رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Amiiir - DM as a Cop

ZombieRanger

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Caliph.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Amiiir.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: 

در حالی که داشتم از دستگاه بدنسازی (دوچرخه) استفاده میکردم ایشون گفتن نوبت منه، بلند نشدم و سپس من رو با اسنایپر کشتن.

ادمین مثلا قاضی شکایات @Markeloff خودتون میدونید مدرک عکسی که در شکایت قبلی فرستادم (Whokill) برای اثبات جرم Amiiir کافی بود، باشه شکایتو به بهونه های مختلف رد کنید و حتی یک ذره دلتون برای بازیکنانی که توسط هاستر ها مورد آزار و اذیت قرار میگیرند نسوزه!

اما با وجود اینکه شاید ازتون ناامید شدیم بازم برای اجرای عدالت در آرساکیا تسلیم نمیشیم!

مدارک بیشتر اضافه میشود.

• مدارک (فیلم یا عکس): 

عکس

فیلم جدید

ویرایش شده توسط ZombieRanger

ZombieRanger.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @ZombieRanger

در 3 ساعت قبل، ZombieRanger گفته است:

ادمین مثلا قاضی شکایات @Markeloff خودتون میدونید مدرک عکسی که در شکایت قبلی فرستادم (Whokill) برای اثبات جرم Amiiir کافی بود

نمیدونم کجای قوانین نوشته شده فقط یک اسکرین از Whokill دادن کافیه که فردی رو مجازات کرد!

تمام این حرف هایی که زدید:

در حالی که داشتم از دستگاه بدنسازی (دوچرخه) استفاده میکردم ایشون گفتن نوبت منه، بلند نشدم و سپس من رو با اسنایپر کشتن

فقط کیل شدن شما با اسنایپر قابل مشاهده بود که این مدرک کافی نبود.

باشه شکایتو به بهونه های مختلف رد کنید و حتی یک ذره دلتون برای بازیکنانی که توسط هاستر ها مورد آزار و اذیت قرار میگیرند نسوزه!

من هرشکایتی که بدون مدرک کافی باشه رد میکنم، اینکه شما فکر میکنید من طرفدارِ تیم ادمین ها و هاسترهام و دلم برای بازیکنان نمیسوزه، مشکل شماست که فکر میکنم دچار توهم شده اید.

یکم به خودتون بیایید و زود قضاوت نکنید و همچنین تهمت نزنید!

نقل قول

فیلم جدید

همین فیلمو همون اول میدادین، ازتون چیزی کم نمیشد، میشد؟

شکایت شما قبول شد 2 روز از زمان هاستری ایشون کسر شد.

+بسته شد.

• دوست دارم که 1
  • هاها 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...