رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه -Spade

Pinkgirl

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: pinkgirll.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: SpaDe.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: هیچ کسی 

• توضیحات: سلام من گفتم چی کارت میکنم این محرومیت مورد تایید ؟ ایا واقعا این که من گفتم ببین چی کار میکنمت بیدلیل لطفا قوانین زیر پا نزارین چطوری خوده staff Spadeمیگه من زیاده روی کردم و من منظور حرفت اشتباه گرفتم و نمیفهمم چرا شما اقا احسان رد کردی جالبه :) هیچ گونه دفاعی نزاشتن و فقط رد شد عشقی سه روز بن شدم رد شد چه ساده 

• مدارک (فیلم یا عکس): http://prntscr.com/rsbz2y
اینجا قشنگ واضح که داره برای چه کلمه ای بنم کرده
http://prntscr.com/rsc06o
و اینجا هم میگه زیاده روی کردم واقعا نمیدونم کلمه ببین چی کار میکنمت  محرومیت داره ؟؟
این برخورده اشتباهیه که کرده اقا احسان لطفا برسی درستی کنید انقدر معرض رد نکنید 

وقتی من شکستم  هیچ کی پشتم نبود 
دوست انرژی است دشمن انگیزه سایه هردو مستدام باد 

ویرایش شده توسط Pinkgirl
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فحشی که دادید مدرکش هست و داخل سرور اگر به طور کاملا واضح بگید جزو کلاماتی هست که سرور اجازه نمیده بهتونن که بگید میتونید تست کنید!

منظور از زیاده روی بنده اینه که باید به اعصاب خودم بیشتر مصلت باشم تا افرادی مثل شما سواستفاده نکنند!

فاز نگیرید 2تا حرف محترمانه بهتون میگن شما لیاقت نداری باهات محترمانه و منظقی صحبت کنن.

• هاها 1

BuTleR.png

LaghZesH.png

لینک به دیدگاه

با سلام

صحبت های لازم در تاپیک قبلی زده شده و دیگر نیازی به صحبتی نیست، تمام توضیحات داده شد.

مدرکِ توهین شما واضح بوده است، حالا اینکه شما فکر میکنید منظورِ شما چیزِ دیگری بوده است، مشکل ما نیست.

از شکایت بیخود خوداری کنید.

@SpaDe لحن صحبت خود را اصلاح نمایید.

• دوست دارم که 1

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...