رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نکات مهم در مورد وضعیت کنونی آرساکیا گیم

Ali

ارسال‌های توصیه شده

?لطفا  زودتر لانچ رو رونمایی کن لطفا?

مثلا اخر همین هفته یا اول هفته دیگه 

مردیم از بس منتظر ماندیم

ویرایش شده توسط Destination
اظافه کردن کلمه

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حدالامقدور به قضیه باز کردن IP ها برای وصل شدن به سرور از خارج کشور هم رسیدگی کنید
با اومدن رمز پویا تهیه vpn ه داخل ایران سخت شده

l79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gifl79w_ezgif-5-de68a7f3bec9.gif

لینک به دیدگاه

انشالله که این روز ها بزودی گذر کند و شما بتوانید لانچ را منتشر کنید و سرور توپ تر شود.

ویرایش شده توسط REXOR

Sprint.png

لینک به دیدگاه

باسلام و ضمن تشکر از زحمات شما،

امروز که دسته متوسط وار داشت ، و پلیر سرور 450 تا بود ، سرور به شدت لگ بود و تمام اعضای فکشن هم همین مشکلو داشتند. لذا این مشکل برای پلیر های +400 نیز اتفاق می افتد.یک پیشنهاد دیگر داشتم، وقتی سرور پردازشگری قوی ندارد و تحمل این حجم از بازیکنان را ندارد، نیاز مبرمی به جذب بازیکن نیست تا این مشکلات برطرف شود.

با احترام فراوان.

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

?لانچ چی شد ? 

من در تاریخ 11/12/2019 به سرور شما امدم و از همان اوایل گفته شده بود که لانچ قراره  به زودی بیاد و این سرور با تمام قدرت فعالت کنه و الان در تاریخ 11/4/2020 ? هنوز نیومده   اه

4 ماهه منتظر لانچم ، دیگه تحمل هم  حدی دارد خدایی ? 

✌️اگه نمیاد بگین بریم دور زندگیمون ?

?واقعا سمپ دیگه خسته کننده و تکراری شده ، هر چی زود تر لانچ رو بیارین با تمام مشکلاتش هم بیارین مهم نیست . کم کم با کمک پلیر ها تمام مشکل ها حل میشود ? منتظرم جواب بدی @Ali 

لانچ بیاد جا برای پیشنهاد ما افزایش میابد لطفا همین زودی ها (طی 2 روز یا همین الان ) سرور رو ببرین بر روی لانچ??پر توقع نیستم اما خستم شد از بس گفتین به زودی

• هاها 1

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۲۳ در 16:03، 0Ebrahim0 گفته است:

?لانچ چی شد ? 

من در تاریخ 11/12/2019 به سرور شما امدم و از همان اوایل گفته شده بود که لانچ قراره  به زودی بیاد و این سرور با تمام قدرت فعالت کنه و الان در تاریخ 11/4/2020 ? هنوز نیومده   اه

4 ماهه منتظر لانچم ، دیگه تحمل هم  حدی دارد خدایی ? 

✌️اگه نمیاد بگین بریم دور زندگیمون ?

?واقعا سمپ دیگه خسته کننده و تکراری شده ، هر چی زود تر لانچ رو بیارین با تمام مشکلاتش هم بیارین مهم نیست . کم کم با کمک پلیر ها تمام مشکل ها حل میشود ? منتظرم جواب بدی @Ali 

لانچ بیاد جا برای پیشنهاد ما افزایش میابد لطفا همین زودی ها (طی 2 روز یا همین الان ) سرور رو ببرین بر روی لانچ??پر توقع نیستم اما خستم شد از بس گفتین به زودی

تازه اولشه ? 

• دوست دارم که 1
  • ناراحت 1

من همینم که هستم

نمیخوره نصیحت به دردم

لوتیم عقیدم یه لبخند

بقیه رو نبینم بترسن

عا...

Ravager.png

لینک به دیدگاه

• مؤسس

دوستان در نظر بگیرید لانچر با AG:SA قرق داره و لانچر همین الان منتشر شده! AG:SA هم همین الان تکمیل شده و به دلیل وقت هایی که سرور میگیره موجب تکمیل نشدنش شده.

قرار هست لانچر نسخه 1.2 را هر چه سریع تر منتشر کنیم که حاوی باگ فیکس های نسخه قبلی می باشد که به زودی منتشر می شود.

• دوست دارم که 4
  • مرسی 1
  • هاها 1

لینک به دیدگاه

در در ۱۳۹۹/۱/۳۰ در 02:10، Ali گفته است:

دوستان در نظر بگیرید لانچر با AG:SA قرق داره و لانچر همین الان منتشر شده! AG:SA هم همین الان تکمیل شده و به دلیل وقت هایی که سرور میگیره موجب تکمیل نشدنش شده.

قرار هست لانچر نسخه 1.2 را هر چه سریع تر منتشر کنیم که حاوی باگ فیکس های نسخه قبلی می باشد که به زودی منتشر می شود.

ایول مرسی از زحمات شما

Originall.png

>---------------------------------------------------------------------------------<

======================================================================================

عین مابقی روانه ایم به کام مرگ رو این ریل نامرئی ما

نتیجه ی سلیقه و میل داوریم

نه مصرع اولیم، نه بیت آخریم

لینک به دیدگاه

هم همین الان تکمیل شده

تکمیل شده،

موجب تکمیل نشدنش شده.

یا نشده ؟

مسئله اینه?

دوست ندارم شمع باشم دخترا فوتم کنن. دوست دارم سیگار باشم رفقا دودم کنن...

oldwinrar_qri1.png

لینک به دیدگاه

خب هرچه زودتر بدید بیرون نزارید لانچر یه توهم بشه برای پلیرا
اگه بدید بیرون هم سره شما خلوت تر میشه هم ادمیناتون

به نفع 2طرفه که لانچرو بدید بیرون @Ali

┓━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━๑۩۞۩๑━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┏
Saeid.png
almas.png
invisible.png

??????? ??? ??????????
Lashoo_va#

==========================================================================================================

لینک به دیدگاه

الان نفهمیدیم AG:SA تکمیل شده یا نشده؟

Sprint.png

لینک به دیدگاه

نقل قول

AG:SA هم همین الان تکمیل شده و به دلیل وقت هایی که سرور میگیره موجب تکمیل نشدنش شده.

@Ali خودت فهمیدی چی نوشتی؟

• هاها 1

?:acigar:_SnoopDogg.png:acigar:?

f02963458.jpgCall The Cops When U See 

لینک به دیدگاه

منی که خیلی ناراضی بودم از اینکه لگه سرور حل شده به 100 تا لانچر راضیم، لامسب تو 30 ثانیه کل رابو میشه هک کرد جاتون خالی :D (با لگ هر عدد 0.5 ثانیه طول میکشید وارد شه الان بدون فاصله وارد میشه)

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، AliAgent گفته است:

منی که خیلی ناراضی بودم از اینکه لگه سرور حل شده به 100 تا لانچر راضیم، لامسب تو 30 ثانیه کل رابو میشه هک کرد جاتون خالی :D (با لگ هر عدد 0.5 ثانیه طول میکشید وارد شه الان بدون فاصله وارد میشه)

حساب کتابت دقیقه

• هاها 1

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، Ali گفته است:

دوستان منظور من PYL بود که تکمیل نشده.

دست شما درد نکنه امیدوارمون کردی

Nothing ever lasts forever 

لینک به دیدگاه

• مؤسس

همانطور که قول داده بودیم سرور تغییر کرد و لگ برطرف شد و سرور کشش 1000 نفر را دارد! پیروز باشید.

بسته شد.

• مرسی 7

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...