رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

تهمت چیت | sir_alihl

Universe

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Expect.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

sir_alihl.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: با سلام , من در یک خانه بودم که ناگهان هاستر DeaD منو پیش خودشون آوردن و این  فرده خاطی هم حضور داشت (البته شخصه دیگری هم بودند که از ایشون در قسمت گزارش اعضای فکشن شکایت میکنم). این دو فرده خاطی علاوه بر زدن تهمت به داشتن چیت بلکه به من میگویند از پینت بالی که رفتید مدارکی بدهید وگرنه بن میشوید. کدوم پینت بال؟؟ من کی با شما پینت بال رفتم؟؟ اگر فکر میکنید من با شما در پینت بال بودم مدارک ارائه دهید. شما حق ندارید به پلیر ها تهمت به داشتن چیت بزنید , اون هم کاملا بدون مدرک. به من میگن روی ماشین بپر و بعد حرکت میکنند و میگن چیت Surf داره. در حالی که هاستر DeaD خودشون منو Surf/ کردند. کاملا با هم نقشه کشیدند که منو از میان بردارند.

• مدارک (فیلم یا عکس): فیلم | عکس 1 | عکس 2 | عکس 3 | عکس 4 | عکس 5 | عکس 6 | عکس 7

ویرایش شده توسط sina41148

? ?ℕ ??? ℕ??? ?? 90'S ℍ?ℙ-ℍ?ℙ

Universe.png                                                                

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم

طبق قوانین تهمت به چیت برای بازیکنی که در اقلیت نیست مجازات ندارد ، اما بازیکن به علت تهدید مجازات خواهد شد.

Mahdi.png

?ما بد نبودیم چون اصلا بلد نبودیم …?

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...