رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کلاهبرداری iSauron

ErfanGamer18

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Erfan_ProGamer.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: iSauron.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: makhmal.png

Lock_Down.png

ebrahim19.png

• توضیحات: سلام, یه اتفاق بدی برام پیش اومد, iSauron که الان بنه و اونیکی اکانتش که الان هستش و باهاش بازی میکنه AriaaN اسمش هم آرین هست 6میل و 399کا رو از من دزدید, قصه از این قراره که من و این قبلا توی یه کلن بودیم و باهم آشنا شدیم این به من گفت اکانت میخوای؟ منم از خدا خواسته گفتم آره بعد رفتم تلگرامش و اکانت رو داد گفت بازی کن اکانتش هم لول 30 و اسمش هم JohnKrammer, خلاصه یه مدت گذشت من بازی میکردم باهاش و رفیق شده بودیم و بعد من اکانتم رو بهش دادم و اونم بازی میکرد بعضی وقتا, بعد که اکانتش بن شد و تعلیق شد به من گیر داده بود توی تلگرام میگفت تو منو لو دادی من هرچی گفتم من نبودم و قسم خوردم گفت باشه (من رمز اکانتو عوض کرده بودم) گفت اکانتتو بده بازی کنم حوصلم سر رفته برات اکتیویتی هم میزنم بهش اعتماد داشتم و رفیق بودیم اکانت رو دادم بعد که خودم از اکانت رفتم بیرون و رفتم یه بازی دیگه همون روز ازم دزدید پولو بعدش رفتم دیدم دزدیده و هیچی پول ندارم هیچی برام نذاشت بمونه بعد رفتم توی واتس آپ بهش گفتم چرا اینکارو کردی تاریخشم 2آوریل 2020 بود (2020/4/2) ساعت 20:32 من بهش پیام دادم اون فکر کنم ساعت 20 یا 19 اینا برداشت پولو (من تا ساعت 17,18 بودم بعد رفتم که دزدید) توی ساعات 19,20 دزدیده, اونم بلاک کرد منو بعد من فهمیدم که اکانت AriaaN همون خودشه بعد بهش گفتم بده پولو گفت ندارم ولی داشت بعد گفت تا 3 یا 4 هفته دیگه میدم ولی میدونستم دروغ گفت, بعد فرداش هم گفت اکانت اصلیم داره آنبن میشه (iSauron)ولی بازم دروغ بود و اینیکی اکانتش هم بن شد به خاظر تبلیغات.

• مدارک (فیلم یا عکس): sa_mp_237.png

sa_mp_238.png

sa_mp_239.png

sa_mp_240.png

sa_mp_241.png

sa_mp_242.png

sa_mp_244.png

ویرایش شده توسط ErfanGamer18
اشتباه
  • هاها 1
  • چی چی 2
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توجه، ما سهل انگاری های افراد را در استفاده از دستورات مانند عدم توجه به اسم، قیمت و... تضمین نخواهیم کرد. 

این سهل انگاری شما بوده و شکایت شما رد می‌شود.

+بسته شد.

• هاها 1

I am Abolfazl_tro 

And I do not eat any wedges

It is my pleasure

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...