رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

کیک الکی - BoNeS

God

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Snow.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: BoNeS.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: -

• توضیحات: با سلام، همه میدونیم وقتی یک هلپر به ادمین میگه فلانی رو بخاطر Helpme الکی کیک کن، ادمین باید کیک کنه ولی کسی که باید مدرک داشته باشه هلپره، حالا من میخوام بدونم دقیقا چرا کیک شدم؟ من Helpme دادم و دوتا سوال پرسیدم، ایشون گفتن مجاز نیست، من سوالم رو تغییر دادم و گفتم میخوام Toys سوسیس بزارم چیکار کنم، ایشون دوباره تکرار کردن و گفتن مجاز نیست، من گفتم خب سوسیس کدومه (منظور کدوم قسمت بود بین Toys ها) و گفتم Bone باید روی چی باشه، ولی کیک شدم، دقیقا به چه علت؟ اینکه میخوام یه Toys ست کنم و نمیدونم Bone باید روی کدوم باشه تا درست باشه غلطه؟ یا اینکه ادمین نمیدونه و میخواد با این حرکت کاری کنه که از دست پلیر راحت شه؟ دقیقا وقتی پرسیدم Bone باید روی کدوم باشه چند ثانیه بعدش کیک شدم، عجیبه! دقت کنید که ادمین Mahdi فقط طبق وظیفشون عمل کردن و اشتباهی نکردن

• مدارک (فیلم یا عکس): http://uupload.ir/view/5r7_bons.rar/

Snow.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @God.

هلپر مورد نظر @BASSOUR 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک و دفاع از خود را دارا هستند.

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شاکی محترم @God.

شما برای استفاده از Toys سوسیس باید در Binco باشید نه در بزرگراه، همچنین لحن شما در [Hl/] مناسب نبود

به همین علت هلپر درخواست کیک کردن شما از ادمین رو داشتند، 

و در آخر سوال هایی مثل این باید در مکان مشخص شده اش حضور داشته باشید تا هلپر مربوطه پیش شما بیاد و به صورت کامل راهنماییتون کنند.

شکایت شما رد شد .

+بسته شد.

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...