event خوب اگه قراره به نفر اخر هم ندین بگین دیگه خوب

این برنامه ریزی اونت و چگونگی اجرا شدنش از قبل بین چند نفر تصمیم گرفته شده ربطی نداره چون اشتباه گفتین حتما باید برنده باشید. جز شما 4 نفر دی هم به مرحله ی آخر رسیدن چون اشتباه گفتن عدد هارو ما باید بگیم اوکی بمونید تا ی نفر برنده بشه؟

حالا ما عضو ها بودیم محروم میشدیم

شما صد بار هم اسم دیسکورد بیارید تا وقتی Ip ندین بن نمیشید.

لطفا reportبا عدالت جواب بدین و تلپورت بی دلیل من یک سوال

ادمینی که با شما در ریپورت بودن به من پی ام دادن که شما کارم دارید بنده هم بیکار نیستم الکی Goto کنم پیش شما.

نفر اخر بودم در اونت سرور که سخت گیری کردن که برنده نداشته باشه ایا این پول برای بردن ایشون میدن

این اونت Special Event  هست برنامه ریزی شده هست، باید هم با اونت های دیگه فرق داشته باشه، یه دلار ازاین جوایز اونت ن تو جیب من میره ن تو جیب هیچ ادمین دیگری ما فقط  Organizer هستیم.

Daghighe]اشتباه FEnglish داشتن در این عکس و درستش [Daghighe]

اشتباهی هست که پیش میاد، من مفهوممو رسوندم بخاطر اینکه خیلی شلوغ شده بود توجه نکردم تا اصلاحش کنم.

در این عکس هم به واضحی تموم میگه دیس کورد و اگه ما بگیم محروم میشیم امیدوارم مجازات به درستی انجام بشه

خیلی از پلیرها روزانه صدبار اسم ریسکورد یا تیم اسپیک میارن آیا بن میشن؟ شما تا زمانی که IP ندین بن نمیشید. این عکس شما هم برای 6 روز پیش هست، که من با ادمین دیگری داشتم حرف میزدم که قوانین جدید شامل ایدی دیسکورد میشه یا نه، اگر مشکلی داشتین همونموقع شکایت میکردین که 6 روز ازش بگذره. اگر من  حتی بر فرض مثال ایپی دیسکورد هم داده باشم وارن بنده برا ادمین های دیگ میره من خیلی وقت پیش دیموت میشدم و همچنین چت لاگ هست

شما نه داخل عکس خودم معلومم ن حرف زدن با بقیه، برداشتین عکس گذاشتین؟ فقط یه کلمه دیسکورد هست.

فیلم کامل اونت برای احسان و همچنین ملیکا ارسال می شود.

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۲۶ در 23:54، special76 گفته است:

این اونت Special Event  هست برنامه ریزی شده هست، باید هم با اونت های دیگه فرق داشته باشه، یه دلار ازاین جوایز اونت ن تو جیب من میره ن تو جیب هیچ ادمین دیگری ما فقط  Organizer هستیم.

اها تو اونت Diceبزنین دور اخر یک تا شش یک عدد باید بگین درست باشه یک ممبر ساده اونت اینطوری نمیکنه زوج فرد وشما نمیخواستین برنده داشته باشه.

اشتباهی هست که پیش میاد، من مفهوممو رسوندم بخاطر اینکه خیلی شلوغ شده بود توجه نکردم تا اصلاحش کنم.

این هم اگه هلپر یا ادمینی اینطوری اشتباه :." هم داشته باشه مجازات میشه در helpme,report  چی برسه اشتباه FEnglishدر Eventداشته باشین پس حتما مثل اینکه خیلیا مجازات شدن بابت این شما هم میشوید به مفهمم رسوندن که باشه همه بلدن برسونن 

ادمینی که با شما در ریپورت بودن به من پی ام دادن که شما کارم دارید بنده هم بیکار نیستم الکی Goto کنم پیش شما.

من به ادمین نگفتم که بگین بیاد کارشون دارم بعد اتمام کار من فقط گفتم ساحل ادمینه Eventهست جالبه.

خیلی از پلیرها روزانه صدبار اسم ریسکورد یا تیم اسپیک میارن آیا بن میشن؟ شما تا زمانی که IP ندین بن نمیشید. این عکس شما هم برای 6 روز پیش هست، که من با ادمین دیگری داشتم حرف میزدم که قوانین جدید شامل ایدی دیسکورد میشه یا نه، اگر مشکلی داشتین همونموقع شکایت میکردین که 6 روز ازش بگذره. اگر من  حتی بر فرض مثال ایپی دیسکورد هم داده باشم وارن بنده برا ادمین های دیگ میره من خیلی وقت پیش دیموت میشدم و همچنین چت لاگ هست

شما نه داخل عکس خودم معلومم ن حرف زدن با بقیه، برداشتین عکس گذاشتین؟ فقط یه کلمه دیسکورد هست.

شما میتونین برای اینجور مورد ها داخل چت گیم مطرح نکنید در مجموعه پیم شخصی بدهید تا جواب بدن نه که اینطوری بگین 
Myownrules.png

رفیق پرچمون بالاست 
بقیه هم میتونن با میلش بازی کنن

Mamad.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @MyOwnRules

در 12 ساعت قبل، MyOwnRules گفته است:

تلپورت بی دلیل من در report دارم میپرسم که ایا ادمین ساحل مسِعول ایونت یا نه که نمیدونم چرا گو تو کرد 

آیا گوتو ایشون به شما آزاری رسوند؟ ایشون فقط به حرفِ ادمینِ دیگه ای که بهشون گفته بود فلانی کارت داره عمل کرده.

نفر اخر بودم در اونت سرور که سخت گیری کردن که برنده نداشته باشه ایا این پول برای بردن ایشون میدن ؟

این اونت ها با هماهنگی مسئول اصلی داره برگزار و اجرا میشه، ایشون فقط به وظیفه ی خود داره عمل میکنه و همچنین اینجور اونت ها باید با بقیه متفاوت باشد.

[Daghighe]اشتباه FEnglish داشتن در این عکس و درستش [Daghighe]

در این باره، اخطارهای لازم داده شد.

همچین قانونی وجود ندارد.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...