رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

بن اشتباه ادمین Mohammad

BenyamiN

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

.benyamin.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:

Mohammad.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

.Amylee.png

shoji.png

• توضیحات: سلام بنده داشتم بالای شهر ls با دوستام میگشتم که رسیدیم به منطقه بعد من رفتم داخلش و دیدم دورم حصار کشیده شد و لگ شدم، شاید خودتونم دیده باشید که وقتی لگ میشید شما همه جا میرید ولی برای بقیه پلیر ها سر جاتون ایستادین، در همون لحظه slap شدم و من ریلاگ کردم که مشکل حل بشه اما بعد چند ثانیه بن شدم، دوستام هم کنارم بودن حتی، اگه خودتون با ماشین برین نزدیک اون منطقه میبینین که هیچ حصاری نیست و مپ لود نمیشه اما یهو میاد.

• مدارک (فیلم یا عکس):

.benyamin.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شاکی محترم @BenyamiN

ادمین @MaTriS 24 ساعت فرصت برای ارائه مدرک دارا خواهد بود.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده چون جزو شاهدین بودم و پیش @BenyamiN بودم، میخوام بگم که چیشد.

ایشون یدفعه از اون حصارا رد شدن و من متعجب شدم چطور رد شدن و پرسیدم چطوری از حصار رد شدی و ایشون گفتند من حصاری ندیدم اصلا، منم گفتم ریلاگ کن و ایشون انجام دادن و اومدن بن شدن.

با تشکر

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

سلام.

مدراک رو برای احسان ارسال کردم خیلی دوست داشتم که اینجا برای شما ارسال کنم ولی چت های بنده اجازه اینکار رو نمیده.

بعد از Slap شدن اگر شما Relog  میکردید زیر 6 ثانیه داخل بازی بودید در صورتی که بعد از اینکه روی شما Goto کردم و خارج شدید از بازی نزدیک 20 ثانیه طول کشید تا محروم بشید و باز هم آفلاین بن شدید که نشون میده لاگین نکردید در عرض 20 ثانیه شایدم بیشتر.

-داخل بازی یه چند تا ساختمون هستن که باگ میشن ولی این ساختمون جزو اون ها نیست

اگر شما Desynchronize بوده باشید با بازی حصار هارو مشاهده نمیکنید و در اون صورت Slap نمیشدید.

برای همین فیلم خودم رو که لگ کردم براتون ارسال میکنم که اسلپ هم نمیشم.

udl6.png

باتشکر

• مرسی 1
لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز وقتی شما منا slap کردید برای من فقط چتش اومد و دقیقا اگه خودتونم یادت باشه وقتی goto کردی همون موقع relog را اینتر زدم

شاید اگه زود تر goto کرده بودی من اینتر نمی کردم و اینکه شما خودت میگی من ریلاگ کردم و منا ندیدید، پس پجوری میگی slap میشدی

و نکته دوم اینکه وقتی slap می کنی و از توی sp میبینی، پلیر برای تو slap میشه ولی خودش فقط چت شا میبینه

.benyamin.png

لینک به دیدگاه

با سلام

طبقِ مدارکِ ارسالی و صحبت با فاندر، کارِ ادمینِ مربوطه صحیح بوده است.

شما لگ نبودید که اگر لگ بودید اسلپ نمیشدید.

+بسته شد.

EhsaN.png

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...