رفتن به مطلب
مرورگر پیشنهادی آرساکیا گیم مرورگر های تحت موتور کرومیوم می‌باشد، برای دانلود روی مرورگر انتخابی خود کلیک کنید
Google Chrome Microsoft Edge Ungoogled Chromium Brave Opera GX Opera

نا داوری KurD

FareWell

ارسال‌های توصیه شده

• عکس سایز کوچک شما از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل: FareWell.png

• عکس سایز کوچک کسی که از او شکایت دارید از "اطلاعات کاربری" از طریق کنترل پنل:  KurD.png

• عکس سایز کوچک از "اطلاعات کاربری"  از شاهدین از طریق کنترل پنل:  افراد مسابقه

• توضیحات: با سلام خدمت ادمین مربوطه و بازدید کنندگان عزیز.
این آقای کردمسابقه ی حدس Animlist/ گذاشتن ما هم جوین شدیم, ایشون انیم
Knife1/ رو زدن و من هم این انیم رو تکرار کردم و 2-3 نفر دیگه هم همینطور اما ایشون افرادی که انیم رو درس زدن رو یکی یکی EKick/ کرد (جالب اینجاست که دفعه های قبل همرو با مینی گان کشت اما این دفعه EKick/)  و من هم ریپورت دادم و با تلاش ادمین ها به مسابقه برگشتم اما ایشون باز هم دوباره ایشون منو کیل دادو از ایشون درخواسا فیلم و دلیل کیک کردن من رو دارم.

• مدارک (فیلم یا عکس): 
عکس کیک دادنشون
عکس کیل دادن بعد از ورود مجدد

Forgiving someone is easy, trusting them again not

بخشیدن آدم ها راحته اما
اعتماد کردنِ دوباره نه!

Nima.png

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 20 ساعت قبل، FareWell گفته است:

این آقای کردمسابقه ی حدس Animlist/ گذاشتن ما هم جوین شدیم, ایشون انیم Knife1/ رو زدن و من هم این انیم رو تکرار کردم و 2-3 نفر دیگه هم همینطور اما ایشون افرادی که انیم رو درس زدن رو یکی یکی EKick/ کرد

سلام

اولا کجاست اون 2 3 نفری که درست زدن چرا چیزی نگفتن من /knife 1 رو زدم شما 2 رو زدید و اقتادید رو زمین قشنگ یادمه . خیلی های دیگه که شما میگید همین کارو کردن و کیک شدن

از 4 تا خط چت و یه کیک چطوری روت شده شکایت کنی من نه شمارو میشناسم که بدونه دلیل کیک بدم نه عاشق چشم و ابرو بقیه شدم

زمانی که شما نمیدونستی gta انلاین وجود داره من تو این سرور داشتم اونت میزاشتم

اگه نمیخواستم جایزه رو بدم به اقای 2upac هم نمیدادم پس من هواسم به همه بود پس دلیلی نمیبینم من از اونت خودم فیلم بگیرم این شما هستید باید فیلم داشته باشید

از ادمین تقاظا دارم اگه ایشون فیلم دارن ارسال کنن همه ببینن

روز خوش

ویرایش شده توسط newkurd
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...