رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن به اشتباه-kamyab

AliwolfMD

ارسال‌های توصیه شده

عکس کنترل پنل بازی خودم :Aliwolf_Mc1.png

عکس کنترل پنل کسی که شکایت دارم :Kamyab.png

توضیحات: لطفا سریعا رسیدگی کنید ! یکی از دوستام بهم گفت ایدی دیسکورد بده منم بهش دادم ولی اقای کمیاب فقط منو بن کرد و به ایشون وارن و چیزی نداد 2- طبق قوانین باید رفتار کنید چون من فقط به ایشون ایدی دیسکور دادم. در مدرک بنده مشاهده میکنید ! قرمزش کردم . نوشته بین 2 تا الی 3 نفر ولی اقای کمیاب kamyab  منو در حالی 14 روز بن داد درحالی که من تنها به dr_reza  ایدی دادم پس بنا بر این ادمین قوانین عمومی رو به دروستی مطالعه نکرده ! خواهش مند مجازات  هستم . اقای کمیاب اگر مدرکی  و صحبتی دارند زیر همین پست بنویسند .  بنده 2 روزه سر در گم هستم و کاری برای انجام دادن بدون اکانت خودم ندارم . همچنین پاداش و حقوق فکشنم را دریافت نکردم. این ها چیز کمی نیست . 

مدرک یا عکس و فیلم مدرک من قوانین عمومی هست که شما نوشتید ! بفرماین 

تبلیغات:

شما مجاز به تبلیغ سایر سرورها، شرکت‌ها و مجموعه‌ هایی که ارتباطی با مجموعه آرساکیا گیم ندارند نیستید (مجازات: 14 روز محرومیت)

شما مجاز به دادن آیپی/لینک/آیدی به سرور/گروه/کانال/صفحه ها در شبکه های اجتماعی (مثل تلگرام، تیم اسپیک، دیسکورد، چت روم و ...) نیستید، البته به اشتراک گذاشتن لینک سایت هایی که معروف هستند (مانند google.com، آپلود سنتر ها و ...) مشکلی ندارد. (مجازات: 14 روز محرومیت)

شما مجاز به به اشتراک گذاشتن آیدی خود در صفحه های مجازی میان 2 الی 3 نفر در بازی هستید و مجاز نیستید آیدی خود را در صفحه های شبکه اجتماعی میان تعداد زیادی از بازیکنان به اشتراک قرار دهید. (مجازات: 14 روز محرومیت)
در صورت تکرار موارد بالا، مجازات به محرومیت دائم افزایش می یابد. (ممکن است تمامی اکانت های شما هم به همراه اکانت اصلیتان محروم دائم شود)
مجازات حساب‌ های کاربری با سطح کمتر از 5 مستقیماً محرومیت دائم حساب کاربری خواهد بود.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @AliwolfMD

شکایت شما قبول و ادمینِ مربوطه یک اخطار دریافت و  آنبن شدید.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...