رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نقض قوانین - Ashkwn

Mergeh

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Javadix2.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: 

Ashkwn.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: 

باسلام خدمت مدیریتِ گرامی،

بنده چن شکایت دارم که واضح توضیح میدم، 

شکایت اول:

بنده Helpme/ دادم و بهشون گفتم که چجوری وقتی که میریم Boss و Angel میزنیم، وقتی که میخوام دیگه پیشِ Angel نیام و Respawn نشم، باید چه CMD بزنم، ایشون بعد از 30 ثانیه گفتن که "Sabr konid"، بنده صبر کردم و بعد از 1 دقیقه دیگه گفتم که "Mordi?" و بازم جواب ندادن، من بعداً از یک هلپر دیگه پرسیدم و فهمیدم که خیلی ساده بوده و میشه از BossHelp/ دستورات رو دید! واقعا چنین CMD ای رو نباید این هلپر بدونه؟؟ به این سادگی! بعد از 2 دقیقه جواب نداده و طبق قانونِ "15 ثانیه باید جواب بده و اگر نده SV میگیره" باید مجازات شه و اگر سرِ این مجازات نشه باید به دلیل بلد نبودن CMD مجازات شه! هلپر 2 سرور زشته که این چیزا رو بلد نباشه!

شکایت دوم:

بنده گفتم چجوری باید Toys رو فیلتر کنم میگه اون بالا سمت چپ هست در صورتی که سمپ راست هستش!!!

ایشون سعی بر گمراهی بنده داشتن و ادمین هم آورده بودن و بنده گیج شده بودم!! چرا باید ادمین بیاره!!

مگه ایشون هلپر 2 نیست! بعد کلاً سوال منو هم واضح جواب نداد و میگه میتونی بالا فیلتر کنی خودت!!! خب این چه توضیحی هست مگه ایشون هلپر نیستن و در قوانین اومده که باید واضح و شفاف و باصبرو حوصله جواب بده که متاسفانه ایشون عجولانه جواب میدن!!!!

شکایت سوم:

بنده گفتم چجوری پول دربیارم ایشون گفتن با Jobs/، من گفتم خب شغل Detective چجوریه و ایشون گفتن که باید بری Wiki/ و Wiki/ رو بخونی!!!!

مگه ایشون هلپر 2 سرور نیستن! این چه وضعیه! ایشون باید سوالای بنده رو واضح جواب بدن و Wiki/ هم سال هاست که آپدیت نیست!!!!

اصلا تو Wiki/ نوشته نشده که میشه ازش پول دراورد!!!! این CMD فقط مالِ Find هست! چرا ایشون سعی دارن بنده رو گمراه کنند!! آیا بنده سوالِ سختی پرسیدم که میگه برو Wiki/ ??? لطفا برخورد کنید!!!!

بعد که بهش میگم توضیح بده ادمین Pooyx میاد بهم وارن میده که شکایتی هم در این باره انجام شده!

شکایت چهارم:

ایشون بدون اینکه بگن "سوال دیگری دارید یا نه؟" گفتن که میتونید Wiki/ رو بخونید و Helpme/ رو بستن!!!!!!!

ایشون حتی نگفت که سوالِ دیگه ای داری یا نه!!! من سوال داشتم چرا بست!! چرااااا؟؟؟

قانوناً باید 3 تا SV بگیره و 3 تا SV هم مساوی است با Demote!!! لطفا برخوردِ لازم صورت بگیرد، باتشکر.

• مدارک (فیلم یا عکس):

شکایت اول

شکایت اول

شکایت دوم

شکایت سوم

شکایت سوم

شکایت چهارم

ویرایش شده توسط Mergeh
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...