رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ اعصاب خورد کن!

TheMasTeR

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: 

makhmal.png

- توضیح کامل باگ: سلام من چه با لانچر و چه بدونه لانچر یه مشکل اعصاب خورد کن دارم(این مشکلم رو حتی در قسمت مشکلات لانچر هم گذاشتم و به علی هم گفتم اما هیچکس کمکم نکرد)

میریم سراغه مشکل: با توجه به امکانات لانچر باید از F1 تا F12 یک کار معین رو انجام بده مثلا: با F2 ویس چت باf8 اسکرین شات و...

متاسفانه من از F1 تا F12 مشت میزنه! بله مشت میزنه! و فقط F6 کار میکنه که چت رو محو میکنه و F1 یک سری راهنمایی هست 

بقیه F ها مشت میزنه!

توروخدا یکی منو کمک کنه حتی جدید ترین ویندوز رو هم نصب کردم درست نشد که نشد! فیلم هم بزارم که ببینید :( :( 

(((جایزه هم نمیخوام فقط مشکلمو حل کنید)) :( 

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 

udl6.png

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): 

باور کنید نمیدونم!

@Ali

@Markeloff

@hadi

@alireza

@amiiirsenatour

@MaGniTo

❌خالی‌ میکنن‌ پشتتو‌ حتـے سایھ‌ هاا ❌

MasTeR.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 4 ساعت قبل، GSSaeed گفته است:

کیبوردت شاید مشکل داره یا نسخه بازیت :|

1_کیبورد که اگر مشکل داشت مشت نمیزد

2_نسخه بازی هم از فروم دانلود کردم

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

سلام احتمالا مشکل از مدل و سازگار نبودن با کامپیوتر شماست. صبر کنید تا لانچر اصلی بیاد.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، makhmal گفته است:

1_کیبورد که اگر مشکل داشت مشت نمیزد

2_نسخه بازی هم از فروم دانلود کردم

منظورم اینه که سازگار نیست کیبوردت شاید اون دکمه ها رو به جای یه دکمه دیگه میزنه با یه کیبورد دیگه تست کن

شاعر میگه : اون موقع که تو موز بودی ما ... ... محل بودیم!

لینک به دیدگاه

سلام یکی از باگ های خیلی بدع بازی اینه که وقتی موتور به ماشین یه جایی میخوره دیگه قفل و باز نمیشه و نمیشه سوار شد تا به یه مکانی بروی و باز برگردی لطفا مشکل این باگ رو حل کنین

Devil May Cry

HeRoiN.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

با سلام.

@makhmal

بازی رو کامل حذف کنید و از بخش Documents سیو بازی رو هم به طور کامل پاک کنید، سپس مجددا نصب کنید، اگر حل نشد در سایر بازی ها امتحان کنید که آیا چنین مشکلی (یا مشابه) دارید یا خیر.

@Mahannn وقتی دچار این باگ شدید روی موتور G کنید بعد دکمه ی N را بزنید تا موتور باز شود، سپس پیاده شده و F کنید

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، makhmal گفته است:

@AliAgent انجام دادم 100 بار حتی ویندور هم عوض کردم نشد!

توی سایر بازی ها هم چنین مشکلی دارید؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، AliAgent گفته است:

توی سایر بازی ها هم چنین مشکلی دارید؟

نه اوکی هست توی بقیه بازی ها 

MasTeR.png

لینک به دیدگاه

مرسی از توجه شما به مطلب.

روز خوش

Devil May Cry

HeRoiN.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

سلام،وقت بخیر،لطفا در سایت مشخصات عمومی رو درست کنین،الان من اسکین sweetدارم،ولی در سایت اسکینfactionمشخصات عمومی من هست،لطفا رسیدگی کنین.

Devil May Cry

HeRoiN.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Wick گفته است:

عجب ?

اخه خیلیا skin هاشون تویه UCPدرسته?

Devil May Cry

HeRoiN.png                                                                                                                       

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Mahannn گفته است:

اخه خیلیا skin هاشون تویه UCPدرسته?

فرمایش شما کاملا صحیح هست, مشکل از UCP هستش و طبق گفته @Mohny در آپدیت بعدی درست میشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • مؤسس

با سلام.

این هرچی باشه مشکل سمت ما نیست و می تونید ویندوز نسخه سالم را از soft98 دانلود کنید و نصب کنید و در صورت حل نشدن مشکل با Compatibility settings windows 98 وارد بازی شوید و اگر باز هم حل نشد مشکل درایور/ماژول motherboard شما می باشد که باید درایور مربوط آن را نصب کنید firmware آن را آپدیت کنید و در آخر مادربورد خود را عوض کنید.

بسته شد.

• چی چی 1

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...