رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک اشتباه- _Mojrem_

iarianak

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: AriaaN.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: _MojreM_.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: Nuclear.png

• توضیحات: با سلام خدمیت مدیریت محترم. ایشون بنده رو بی دلیل اول  FW دادند و سپس کیک با 80 تنبیه اقلیت کردند که کاملا بی دلیل بود بنده تو Crew خودم یک حرفی زدم سپس leavecrew کردم دیدم در جا ایشون FW دادند پفتم فرم منتظر باش و بعد ممبر ایشون پرید وسط گفت شماره بده و از این حرفا بهس چند بار اخطار دادم به تو ربطی نداره دخالت نکن بعدش کیک شدم از مسعولان محترم خواهشمنم در انتخاب لیدر بیشتر دقت کنند. همچنین این لیدر چندین بار بنده را تهدید کردند که در قسمت مدارک ارسال میشه..

• مدارک (فیلم یا عکس): 4b22_sa-mp-916.png

fw9p_sa-mp-917.png

e2rf_sa-mp-918.png

• هاها 1

Sauron.png

SaurooN.png

???? ?? ??????

iSauron.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت ادمین محترم

ایشون در Rob Faction به ممبرا توهین کرد سر یک وانتد که بنده خدا یکی از ممبرا لگ بود بانک بهش وانتد داد توهین کرد. به همین دلیل FW گرفت.

دلیل FP80 ایشون هم این بود در /f به بنده که لیدرم توهین کرد و با ممبرای دیگه به بحثو کل کل کردن پرداخت و نظم اقلیت رو بهم ریخت این بار اول ایشون نیست و از روزی که وارد اقلیت شد نظمو بهم ریخت. طبق قوانین زبان ناپسند در اقلیت مجازات اخراج رو به همراه دارد این حتی سوال تست ورودی اقلیت بنده هم هست.

این اقا با کل ممبرا مشکل داشت حتی میتونید سوال کنید وگرنه دلیلی نداشت ممبر من بخاطر من با ایشون دهن به دهن بیاد... و از روز اول همش از بنده Sub leaderi میخواست هرروز کمه کم 10 بار بهم میگفت رنک ساب بهشون بدم. و حتی ایشون بدون اینکه زمان Rank 2 بشه همش از  من میخواست Rank 2 بشه و بنده هم به ایشون و کل ممبرا توضیح دادم که شرایط ارتقا رنک چی هست همه ممبرا متوجه شدن و کنار امدن ولی ایشون و یک ممبر دیکه اسرار به rank up شدن داشتن. حتی بنده بخاطر ارتقا رنک با ادمین مربوط صحبت هایی کردم.

ایشون کلا علاقه به دخالت کردن تو کار لیدر اقلیتو داشت.

در کل بنده کار اشتباهی نکردم و کل کار من طبق قوانین بود و حتی سر اشتباهات این آقا خیلی گذشت کردم.

مدارک اشتباهات این فرد تو کل مدت حضور در اقلیت بنده به دلیل شخصی بودن به ادمین مربوط ارسال میشه.

با سپاس

ویرایش شده توسط Misagh

Kindness is beautiful -

MisaQ.png

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام خدمت شاکی محترم @AriaaN
طبق مدارک ارسالی از سوی لیدر مربوطه شما اشتباهاتی رو انجام دادید و با 80 تنبیه اقلیت اخراج شدید.
اما در رابطه با لحن حرف زدن ایشون در چت اقلیت
اخطار های جدی خواهند گرفت و در صورت تکرار از تیم کارکنان اخراج خواهد شد.

+بسته شد.

• مرسی 3
لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...