رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

Cheat Redux

Beigi

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Nima_Beigi.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: Redux.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل: 

• توضیحات: سلام ایشون میخواست Ticket بگیره از من منم فرار کردم جایه خیلی دور, بعد 2دقیقه یهو اومدن جلو من وایسادن انگار که Teleport کردن (اینم بگم که ایشون نه ادمین نه هلپر هستند) و ناگهانی غیب میشدن و برای اینکه دیده نشه رفتن پایین کنار دریا غیب شدن. 

لطفا پیگیری کنید ممنون

• مدارک (فیلم یا عکس): 

0heh_ag-sa-0248.jpg

925g_ag-sa-0249.jpg

lmdr_ag-sa-0250.jpg

93bb_ag-sa-0251.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.Having a soft heart in this cruel world is courage, not weakness

داشتن قلبی رئوف در این دنیای بی رحم یک جراته، نه یک نقطه ضعف.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام عرض ادب 

عرضم خدمت شما دوست عزیز چند نکته 

1.آفرین به شما شما بعد از این 4ماه پلی دادن من اولین نفری هستین که شکایت میکنین آفرین این 1 امتیاز خدمت شما تا بریم بقیه داستان

2. تو اسکرین شات اول شما سرعت غیر مجاز داشتین اوه اوه اوه :|  شد 1 امتیاز منفی ای بابا تا اینجا امتیاز شما 0 می باشد 

rjag_sa-mp-993.png

3.دیدم که بهت نمیرسم چیکار کردم افتادم دنبالت تا که تیرم به سنگ خور پرت شدم تو آب :( 1 امتیاز به نفعه شما صد افرین به شما پسر گلم

6d8h_sa-mp-994.png

4. بعد منم مثل این اسکلای افتادم با پای پیاده دنبالت دوباره ی امتیاز منفی خدمت شما با عشق  

1.y24x_sa-mp-996.png

2.7413_sa-mp-997.png

3.ihk_sa-mp-998.png

ای بابا انقدر سر این پلیس ss گرفتم که جا نداشتم بقیه اش تو اس اس خودته 

همین دگ  

ارادتمند شما : Haj Redux

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Redux گفته است:

سلام عرض ادب 

عرضم خدمت شما دوست عزیز چند نکته 

1.آفرین به شما شما بعد از این 4ماه پلی دادن من اولین نفری هستین که شکایت میکنین آفرین این 1 امتیاز خدمت شما تا بریم بقیه داستان

2. تو اسکرین شات اول شما سرعت غیر مجاز داشتین اوه اوه اوه :|  شد 1 امتیاز منفی ای بابا تا اینجا امتیاز شما 0 می باشد 

rjag_sa-mp-993.png

3.دیدم که بهت نمیرسم چیکار کردم افتادم دنبالت تا که تیرم به سنگ خور پرت شدم تو آب :( 1 امتیاز به نفعه شما صد افرین به شما پسر گلم

6d8h_sa-mp-994.png

4. بعد منم مثل این اسکلای افتادم با پای پیاده دنبالت دوباره ی امتیاز منفی خدمت شما با عشق  

1.y24x_sa-mp-996.png

2.7413_sa-mp-997.png

3.ihk_sa-mp-998.png

ای بابا انقدر سر این پلیس ss گرفتم که جا نداشتم بقیه اش تو اس اس خودته 

همین دگ  

ارادتمند شما : Haj Redux

@Redux تو میخوای کی رو غول بزنی ? من نووب نیستم حاجی جان اومدنت که هیچ چجوری 1 ثانیه ای رفتی LS اونم میشه با ذکر مثال توضیح بدی؟

شما که گفتی موتورم تو آب افتاده؟؟؟?

حتما عکس هم بزار ?

ویرایش شده توسط NimaB

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، NimaB گفته است:

@Redux تو میخوای کی رو غول بزنی ? من نووب نیستم حاجی جان اومدنت که هیچ چجوری 1 ثانیه ای رفتی LS اونم میشه با ذکر مثال توضیح بدی؟

حتما عکس هم بزار ?

یا ریلوگ دادم یا کیلل کردم یادم نیس آقای پرو xD شکایتت بررسی شد خبرم کن 

در 20 دقیقه قبل، NimaB گفته است:

@Redux تو میخوای کی رو غول بزنی ? من نووب نیستم

همین که فهمیدم به جا گول مینویسی غول خیلی نوب نیستی 

اینجای بچه ها نیست مدرسه ها تعطیل شده خوشی زده زیر دلت فکر های بزرگ بزرگ میکنین زکی خیال باطل 

لینک به دیدگاه

والا کسی که تو فروم از اعضا مدیک برای $1 بیشتر میگیره میره شکایت میکنه توقع نداشته باش اقایه redux ??

راستی ۱۴ سالت بود یا ۱۳؟

ماشالله انقدر که کیل کردمت تو  بری NG یارو با لول ۵ بره راب در جا میزنت ??

فیلماش هست که  تو PBفشار خوردی گفتی منو چک پیسی کنن مهدیم کرد میگی نه مهدی بیاد بگه؟ ??

ویرایش شده توسط godofwar84
.
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، godofwar84 گفته است:

والا کسی که تو فروم از اعضا مدیک برای $1 بیشتر میگیره میره شکایت میکنه توقع نداشته باش اقایه redux ??

دهنت ?

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، godofwar84 گفته است:

راستی ۱۴ سالت بود یا ۱۳؟

ماشالله انقدر که کیل کردمت تو  بری NG یارو با لول ۵ بره راب در جا میزنت ??

فیلماش هست که  تو PBفشار خوردی گفتی منو چک پیسی کنن مهدیم کرد میگی نه مهدی بیاد بگه؟ ??

@godofwar84 به به اقای 80fp و 2روز بن ? حبستو کشیدی بچه حبس کشیده دردش اومده????

در 17 ساعت قبل، Redux گفته است:

اینجای بچه ها نیست مدرسه ها تعطیل شده خوشی زده زیر دلت فکر های بزرگ بزرگ میکنین زکی خیال باطل 

@Reduxتو دنیا فقط شما نوب نیستی همه نوبن برو خوش باش فعلا که نگفتی چجوری ۱ثانیه ای رفتی LS اونو بگو حتما SS بده???

در 17 ساعت قبل، Redux گفته است:

@Reduxگول ????????????

ویرایش شده توسط NimaB

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...