رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

باگ موتور

Rolid

ارسال‌های توصیه شده

- عکس از محیط کاربری که می خواهید جوایز را دریافت کنید: Mani.png 

- توضیح کامل باگ: با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم کارکنان زحمتکش. بنده سومین باره که این باگ برام پیش میاد. دوبار از این سه بار با موتور Wayfarer بوده. بنده اصلا خبر ندارم این باگ چجوری به وجود میاد. اولین بار هم سر همین ماجرا Check PC شدم. همونطور که میبینید بنده وقتی به ماشینی برخورد میکنم به جای برخورد کردن از داخل آن ماشین رد میشوم. و فردی که من ازش عبور میکنم پرت میشه. یک بار هم یک نفر در موتور سرنشین بود و برای او این باگ پدیدار نبود و میگفت مثل مواقع عادی برخورد میکنی به ماشینا. دقیقا مثل جلوی Pay N Spray میشه ولی واسه بقیه اینطوری نیست و اونا پرت میشن. این باگ فقط وقتی رخ میده که حتما آن ماشین راننده داشته باشه. با تشکر.

- قرار دادن عکس و فیلم کم حجم شده (در صورت لزوم): 51_ag-sa-0156.jpg

z9ik_ag-sa-0155.jpg

nwvu_ag-sa-0154.jpg

- توضیح دادن این که چگونه می توانیم خودمان با آن باگ برخورد کنیم. (چگونه آن باگ را Reproduce کنیم): اصلا نمیدونم این باگ چطوری رخ میده.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این باگ نیست به علت مشکل انترنت و fps میتونه به وجود بیاد 

من خودم بار ها به این برخورد کردم و کافیست (جی تی ای و سمپ یا لانچ رو ببندین و دوباره باز کنین ) یا ( مودم خو را خاموش ، روشن کنین) 

??از در درآمدی و من از خود به درشدم

گفتی کز این جهان به جهان دگر شدم??

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...