رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه ادمین هادی

MaryKabir

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: mary.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Hadi.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Saeed_Kabir..png

KinG.png

• توضیحات:

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تیم مدیریت :

بنده دیشب مورخ 2020/04/11 ساعت چهار ونیم صبح به علت چیت که کاملا مطمینم سوتفاهم بوده به مدت سی روز بن شدم .

بنده با تحقیقات و سوالاتی که کردم انگار به علت تند دویدن محروم شدم اما من چیت نداشتم و ندارم و تا بحال با مفهوم تقلب پیش ازین اشنایی نداشتم و مطمینم که اشتباه شده اما اگر بازهم احساس میکنید من مشکوک به چیت هستم تقاضا دارم سیستم منو چک کنید.در غیر این صورت تقاضای برخورد با ادمین مربوطه را دارم .

من این شکایت رو برای انبن شدن نکردم (به خاطر این که رنک 6 فکشن معلم بودم و فکشن به من نیاز داشت 35 تومان گلد خریدم و خودم رو آنبن کردم )

این فیلمی ک پایین گذاشتم رو ببینید (بعد از آنبنی گرفتم ) و با فیلم ادمین مقایسه کنید. 

به نظر من مشکل بطور قطع از اسکینه منه و فکر کنم ایشون دچار سوتفاهم شدن و فکر کردن که من چیت زدم.

اگر بازهم ثابت نشد تقاضای من چک کردن سیستمم رو دارم .

• مدارک (فیلم یا عکس): 

http://uupload.ir/view/dzsg_wmplayer_2020-04-11_15-47-06-606.avi                        فیلم بعد از آنبنی 

jddr_untitled.png         عکس از بن لاگ

ویرایش شده توسط MaryKabir
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موضوع با ادمین هادی حل شد . 

شکایتمو پس میگیرم . 

عذر میخوام بابت گرفتن وقتتون . 

در 2 ساعت قبل، MaryKabir گفته است:

موضوع با ادمین هادی حل شد . 

شکایتمو پس میگیرم . 

عذر میخوام بابت گرفتن وقتتون . 

برسی هایی انجام شد!  که شکایتم رو پس نمی گیرم و از @Markeloff میخوام که کاملا توضیح بدن دلیل بن شدنه منو

(اسکین من باگه و این باگ جی تی ای هست نه چیت!)

لینک به دیدگاه

با سلام

طبق صحبت های انجام شده با مدیریت شما از چیت استفاده کرده اید و به درستی محروم شدید.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...